Украинский социальный форум
22 Июнь 2018, 07:12:27 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: 26 марта 2009 года - день рождения этого форума!!!
Ура! Старт дан. Пусть это событие станет началом нашей общей победы. Вместе - мы сила Подмигивающий

Начало   Помощь Поиск Календарь Медиа Войти Регистрация  
Страниц: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Рассмотрение наших дел в судах общей юрисдикции  (Прочитано 34965 раз)
JuliaL
Член ВГО
Новичок

Район: Деснянский
ФИО судьи: Саламон
Дата рождения ребенка: 19.06.2008
Статус: Застрахованная (нный)
Стадия процесса: выиграла ПИ. Жду апеляцию совбеза с декабря 2009

Просмотр профиля
« Ответ #75 : 16 Март 2010, 09:16:23 »

А сама задаюсь вопросом: куда теперь апеляционные жалобы подавать? Может взять ипошутить: подать 2 жалобы: 1 - в админ.апеляц, другую - в апеляционный гражданский. А суд пусть куда хочет, туда дело и посылает. А на пошлину я все равно ходатайства пишу.
У меня в апелляции только мое дело и все, оно по идее уже ушло в апелляцию(решение было в ноябре). В апреле поеду его искать (про движение дела не отвечают). Но мне проще-апелляцию писало управление., так что вернут-и Бог с ним..узнать бы в каком суде дело. Но вряд ли уже передали..наверняка еще в админ. суде лежит.

Подать в два месте-вполне может быть..чтоб наверняка!)) biggrin

Но ведь, как я понимаю, не только совбезу придется отдуваться, но и нам доказывать свою правоту, ссылаясь на новые законы?
guess
Эксперт

Просмотр профиля
« Ответ #76 : 16 Март 2010, 10:47:53 »

А сама задаюсь вопросом: куда теперь апеляционные жалобы подавать? Может взять ипошутить: подать 2 жалобы: 1 - в админ.апеляц, другую - в апеляционный гражданский. А суд пусть куда хочет, туда дело и посылает. А на пошлину я все равно ходатайства пишу.
У меня в апелляции только мое дело и все, оно по идее уже ушло в апелляцию(решение было в ноябре). В апреле поеду его искать (про движение дела не отвечают). Но мне проще-апелляцию писало управление., так что вернут-и Бог с ним..узнать бы в каком суде дело. Но вряд ли уже передали..наверняка еще в админ. суде лежит.

Подать в два месте-вполне может быть..чтоб наверняка!)) biggrin

Но ведь, как я понимаю, не только совбезу придется отдуваться, но и нам доказывать свою правоту, ссылаясь на новые законы?
По ГПК-да. на практике-нет, ведь мы и так доказывали намного активнее ответчика, так что в этом плане ничего не изменится
marina_vladi
Новичок
*

Марина

Район: луцкий
ФИО судьи: Бовчалюк З.А.
Дата рождения ребенка: 13.06.2008
Стадия процесса: опять перенесли ОС:(

Просмотр профиля Email
« Ответ #77 : 16 Март 2010, 15:53:33 »

Не знаю авторства,  еще давно себе скопировала,  я имела ввиду вот этот вред здоровью
а мне нравится в таком ключе....
Аргументирую пошкодженням здоровья. Доказ - допомога ниже 50% прожиточного минимума. Прожит.минимум - величина, ДОСТАТОЧНАЯ для сохранения здоровья. Доля продуктов питания в прожит.минимуме в выше 50% (есть ответ из Минтруда). Соответственно выплачиваемые мне 30% пособия были НЕдостаточные для сохранения здоровья. А справки о болезнях не нужны. Потому что согласно определения -
Здоров’я - це не тільки відсутність хвороб, як це прямо вказано в ст.3 “Основ законодавства України про охорону здоров'я” N 2801-XII від 19.11.1992 р., а саме - “У цих Основах та інших актах законодавства про охорону здоров'я основні поняття мають таке значення: здоров'я - стан повного фізичного, душевного і соціального благополуччя, а не тільки відсутність хвороб і фізичних дефектів;”.
Они сами загнали себя в угол. Чтобы здоровье было сохранено,нужно было платить хотя бы 50% прожит.минимума. Т.к. фактически платили меньше (30%), то здоровье неминуемо попортилось - согласно самого определеня прожит.минимума.

Автор ivv: здесь (рекомендую прочитать весь текст)

и еще комментарии Ann78 здесь

MeduzaGorgona, не открываются ссылки

MeduzaGorgona
Член ВГО
Пользователь

Стадия процесса: ОС 05.05.2010

Просмотр профиля
« Ответ #78 : 16 Март 2010, 19:25:23 »

MeduzaGorgona, не открываются ссылки

marina_vladi, у меня открываются, но вот другой подробный путь:

автор ivv: здесь:
Помощь при рождении и до 3 лет > Суд первой инстанции: обсужение по темам > Другое >стр.3 >ответ №32

и еще комментарии Ann78 здесь:
Помощь при рождении и до 3 лет > Общий раздел!!!  > Консилиум > стр.344 > ответ №5154
Anvitasa
ТАТЬЯНА
Глобальный модератор
Эксперт

Дата рождения ребенка: 21.12.2007
Стадия процесса: По детям войны получено решение ЕСПЧ - теперь очень хАчу денЁг!!!

Просмотр профиля
« Ответ #79 : 18 Март 2010, 00:49:21 »

А на пошлину я все равно ходатайства пишу.
Таня, поделитесь, пожалуйста, образцом ходатайства на случай, если жалобу вернут на переделку blush2
Так я ж вроде все на сайте выкладывала.

marina_vladi
Новичок
*

Марина

Просмотр профиля Email
« Ответ #80 : 19 Март 2010, 00:19:42 »

Загляните, кто по свободней, пожалуйста, сюда:
Переделала иск по ГК
http://zed.in.ua/node/653
Спасибо!
« Последнее редактирование: 20 Март 2010, 00:18:37 от marina_vladi » Записан

antonsherkkkk
Эксперт

Район: Дзержинский
ФИО судьи: Руднева О.О.
Дата рождения ребенка: 19.01.2007
Стадия процесса: ПИ - удовлетворили лишь с 9.07 -31.12.2007г., срок восстановлен.Подала заявы на дополнительное решение,исправление ошибок, разьяснение. Подала ап.скаргу по ЦПК.

Просмотр профиля Email
« Ответ #81 : 26 Март 2010, 20:20:26 »

Загляните, кто по свободней, пожалуйста, сюда:
Переделала иск по ГК
http://zed.in.ua/node/653
Спасибо!

Я бы вам советовала за основу брать иски не новичков(хотя и среди новичков есть юристы), а модераторов, как наиболее опытных юристов с практикой и с уже проверенными исками. Под названием каждого раздела есть ники модераторов. Посмотреть в их блогах. Может кто-то уже переделал под ГК. Спросите на форуме кого-нибудь скинуть вам в личку образец переделанного. 
marina_vladi
Новичок
*

Марина

Просмотр профиля Email
« Ответ #82 : 26 Март 2010, 22:49:04 »

Спасибо, уже обратилась с просьбой к GUESS а также смотрю в Инете

Orangik
Новичок
*

Район: Самарский
ФИО судьи: Сухоруков Андрей Алексеевич
Дата рождения ребенка: 15.06.2007
Стадия процесса: 17.02.2010 суд ПИ полный отказ - за 2007 год по срокам, за 2008 год по п 23. из держбюджета непризнанного неконституционным, за 2009- по ст. 46 держбюджета (и полномочий КМУ - который "вызначает" розмиры виплат

Просмотр профиля Email
« Ответ #83 : 27 Март 2010, 08:37:13 »

Девочки помогите пожалуста! 17 февраля вынесено решение (на 4 страниц с указанием что помощь по уходу за ребенком я получаю согласно ст.41!! ЗУ 2240 и снеправильным именем моего ребенка и еще и ссылкой на додаток в спави- свидетельство о рождении. Вобщем очень не в себе был наверное судья.) Как положено пришла через 5 робочих дней. Говорит нет вашей постанови прийдите на след неделе в среду или в четверг. Прихожу 4 марта - он красавчик в отпуске. Через скаргу на головного судью все таки выбила свою постанову 9 марта (я просто переживала что он ее изготовил и в отпуск рванул на 2 недели, когда нет указал что постанова изготовлена 5 марта). 9 марта написала заявление. Вчера 26 марта принесла скаргу. Не хотят брать. Вобщем надавила я на нее говорю берите - думаю до 29 один день, и вообще что это такое, если суд ПИ отказал по КАСУ как дело на оскарження может проходить по гражданскому кодексу? Еще девушка сообщила что Сейчас КСУ рассматривает конституционность этих изменений и чем закончится вообще не понятно. Помогите? Подскажите хотябы какие сроки по гражданскому оскарженню (если конечно мне однозначно туда), но мне кажется что это нереально, что суд высшей инстанции должен рассматривать тойже юрисдикции все дела на которые пишутся жалобы. Или хотябы скиньте где это почитать.?
Orangik
Новичок
*

Стадия процесса: 17.02.2010 суд ПИ полный отказ - за 2007 год по срокам, за 2008 год по п 23. из держбюджета непризнанного неконституционным, за 2009- по ст. 46 держбюджета (и полномочий КМУ - который "вызначает" розмиры виплат

Просмотр профиля Email
« Ответ #84 : 27 Март 2010, 08:57:07 »

Уточняю! Постанова 17 февраля была не в полном виде- была только втупительная и резолютирующая часть
Anvitasa
ТАТЬЯНА
Глобальный модератор
Эксперт

Дата рождения ребенка: 21.12.2007
Стадия процесса: По детям войны получено решение ЕСПЧ - теперь очень хАчу денЁг!!!

Просмотр профиля
« Ответ #85 : 27 Март 2010, 22:42:27 »

cт 294, 296 ЦПК -  через суд ПИ (заява - 10 дней с дня оглашения, алоба - 20 дней от заявления).

Orangik
Новичок
*

Просмотр профиля Email
« Ответ #86 : 28 Март 2010, 10:33:26 »

Мда. А если постанова у меня по административному судочинству? Как может гражданский апеляционный суд ее оскаржити? И вообще заявление я подала что на постанову будет направлена жалоба 9 марта 2010 года, не значит ли это что я имею полное право еще подать именно административную жалобу? Закон вступил в силу 10 марта 2010 года
antonsherkkkk
Эксперт

Район: Дзержинский
ФИО судьи: Руднева О.О.
Дата рождения ребенка: 19.01.2007
Стадия процесса: ПИ - удовлетворили лишь с 9.07 -31.12.2007г., срок восстановлен.Подала заявы на дополнительное решение,исправление ошибок, разьяснение. Подала ап.скаргу по ЦПК.

Просмотр профиля Email
« Ответ #87 : 28 Март 2010, 10:39:12 »

Мда. А если постанова у меня по административному судочинству? Как может гражданский апеляционный суд ее оскаржити? И вообще заявление я подала что на постанову будет направлена жалоба 9 марта 2010 года, не значит ли это что я имею полное право еще подать именно административную жалобу? Закон вступил в силу 10 марта 2010 года
я думаю, что ваша заява на жалобу - это лишь намерение подать таковую, но не говорит о факте подачи самой апел.жалобы. А тут идёт речь о дате подачи именно самой скарги. Вот если бы сама скарга была отослана(по штемпель письма) 9 марта, то она считалась бы  поданой ещё до перехода на ГПК. Это моё мнение, но я не юрист
SumAnna
Эксперт

Дата рождения ребенка: 8.10.2007 г.
Стадия процесса: Отправила кассацию в ВАСУ и ВСУ

127193052
Просмотр профиля
« Ответ #88 : 28 Март 2010, 15:58:34 »

Сегодня общалась со знакомым судьей по этому вопросу. Говорит, что сама процедура будет по ГПК,  а вот применять будут тот закон, который действовал на момент рассмотрения-те. КАСУ. Сказал, что в ГПК есть такая норма..надо поискать. Но он уверен, что применяться будут нормы КАСУ, процедура(сроки,  направление повесток и тп будет по ГПК)

Согласна с Вашей судьей. Теперь вопрос в том, чтобы всю эту кашу статей разложить в голове (и документах потом) по полочкам.

Сегодня появился инет, села за изучение этой темы. Нужно написать знакомой кассацию, и прикол в том, что решение от 05 марта 2010 г. - т.е. в РЕШЕНИИ написано кассацию подавать в ВАСУ, а "по новым порядкам" ГПК в...  и тут вопрос КУДА? Когда-то разбирались с этим вопросом, вроде кассация по гражданским делам в апелляционном суде другой области...  Вот надо же было попасть с решением в этот промежуток  biggrin

"Говорят, что счастья нет, Только я отвечу - Ты не жди рассвет, а иди навстречу"
SumAnna
Эксперт

Дата рождения ребенка: 8.10.2007 г.
Стадия процесса: Отправила кассацию в ВАСУ и ВСУ

127193052
Просмотр профиля
« Ответ #89 : 28 Март 2010, 16:19:30 »

В свете перехода на ГПК.
Я в иске (подала в ноябре 2008 г.) писала и КАСУ и ГК. По ст.21 КАСУ требования можно было совмещать. Мда, новое это хорошо забытое старое. Может кому-то пригодиться в обзорных целях (по освоениею ГПК И ГК).
Тут я еще делила на периоды.

Щодо  допомоги по догляду  за дитиною до досягнення нею трирічного віку:

Допомога  по  догляду  за  дитиною  до  досягнення  нею трирічного віку призначена мені   з 05 грудня 2007 р.
На  цей  час  дана  допомога  повинна  була  призначатися  мені  згідно  ст. 46  Конституції  України  – «допомоги,  що  є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом» - та  діючій  статті 43  Закону  України  "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування", якою також передбачено, що  допомога  по  догляду  за  дитиною  до  досягнення  нею  трирічного  віку  надається  у  розмірі  не  менш  встановленого  законом  прожиткового  мінімуму (нагадаю  - зміни  щодо обмеження  розміру  допомоги, які внесені  Законом України "Про Державний бюджет на 2007 рік"  скасовані  Рішенням Конституційного Суду України від 09.07.2007 р.).

Тобто  призначаючи  допомогу в  зменшеному  розмірі  Відповідач,  по-перше,  порушив моє  конституційне  право  на  отримання  допомоги  не  нижчої  за  розміром  ніж  прожитковий  мінімум,  по-друге,  порушив  право,  яке  надано  мені  Законом  України  "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування"  щодо  отримання  допомоги  саме  в  розмірі  прожиткового   мінімуму.
Розрахунок  суми  допомоги  по  догляду  за  дитиною  до  досягнення  нею  трирічного  віку  за Законом  та  різниця (недоплата) цього виду допомоги:
таблица расчета

Таким чином,  сума  допомоги  по  догляду  за  дитиною  до  досягнення  нею  трирічного  віку  за  період  з  05  по  31  грудня  2007 р.,  яка  підлягає  стягненню  з  Відповідача,  дорівнює  369,21 грн.

З  01.01.2008 р.  по  21.05.2008 р.  допомога  по  догляду  за  дитиною  до  досягнення  нею  трирічного  віку  призначалась  Відповідачем  не  враховуючи  ст. 46  Конституції  України згідно якої «допомоги,  що  є  основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом» та ст. 64 відповідно до якої «конституційні  права  не  можуть  бути  обмежені»,  а  керуючись  лише  п. 25  розділу  ІІ  Закону  України  "Про Державний бюджет на 2008 рік", тобто в обмеженому  розмірі,  чим  було  порушено  моє  конституційне  право  на  отримання  допомоги  не  нижчою  за  розміром  ніж   прожитковий  мінімум.

22.05.2008 р.  положення  п. 25  розділу  ІІ  Закону  України "Про Державний бюджет на 2008 рік"  щодо  обмеження   розміру  допомоги  скасовано  Рішенням Конституційного Суду України  як  неконституційне. 

Згідно ст. 152 Конституції України закони або їх окремі положення, що визнані неконституційними,  втрачають    чинність    з    дня    ухвалення  Конституційним  Судом України  рішення  про  їх  неконституційність.  Матеріальна   шкода, завдана  фізичним  особам актами  і   діями,    що    визнані  неконституційними,  відшкодовується  державою  у встановленому  законом  порядку. 

Відшкодування  в  судовому  порядку  матеріальної  шкоди,  завданої  в  результаті  прийняття  органом  державної  влади  нормативно-правового  акту, що  був  визнаний незаконним  і  скасований,  регламентується  нормами  Кодексу  адміністративного  судочинства  України  та  Цивільного  Кодексу  України.
А  саме:  Кодексом  адміністративного  судочинства  України  встановлено, що кожному гарантується право на захист його прав,  свобод  та  інтересів  незалежним  і  неупередженим  судом  (ст.6);    до адміністративного   суду   має   право  звернутися  з  адміністративним позовом особа,  яка вважає, що порушено її права, свободи  чи  інтереси  у  сфері  публічно-правових  відносин  (ст.104);   надано  право  звернутися  до  адміністративного  суду  з  вимогою про відшкодування шкоди,  заподіяної  діями чи бездіяльністю суб'єкта владних повноважень  або  іншим   порушенням   прав,   свобод   та    інтересів  суб'єктів  публічно-правових  відносин,   якщо  вона (вимога) заявлена  в  одному  провадженні  з  вимогою  вирішити  публічно-правовий  спір  (ст.21);  вимоги  щодо  форми  і  змісту  адміністративного  позову  встановлені  ст. 105.
Цивільними Кодексом  України  визначені  учасники цивільних відносин (фізичні особи, держава і інші суб'єкти публічного права) та встановлено, що основу  цивільного   законодавства   України  становить  Конституція України  та  інші закони  України, які приймаються  відповідно  до  Конституції  України  (ст.ст.2, 4);  зазначені  підстави  виникнення   цивільних  прав  та  обов'язків, зокрема:  завдання  майнової (матеріальної) шкоди  іншій особі (ст.11); згідно ст.16 кожна особа має право звернутися до суду за захистом свого особистого майнового права та інтересу;  та  способами захисту цивільних прав та інтересів може бути  відшкодування  збитків  (ст. 22);  також  встановлено, що  шкода,  завдана фізичній  особі  в  результаті  прийняття   органом  державної  влади нормативно-правового   акта,   що   був   визнаний   незаконним і скасований,  відшкодовується державою або органом місцевого самоврядування  незалежно  від  вини  посадових  і службових осіб цих органів  (ст.1175).

Таким чином, відповідно  до  вищезазначених  норм  законодавства  України, які  надають право  на  звернення  до  суду  з  питань  відшкодування  завданої  матеріальної  шкоди та  встановлюють  порядок  використання  такого  права,  я  маю  право  на  відшкодування  матеріальної  шкоди  завданої  мені  дією  неконституційних  положень  Закону  України "Про Державний бюджет на 2008 рік"  щодо  обмеження   розміру  допомоги  по  догляду  за  дитиною  до  досягнення  нею  трирічного  віку.

Вважаю  необхідним  звернути  увагу  суду  та те що,   призначення  Відповідачем зменшеного  розміру  допомоги  в  період  з  01.01.2008 р.  по  21.05.2008 р.  надає  мені  право  вимоги  щодо   стягнення  з  останнього  різниці  між  фактично  отриманою  допомогою  та  прожитковим  мінімумом   одночасно  за   двома   підставами: 
перше -   як  недоплату  суми  допомоги,  яка  гарантована  мені  ст.ст. 21, 46, 64  Конституції  України,  тобто  як  недоотриману  суму  допомоги  (підстава  вимоги  -  ст. 8, 21, 22, 46, 64 Конституції  України,  ст. ст.  6, 8, 9, 21, 104, 105  Кодексу Адміністративного судочинства України); 
друге  -  як  матеріальну  шкоду,  завдану  дією  неконституційних  положень  Закону  України "Про Державний бюджет на 2008 рік" (підстава  вимоги  -  ст.46  та  ст. 152  Конституції  України,  Рішення Конституційного Суду України від 22.05.2008 р., ст. ст.  6, 8, 9, 21, 104, 105 Кодексу Адміністративного судочинства України,  ст.ст. 2, 4, 11, 16, 22, 1175  Цивільного  Кодексу  України).         

Розрахунок  суми  допомоги  по  догляду  за  дитиною  до  досягнення  нею  трирічного  віку  та  різниці (недоплата/завдана  матеріальна  шкода)  за  цим  видом  допомоги:
таблица расчета

Таким чином,  сума  допомоги  по  догляду  за  дитиною  до  досягнення  нею  трирічного  віку  за  період  з  01 січня  по  21  травня  2008 р.,  яка  підлягає  стягуванню з  Відповідача,  дорівнює  2 310,27  грн.

З 22.05.2008 р. дана  допомога  по  догляду  за  дитиною  до  досягнення  нею  трирічного  віку  повинна  була  призначатися  мені  згідно  ст. 46  Конституції  України  – «допомоги,  що  є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом» - та  діючій  статті 43  Закону  України  "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування", якою передбачено, що допомога  надається  у  розмірі  не  менш  встановленого  законом  прожиткового  мінімуму (нагадаю  - зміни  щодо обмеження  розміру  допомоги, які внесені  Законом України "Про Державний бюджет на 2008 рік"  скасовані  Рішенням Конституційного Суду України від 22.05.2008 р.).

Тобто,  призначаючи  допомогу в  зменшеному  розмірі  Відповідач,  по-перше,  порушив моє  конституційне  право  на  отримання  допомоги  не  нижчою  за  розміром  ніж  прожитковий  мінімум,  по-друге,  порушив право,  яке  надано  Законом  України  "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування"  щодо  отримання  допомоги  саме  в  розмірі  прожиткового   мінімуму.

Розрахунок  суми  допомоги  по  догляду  за  дитиною  до  досягнення  нею  трирічного  віку  та  різниці (недоплати) цього виду допомоги:
таблица расчета

Таким чином,  сума  допомоги  по  догляду  за  дитиною  до  досягнення  нею  трирічного  віку  за  період  з  22 травня  по  30  листопада  2008 р.,  яка  підлягає  стягуванню з  Відповідача, дорівнює  3 229,63  грн.

"Говорят, что счастья нет, Только я отвечу - Ты не жди рассвет, а иди навстречу"
Страниц: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12   Вверх
  Печать  

Перейти в: