Украинский социальный форум
26 Апрель 2018, 13:13:50 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: 26 марта 2009 года - день рождения этого форума!!!
Ура! Старт дан. Пусть это событие станет началом нашей общей победы. Вместе - мы сила Подмигивающий

Начало   Помощь Поиск Календарь Медиа Войти Регистрация  
Страниц: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 20   Вниз
  Печать  
Автор Тема: заполняем формуляр заяви до ЕСПЧ  (Прочитано 53565 раз)
Елена_kolibric81
Глобальный модератор
Эксперт

Район: Красногвардейский
Дата рождения ребенка: 2005
Стадия процесса: Рассмотрено в ЕСПЧ. Отказ(

580592508
Просмотр профиля Email
« Ответ #15 : 09 Сентябрь 2010, 08:15:34 »

пока нет..я сейчас не в городе...

вот еще думаю о прошитости..заверяют-прошивают..а как же требование к жалобе ни чего не скреплять ни склеивать?

как же быть все таки с копиями...меня сейчас это  больше всего беспокоит...у меня огромнейшая папка всех этих документов...выйдет очень дорого..
Девочки когда то разбирали, что ксерокопия и копия это разные вещи...а у меня прямо так и написано "копии исков, ап.скарг и кас.скарг  завереные належним чином с отметкой о их получении"...получается все остальные копии заверять не надо? и еще если на некоторых нет отметки получения (посылала почтой), что прикладывать уведомление или опись или чек?

и еще  нужно же прикладывать все копии чеков-трат на суд. издержки...их как то тоже надо пронумеровать?
« Последнее редактирование: 09 Сентябрь 2010, 08:22:23 от Елена_kolibric81 » Записан

antonsherkkkk
Эксперт

Район: Дзержинский
ФИО судьи: Руднева О.О.
Дата рождения ребенка: 19.01.2007
Статус: Застрахованная (нный)
Стадия процесса: ПИ - удовлетворили лишь с 9.07 -31.12.2007г., срок восстановлен.Подала заявы на дополнительное решение,исправление ошибок, разьяснение. Подала ап.скаргу по ЦПК.

Просмотр профиля Email
« Ответ #16 : 09 Сентябрь 2010, 08:43:41 »

пока нет..я сейчас не в городе...

вот еще думаю о прошитости..заверяют-прошивают..а как же требование к жалобе ни чего не скреплять ни склеивать?

и еще  нужно же прикладывать все копии чеков-трат на суд. издержки...их как то тоже надо пронумеровать?
1.копии чеков-трат - , думаю, нужно нумеровать. Но, заверять не нужно. Ведь суд всё-равно оценивает приблизительность сум в розумных пределах.Я, наверное - отксерю все их на отдельном листе,может даже уменьшив формат.
2.о копии нашего иска. Если заказывать таковую у суда пи, например, как документ из дела, то, там на каждой странице, может, будет печать суда. Или нет? Может при заказе попросить не прошивать, а, именно, проставить печати на каждой странице, обьяснив требование еспч?
3. и я бы не заморачивалась так сильно. В еспч разумные люди.Они понимают, что если вы  подделали копию вашего иска, сославшись н а фальшивку, то неужели Уряд это не опровергнет?
Елена_kolibric81
Глобальный модератор
Эксперт

580592508
Просмотр профиля Email
« Ответ #17 : 11 Сентябрь 2010, 07:18:24 »

заполняю формуляр...
мне прислали такой формуляр, где страницы двусторонние (с двух строн напечатано)..но я буду брать шаблон с инета,точно такой же, просто чтоб набрать и распечатать было удобнее..как распечатывать? тоже с двух сторон? и еще думаю, можно все ксерокопии сделать двухсторонние? все-таки меньше страниц будет, легче,а соответственно дешевле пересылка..

Елена_kolibric81
Глобальный модератор
Эксперт

580592508
Просмотр профиля Email
« Ответ #18 : 11 Сентябрь 2010, 10:06:29 »

вот так вот можно сделать перечень додаткив? табличкой?

Перелік документів (додатків) поданих мною до Суду

додатка   Назва документа   Кількість аркушів
1.   Копія паспорта Заявника   
2.   Копія свідоцтва про народження    один
3.   Копія довідки про нараховані та виплачені суми допомоги по догляду за дитиною   один
4.   Копія заяви про перерахунок та виплату сум допомоги  до Управління праці та соціального захисту населення Красногвардійської районної у місті Дніпропетровську ради    три
5.   Копія відповіді Управління праці та соціального захисту населення Красногвардійської районної у місті Дніпропетровську ради на заяву про перерахунок та виплату сум допомоги   один
6.   Копія протоколу №5 засідання комісії з вирішення спірних питань соціального захисту населення Красногвардійської районної у місті Дніпропетровську ради    один
7.   Копія позовної заяви до Красногвардійського районого суду м.Дніпропетровська    сім
8.   Копія квитанції про сплату державного мита    один
9.   Копія доповнення до адміністративного позову    чотирнадцять
10.   Копія клопотання про поновлення строку для звернення до адміністративного суду    два
11.   Копія заперечення до позовної заяви Управління праці та соціального захисту населення Красногвардійської районної у місті Дніпропетровську ради    один
12.   Копія пояснення на заперечення Управління праці та соціального захисту населення Красногвардійської районної у місті Дніпропетровську ради    шість
13.   Копія заяви про уточнення позовних вимог від 24 квітня 2009 року   чотири
14.   Копія заяви про уточнення позовних вимог №2    два
15.   Копія скарги до Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська про затягування судового розгляду справи    два
16.   Копія відповіді Красногвардійського районного суду на скаргу про затягування судового розгляду справи   один
17.   Копія повідомлення про дату та час судового слухання до Управління праці та соціального захисту населення Красногвардійської районної у місті Дніпропетровську ради    один
18.   Копія поштової квитанції про відправлення цінного листа до Управління праці та соціального захисту населення Красногвардійської районної у місті Дніпропетровську ради   один
19.   Копія поштового опису цінного листа до Управління праці та соціального захисту населення Красногвардійської районної у місті Дніпропетровську ради   один
20.   Копія поштового повідомлення про отримання цінного листа Управлінням праці та соціального захисту населення Красногвардійської районної у місті Дніпропетровську ради    один
21.   Копія доповнення до заперечення до позовної заяви Управління праці та соціального захисту населення Красногвардійської районної у місті Дніпропетровську ради від    один
22.   Копія заяви про видачу копії рішення суду    один

23.   Копія заяви про апеляційне оскарження постанови Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська від 13 жовтня 2009 року   один
24.   Копія заяви про видачу копії рішення суду    один
25.   Копія скарги до Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська від про невидачу рішення суду   два
26.   Копія відповіді Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська на скаргу про невидачу рішення суду   один
27.   Копія апеляційної скарги на рішення Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду    шістнадцять
28.   Копія поштової квитанції про відправлення заказного ліста до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду   один
29.   Копія квитанції про сплату державного мита    один
30.   Копія постанови Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська    два
31.   Копія ухвали Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська    один
32.   Копія повідомлення із Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська про відправку справи до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду    один
33.   Копія заяви про рух справи до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду    один
34.   Копія поштової квитанції про відправлення цінного листа до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду    один
35.    Копія поштового повідомлення про отримання цінного ліста Дніпропетровським апеляційним адміністративним судом    один
36.   Копія скарги до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду про затягування судового розгляду справи    два
37.   Копія поштової квитанції про відправлення цінного листа до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду   один
38.   Копія поштового повідомлення про отримання цінного ліста Дніпропетровським апеляційним адміністративним судом   один
39.   Копія відповіді Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду на скаргу про затягування судового розгляду справи   два
40.   Копія ухвали Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду    один
41.   Копія ухвали Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду    один
42.   Копія заяви про видачу копії рішення суду    один
43.   Копія поштової квитанції про відправлення цінного листа до Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська   один
44.   Копія поштового опису про відправлення цінного листа до Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська   один
45.   Копія поштового повідомлення про отримання цінного листа Красногвардійськім районним судом міста Дніпропетровська   один
46.   Копія касаційної скарги до Верховного суду України    одинадцять
47.   Копія клопотання до Верховного суду України про недодання до касаційної скарги копії рішення Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду з вини Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду   два
48.   Копія квитанції про сплату судового сбору   один
49.   Копія квитанції про сплату державного мита   один
50.   Копія поштової квитанції про відправлення цінного листа до Верховного суду України   один
51.   Копія поштового опису про відправлення цінного листа до Верховного суду України   один
52.   Копія поштового повідомлення про отримання цінного листа Верховним судом України   один
53.   Копія заяви про видачу рішення суду до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду   один
54.   Копія поштового опису цінного листа до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду    один
55.   Копія поштового повідомлення про отримання цінного листа Дніпропетровським апеляційним адміністративним судом   один
56.   Копія відповіді Красногвардійським районним судом міста Дніпропетровська на заяву про видачу копії рішення   один
57.   Копія постанови Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська    два
58.   Копія ухвали Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду   два
58.   Копія супровідного листа до Верховного суду України про відправку копії рішення Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду   один
59.   Копія поштової квитанції про відправлення цінного листа до Верховного суду України   один
60.   Копія поштового опису цінного листа до Верховного суду України   один
61.   Копія поштового повідомлення про отримання цінного листа Верховним судом України   один
62.   Копія скарги до Верховного суду України про затягування судового розгляду справи   один
63.   Копія поштової квитанції про відправлення цінного листа до Верховного суду України   один
64.   Копія поштового опису цінного листа до Верховного суду України   один
65.   Копія поштового повідомлення про отримання цінного листа Верховним судом України   один

65 документов..представляю сколько бы это стоило заверить нотариально)

Алекс
Член ВГО
Новичок

Район: Донецкая обл
Дата рождения ребенка: 2008
Стадия процесса: апелляция

Просмотр профиля
« Ответ #19 : 12 Сентябрь 2010, 09:06:02 »

Я считаю, что не следует захламлять перечень документов копиями чеков об оплате и тд. Просто в иске указать, что судебные издержки такие-то, примерно на такую сумму. Потому что там мелочь в каждой квитанции, самая большая сумма у меня 60 грн - в первую инстанцию, остальное максимум 30, а так 10-12 грн - это 1 евро - это просто неуважение к суду - такой мелкий ущерб указывать отдельно

Не учтут эту статью растрат - и пускай, я морального ущерба на 15 тыс евро поставлю + прямой материальный ущерб еще пару тыс евро.
Алекс
Член ВГО
Новичок

Просмотр профиля
« Ответ #20 : 12 Сентябрь 2010, 09:12:11 »

VII. LIST OF DOCUMENTS
ПЕРЕЛІК ДОДАНИХ ДОКУМЕНТІВ

(Додайте копії усіх рішень, зазначених у Розділах IV та VI заяви. Якщо у Вас немає копій, отримайте  їх. Якщо Ви не можете їх отримати, поясніть, чому.)

21.
1)      Довіреність ***.
2)      Копія заяви до Управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської державної адміністрації щодо перерахунку допомоги по догляду за дитиною.
3)      Копія відповіді Управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської державної адміністрації щодо перерахунку допомоги по догляду за дитиною.
4)      Копія заяви в Краматорський місцевий суд – справа знаходиться в м. києві, дату отримання визначити немає можливості.
5)      Копія заяви про уточнення позовних вимог до Краматорського місцевого суду - справа знаходиться в м. києві, дату отримання визначити немає можливості.
6)      Копія ухвали Краматорського місцевого суду від 12.08.2009 року № 2а-2069/2009.
7)    Копія заяви про апеляційне оскарження від 13.08.09 року до Донецького апеляційного адміністративного суду.
8)        Копія апеляційної скарги до Донецького апеляційного адміністративного суду від 1.09.2009 року.
9)      Копія квитанції про сплату судового збору у відповідності до частини 1 ст. 87 КАСУ.
10)    Копія ухвали Донецького апеляційного адміністративного суду від 23.09.09 щодо залишення апеляційної скарги №2а-1847/09/0528 без руху в зв’язку з відсутністю сплати судового збору у відповідності до частини. 1 ст. 87 КАСУ.
11)    Копія заяви до Донецького апеляційного адміністративного суду від 08.10.09 року щодо вчасної сплати судового збору та надсилання другої копії сплати судового збору.
12)    Копія заяви Голові Донецького апеляційного адміністративного суду від 28.10.09 року з проханням надати інформацію щодо руху справи № 2а-1847/09/0528.
13)   Копія ухвали Донецького апеляційного адміністративного суду від 11.11.09 року щодо закінчення підготовки справи № 2а-1847/09/0528 до розгляду, пропозицією надіслати зауваження та відомості щодо присутності на судовому засіданні, а також призначення дати розгляду справи на 20.10.09 року об 10:50.
14)    Копія заяви від 24.11.09 року до Донецького апеляційного адміністративного суду щодо неналежного інформування про дату проведення судового засідання та пропозицією перенести дату розгляду справи з дотриманням норм діючого законодавства.
15)    Копія скарги від 06.01.2010 року до Голови Краматорського міського суду щодо відмови від видачі копії ухвали Донецького апеляційного адміністративного суду від 16.12.09 року по справі №2а-1847/09/0528 та відмови у наданні інформації щодо місцезнаходження справи.
16)   Копія касаційної скарги до Вищого адміністративного суду України від 12.01.2010 року.
17)   Копія скарги від 26.01.2010 року Голові Донецького апеляційного адміністративного суду щодо затримки відправки справи № 2а-1847/09/0528 до Краматорського місцевого суду.
18)   Копія ухвали Донецького апеляційного адміністративного суду від 16.12.09 року по справі №2а-1847/09/0528.
19)   Копія відповіді Голови Краматорського міського суду від 12.01.2010 року стосовно скарги від 06.01.2010 року щодо відмови видачі копії ухвали Донецького апеляційного адміністративного суду.
20)   Копія ухвали Вищого адміністративного суду України щодо відкриття провадження по справі №2а-2069/2009 від 19.01.2010 року.
21)   Копія відповіді Голови Донецького апеляційного адміністративного суду від 08.02.2010 року стосовно скарги від 26.01.2010 року щодо затримки у відправці справи № 2а-1847/09/0528 до Краматорського місцевого суду.
22)   Копія заяви до Вищого адміністративного суду України від 14.05.2010 року щодо руху у розгляді справи №2а-2069/2009.
23)   Копія відповіді з Вищого адміністративного суду України від 19.05.2010 року щодо руху справи №2а-2069/2009.
24)   Копія довідки з місця роботи, що заявниця є  застрахованою особою та перебуває у відпустці по догляду за дитиною.
25)   Копія договору з дитячим садком.
26)   Копія довідки доходу ***** (мои, то есть мужа) за 12 місяців з 01.01.2009 по 31.12.2009 року.
27)   Обґрунтування суми матеріальної та моральної шкоди.

еще паспортные данные влеплю и может еще чего по мелочи, справки различные в хронологии на верх подниму (паспортные данные, договор с садиком ...)
« Последнее редактирование: 12 Сентябрь 2010, 09:20:19 от Алекс » Записан
Елена_kolibric81
Глобальный модератор
Эксперт

580592508
Просмотр профиля Email
« Ответ #21 : 12 Сентябрь 2010, 10:55:49 »

Я считаю, что не следует захламлять перечень документов копиями чеков об оплате и тд. Просто в иске указать, что судебные издержки такие-то, примерно на такую сумму. Потому что там мелочь в каждой квитанции, самая большая сумма у меня 60 грн - в первую инстанцию, остальное максимум 30, а так 10-12 грн - это 1 евро - это просто неуважение к суду - такой мелкий ущерб указывать отдельно

Не учтут эту статью растрат - и пускай, я морального ущерба на 15 тыс евро поставлю + прямой материальный ущерб еще пару тыс евро.

ну чеков по оплате не так и много..и они отсылаеются не только, чтобы показать что потрачены деньги, но  и как доказательство того, что письмо отправлено-получено..т.к.многие документы отправлялись по почте и нет отметки о получении на документах..а эти отметки должны быть обязательно.

Алекс
Член ВГО
Новичок

Просмотр профиля
« Ответ #22 : 12 Сентябрь 2010, 15:00:42 »

Может и так, хотя у меня тогда еще больше 10 пунктов добавится. Кстати, надо ссылку на эту тему поместить на главной странице форума - а то приходится заходить в два этапа - сначала на существующую ссылку на 3 темы этого подраздела, а потом откатом к ЕСПЧ
Елена_kolibric81
Глобальный модератор
Эксперт

580592508
Просмотр профиля Email
« Ответ #23 : 12 Сентябрь 2010, 20:30:55 »

вы имеете ввиду добавить в содержание форума?

antonsherkkkk
Эксперт

Стадия процесса: ПИ - удовлетворили лишь с 9.07 -31.12.2007г., срок восстановлен.Подала заявы на дополнительное решение,исправление ошибок, разьяснение. Подала ап.скаргу по ЦПК.

Просмотр профиля Email
« Ответ #24 : 13 Сентябрь 2010, 16:53:12 »

в инете встречала образцы формуляров на одном только русском языке. Как думаете, можно поудалять названия разделов на иностранных языках, оставив только на своём?(больше места останется для текста)?
Елена_kolibric81
Глобальный модератор
Эксперт

580592508
Просмотр профиля Email
« Ответ #25 : 13 Сентябрь 2010, 17:08:01 »

я не удаляла..у меня идет три языка:  франц., англ и украинский...(так прислали). на укр. языке готового формуляра не нашла, поэтому полностью набрала точь-в-точь такой как прислали.

формуляр заполнила. подучилось 20 страниц 9 шрифтом.

теперь жду 1 октября..если что-то будет из ВСУ то чуть-переделаю...если нет, то полшлю так..

если все-таки мне еспч откажет из-за того, что нет решения всу, потом можно будет подать повторно, но уже с решением или все потом уже будет?

Елена_kolibric81
Глобальный модератор
Эксперт

580592508
Просмотр профиля Email
« Ответ #26 : 13 Сентябрь 2010, 17:11:45 »

получилось, что прошу:

19.1.   Матеріальна шкода. 8330,50 грн
19.2.   Моральна шкода 29820 евро
19.3.   Судові витрати 1495 гривень 12 копійок
19.4.   Відсотки в разі несвоєчасної сплати.

Прошу компенсувати  відсотки в разі несвоєчасної сплати.

19.5.   Податки.

Прошу компенсувати  також будь-які податки, що можуть вимагатися;

antonsherkkkk
Эксперт

Просмотр профиля Email
« Ответ #27 : 14 Сентябрь 2010, 11:05:05 »

1.что писать на месте пунктов, которые мы не отвечаем, например, с 8-12(про данные на представника). Варианты: 1. Ні 2.  ничего не писать 3.  - (типа "прочерк")
2.И можно такие вопросы вообще убрать из формуляра(если у меня формуляр я запосляю на компе в доковском документе)?
Если хотите, то сброшу формуляр в *.doc. (в нём текст вставить ваш - и всё)
Елена_kolibric81
Глобальный модератор
Эксперт

580592508
Просмотр профиля Email
« Ответ #28 : 14 Сентябрь 2010, 11:24:31 »

я ставила маленький прочерк

antonsherkkkk
Эксперт

Просмотр профиля Email
« Ответ #29 : 14 Сентябрь 2010, 13:58:17 »

Слышала, что уже можно подавать на украинском языке, мол - есть представительство.Никто не знает подробнее об этом?
Тогда заява красивая и короткая -

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ
Conseil de l’Europe – Council of Europe
Strasbourg, France - Страсбург, Франція
ЗАЯВА
увідповідності до Статті 34 Європейської Конвенції з Прав Людини,
а також до Статей 45 та 47 Процедури Суду

I. СТОРОНИ
A. ЗАЯВНИК
(Відомості про заявника, а також про його представника, якщо такий є)
1.Прізвище заявника...................................
2.Ім’я та по-батькові.................................
Стать: чоловіча /жіноча
3. Громадянство...................................... ....
4 Рід занять. Profession ..............................
5. Дата та місце народження ..................
6. Постійна адреса
7. Номер телефону
8. Теперішня адреса (якщо відрізняється від 6
9. Прізвище та ім’я представника*
*При наявності представника, додати належним чином оформлену довіреність на представництво інтересів заявника
10 Рід занять представника
11. Адреса представника
12.Номер телефону .................................................. / Номер факсу ................................................
B. ВИСОКА ДОГОВІРНА СТОРОНА
13. Зазначте Державу(и), проти якої(их) спрямована заява)________________________

II. ВИКЛАДЕННЯ ФАКТІВ
14. (Ви повинні зрозуміло та стисло викласти подробиці фактів, що стосуються предмету скарги. Намагайтеся описати події у тій послідовності, у якій вони мали місце. Вказуйте точні дати. Якщо Ваші скарги стосуються кількох питань (наприклад, різних судових розглядів), Ви повинні описати кожен із них окремо)

III. ЗАЗНАЧЕННЯ ПОРУШЕНЬ КОНВЕНЦІЇ
ТА/АБО ПРОТОКОЛІВ ТА
15.(У цьому розділі формуляру Ви повинні якомога точніше пояснити, у чому полягає Ваша скарга,згідно з Конвенцією. Зазначте, до яких положень Конвенції Ви апелюєте і поясніть, чому Ви вважаєте,що факти, викладені Вами у Розділі ІІ, спричинили порушення цих положень.Ви побачите, що певні статті Конвенції припускають, за певних умов, деякі обмеження прав, щогарантуються цими статтями (див., наприклад, підпункти від (а) до (е) Статті 5 § 1 та 2 Статтей з 8 по11). Якщо Ви апелюєте до такої статті, спробуйте пояснити, чому Ви вважаєте невиправданими обмеження, проти яких Ви виступаєте)

IV. ЗАЯВА ЗГІДНО ЗІ СТАТТЕЮ 35 § 1 КОНВЕНЦІЇ
16.(У цьому розділі Ви повинні викласти подробиці процедур стосовно використаних Вами внутрішніх засобів захисту. Ви повинні заповнити кожну з трьох частин цього розділу і окремо надати інформацію щодо кожної окремої скарги.
Остаточне внутрішнє рішення (дата та юридична природа рішення, орган, що його ухвалив (судова чи іншанстанці____________
17. Інші рішення (в хронологічному порядку, із зазначенням по кожному з них дати прийняття, юридичноїприроди, а також органу (судового чи іншого), який це рішення ухвалив
18Чи існують (існували) будь-які інші засоби внутрішнього захисту, які Ви не використали? Якщо так,поясніть, чому

V. ВИКЛАДЕННЯ ПРЕДМЕТУ ЗАЯВИ
19.(Тут Ви повинні стисло вказати, якої мети Ви бажаєте досягти, звертаючись до Суду.)

VI. ЗАЯВА СТОСОВНО ПРОЦЕДУР У ІНШИХ МІЖНАРОДНИХ ІНСТАНЦІЯХ
20. Чи подавали Ви скарги, викладені вище, до будь-якої іншої міжнародної інстанції для розслідування абоурегулювання? Якщо так, вкажіть подробиці.
(Тут Ви повинні вказати, чи подавали Ви будь-коли скарги, які є предметом Вашої заяви, добудь-яких інших міжнародних інстанцій, що займаються розслідуваннями або урегулюванням подібнихпитань. Якщо так, то Ви повинні вказати усі подробиці, включаючи назву органу, до якого подавалисяскарги, дати і деталі усіх процедур, які мали місце, а також подробиці ухвалених рішень. Ви такожповинні надати копії відповідних рішень та інших документів. Не прошивайте степлером, не склеюйте)

VII. ПЕРЕЛІК ДОДАНИХ ДОКУМЕНТІ (ДОДАВАЙТЕ НЕ ОРИГІНАЛИ ДОКУМЕНТІВ, А ВИКЛЮЧНО КОПІЇ; НЕ ПРОШИВАЙТЕ СТЕПЛЕРОМ,НЕ СКЛЕЮЙТЕ КЛЕЙКОЮ СТРIЧКОЮI НЕ СКРIПЛЯЙТЕ ДОКУМЕНТИ)
21. (Не забудьте скласти перелік та додати до Вашої заяви копії усіх судових вироків та інших рішень, згаданих у Розділах IV та VI, а також будь-які інші документи, які, на Вашу думку, суд міг би взяти до уваги як докази (протоколи слухань, заяви свідків і т. ін.). Додайте будь-які документи, на підставі яких виносився вирок чи інше рішення, а також текст самого рішення. Надсилайте виключно ті документи, які стосуються скарг, представлених Вами до Суду. Не прошивайте степлером, не склеюйте клейкою стрічкою і не скріпляйте документи.)
a)................................................ .................................................. ..................................................
b)................................................ .................................................. ..................................................
c)................................................ .................................................. .................................................. .

VII. ДЕКЛАРАЦІЯ ТА ПІДПИС
Я свідомо заявляю, що усі представлені у цій заяві відомості є точними.
Місце .................................................. .................................
Дата .................................................. ..................................
(Підпис заявника або представника)(Якщо заява підписана представником заявника, до неї повинна додаватися належним чином оформлена довіреність, підписана заявником та його представником (якщо вона не була подана раніше)
Страниц: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 20   Вверх
  Печать  

Перейти в: