Украинский социальный форум
16 Июль 2018, 14:48:56 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Запущена новая МЕДИА-БИБЛИОТЕКА!

Начало   Помощь Поиск Календарь Медиа Войти Регистрация  
Страниц: 1 ... 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 ... 487   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Консилиум  (Прочитано 1484861 раз)
SumAnna
Эксперт

Дата рождения ребенка: 8.10.2007 г.
Статус: Застрахованная (нный)
Стадия процесса: Отправила кассацию в ВАСУ и ВСУ

127193052
Просмотр профиля
« Ответ #660 : 24 Апрель 2009, 13:18:19 »

У меня крик души к Sumanne! Аня, Пыталась сама вычислить благоприятный день для подачи иска...получается по лунному календарю-замечательно будто бы в понедельник 27 числа, и тут же по солнечному-не стоит этого делать...Что посоветуете?мне надо нести иск и хочется благоприятный период Непонимающий Ответьте пож, в разделе о Лунном календаре вопрос выложила, а ответа нет Плачущий

Я видела Ваш вопрос, но не успела ответить, а потом ЗЕД пропал.
Ответила здесь, но потом перенесла в тему Лунный календарь Подмигивающий
http://www.zed.in.ua/forum/index.php/topic,28.new.html#new
« Последнее редактирование: 24 Апрель 2009, 15:17:07 от SumAnna » Записан

"Говорят, что счастья нет, Только я отвечу - Ты не жди рассвет, а иди навстречу"
Nichka
Новичок
*

Просмотр профиля
« Ответ #661 : 24 Апрель 2009, 14:19:28 »

Девочки, хочу пожаловаться на наше государство, оказывается, что нам много чего положено существует много разных субсидий, но о большинстве из них мы не знаем. Сегодня ходила в свой УПТСЗН хотела, чтобы сделали перерасчет помощи по уходу за ребенком до 3 лет на основании доходов семьи (так как жалоба моя еще не дошла до апеляционного суда), а денег не хватает и они мне нужны сейчас и ребенка кормить и одевать тоже нужно сейчас. Думаю пусть сделают перерасчет и будут платить чуть больше, чем 130 грн. в месяц. Дали заполнять заявление и декларацию о доходах. Кстати в декарации не указала, что мне бабушка два месяца назад присылала переводом 500 гривень (мне, что то за это будет?) Пока я заполняла все эти документы (а делала я это очень долго, так как решила почитать, что там вообще пишется) так меня за то, что я так долго заполняю хотели выгнать в корридор, но я сказала, что не куда не уйду пока не дочитаю, потом оказалось, что я принесла не ту справку о доходах мужа (сказали, что эта справка подходит только для налоговой). И вся эта процедура происходила на повышенных тонах в мой адресс. Девочки, такое впечатление, что я к ним за милостыней ходила ........... Девочки, миленькие подскажите пожайлуста могу ли я претендовать на пособие как малообеспеченная семья. За последние 6 месяцев доходы мужа составили 2100 грн. получается на каждого члена семьи 116,67 грн. А то они мне сказали, что помощь как малообеспеченная семья мы можем оформить только если общий доход за последние три месяца (т.е. на 3 членов семьи) будет составлять меньше 470 грн. Где можно почитать об этом? Или может быть кто оформлял данную помощь пожайлуста помогите!!!!
лорка
Глобальный модератор
Эксперт

ФИО судьи: Старинщук О.В.
Дата рождения ребенка: 2008г
Стадия процесса: коммунифиц.жалоба в ЕСПЧ Жду решения .

Просмотр профиля Email
« Ответ #662 : 24 Апрель 2009, 14:25:15 »

это было вчера и не только вас,а всех кто там был. уже все восстановилось, так что давайте заявку на присоединение в группу опять...
Леночка, подскажите может...
а что это вообще было?
а то я выпала из жизни форума на неделю...
[/quote
Привет всем.Выложиваю свое решение.помогите составить ап.жалобу]
ВСТАНОВИВ
Позивачка звернулася в суд з позовом до УПСЗН про визнання дій неправомірними і виплаті  державної допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трьохрічного віку.
В позові зазначено що позивачка являється матірю малолітньої дитини,дочки-………,..р.н.,та фактично здійснює догляд за нею.
Відповідно до ст..15 ЗУ «Про держ.допом.сім.з дітьми»,їй щомісячно повинна надавтись грошова допомога в розмірі встановленого законом прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років,як особі,яка здійснює догляд за дитиною до 3х .віку.
В порушення вимог ст..15ЗУ щомісячна грошова допомога у 2008 та 2009році виплачувалась не в повному обсязі.
Відповідно до ст..62 ЗУ»Про держ.бюджет на 2008р»затверджений прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць для дітей віком до 6 років у розмірі з 1січня 2008р 526грн,з 1 квітня 2008р 538грн,з 1 липня 2008р 540 грн,з1 жовтня 2008р 557грн.
Недоплата позивачці з квітня 2008р по лютий 2009р складає 4589грн.
В судовому засідані позивачка підтримала свій позов повністю,посилаючись на обставини в позовній заяві та просила суд його задовольнити.
Представник відповідача позов не визнала,мотивуючи тим,що органи праці та соц..захисту населення,є розпорядниками бюджетних коштів при здійсненні наданих повноважень,приймати участь в бюджетному процесі на стадії виконання.Відповідно до ст51Бюджетного Кодексу розпорядники бюджетних коштів беруть бюджетні зобов’язання та проводять видатки тільки в межах бюджетних асигнувань,встановлених кошторисами.
Вислухавши пояснення сторін,дослідивши матеріали справи,оцінивши докази в їх сукупності,суд дійшов висновку,що позов не підлягає задоволенню з наступних підстав.
УПСЗН є виконавчим органом міської ради……і відповідно до їх положення не наділене повноваженями з призначення і нарахування допомоги сімям з дітьми,а лише забезпечує здійснення виплат такої допомоги на підставі розрахункових документів,поданих районим управлінням про розміри нарахованих сум допомоги.
Відповідно до вимог Конституції та ст..ст.11,34 ЗУ»Про місцеве самоврядування в Україні»виконавчі органи міських рад виконують надані їм законом делеговані повноваження та є підзвітними і підконтрольними з питань здійснення делегованих їм повноважень органів  виконавчої влади відповідним органам виконавчої влади та уповноважені діяти лише в межах та на підставі Закону та наданих їм повноважень.ст 67 цього закону передбачено,що держава фінансує у повному обсязі здійснення органами місцевого самоврядування наданих законом повноважень органів виконавчої влади.Кошти,необхідні для здійснення органами місц.самовряд.цих повноважень,щороку впередбачаються в законі про Державний бюджетУкраїни.Рішення органів держ.влади,які призводять до додаткових видатків органів місц.самовряд.,обов’язково супроводжуються передачею їм необхідних фінансових ресурсів.Вказане рішення виконується органами місц.самовряд.в межах переданих їм фінансових ресурсів.
Позивачка вважає,що всупереч вимогам ст..15 ЗУ»Про державну допомогу сім,ям з дітьми»дана допомога повинна була виплачуватись в розмірі встановл.прожит.мінім.для дітей віком до 6 років.Однак відповідно до ст..13 цього закону право і допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею 3х років за цим законом має особа,і застрахована в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.Як вбачається з матеріалів справи та згідно даних Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб,які мають право на пільги,позивачка працює і на даний час знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до 3х років,а тому відповідно до ст..7 ЗУ»Основи законодавства України про загальнообов.держ.страхування»є особою,яка застрахована в системі загально об.держ.страх.,а тому ЗУ»про держ.допомогу сімям з дітьми»не поширюється на правовідносини,які є предметом даного спору.
Питання виплати  даної допомоги жінці,яка є застрахованою,та розмір регламентовано іншим законодавчим актом-ЗУ»Про загальнооб.держ.страх.»
Згідно з ЗУ від 28.12.07р»Про держ.бюдет на 2008р» та внесення змін до деяких законодавчих актів який набув чинності 1.01.08р суб’єктом законодавчої ініціативи якого був КМУ,внесено зміни до деяких законів з питань допомоги сімям з дітьми,а саме –п.23 розділ2-встановлено,що ЗУ»Про держ.допом.сім.з дітьми»частину1ст.15 викладено у такій редакції(дальше  редакція  по которой сейчас платят)Ст.71 цього ж закону зупинено дію ст..12 частини1ст.15 та пункт розділу 8»прикінцеві положення ЗУ»Про держ.допом.сім.з дітьми» та 11.ст 71 зупинено дію ст. 41і 43.
Ст.43 ЗУ визначає,що дана допомога надається застрахованій особі у розмірі,що встановлюється правлінням Фонду,але не менше розміру прожит.мінім. встановленого законом.
При цьому п.5 та перехідних положеньЗУ»Про загальноб.держ.страх…..»,який не зупинявся жодним законодавчим актом та не визнався неконституційним,встановлено,щодо стабілізації економічного становища в Україні розмір виплат,передбачених ст..41 43 46 цього закону,визначається ВРУ щороку виходячи з рівня забезпечення прож.мінім.одночасно з встановленням розміру страхових внесків з поступовим наближенням виплат до прож.мінімуму.
Рішенням КСУ від 09.07. 07.№6-рп було визнано такими що не відповідають Конституції окремі положення ЗУ»Про держ.бюджет на 2008р»,зокрема абз.3 ст.56 та п.7 і 14 ст.71.
Абзацом 1част.2 ст 56 ЗУ»Про держ.бюдж.на 2007р»(неконстит.не визнався) встановлено джерела фінансування виплат допомоги сімям з дітьми за рахунок субвенцій з Державного бюджету місцевим бюджетам.
Виходячи з положень ст. 26ЗУ «Про держ.бюдж.на 2007р(неконституц.не винавалась) головним розпорядникам коштів Державного бюджету на 2007р затверджено бюджетні призначення у розрізі відповідальних виконавців за бюджетним,програмами та централізовані заходи і програми в розрізі адміністративно-територіальних одиниці згідно з додатками №3,№4,№5 до цього закону,обсяг видатків,затверджених у Держбюджеті 2007року на виконання державних програм соц..захисту населення,в т.ч.і допомога сімям з дітьми в зв’язку із рішенням КСУ№6-рп не переглядався та неконст.не визнався.
Виходячи із зазначеного позивачу з січня 2008р(Я В ФЕВРАЛЕ ТОЛЬКО РОДИЛА),управлінням праці і соц..зах.нас. було призначено, нараховано та виплачена допомога по догляду за дитиною у повному обсязі.
Відповідно до вимог Конституції органи держ.влади та місц.самовряд.,їх посадові особи мають право вчиняти дії та приймати рішення виключно в межах своїх повноважень, та у спосіб передбачений Конституцією та ЗУ.
Повноваження із встановлення порядку здійснення виплат допомоги сімям з дітьми відноситься до компетенції КМУ.Відповідно до п.7 ч.1 ст.3 КАСУ суб’єкт владних повноважень-орган держ.влади,орган місц.самовр.,їх посадові чи службові особи,інший суб’єкт при здійсненні ними владних функцій на основі законодавства,в тому числі на виконання делегованих повноважень,тобто орган,до повноважень яких відноситься вирішення питань,які є предметом спору.Виходячи із вищезазначених положеньЗУ»Про загальнооб.держ.страх……»розмір допомоги сімям з дітьми визначається ВРУ,а згідно із вимогами ст..96 КУ та ст. 21 ЗУ»Про КМУ» єдиним суб’єктом законодавчої ініціативи та суб’єктом,що має право складання та формування ЗУ про Державний бюджет України є КМУ.
А тому ,УПСЗН  ….м.Вінниці ,під час здійснення повноважень з виплати допомоги Навроцькій Л,О, було дотримано вимог чинного законодавства ,усі рішення та дії приймались та вчинювались УПСЗН у межах наданих йому повноважень,своєчасно та в повному обсязі,а вимоги позивача до УПСЗН щодо визнання його дій незаконними,стягнення коштів та встановлення розмірів виплат є необґрунтованим,не відповідними діючому законодавству та не підлягають задоволенню.
Враховуючи вищевикладене та керуючись ЗУ»Про держ.бюджет на 2008р»,ст..15 ЗУ «Про держ.допом.сімям з дітьми»ст..ст.11,71,86,159,163 КАСУ,суд –
ПОСТАНОВИВ
В позові ………….до УПСЗН ….про визнання дій неправомірними та виплаті допомоги по догляду за дитиною …..відмовити.

Суди меня судья неправедный!!!
tarantino1974
Глобальный модератор
Эксперт

Дата рождения ребенка: 14 февраля 2008
Стадия процесса: кассационная жалоба получена ВАСУ

Просмотр профиля
« Ответ #663 : 24 Апрель 2009, 14:28:53 »

Всем привет.Вот вроде я вас нашла.Я не в курсе была всех событий.И в ужасе.Девочки нужна помощь.Вчера забрала решение.Полный маразм.Я незастрах.Помощь назначили с апреля2008 ,а в решении пишут ,что с января,и что я работаю,и застрах.Я никак незастрах.,так как до этого 5лет находилась и нахожусь еще в отпуске по уходу за ребенком-инвалидом.Помогите составить ап.жалобу.Если я не туда леплю простите,и подскажите куда.
Лорик, если у вас решение с ошибками, то попробуйте обратиться еще раз согласно следующим статьям КАСУ, если не подходит, то указывайте их все в аппеляционной жалобе по пунктам:
1. получаю помощь с такой даты, а в решении указанна вот такая
и т.д. в том же духе
Стаття 169. Виправлення описок і очевидних арифметичних помилок у судовому рішенні
1. Суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.

2. Питання про внесення виправлень суд вирішує в судовому засіданні. Особи, які беруть участь у справі, повідомляються про дату, час і місце засідання. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
3. Ухвалу суду про внесення виправлень у судове рішення чи відмову у внесенні виправлень може бути оскаржено.
Стаття 170. Роз'яснення судового рішення
1. Якщо судове рішення є незрозумілим, суд, який його ухвалив, за заявою осіб, які беруть участь у справі, або державного виконавця ухвалою роз'яснює своє рішення, не змінюючи при цьому його змісту.
2. Подання заяви про роз'яснення судового рішення допускається, якщо воно ще не виконано або не закінчився строк, протягом якого судове рішення може бути подане для примусового виконання.
3. Суд розглядає заяву про роз'яснення судового рішення протягом десяти днів із повідомленням заявника (особи, яка бере участь у справі, державного виконавця, які звернулися із заявою про роз'яснення судового рішення) та осіб, які беруть участь у справі. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розглядові заяви про роз'яснення рішення.
4. Подання заяви про роз'яснення судового рішення зупиняє перебіг строку, протягом якого судове рішення може бути подане для примусового виконання.
5. Копія ухвали про роз'яснення судового рішення не пізніше наступного дня після її постановлення надсилається особам, які беруть участь у справі, а також заявнику, які не були присутні у судовому засіданні.
6. Ухвалу про роз'яснення судового рішення або відмову у його роз'ясненні може бути оскаржено.

Истина где-то рядом
tarantino1974
Глобальный модератор
Эксперт

Просмотр профиля
« Ответ #664 : 24 Апрель 2009, 14:39:25 »

Где можно почитать об этом? Или может быть кто оформлял данную помощь пожайлуста помогите!!!!
Расчитывается примерно так, но зависит от того сколько лет ребенку. Потому как в доход семьи не входит пособие по уходу за ребенком (130 грн), а единоразовая помощь входит. Бабушкин презент по отчетам налоговой не проходит, так что на этот счет будьте спокойны.

(доход .грн.) х 6 (мес.) = 2100
2100 : 3 (чел.) = 700 грн. на чел. за 6 мес.
700 грн.  : 6 (мес)  =  116,60 грн. в месяц на одного члена семьи
75 % от прожиточного минимума (669 грн.) = 501,75
501,75 - 116,60 = 385,15 грн. должно составлять ваше пособие

А на поведение работников пишите жалобу в прокуратуру - действует безотказно.

Истина где-то рядом
Anvitasa
ТАТЬЯНА
Глобальный модератор
Эксперт

Дата рождения ребенка: 21.12.2007
Стадия процесса: По детям войны получено решение ЕСПЧ - теперь очень хАчу денЁг!!!

Просмотр профиля
« Ответ #665 : 24 Апрель 2009, 15:02:37 »

Кстати в декарации не указала, что мне бабушка два месяца назад присылала переводом 500 гривень (мне, что то за это будет?)
МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ ТА З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ
ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ, СПОРТУ
І ТУРИЗМУ УКРАЇНИ
Н А К А ЗN 486/202/524/455/3370

від 15.11.2001 Зареєстровано в Міністерстві м.Київ юстиції України 7 лютого 2002 р. за N 112/6400
Про затвердження Методики обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги
5. До сукупного доходу сімей (одержувачів) входять:
5.18) інші доходи, які підлягають оподаткуванню відповідно до законодавства.

Перевод от бабушки налогообложению не подлежит, поэтому не подпадает под п.5 Методики.

marussya
Глобальный модератор
Опытный пользователь

чемп. мира по хоккею Россия-Канада 2:1. Уррря!

Дата рождения ребенка: 2006
Стадия процесса: выиграла суд ПИ

Просмотр профиля WWW
« Ответ #666 : 24 Апрель 2009, 15:39:58 »

Девченки!!!! Я вас щас повеселю немного!!!!

Я вчера затеяла борьбу с пани Г. В эту игру включились муж и старший сын! Мы повеселились от  души!!! Смеющийся Захожу на форум, смотрю - ни одного модератора, кроме пани Г.  Регистрируюсь. Проходит 1-2 минуты - "вы заблокированы. Причина не указана. Дата разблокировки - никогда".  Делаем попытку номер2. Регистрируюсь уже под другими данными. Проходит 1-2 минуты -""вы заблокированы. Причина не указана. Дата разблокировки - никогда". И так несколько раз. И при этом, на форуме ни одного модератора, кроме пани Г! Я пошла кушать готовить, а малый еще несколько раз регистрировался, а потом они с мужем засекали время, через сколько минут меня заблокируют и докладывали мне на кухне! Во прикол! В очередной раз заходим мы на форум после обеда и -о чудо! Пани Г на форуме нет! Мы быстро регистрируемся, пишем "скаргу" на пани Г администратору и некоторым модераторам, ждем ответ. Вдруг загорается значек пани Г ( появилась на форуме) - пару секунд и "вы заблокированы. Причина не указана. Дата разблокировки - никогда". Хорошо, муж умничка, подсказал в конце письма написать свой э-мейл настоящий с просьбой ответить именно на него. Сегодня приходит ответ:

Добрый день!

Вашу жалобу мы учли.

На следующей неделе (с понедельника) все пользователи, которые были заблокированы по спорным причинам, будут разблокированы.

Для того, что бы мы учли весь Ваш список, вышлите его мне. И в дальнейшем старайтесь соблюдать правила форума, что бы данная проблема не повторилась снова!

С уважением,
Администратор
http://www.urist.in.ua

Итак, что дальше будем делать?

Елена_kolibric81
Глобальный модератор
Эксперт

Район: Красногвардейский
Дата рождения ребенка: 2005
Стадия процесса: Рассмотрено в ЕСПЧ. Отказ(

580592508
Просмотр профиля Email
« Ответ #667 : 24 Апрель 2009, 15:44:35 »

ух ты, интересненько!!!

Ксюшка 7
Член ВГО
Пользователь
Оксана

ФИО судьи: Борец
Дата рождения ребенка: 28.06.2007
Стадия процесса: подала аппеляционную жалобу, жду ответа...

377098756
Просмотр профиля
« Ответ #668 : 24 Апрель 2009, 15:45:46 »

На ПС можно отдать ходатайство №1.
№2 - если встанет вопрос о необходимости их привлечения.
№3 - УТСЗН вручит Вам заперечення и если на ПС упомянет о сроках, тогда можно.
Лучше всего все документы регистрировать через канцелярию, чтобы на Вашем экземпляре сделали отметку (на всякий случай).
Если ПС не будет, то через канцелярию №1.
[/quote]
Вообще-то смотрите по обстановке. В нашем суде такая практика, что слушанья назначаються на один день, когда у меня было ПС - народ шел конвейером и больше 10 минт в кабинете у нее не задерживался. В моем случае все ПС - состояло из того, что судья спросила есть ли у кого ходатайства. И когда их начали вручать, сразу озвучивала, какие она отклоняет.

Спасибочки всем, кто подсказал. ПС уже прошло, свои впечатления выложила в разделе "Как впечатление от суда"

Елена_kolibric81
Глобальный модератор
Эксперт

580592508
Просмотр профиля Email
« Ответ #669 : 24 Апрель 2009, 15:48:13 »

а я сегодня зарегистрировалась на Днепропетровском форуме, где обсуждается такая же (Наша) тема. Была в шоке. если мы тут наоборот всех подбадриваем и придаем силы мамочкам, чтоб самостоятельно в этом разбирались и не останавливались, шли к победе и т.п., а там сидит один человек и всех подначивает, мол, сами не справитесь, не получится, не выйдет, а вот если обратитесь ко мне, результат гарантирую, мол, я профи юрист и бла-бла-бла!

tarantino1974
Глобальный модератор
Эксперт

Просмотр профиля
« Ответ #670 : 24 Апрель 2009, 15:48:44 »

Ню-ню, поглядим. А блокируют они похоже по ip-адресу, я тоже регистрировалась по другому e-mail и общалась в другой теме, а все равно блокировали - навсегда, причина - спамер. Во как. А как будем список составлять?  Смеющийся

Елена, чувак просто бабло колотит, хорошая тема.

Истина где-то рядом
Елена_kolibric81
Глобальный модератор
Эксперт

580592508
Просмотр профиля Email
« Ответ #671 : 24 Апрель 2009, 15:53:31 »

А мы хотим опять туда попасть? если кто хочет, создайте темку, проведите перепись, что-то типо такого:

Елена_kolibric81
Вы были заблокированы по следующей причине:
Не указана причина.

Дата снятия блокировки: 20.04.2010, 21:00

и так каждый пусть отпишется, а потом готовый список им отправте...

КлубничкаВероничка
Член ВГО
Эксперт

Евгения

Район: Ленинский
ФИО судьи: Викторов В.В.:2007-2009года, Бегунц А.О.:2010год
Дата рождения ребенка: 25.06.2007
Стадия процесса: Дело в ВАСУ... Ждем у моря погоды...

Просмотр профиля
« Ответ #672 : 24 Апрель 2009, 15:56:17 »

Всем привет! Подскажите кто то добился от Приватбанка справки о начислении на карту, с указанием управления труда в качестве переводчика детских денег?
Я 16.04.09 ездила в наше Головное отд. Заявление взяли. Сказали: ответ будет в течение месяца, т.к. они делают запрос в Днепропетровск. Надеюсь, что до суда прийдет. В заявлении попросила указать - от кого поступают деньги и назначение платежа. Ведь судья может посмотреть распечатку и сказать:"А что вы мне свою зарплату показываете?" И будет прав! Если до 21.05 заветной бумажки у меня не будет, буду ходатайствать на суде, что бы судья обратился с таким запросом в банк.
З.Ы. забыла в нем указать период, за который мне это надо... Сработает ли по умолчанию - за весь?
« Последнее редактирование: 24 Апрель 2009, 15:58:32 от КлубничкаВероничка » Записан

Состав преступления не имеет значения, имеет значение состав суда.(с)А. Вайнер.
КлубничкаВероничка
Член ВГО
Эксперт

Евгения

Район: Ленинский
ФИО судьи: Викторов В.В.:2007-2009года, Бегунц А.О.:2010год
Дата рождения ребенка: 25.06.2007
Стадия процесса: Дело в ВАСУ... Ждем у моря погоды...

Просмотр профиля
« Ответ #673 : 24 Апрель 2009, 16:00:27 »

Likvidator еще подкинул статьи для прокуратуры Улыбка
Еще одна, подходящая для УПЗН статья УК:
Цитата:
Стаття 366. Службове підроблення
1. Службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів- карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
2. Те саме діяння, якщо воно спричинило тяжкі наслідки,-
карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
1, Основним безпосереднім об'єктом службового підроблення е визначений законом порядок діяльності державного апарату, апарату органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності в частині підготовки, складання, використання і видачі офіційних документів, а також посвідчення фактів, які мають юридичне значенння. А факультативним додатковим об'єктом цього злочину можуть бути права та свободи людини і громадянина, власність тощо.
2. Документ, який є предметом цього злочину, - це передбачена законом матеріальна форма одержання, зберігання, використання і розповсюдження інформації, яка має юридичне значення, шляхом фіксації її на папері, магнітній, кіно-, відео-, фотоплівці, дискеті або іншому носії.
Офіційними є документи, що складаються і видаються службовими особами від імені органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян, а також підприємств, установ (організацій будь-якої форми власності, які посвідчують конкретні факти і події, що мають юридичне значення, складені належним чином за формою і мають необхідні реквізити (штамп, печатку, номер, дату, підпис).
3. З об'єктивної сторони злочин може полягати у таких формах:
1) внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей; 2) інше підроблення документів; 3) складання завідомо неправдивих документів; 4) видача завідомо неправдивих документів.
Подойдет при наличии письменного ответа,с реквизитами,подписью и печатью УПЗН,типа: "Не положено,потому штаааааааа..........."

Состав преступления не имеет значения, имеет значение состав суда.(с)А. Вайнер.
Natalina
Глобальный модератор
Эксперт

Наталия

Район: Днепровский
Дата рождения ребенка: 27.01.2007
Стадия процесса: апелляция

499256204
Просмотр профиля Email
« Ответ #674 : 24 Апрель 2009, 16:06:08 »

а я сегодня зарегистрировалась на Днепропетровском форуме, где обсуждается такая же (Наша) тема. Была в шоке. если мы тут наоборот всех подбадриваем и придаем силы мамочкам, чтоб самостоятельно в этом разбирались и не останавливались, шли к победе и т.п., а там сидит один человек и всех подначивает, мол, сами не справитесь, не получится, не выйдет, а вот если обратитесь ко мне, результат гарантирую, мол, я профи юрист и бла-бла-бла!
Я когда начинала искать всё что касается нашей темы (осенью 2008 г)  регистрировалась почти на всех форумах где была данная тема. Так очень часто замечала что люди сами не хотят напрягатся, им проще жалется на судьбу и ругать нынешнюю власть, чем засучить рукава и пытатся что-то изменить. На том форуме ссылка на Зед давалась и была принята многими неоднозначно, как говорится на каждый товар есть свой покупатель, кто хочет сделать хорошо - делает сам, а кто нехочет - пусть доверяются юристам. Я уже убедилась, что кого-то переубеждать и пытатся помоч, если чел. сам не хочет напрягатся - просто неблагодарное дело.

Боже, дай мне разум и душевный покой принять то, что я не в силах изменить,
мужество изменить то, что могу и мудрость отличить одно от другого.
Страниц: 1 ... 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 ... 487   Вверх
  Печать  

Перейти в: