Украинский социальный форум
20 Июнь 2018, 07:23:49 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: 26 марта 2009 года - день рождения этого форума!!!
Ура! Старт дан. Пусть это событие станет началом нашей общей победы. Вместе - мы сила Подмигивающий

Начало   Помощь Поиск Календарь Медиа Войти Регистрация  
Страниц: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 64   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Обращаемся В ЕВРОСУД  (Прочитано 189643 раз)
Anvitasa
ТАТЬЯНА
Глобальный модератор
Эксперт

Дата рождения ребенка: 21.12.2007
Статус: Застрахованная (нный)
Стадия процесса: По детям войны получено решение ЕСПЧ - теперь очень хАчу денЁг!!!

Просмотр профиля
« Ответ #60 : 13 Январь 2010, 19:43:29 »

Т.е. подаем кассацию, а через шесть меяцев после аппеляции - смело в Европейский. Обжаловать розумный срок...
Вот-вот, я давно об этом думаю.
Не поняла: откуда срок именно шесть месяцев? Просто считаем решение апеляции окончательным, если с ВАСУ ни слуху, ни духу?

елена71
Глобальный модератор
Эксперт

Дата рождения ребенка: 24.11.2007
Стадия процесса: открыто кассационное дело

Просмотр профиля
« Ответ #61 : 13 Январь 2010, 19:52:25 »

Я думаю, что надо 6 месяцев отсчитывать от момента подачи кассации. Кассацию подали в срок, а ВАСУ некогда нашими делами в срок заниматься. Сколько же можно ждать?

ПОБЕДА БУДЕТ ЗА НАМИ!
КлубничкаВероничка
Член ВГО
Эксперт

Евгения

Район: Ленинский
ФИО судьи: Викторов В.В.:2007-2009года, Бегунц А.О.:2010год
Дата рождения ребенка: 25.06.2007
Стадия процесса: Дело в ВАСУ... Ждем у моря погоды...

Просмотр профиля
« Ответ #62 : 14 Январь 2010, 15:38:28 »

Не поняла: откуда срок именно шесть месяцев? Просто считаем решение апеляции окончательным, если с ВАСУ ни слуху, ни духу?
Згідно зі ст. 35 § 1 Конвенції Суд приймає заяви до розгляду лише після використання усіх внутрішніх засобів правового захисту і лише впродовж 6 місяців від дати винесення остаточного рішення.
1) Я побаиваюсь, что если обратиться позже 6 месяцев от даты вступления решения в силу - вдруг скажут что пропустили 6-месячный срок.
2) Если обжалуем "розумный строк" - обращение в КАСУ не ускорит процесс. а наоборот  затянет. Тут как раз Смирнова нам в помощь...
« Последнее редактирование: 14 Январь 2010, 15:40:22 от КлубничкаВероничка » Записан

Состав преступления не имеет значения, имеет значение состав суда.(с)А. Вайнер.
Разом
Новичок
*

Район: Ореховского р-на. Запорожской обл.
ФИО судьи: Гальчанский
Дата рождения ребенка: 09.12.2007
Стадия процесса: подано заявление

Просмотр профиля Email
« Ответ #63 : 15 Январь 2010, 20:39:37 »

Я думаю, что надо 6 месяцев отсчитывать от момента подачи кассации. Кассацию подали в срок, а ВАСУ некогда нашими делами в срок заниматься. Сколько же можно ждать?
Згідно зі ст. 35 § 1 Конвенції Суд приймає заяви до розгляду лише після використання усіх внутрішніх засобів правового захисту і лише впродовж 6 місяців від дати винесення остаточного рішення.
1) Я побаиваюсь, что если обратиться позже 6 месяцев от даты вступления решения в силу - вдруг скажут что пропустили 6-месячный срок.
2) Если обжалуем "розумный строк" - обращение в КАСУ не ускорит процесс. а наоборот  затянет. Тут как раз Смирнова нам в помощь...
Поділяю думку КлубничкаВероничка що рахувати потрібно не від часу подання касації а від дати винесення остаточного рішення. Зважаючи на прицидентну практику Європейского суду касація в білшості випадків вважалася єфективним внутрішнім засобом правового захисту. В багатьох справах уряд наполягав на непрейнятності скарг у звязку з невичерпанням
внутрішніх засобів правового захисту. На мою думку час подання заяви залежить також від того на що саме заявник буде скаржитись. Якщо на тривалість процесу то тут на мою думку можливо навіть до апеляції не доходити, але потрібно довести що тривалість надмірна і зважити на те що Країні відповідачу надається можливість виправити порушення до розгляду справи судом. Тобто до розгляду в Європейськом суді в будьякому випадку потрібно буде пройти, апеляцію, касацію  якщо позов не задовольнять і до порушення що до строку тривалості потрібно буде додати скаргу на несправедливий розгляд. Якщож скаржитись на несправедливий розгляд то на мою думку потрібно пройти всі інстанції включно з касаційною.   
Anvitasa
ТАТЬЯНА
Глобальный модератор
Эксперт

Дата рождения ребенка: 21.12.2007
Стадия процесса: По детям войны получено решение ЕСПЧ - теперь очень хАчу денЁг!!!

Просмотр профиля
« Ответ #64 : 17 Январь 2010, 14:21:05 »

А нельзя жаловаться на всё вместе? И на длительность (она ведь уже налицо) - т.е. получил решение апеляции 1 апреля 2010, подал кассацию, и до 1 октября подать в ЕСПЧ по этим основаниям. Ведь уже видно что о разумном сроке никто не думает.
Но в этой же жалобе писать и о несправедливом рассмотрении?

КлубничкаВероничка
Член ВГО
Эксперт

Евгения

Район: Ленинский
ФИО судьи: Викторов В.В.:2007-2009года, Бегунц А.О.:2010год
Дата рождения ребенка: 25.06.2007
Стадия процесса: Дело в ВАСУ... Ждем у моря погоды...

Просмотр профиля
« Ответ #65 : 18 Январь 2010, 13:17:51 »

Я думаю можно и нужно.
Единственный минус - кассация не пройдена

Состав преступления не имеет значения, имеет значение состав суда.(с)А. Вайнер.
Разом
Новичок
*

Просмотр профиля Email
« Ответ #66 : 18 Январь 2010, 21:23:33 »

А нельзя жаловаться на всё вместе? И на длительность (она ведь уже налицо) - т.е. получил решение апеляции 1 апреля 2010, подал кассацию, и до 1 октября подать в ЕСПЧ по этим основаниям. Ведь уже видно что о разумном сроке никто не думает.
Но в этой же жалобе писать и о несправедливом рассмотрении?
Якщо подана Касація і вона нерозглянута то відповідно остаточного внутрішнього рішення ще нема. Тому на мою думку  скаржитись на несправедливісьть або упередженність суду виявиться передчасно (хтозна яке рішення прийме суд касаційної інстанції врахувавши наявність заяви в європейському суді). А от якщо длительность налицо, то тут у будьякому випадку для скарги відсутність звернення до касаційної інстанції не перепона.
Marin4ik
Специалист

Дата рождения ребенка: 22.11.2007
Стадия процесса: кассационная жалоба получена ВАСУ

Просмотр профиля
« Ответ #67 : 18 Январь 2010, 21:24:02 »

ИЗ всего прочитанного, я поняла, что жаловаться в ЕСПЧ можно, только исходя из пунктов Конвенции по защите прав человека. Берешь каждый пункт и "примеряешь" на себя - обидели тебя по этому пункту или нет.
 Я так понимаю, жалоба будет существенно отличаться от всего, что мы писали ранее.
 Я Конвенцию просматривала вскользь (считала, что еще рано), и пока могу только говорить о том, что в праве на справедливый суд нам таки отказано. Но все это надо железно аргументировать.
 В ЕСПЧ, я так думаю, не такой бардак, как в наших судах, и пришедшие к ним документы, скорее всего, тщательно изучаются.
Поэтому предлагаю, выставить Конвенцию, и уже начать разбирать пункты, примеряя, какие из них нам подходят, исходя из нынешней ситуации.
Потому, что времени как бы и много впереди (грубо говоря 6 месяцев после окончательного решения), но многие из нас уже больше года судятся, так что надо оставшееся првести с пользой. Как считаете?    

Разом
Новичок
*

Просмотр профиля Email
« Ответ #68 : 18 Январь 2010, 22:18:41 »

На мою думку розраховувати на те що, времени как бы и много впереди не варто тому що в решт- решт кожному (у всякому випадку мені особисто) хочеться чимшвидше прийти до перемоги. Тому я вже після попередьного слухання своєї справи (враховуючи "справедливість" нашого правосуддя) почала переглядати рішення європейського суду, конвенцію, протоколи до конвенції, регламент суду. Тому пропозицію  Marin4ik підтримую.
 Неділю тому мій знайомий отримав відповідь з європейського суду (Заяву йому складали Разом але питання в ного дещо інше) враховуючи те що він відправив свою заяву 4 листопада а я 26 маю надію до кінця місяця на початок наступного отримать відповідь і на свою заяву. Якщо є потреба в перегляді відповіді європейського суду підскажіть як її виставити копіюванням не вдається (JPEG-рисунок 750 КБ). Коротка цитата з відповіді:"Суд розгляне Вашу справу, як тільки це буде можливо. Розгляд здійснюватиметься на основі інформації та документів , представлених Вами до Суду. Процедура розгляду на початковому етапі-письмова, Вам потрібно буде особисто з’явитись, лише якщо Суд запросить Вас це зробити. Вас повідомлять про рішення , винесене Судом у Вашій справі."
Natalina
Глобальный модератор
Эксперт

Наталия

Район: Днепровский
Дата рождения ребенка: 27.01.2007
Стадия процесса: апелляция

499256204
Просмотр профиля Email
« Ответ #69 : 22 Январь 2010, 12:37:21 »

КОМП'ЮТЕРНА ПРОГРАМА
"ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ: ОРГАНІЗАЦІЯ, ДІЯЛЬНІСТЬ, СТАНДАРТИ"

Програма містить:
-   навчальний посібник, у якому системно, з урахуванням практики Європейського суду з прав людини та судів України викладено базові засади функціонування європейського регіонального механізму захисту прав людини, проаналізовано принципи та методи тлумачення Конвенції про захист прав людини й основоположних свобод, проблеми формування та застосування прецедентного права Європейського суду з прав людини, основні стандарти захисту прав людини, сформульовані в рішеннях Європейського суду з прав людини, та питання їх імплементації до правової системи України тощо;
-  нормативні документи з прав людини, у тому числі Конвенцію про захист прав людини та основоположних свобод і Протоколи до неї (англійською, українською та російською мовами), інші міжнародні угоди; актуальний текст Регламенту Європейського суду з прав людини; рекомендації Комітету Міністрів Ради Європи; Закони та підзаконні нормативно-правові акти України;
-   колекцію рішень Європейського суду з прав людини, викладених англійською, українською та російською мовами, а також анотації до них;
-   зразки рішень судів України і Росії, в яких застосовуються прецеденти Європейського суду з прав людини;
-   бланки документів, необхідних для звернення до Європейського суду з прав людини;
-   відеоматеріали, що стосуються створення Ради Європи та діяльності її органів.

Завантажити програму
(24, 5 МБ)

Боже, дай мне разум и душевный покой принять то, что я не в силах изменить,
мужество изменить то, что могу и мудрость отличить одно от другого.
Natalina
Глобальный модератор
Эксперт

Наталия

Район: Днепровский
Дата рождения ребенка: 27.01.2007
Стадия процесса: апелляция

499256204
Просмотр профиля Email
« Ответ #70 : 22 Январь 2010, 12:54:03 »

....Конвенція вимагає від держави, яка її ратифікувала, вжиття всіх необхідних заходів для розгляду справи протягом “розумного строку”.
Необхідно зазначити, що, як вказав Європейський суд з прав людини (далі - Європейський суд) у своїй практиці, “вимога “розумного строку” розповсюджується на усі без винятків судові розгляди справ, які охоплюються статтею 6” (справа “Кьоніг проти ФРН”).....
....Під час розгляду справ щодо тривалості провадження у національних судах Європейський суд у своїй практиці визначив ряд критеріїв, за якими він оцінює її розумність. Серед них такі:
- складність справи;
- поведінка сторін;
- поведінка державних органів;
- важливість справи для заявника (див. рішення у справах “Папачелас проти Греції”, “Тімотієвич проти України”).
Цікаво зупинитись на критерії “поведінки сторін”, та навести два яскраві приклади справ, де відповідачем виступала Україна та де тривалість розгляду справи була визнана розумною. Це справи “Тімотієвич проти України”, де розгляд справи протягом 15 років було визнано “розумним” з огляду на те, що заявник систематично не з’являвся у судові засідання і Європейський суд констатував, що заявник явно не був зацікавлений у швидкому розгляді справи, а також справа “Бєлуха проти України”, де розгляд справи протягом 6 років також було визнано “розумним” тому, що заявниця систематично оскаржувала рішення судів нижчої ланки у судах вищих ланок з порушенням строків оскарження. Але ці дві справи – скоріше виняток із загального правила, ніж закономірність. У більшості справ щодо надмірної тривалості Європейський суд визнає порушення Україною своїх конвенційних зобов’язань. Головною причиною цього є поведінка державних органів.Останнім часом справи щодо тривалості, які надходять до Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини складають більше 60% усіх справ, які на комунікацію з Урядом. .....http://www.minjust.gov.ua/0/11359

Боже, дай мне разум и душевный покой принять то, что я не в силах изменить,
мужество изменить то, что могу и мудрость отличить одно от другого.
SumAnna
Эксперт

Дата рождения ребенка: 8.10.2007 г.
Стадия процесса: Отправила кассацию в ВАСУ и ВСУ

127193052
Просмотр профиля
« Ответ #71 : 28 Январь 2010, 15:11:25 »

копирую из http://forum.zed.in.ua/index.php/topic,96.msg15725.html#new
Чи означає вказане, що допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку повинна призначатися і виплачуватися застрахованим особам у розмірі не менше розміру прожиткового мінімуму, встановленого законом?

Заздалегідь дякуємо за надане роз'яснення.

Керівник центру аналізу
та підготовки матеріалів
бухгалтерської тематики

Н. Близнюк

Класс, молодцы, четко и лаконично сформулировали запрос )))))))  А главное вообще сделали ЭТО! (обратились)

Ну, а ответ...
Кстати, а может он пригодится нам в ЕСПЧ?... Надо прикинуть как...

P.S. Вспомнилоа кое что.
Когда включала комп, хотела написать что-то конкретное. Когда села - не могу вспомнить что, тьфу... А после этого сообщения вспомнила  biggrin Правда это не сюда, а в тему ЕСПЧ, но напишу и тут и там.
По-моему, нам для ЕСПЧ нужно нужно подвести, что отказные решения судов это не юридически обоснованные решение, а политические. Что решить вопрос юридически правильно, означает для государства траты, а в целях экономии идет давление на суды (учитывая массовость). У кого будет какие мысли, даже ПРОСТО РАССУЖДЕНИЯ - пишите  Подмигивающий

"Говорят, что счастья нет, Только я отвечу - Ты не жди рассвет, а иди навстречу"
Елена_kolibric81
Глобальный модератор
Эксперт

Район: Красногвардейский
Дата рождения ребенка: 2005
Стадия процесса: Рассмотрено в ЕСПЧ. Отказ(

580592508
Просмотр профиля Email
« Ответ #72 : 28 Январь 2010, 15:19:38 »

если бы еще раздобыть письма-указания, которые получают суды, чтобы потом отказывать...

Елена_kolibric81
Глобальный модератор
Эксперт

Район: Красногвардейский
Дата рождения ребенка: 2005
Стадия процесса: Рассмотрено в ЕСПЧ. Отказ(

580592508
Просмотр профиля Email
« Ответ #73 : 28 Январь 2010, 15:50:21 »

а еще думаю над таким вопросом: в ЕСПЧ можно же требовать моральный ущерб (причем не маленький), как его обосновывать?
к примеру, то, что наши судебные разбирательства тянутся годами, это же тоже моральный ущерб, т.к. это нарушение?
и если мы дойдем до ЕСПЧ,действительно наши суммы, что мы требуем, будут уже мизером, можно будет как-то требовать увеличения (инфляция и все такое) уже именно там?

SumAnna
Эксперт

Дата рождения ребенка: 8.10.2007 г.
Стадия процесса: Отправила кассацию в ВАСУ и ВСУ

127193052
Просмотр профиля
« Ответ #74 : 28 Январь 2010, 15:58:29 »

нам для ЕСПЧ нужно нужно подвести, что отказные решения судов это не юридически обоснованные решение, а политические. Что решить вопрос юридически правильно, означает для государства траты, а в целях экономии идет давление на суды (учитывая массовость).

http://www.minjust.gov.ua/0/7474

Наступною гарантією, що закріплена п. 1 статті 6 Конвенції є незалежність та безсторонність судової влади. Слід зазначити, що Європейським судом у багатьох справах було визначено принципи, за якими суд можна визначити як безсторонній.

Зокрема, у справі „Pullar v. United Kingdom" Суд вказав, що судова практика передбачає два критерії для встановлення безсторонності суду в сенсі п. 1 ст. 6 Конвенції. По-перше, потрібно встановити, що суд був суб`єктивно безсторонній, тобто жоден із його членів відкрито не проявляв упередженість та особисту зацікавленість. Особиста безсторонність презюмується доти, доки не буде доведено інше. По-друге, суд повинен бути об`єктивно безсторонній, тобто передбачається існування достатніх гарантій, щоб виключити будь-які сумніви щодо цього".

Що стосується практики Суду у питаннях незалежності судової влади України, то вони були розглянуті Судом у справі "Совтрансавто-Холдинг проти України". Рішення у цій справі створило прецедент, який має значний вплив на подальшу практику як українського судочинства, так і самого Європейського суду.

У цій справі заявник наполягав на тому, що незаконне збільшення частки капіталу в акціонерному товаристві мало наслідком втрату заявником контролю за діяльністю підприємства та його майном.

Заявник наголошував на тому, що його справа не була розглянута справедливо та протягом розумного строку незалежним і безстороннім судом. Він також скаржився на відсутність відкритого слухання при розгляді його справи.

"Говорят, что счастья нет, Только я отвечу - Ты не жди рассвет, а иди навстречу"
Страниц: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 64   Вверх
  Печать  

Перейти в: