Украинский социальный форум
25 Апрель 2018, 08:33:21 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Запущена новая МЕДИА-БИБЛИОТЕКА!

Начало   Помощь Поиск Календарь Медиа Войти Регистрация  
Страниц: 1 ... 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 ... 487   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Консилиум  (Прочитано 1358574 раз)
Anvitasa
ТАТЬЯНА
Глобальный модератор
Эксперт

Дата рождения ребенка: 21.12.2007
Статус: Застрахованная (нный)
Стадия процесса: По детям войны получено решение ЕСПЧ - теперь очень хАчу денЁг!!!

Просмотр профиля
« Ответ #735 : 25 Апрель 2009, 22:21:06 »

Сегодня должно было состояться ОС №3. Грустный
Увы, его не было. Злой Не явилось УТСЗН (уже сорвали 2 предыдущих ОС и до сих пор не дали Заперечення - дело в суде уже полгода) и судья занята на другом слушаньи.
А можно ли в таком случае написать ходотайство на основании ст.128 КАСУ

Стаття 128. Наслідки неприбуття в судове засідання особи, яка бере участь у справі
4. У разі неприбуття відповідача - суб'єкта владних повноважень, належним чином повідомленого про дату, час і місце судового розгляду, без поважних причин або без повідомлення ним про причини неприбуття розгляд справи не відкладається і справу може бути вирішено на підставі наявних у ній доказів.

По этому поводу я перед каждым заседанием ваяю ходатайство (на всякий случай) и хожу с такой бумаженцией, но мои либо приходят, либо судья и так без них проводит.
Итак, бумаженция:

КЛОПОТАННЯ
про застосування приписів ч.4 ст.128 Кодексу адміністративного судочинства України

В провадженні Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу знаходиться адміністративна справа № 2а-73/2009 р., розпочата за моїм адміністративним позовом  про визнання протиправними дій та бездіяльності Управління праці та соціального захисту населення  виконкому Дзержинської районної у місті ради (далі – Відповідач), донарахування допомоги при народженні дитини та допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та стягнення матеріальної шкоди та  недоотриманих сум грошової допомоги, поданим до суду 11.02.2009 р..
25.03.2009 р. об 11.30 год. було проведено попереднє судове засідання,  призначене Ухвалою про відкриття провадження по адміністративній справі від 16 лютого 2009 року.
На попередньому судовому засіданні, де були присутні представники Відповідача, було оголошено про місце, дату та час наступного судового засідання. Факт ознайомлення сторін з місцем, датою та часом наступного судового засідання підтверджується підписами позивача та представників Відповідача.
У відповідності до ч.4 ст.128 Кодексу адміністративного судочинства, «у разі неприбуття відповідача - суб'єкта владних повноважень, належним чином повідомленого про дату, час і місце судового розгляду, без поважних причин або без повідомлення ним про причини неприбуття розгляд справи не відкладається і справу може бути вирішено на підставі наявних у ній доказів.
Керуючись ч.3 ст. 49 Кодексу адміністративного судочинства України прошу Шановний суд не відкладати розгляд справи у зв`язку із неприбуттям у судове засідання відповідача, а проводити розгляд справи за його відсутності.

Это уже экз.№2, в первом было:
Ухвалою про відкриття провадження по адміністративній справі від 23 березня 2009 року було призначено попереднє судове засідання на 14.04.2009 р. об 15-00 год., запропоновано відповідачу в строк до 14.04.2009 р. подати заперечення проти позову та наявні докази.
Про місце, дату та час судового засідання відповідача було повідомлено 06.04.2009 р., направлено відповідачеві копію позову та копію ухвали.

Просто ухвалу и иск ответчику носила я, отксерила и у меня была информация о том, что он знал.

Anvitasa
ТАТЬЯНА
Глобальный модератор
Эксперт

Стадия процесса: По детям войны получено решение ЕСПЧ - теперь очень хАчу денЁг!!!

Просмотр профиля
« Ответ #736 : 25 Апрель 2009, 22:25:27 »

А я сделала для себя вывод, что в иске указывать нужно было, что упсзн нарушает оба эти закона, и расписывать почему, и как - про оба закона, а то щас управленец заявил что не работает с 2240, как я не расписывала что он есть для меня специальным, но судью не убедила, и уверена, что в решении будет отказ даже про вызнаты бездияльнисть, так как зу 2240 они не используют в работе, а значит его и не нарушали, а по зу о семьях я претензий не заявляла!!!
Мне кажется, что в иске нельзя про два закона. А вот прочитав заперечення, где ответчик ссылается, что работает только с семейным, можно в пояснениях и по нему проехаться. Но для 2008 года он же - скользкое место.
Вот если бы в просительной части можно было бы совсем не указывать закон, а просто суммы недоплат посчитать и все. Так у нас судья одна сказала переделать, чтоб было понятно в ПРОШУ чего и по какому закону просите.

SumAnna
Эксперт

Дата рождения ребенка: 8.10.2007 г.
Стадия процесса: Отправила кассацию в ВАСУ и ВСУ

127193052
Просмотр профиля
« Ответ #737 : 25 Апрель 2009, 22:41:38 »

Девчонки, обращаюсь к тем, кто только читает форум, но не отвечает на вопросы.

Можете, конечно, проигнорировать мой совет, я никому ничего не навязываю, но если вам интересен  мой  опыт и вы доверяете мне то, как говориться, не пропустите мимо:  если хотите хорошо подтоговиться и быть в теме, то старайтесь - по крайне мере пока не закончится рассмотрение в ПИ - отвечать, отвечать и отвечать на форуме. 
Что это даст?
Вы не представляете, но когда именно ПИШЕШЬ ответ, даже на вопрос, которые вроде как знаешь лёгко ответ, то приходишь к более глубокому пониманию, причем осознаешь это именно после того как поотвечал.

Почему я не устаю говорить спасибо форуму, хотя сама редко что спрашиваю, чаще отвечаю - потому что ОН (форум, ответы на нем) заставляет меня думать и понимать. Особенно полезны споры по сути - ты или убеждаешься в правоте другой стороны, или находишь ТАКИЕ аргументы  в свою пользу, что "тихо сам с собою" в жиЗТь бы не придумал/ не нашел. 
Все таки в суде нам в лучшем случае прийдется проводить ликбез судьям (желающим слушать), в худшем - устоять, когда тебя сбивает ураган вопросов не желающих слушать.

Опять прав Литвак - Знаешь, но не умеешь, считай, что не знаешь.

Практика, практика и еще раз практика.

Я сейчас хочу капитально взяться за тему Психологической подтотовке к суду - отвечать в это теме буду меньше, поэтому советую всем помогайте другим ДЛЯ СЕБЯ. Не думайте, что вы зря тратите время, как раз наоборот.
« Последнее редактирование: 25 Апрель 2009, 23:03:02 от SumAnna » Записан

"Говорят, что счастья нет, Только я отвечу - Ты не жди рассвет, а иди навстречу"
lyudan
Новичок
*

Просмотр профиля Email
« Ответ #738 : 26 Апрель 2009, 00:35:38 »

Народ! Я тут эта...к дебатам готовлюсь,
1. Чи вважає управління мене застрахованою особою?......

и что еще надо?
Надо КАСУ почитать, в частности ст. 152. В дебатах уже вопросов не задают)
irisa_2804
Член ВГО
Эксперт

ИРИНА

Район: Первомайский
Дата рождения ребенка: 28 января 2007
Стадия процесса: ПИ, апеляции - полный отказ. Отправлен формуляр в ЕСПЧ

Просмотр профиля
« Ответ #739 : 26 Апрель 2009, 11:23:21 »

Вот-вот, а потом судья и вынесет решение: отменить, назначить, остальное - отказать потому как он назначать не будет и взыскивать нечего (все ведь отменили)
Было ведь у нас и такое уникальное решение.

Я так понимаю, что это решение было не выполнено? 

irisa_2804
Член ВГО
Эксперт

ИРИНА

Просмотр профиля
« Ответ #740 : 26 Апрель 2009, 11:42:31 »

2. Управління повинно(?) якимсь чином повідомляти осіб про види нарахованих допомог? про закони, згідно до яких провадиться нарахування? Про розміри даних видів допомог? (згідно до зу про сім*ї з дітьми (если застрахованная указівайте ЗАКОН2240), та ПКМУ 1751)
На виконання п. 43 Постанови КМУ N 1751, 27.12.2001, «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми» (…Про призначення державної допомоги сім'ям з дітьми чи про відмову в її призначенні із зазначенням причини відмови та порядку оскарження цього рішення орган, що призначає і виплачує зазначену допомогу, видає чи надсилає заявникові письмове повідомлення протягом п'яти днів після прийняття відповідного рішення) та Інструкції щодо порядку оформлення і ведення особових справ отримувачів усіх видів соціальної допомоги, затверджена Наказом Міністерства праці та соціальної політики України 19.09.2006  №345: (4.10. Не пізніше 10 днів з дня подачі заяви і всіх необхідних документів заявнику, його опікуну чи уповноваженій ним особі видається повідомлення (надсилається поштою) про призначення соціальної допомоги (або відмову в її призначенні), про що робиться відповідний запис у Журналі видачі довідок та повідомлень (додаток 10), який зберігається у інформатора (в окремих випадках - координатора (головного спеціаліста) з прийому)

Чи не в цьому полягає бездіяльність?
К ЧЕМУ ПРИВЯЗАТЬ???   
Бездіяльність полягає в тому, що  нічого не було зроблено, щоб усинути недоліки в своєї роботі.
Відповідно до Закону України № 393/96-ВР від 02.10.1996 «Про звернення громадян» (ВВР, 1996 р., N 47, ст. 256, ) (далі – Закон про звернення громадян) Згідно з положеннями ч.3 Ст.3 Закону про звернення громадян: «Заява - звернення громадян із проханням про сприяння реалізації закріплених Конституцією та чинним законодавством їх прав та інтересів або повідомлення про порушення чинного законодавства…».
Згідно з положеннями ч.1 Ст.5 Закону про звернення громадян: «Звернення адресуються органам державної влади і місцевого самоврядування, … до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань.».
Згідно з положеннями ч.1 Ст.15 Закону про звернення громадян: «Органи державної влади, місцевого самоврядування та їх посадові особи, … до повноважень яких належить розгляд заяв (клопотань), зобов'язані об'єктивно і вчасно розглядати їх, перевіряти викладені в них факти, приймати рішення відповідно до чинного законодавства і забезпечувати їх виконання, …».
Згідно з положеннями Ст.19 Закону про звернення гром…адян: «Органи державної влади і місцевого самоврядування, … їх керівники та інші посадові особи в межах своїх повноважень зобов'язані: об'єктивно, всебічно і вчасно перевіряти заяви чи скарги; … невідкладно вживати заходів до припинення неправомірних дій, виявляти, усувати причини та умови, які сприяли порушенням; забезпечувати поновлення порушених прав, реальне виконання прийнятих у зв'язку з заявою чи скаргою рішень; вживати заходів щодо відшкодування у встановленому законом порядку матеріальних збитків, якщо їх було завдано громадянину в результаті ущемлення його прав чи законних інтересів, …; у разі визнання заяви чи скарги необгрунтованою роз'яснити порядок оскарження прийнятого за нею рішення; …».

[/quote]

6. Чи відомо вам, що з першого січня 2009 року положення держбюджету втратили свою дію, і обидва(!) закони діють в першопочатковій редакції, а саме встановлюють розмір допомоги не менше прожиткового мінімуму? Згідно якого закону з 1 січня 2009 року ви нараховуєте мені 144,10???

В 2007 році ви порушували закон, стосовно зу про сім*ї, (УКАЗІВАЙТЕ ЗАКОН 2240 если застрахованная) України № 393/96-ВР від 02.10.1996 «Про звернення громадян» (ВВР, 1996 р., N 47, ст. 256, ) (далі – Закон про звернення громадян) врегульовано питання реалізації громадянами України наданого їм Конституцією України права оскаржувати дії державних органів, та забезпечено їх можливості для відстоювання своїх прав і законних інтересів та відновлення їх у разі порушення (Преамбула Закону про звернення громадян).
Згідно з положеннями ч.1 Ст.1 Закону про звернення громадян: «Громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, … із … заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, … прав і законних інтересів…».
Згідно з положеннями ч.3 Ст.3 Закону про звернення громадян: «Заява - звернення громадян із проханням про сприяння реалізації закріплених Конституцією та чинним законодавством їх прав та інтересів або повідомлення про порушення чинного законодавства…».
Згідно з положеннями ч.1 Ст.5 Закону про звернення громадян: «Звернення адресуються органам державної влади і місцевого самоврядування, … до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань.».
Згідно з положеннями ч.1 Ст.15 Закону про звернення громадян: «Органи державної влади, місцевого самоврядування та їх посадові особи, … до повноважень яких належить розгляд заяв (клопотань), зобов'язані об'єктивно і вчасно розглядати їх, перевіряти викладені в них факти, приймати рішення відповідно до чинного законодавства і забезпечувати їх виконання, …».
Згідно з положеннями Ст.19 Закону про звернення громадян: «Органи державної влади і місцевого самоврядування, … їх керівники та інші посадові особи в межах своїх повноважень зобов'язані: об'єктивно, всебічно і вчасно перевіряти заяви чи скарги; … невідкладно вживати заходів до припинення неправомірних дій, виявляти, усувати причини та умови, які сприяли порушенням; забезпечувати поновлення порушених прав, реальне виконання прийнятих у зв'язку з заявою чи скаргою рішень; … вживати заходів щодо відшкодування у встановленому законом порядку матеріальних збитків, якщо їх було завдано громадянину в результаті ущемлення його прав чи законних інтересів, …; у разі визнання заяви чи скарги необгрунтованою роз'яснити порядок оскарження прийнятого за нею рішення; …».
зробили такий перерахунок і не дорахували мені ці суми? (Не має механізму?) КАК ПРАВИЛЬНО ПРИВЯЗАТЬ???  (ЧТО К ЧЕМУ ВІ ХОТИТЕ ПРИвязать?)
8. А чи знаєте ви про те, що держава правова, діє на принціпі юридичної визначеності, і відсутність у вас механізму (НПА) не повинно впливати на мене і мою дитину? Вам відомо щось про Європейській суд людини? Про те що держава не може посилатися на відсутність коштів?

и что еще надо?
[/quote]
« Последнее редактирование: 26 Апрель 2009, 11:45:04 от irisa_2804 » Записан

Anvitasa
ТАТЬЯНА
Глобальный модератор
Эксперт

Просмотр профиля
« Ответ #741 : 26 Апрель 2009, 13:27:05 »

Вот-вот, а потом судья и вынесет решение: отменить, назначить, остальное - отказать потому как он назначать не будет и взыскивать нечего (все ведь отменили)
Было ведь у нас и такое уникальное решение.

Я так понимаю, что это решение было не выполнено? 

Это было просто найденное в Реестре решение суда первой инстанции, которое выложили на Первом. Дальнейшую его судьбу никто не отслеживал.
Можете сами его почитать.

Девочки, прокомментируйте пожалуйста
http://www.zed.in.ua/forum/index.php/topic,12.msg1871.html#msg1871
Я такм пыталась выяснить, что за зверь такой Гражданский Кодекс и насколько он применим к нашей теме. Получилось аж два сообщения:
1. насколько ГК применим?
2. стоит ли его применять?
« Последнее редактирование: 26 Апрель 2009, 19:00:31 от Anvitasa » Записан

Лидуня
Член ВГО
Эксперт

Район: Сосновский
Дата рождения ребенка: 25.05.2006
Стадия процесса: Касация по делу сестры проиграна - мотив - зу 2240 принят раньше, после него был зу о семьях. Апеляция по 2007-2008 выиграна по 2240, касация подана по 2009

to44ka@ukr.net
Просмотр профиля
« Ответ #742 : 26 Апрель 2009, 19:20:25 »

Я, блин, с каждым часом боюсь 29 апреля, этих дебатов, ну как можно к ним подготовится?? если ответы на вопросы и  выдача информации занимают большое количество времени, пестрят ссылками на законы и статьи, совершенно скушны к восприятию и судье не интересны? Я когда маме начинаю что-то рассказывать по этому поводу, или прошу послушать мою промову - она закатывает глаза и твердит что я - одна нудота...Я понимаю все, но словами выложить не могу, так что б просто было, доступно и понятно. Вот девочки отвечают на мои вопросы, наверняка не из головы это берут, а помнят что где-то это есть в моих заметках, скопирую - вставлю, вот и ответ. А мне хочется что б это как-то своими словами было, а не цитатами из нпа, тем более, на суде нет компьютера, только тонна бумаги, на стульчике разложена. Вобщем, не обращайте на меня внимания, у меня паника просто, я никак не могу смириться с тем, что моему судье не интересно....Спасибо всем кто пытается помочь! (Ириса! Суманна!)

Дарящие от души добро - гораздо счастливее добро принимающих...
Апеляция повторная - удовлетворение 2007-2008 полное. На стадии повторной касации по 2009 году.
irisa_2804
Член ВГО
Эксперт

ИРИНА

Просмотр профиля
« Ответ #743 : 26 Апрель 2009, 19:53:47 »

А мне хочется что б это как-то своими словами было, а не цитатами из нпа, тем более, на суде нет компьютера, только тонна бумаги,
к сожалению с нашей системой можно бороться только ее же методами. Судьи ведь говорят на непонятном нам языке, вот и приходится учится говорить так как они. А это только язык НПА (К СОЖАЛЕНИЮ другого они не понимают)))))))))

Лидуня
Член ВГО
Эксперт

Стадия процесса: Касация по делу сестры проиграна - мотив - зу 2240 принят раньше, после него был зу о семьях. Апеляция по 2007-2008 выиграна по 2240, касация подана по 2009

to44ka@ukr.net
Просмотр профиля
« Ответ #744 : 26 Апрель 2009, 20:20:34 »

Да они по-моему и этого языка нпа не понимают, если б он хоть спрсил, откуда я это все беру, я ж ему и нормативку всю на диске подогнала, смотрит как на идиотку, и в глазах светится одна мысль: нахрен ты сюда приперлась?Непонимающий
Ну меня так просто не возьмешь, даже если дебаты провалю, пойду в Евросуд, жаль только что судей ПИ не наказывают за неправильно принятые решения, дошедшие до касации и ЕСПЧ!! У него, главное, самого маленький ребенок, видать зарплата судьи не сравнится с нашими 130 гривнами?
Все, я успокоилась, в конце концов!!!!!, я декретная мама!!!!, не имеющая специального образования!!!!, не имеющая денег на адвоката!!!!, мое право и моего ребенка нарушено, потому и поперлась сама в суд!!!! УРА!!!!

Апеляция повторная - удовлетворение 2007-2008 полное. На стадии повторной касации по 2009 году.
elen_alchevsk
Член ВГО
Опытный пользователь

Район: Луганская обл./Донецкий ап.суд
ФИО судьи: пи - Лукьянова/ ап.суд - Малашкевич
Дата рождения ребенка: 22.06.2007
Стадия процесса: Ап.суд оставил решение ПИ в силе. Результат - 315 грн. Исполнительный лист даже не отвозила!..

Просмотр профиля
« Ответ #745 : 26 Апрель 2009, 20:27:26 »

Я, блин, с каждым часом боюсь 29 апреля, этих дебатов, ну как можно к ним подготовится??

Счастливая вы! У вас дебаты будут!...
Моя судья вобще со мной общаться не хочет! С ноября - ни одного полноценного заседания! 3 минуты - на ПС. А потом - сплошные переносы по разным причинам. Причем, один раз дочка сильно болела и оставить не с кем было - написала с дуру заяву "рассматривать без меня", в следующий раз пришла - она искренне удивилась "Че пришли? От вас же заява есть!" Я говорю, что это была временная трудность, она аж расстроилась! Но увидев, что за 5 дней до этого я принесла "Изменения к иску" (увеличение суммы и смена закона на "застрахованных") - оч.обрадовалась и... опять перенесла! А вы, говорит, не приходите больше - от вас же бумага есть! и от собеса тоже!

(Так ей влом, видимо, читать все для аудиозаписи! Ведь иначе - письменное проведение и все!)

Но я все-таки завтра пойду, посмотрю, послушаю, может и меня кто послушает... Просто в одном здании нашего суда ну уж очень диаметрально противоположные решения принимаются!
Лидуня
Член ВГО
Эксперт

to44ka@ukr.net
Просмотр профиля
« Ответ #746 : 26 Апрель 2009, 21:54:52 »

Может и хорошо, но если б ответчика не было, я б с судьей общалась, толково поговорили б, никто б не мешал, короче, у каждого свои заморчки!! будь что будет, я ж не адвокат!!!!!!

svetai
Член ВГО
Новичок

585059455
Просмотр профиля
« Ответ #747 : 26 Апрель 2009, 22:50:23 »

Девчонки, обращаюсь к тем, кто только читает форум, но не отвечает на вопросы.

Прочитала это сообщение........как-будто мне написано (конечно, и многим таким, как я).
Уже по своему опыту знаю, когда отвечаешь, общаешься, хочется постоянно отвечать, ВНИКАТЬ и общаться.............и намного увереннее в этой теме себя чувствуешь, хотя бы потому, что каждый день ПРОПИСЫВАЕШЬ одни и те же термины.........ну и каждый день что-то НОВОЕ.
Хотя сейчас сама пассивный читатель..........и многое упускаю.

<p></p>
KUPCHIXA
«Змінити світ на краще ти не можеш, але не робити цього не маєш права»
Глобальный модератор
Специалист

ОКСАНА

Район: Жовтневый район
Дата рождения ребенка: 2004 ; 2008
Стадия процесса: подала ап.,жду...

558416988
Просмотр профиля WWW
« Ответ #748 : 27 Апрель 2009, 01:47:51 »

По поводу выплат НА БУДУЩЕЕ И КОМПЕНСАЦИИ.

Гагарінський районний суд міста Севастополя

1-я інстанція

Справа 2а-2758/09

Код суду-2702

Категорія - 36

КОПІЯ

ПОСТАНОВА

Ім'ям УКРАЇНИ

( повне)

3 квітня 2009 року

Гагарінський районний суд м. Севастополя в складі:

Головуючого - судді Нестерук В.В.

при секретарі – Александрової О.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Севастополі справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління праці та соціального захисту населення при Гагарінської районної державної адміністрації м. Севастополя про стягнення невиплаченої допомоги та компенсації за несвоєчасну виплату такого допомоги, суд ,-

ВСТАНОВИВ:

Позивачка звернулася до суду з позовом на тих підставах що відповідач недоплачував щомісячно допомогу на утримання дитини до досягнення нею трирічного віку. Позивачка просить суд зобов’язати відповідача здійснити перерахування грошової допомоги і виплатити їй недоотриману суму в розмірі 12713 гривень 69 копійок та компенсацію в розмірі 2 210 гривень 01 копійка за затримку виплати допомоги, а всього 14 тисяч 923 гривни 70 копійок. Крім цього вона прохає суд зобов’язати відповідача надалі сплачувати її таку допомогу до 3-х років в розмирі прожиткового мінімуму відповідно до законодавства України.

В судовому засіданні позивачка підтримала таки свої позовні вимоги.

Представник відповідача з такими вимогами не згоден пояснивши що виплата здійснювалася відповідно до Закону України «Про державний бюджет на 2007 рік» і на підставах Порядку призначення та виплати допомоги при народженні дитини та допомоги по догляду за дитиною до досягнення дитиною 3-хрічноговіку особам, застрахованим у системі загальнообов’язкового соціального страхування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.01.2007 року.

Вислухавши сторони, вивчивши матеріали справи, суд вважає що позов підлягає задоволенню частково з таких підстав:

У судовому засіданні було встановлено, що позивачка дійсно має дитину - сина Андрія 25.07.2006 року народження, про що свідчить копія свідоцтва про народження дитини яка залучена и є в матеріалах справі.

Відповідно до Закону України про внесення змін до Закону України «Про Державну допомогу сім’ям з дітьми» позивачка має право на допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку у 2007 року в розмірах: з 01.01.2007 року по 01.04.2007 року -434 гривни з 1.04.2007 року по 01.10.2007 року-463 гривни, з 1.10.2007 року -470 гривень.

Як вбачається з відповіді відповідача вони допомогу позивачки здійснюють з 1.04.2007 року на підставі Порядку призначення та виплати допомоги при народженні дитини та допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, відмовляють перерахувати нараховану допомогу, посилаючись на Закон України «Про державний бюджет України на 2007 рік», яким дії вищевказаних Законів булі призупинені.

Судом також встановлено, що Рішенням Конституційного Суду України від 9.07.2007 року були визнані неконституційними п.7 ст.71 Закону України «Про державний бюджет України на 2007 рік в частини зупинення на 2007 рік дії статті 41,43 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасової втратою працездатності та витратами, зумовленими народженнями та похованнями» щодо встановлення розміру допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Таким чином суд вважає неправомірними відмову відповідача здійснити перерахування позивачці допомоги по догляду за дитиною у відповідності з розміром встановленими ст..43 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами зумовленими народженням та похованням та з Законом України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми».

Тому на підставі вищевказаного суд вважає на необхідне задовольнити позовні вимоги позивачці по стягненню з відповідача недоплаченої допомоги в розмірі 12 тисяч 713 гривень 69 копійок. Суд вважає також правомірними вимоги позивачці по стягненню з відповідача компенсації в розмірі 2 210 гривень 01 копійка. Тому суд вважає на необхідне стягнуті з відповідача на користь позивачці 14 тисяч 923 гривни 70 копійок.

Однак суд також вважає що вимоги позивачці відносно зобов’язання відповідача надалі сплачувати її таку допомогу до 3-х років в розмирі прожиткового мінімуму відповідно до законодавства України є незаконними та необґрунтованими, так як відповідач і так зобов’язаний виконувати законодавство України та виплачувати таку допомогу подальше. Тому суд вважає що позивачка вимагає від суду того, що вже і так встановлено діючім законодавством. Тому суд вважає в такому випадку відмовити позивачці в задоволенні її таких вимог.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст.8,22,46,48,55,64,124,152 Конституції України, ст.43 Закону України «Про обов’язкове державне страхування у зв’язку з тимчасової втратою працездатності и витратами у зв’язку з народженням дитини та похованням», ст.2 Закону України «Про компенсацію громадянам втрати частини прибутку у зв’язку з порушенням строку їх виплати», ст.1,2,50-51,69,73,86,94,122,138,159, 160 ч.3, 163,181 КАС УКРАЇНИ, суд

ПОСТАНОВИВ :

Позов ОСОБА_1 – задовольнити частково.

Стягнуті з Управління праці та соціального захисту населення при Гагарінської районної державної адміністрації м. Севастополя на користь ОСОБА_1 заборгованість по сплаті допомоги в розмірі 12713 гривень 69 копійок та компенсацію в розмірі 2 210 гривень 01 копійка за затримку виплати допомоги, а всього 14 тисяч 923 гривни 70 копійок.

В іншої частини позову ОСОБА_1 - відмовити.

Постанова може бути оскаржена в Апеляційний суд м. Севастополя через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення постанови заяви про апеляційне оскарження і подачею після цього протягом 20 днів апеляційної скарги з подачею її копії в апеляційну інстанцію або у порядку ст.186 ч.5 КАС УКРАЇНИ.

Головуючий:

Суддя Гагарінського районного суду

м. Севастополя (підпис) В.В.Нестерук

КОПІЯ ВІРНА:

Суддя Гагарінського районного суду

м. Севастополя В.В.Нестерук

Постанова законної чинності не набрала.

Ксюшка 7
Член ВГО
Пользователь
Оксана

ФИО судьи: Борец
Дата рождения ребенка: 28.06.2007
Стадия процесса: подала аппеляционную жалобу, жду ответа...

377098756
Просмотр профиля
« Ответ #749 : 27 Апрель 2009, 07:51:20 »

Однак суд також вважає що вимоги позивачці відносно зобов’язання відповідача надалі сплачувати її таку допомогу до 3-х років в розмирі прожиткового мінімуму відповідно до законодавства України є незаконними та необґрунтованими, так як відповідач і так зобов’язаний виконувати законодавство України та виплачувати таку допомогу подальше. Тому суд вважає що позивачка вимагає від суду того, що вже і так встановлено діючім законодавством. Тому суд вважає в такому випадку відмовити позивачці в задоволенні її таких вимог.
[/glow]

Очветчик давно должен был выполнять законодательство Украины и выплачивать нормальное пособие, в крайнем случае сделать перерасчёт, когда к нему обратились с заявлением. Если нарушили закон один раз, будут нарушать и дальше, впринципе, они же остались безнаказанные. А в целом Постанова радует.

Страниц: 1 ... 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 ... 487   Вверх
  Печать  

Перейти в: