Украинский социальный форум
18 Ноябрь 2018, 10:51:42 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: На форуме Вы сможете задать вопросы и найти ответы по теме соц.пособия, депозит, алименты, ЖЭК и мн. др.

Начало   Помощь Поиск Календарь Медиа Войти Регистрация  
Страниц: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 20   Вниз
  Печать  
Автор Тема: заполняем формуляр заяви до ЕСПЧ  (Прочитано 61786 раз)
irisa_2804
Член ВГО
Эксперт

ИРИНА

Район: Первомайский
Дата рождения ребенка: 28 января 2007
Статус: Застрахованная (нный)
Стадия процесса: ПИ, апеляции - полный отказ. Отправлен формуляр в ЕСПЧ

Просмотр профиля
« Ответ #150 : 19 Январь 2011, 16:27:19 »

а вот еще такой вопрос.При обосновании ст. 13 помимо нарушениями судами верховенства права описівали ли Ві еще и нарушение процесуальних норм національніми судами - в части игнорирования наших пояснений, клопотань та іншого, а также что судами негласно везде делается подмена понятий по срокам.

илька
Опытный пользователь

Район: Ивано-Франковская
ФИО судьи: Максимюк
Дата рождения ребенка: 18 июля 2008
Стадия процесса: 10 августа 2010 отослала кассационную жалобу.Пока тишина.

Просмотр профиля
« Ответ #151 : 20 Январь 2011, 10:35:11 »

так копии решений надо заверять или нет?
irisa_2804
Член ВГО
Эксперт

ИРИНА

Просмотр профиля
« Ответ #152 : 20 Январь 2011, 12:41:22 »

нет не надо, на копии чтобі должна  видна біть четко печать суда

илька
Опытный пользователь

Просмотр профиля
« Ответ #153 : 20 Январь 2011, 14:56:09 »

спасибочки
илька
Опытный пользователь

Просмотр профиля
« Ответ #154 : 21 Январь 2011, 10:39:05 »

никак не могу понять как применять  аналогичные решения ЕСПЧ в своем заявлении.Вот например по ст.1 протокола 1 я пишу
15.1. Порушення права мирно володіти своїм майном (права власності)– порушення  ст. 1 Протоколу 1 до Європейської конвенції про захист прав людини та основних свобод

Ст. 1 Протоколу 1 до Європейської конвенції про захист прав людини та основних свобод встановлює :
Кожна  фізична або юридична  особа має  право мирно  володіти  своїм  майном.  Ніхто  не може  бути позбавлений свого майна інакше як в інтересах суспільства і на умовах, передбачених законом або загальними принципами міжнародного права.

дальше описываю статьи КУ,какой закон мне подходит и решения КСУ.
потом
Державою Україна в особі Управління праці та соціального захисту населення Коломийської міської ради при призначенні  мені  допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку ,при розгляді справи було взято до уваги ,що я є застрахованою особою ,але в призначенні допомоги йде звернення до закону України «Про державний бюджет на 2007 рік» (хоча дата народження дитини 18 липня 2008 року ) та на Порядок  призначення цієї допомоги,затверджений Кабінетом  Міністрів України від 11 січня 2007 року за № 13, згідно якого встановлено,що допомога призначається в розмірі,що дорівнює  різниці між 50 відсотками прожиткового мінімуму ,встановленого для працездатних осіб та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців,але не менше 23 відсотків зазначеного прожиткового мінімуму. Ця сума становить 130 ,00 гривень – менше 13 євро на місяць. Стосовно виплат допомоги в 2008 році ,то в відповіді Управління праці та соціального захисту населення зазначено ,що  -(цитую): « Законом  про державний бюджет України на 2008 рік не передбачені кошти на виплату допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку за попередній період ». Далі Управління праці дає пояснення ,що в ч.10 ст .78 Бюджетного кодексу України зазначено –(цитую) : «..після введення в дію закону про Державний бюджет України органам державної влади …забороняється приймати рішення ,що призводять до виникнення нових бюджетних зобов’язань місцевих бюджетів ,які не забезпечені бюджетними асигнуваннями ,без визначення джерел коштів,виділених державою для виконання цих зобов’язань..».  Європейський суд  з прав людини вже не раз зауважував ,що органи державної влади не можуть посилатися на відсутність коштів, як на причину невиконання своїх зобов’язань. Якщо держава  своїми законами наділила осіб ,які мають дітей віком до трьох років соціальною гарантією ,а саме виплатою допомоги в розмірі прожиткового мінімуму, то тим самим держава взяла на себе публічне зобов’язання забезпечити їм належний матеріальний рівень життя,не нижчий від цього прожиткового мінімуму. Порушення ст..1 Протоколу 1 до Конвенції визнав Коломийський міськрайоний суд в своїй постанові,де зазначено, «…що реалізація особою права, що пов’язане з отриманням бюджетних коштів ,яке базується на спеціальних та чинних на час виконання спірних правовідносин нормативно-правових актах національного законодавства ,не може бути поставлена у залежність від бюджетних асигнувань ,тобто посилання органами державної влади на відсутність коштів як на причину невиконання своїх зобов’язань…».Але мене взагалі як людину,яка здійснює догляд за дитиною позбавили основного джерела існування,яке надається в вигляді допомоги по догляду за цією дитиною ( ст..46 Конституції України ), а також  як особу застраховану в системі соціального страхування позбавили права на отримання допомоги, встановленої законом для застрахованих осіб незважаючи на той факт, що до народження дитини я працювала, сплачувала страхові внески до фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою  втратою працездатності  (про це свідчить довідка з місця роботи ).  Тому я враховую,що невиплата даної допомоги в належному розмірі є порушенням мого конституційного права,моїх майнових прав,які затверджені Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод.

как сюда вписывать например дело Пивень  или Смирновой? Или это надо не п.15
Надо ли как-то пункт 15.1 разбивать на подпункты? или можно подряд писать без разбивок
Kaplya
Глобальный модератор
Новичок

Район:
Дата рождения ребенка: 2009
Стадия процесса: пишу жалобу в ЕСПЧ

Просмотр профиля
« Ответ #155 : 22 Январь 2011, 11:47:17 »

добрый день всем. такое счастье, что вас нашла. тоже заполняю формуляр, уже практически готов, но есть парочка вопросов.
хочу отправить жалобу без предварительного письма. 1. можно ли все-таки заполнять формуляр на русском или нужен украинский?
2. у меня такой ньюанс - в суд я подавала, оспаривая неправильное назначение, но  судья меня так сказать заставила уже после подачииска все равно обратить я в утзн с просьбой о перерасчете. в жалобе как быть с хронологией? мне в принципе удобно использовать ответ утзн в жалобе, но дата ведь ее позже иска, как это "красиво" обыграть?
irisa_2804
Член ВГО
Эксперт

ИРИНА

Просмотр профиля
« Ответ #156 : 22 Январь 2011, 18:10:08 »

никак не могу понять как применять  аналогичные решения ЕСПЧ в своем заявлении.Вот например по ст.1 протокола 1 я пишу
15.1. Порушення права мирно володіти своїм майном (права власності)– порушення  ст. 1 Протоколу 1 до Європейської конвенції про захист прав людини та основних свобод

Ст. 1 Протоколу 1 до Європейської конвенції про захист прав людини та основних свобод встановлює :
Кожна  фізична або юридична  особа має  право мирно  володіти  своїм  майном.  Ніхто  не може  бути позбавлений свого майна інакше як в інтересах суспільства і на умовах, передбачених законом або загальними принципами міжнародного права.

дальше описываю статьи КУ,какой закон мне подходит и решения КСУ.
потом
Державою Україна в особі Управління праці та соціального захисту населення Коломийської міської ради при призначенні  мені  допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку ,при розгляді справи було взято до уваги ,що я є застрахованою особою ,але в призначенні допомоги йде звернення до закону України «Про державний бюджет на 2007 рік» (хоча дата народження дитини 18 липня 2008 року ) та на Порядок  призначення цієї допомоги,затверджений Кабінетом  Міністрів України від 11 січня 2007 року за № 13, згідно якого встановлено,що допомога призначається в розмірі,що дорівнює  різниці між 50 відсотками прожиткового мінімуму ,встановленого для працездатних осіб та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців,але не менше 23 відсотків зазначеного прожиткового мінімуму. Ця сума становить 130 ,00 гривень – менше 13 євро на місяць. Стосовно виплат допомоги в 2008 році ,то в відповіді Управління праці та соціального захисту населення зазначено ,що  -(цитую): « Законом  про державний бюджет України на 2008 рік не передбачені кошти на виплату допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку за попередній період ». Далі Управління праці дає пояснення ,що в ч.10 ст .78 Бюджетного кодексу України зазначено –(цитую) : «..після введення в дію закону про Державний бюджет України органам державної влади …забороняється приймати рішення ,що призводять до виникнення нових бюджетних зобов’язань місцевих бюджетів ,які не забезпечені бюджетними асигнуваннями ,без визначення джерел коштів,виділених державою для виконання цих зобов’язань..».  Європейський суд  з прав людини вже не раз зауважував ,що органи державної влади не можуть посилатися на відсутність коштів, як на причину невиконання своїх зобов’язань. Якщо держава  своїми законами наділила осіб ,які мають дітей віком до трьох років соціальною гарантією ,а саме виплатою допомоги в розмірі прожиткового мінімуму, то тим самим держава взяла на себе публічне зобов’язання забезпечити їм належний матеріальний рівень життя,не нижчий від цього прожиткового мінімуму. Порушення ст..1 Протоколу 1 до Конвенції визнав Коломийський міськрайоний суд в своїй постанові,де зазначено, «…що реалізація особою права, що пов’язане з отриманням бюджетних коштів ,яке базується на спеціальних та чинних на час виконання спірних правовідносин нормативно-правових актах національного законодавства ,не може бути поставлена у залежність від бюджетних асигнувань ,тобто посилання органами державної влади на відсутність коштів як на причину невиконання своїх зобов’язань…».Але мене взагалі як людину,яка здійснює догляд за дитиною позбавили основного джерела існування,яке надається в вигляді допомоги по догляду за цією дитиною ( ст..46 Конституції України ), а також  як особу застраховану в системі соціального страхування позбавили права на отримання допомоги, встановленої законом для застрахованих осіб незважаючи на той факт, що до народження дитини я працювала, сплачувала страхові внески до фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою  втратою працездатності  (про це свідчить довідка з місця роботи ).  Тому я враховую,що невиплата даної допомоги в належному розмірі є порушенням мого конституційного права,моїх майнових прав,які затверджені Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод.

как сюда вписывать например дело Пивень  или Смирновой? Или это надо не п.15
Надо ли как-то пункт 15.1 разбивать на подпункты? или можно подряд писать без разбивок
разбивать на подпункты это решать только вам В готношении цитатя давала ссылку на приложение __ ст.-__ на дела ЕСПЧ делаете ссылку в том плане что Европейский суд  рассматриая подобное нарушение ст___ в деле Пивент 9Смирновой 0 указывал на то что госудаство не имеет право .... или же по другому что государство нрушило ст 1 не выполнив свой обязательств

irisa_2804
Член ВГО
Эксперт

ИРИНА

Просмотр профиля
« Ответ #157 : 22 Январь 2011, 18:29:44 »

добрый день всем. такое счастье, что вас нашла. тоже заполняю формуляр, уже практически готов, но есть парочка вопросов.
хочу отправить жалобу без предварительного письма. 1. можно ли все-таки заполнять формуляр на русском или нужен украинский?
2. у меня такой ньюанс - в суд я подавала, оспаривая неправильное назначение, но  судья меня так сказать заставила уже после подачииска все равно обратить я в утзн с просьбой о перерасчете. в жалобе как быть с хронологией? мне в принципе удобно использовать ответ утзн в жалобе, но дата ведь ее позже иска, как это "красиво" обыграть?

запрлняйте на том языке которым на котоом вам удобно 2 Для ЕСПЧ не имеет значение что вы оспариваете ведь они оценивают не нац законодательство а нарушение норм Конвенции государством поэтому  при оосновании своих требований еще в нац судах я делала ссылки на решения ЕСПЧ но они не привели ник чему те государство нарушило этим ст 6 и ст 13 Конвенции.
Надеюсь с решениями по этим делам вы ознакамливались

Kaplya
Глобальный модератор
Новичок

Район:

Просмотр профиля
« Ответ #158 : 23 Январь 2011, 13:09:38 »

запрлняйте на том языке которым на котоом вам удобно 2 Для ЕСПЧ не имеет значение что вы оспариваете ведь они оценивают не нац законодательство а нарушение норм Конвенции государством поэтому  при оосновании своих требований еще в нац судах я делала ссылки на решения ЕСПЧ но они не привели ник чему те государство нарушило этим ст 6 и ст 13 Конвенции.
спасибо за ответ.  с решениями знакомилась (кечко, пронина,  может наде еще какие-то?), жаль только в нац судах на них не ссылалась.
irisa_2804
Член ВГО
Эксперт

ИРИНА

Просмотр профиля
« Ответ #159 : 23 Январь 2011, 18:11:41 »

запрлняйте на том языке которым на котоом вам удобно 2 Для ЕСПЧ не имеет значение что вы оспариваете ведь они оценивают не нац законодательство а нарушение норм Конвенции государством поэтому  при оосновании своих требований еще в нац судах я делала ссылки на решения ЕСПЧ но они не привели ник чему те государство нарушило этим ст 6 и ст 13 Конвенции.
спасибо за ответ.  с решениями знакомилась (кечко, пронина,  может наде еще какие-то?), жаль только в нац судах на них не ссылалась.

порушення моїх суб'єктивних публічних прав – права на соціальний захист та права власності (в розумінні матеріального забезпечення за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням на підставі Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування", як - законно очікуємого майнового блага, яке є об'єктом захисту положеннями Ст.1 Протоколу N1 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (Постанова Європейського суду з справ людини по справі " - справа «Бурдов проти Росії» (case of burdov v. russia) 7 травня 2002 року, Справа "Кечко проти України"                 8 листопада 2005 року Постанова по справі "Шулер-Цграгген проти Швейцарії" (Schuler-Zgraggen v. Switzerland) від 24 червня 1993 р., Series A, N 263, p. 17, § 46; Постанова по справі "Масса проти Італії" (Massa v. Italy) від 24 серпня 1993 р., Series A, N 265-B, p. 20, § 26), та інш в правовідносинах, в яких моє право на матеріальне забезпечення гарантовано державою і яка виступає в цих відносинах у особі міського управління праці та соціального захисту населення

также обращаю ваше внимание что в деле Прониной имело нарушение ст. 6 Конвенции в части игнорирования судами прямого посилання на Контитуцию
« Последнее редактирование: 23 Январь 2011, 18:14:26 от irisa_2804 » Записан

Kaplya
Глобальный модератор
Новичок

Район:

Просмотр профиля
« Ответ #160 : 24 Январь 2011, 09:43:34 »

а еще такой вопросик - род занятий - писали кем работали до декрета?
лорка
Глобальный модератор
Эксперт

ФИО судьи: Старинщук О.В.
Дата рождения ребенка: 2008г
Стадия процесса: коммунифиц.жалоба в ЕСПЧ Жду решения .

Просмотр профиля Email
« Ответ #161 : 24 Январь 2011, 09:53:14 »

19.2.4. Відшкодувати витрати, повязані з розглядом справи в національних судах та з поданням скарги до Европейського суду з прав людини у сумі ___________, копії відповідних розрахункових документів надано на додатку _________.

« Последнее редактирование: 26 Январь 2011, 16:19:07 от лорка » Записан

Суди меня судья неправедный!!!
Kaplya
Глобальный модератор
Новичок

Район:

Просмотр профиля
« Ответ #162 : 24 Январь 2011, 11:12:23 »

и еще - ксерокопию паспорта прилагали?
irisa_2804
Член ВГО
Эксперт

ИРИНА

Просмотр профиля
« Ответ #163 : 24 Январь 2011, 16:48:49 »

в принципе я там же и продалжаю работать (госслужащий). По ксерокопиям платежніх документов, я думаю что в первой приложить все чтое сть на сегодня а потом уже в конечном письме добавить след платежніе документі. Паспорт я не прилагаю

лорка
Глобальный модератор
Эксперт

ФИО судьи: Старинщук О.В.
Дата рождения ребенка: 2008г
Стадия процесса: коммунифиц.жалоба в ЕСПЧ Жду решения .

Просмотр профиля Email
« Ответ #164 : 24 Январь 2011, 17:44:02 »

а вот еще такой вопрос.При обосновании ст. 13 помимо нарушениями судами верховенства права описівали ли Ві еще и нарушение процесуальних норм національніми судами - в части игнорирования наших пояснений, клопотань та іншого, а также что судами негласно везде делается подмена понятий по срокам.
Писала все.

Суди меня судья неправедный!!!
Страниц: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 20   Вверх
  Печать  

Перейти в: