Украинский социальный форум
19 Октябрь 2018, 13:48:47 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: На форуме Вы сможете задать вопросы и найти ответы по теме соц.пособия, депозит, алименты, ЖЭК и мн. др.

Начало   Помощь Поиск Календарь Медиа Войти Регистрация  
Страниц: 1 ... 416 417 418 419 420 [421] 422 423 424 425 426 ... 487   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Консилиум  (Прочитано 1547574 раз)
antonsherkkkk
Эксперт

Район: Дзержинский
ФИО судьи: Руднева О.О.
Дата рождения ребенка: 19.01.2007
Статус: Застрахованная (нный)
Стадия процесса: ПИ - удовлетворили лишь с 9.07 -31.12.2007г., срок восстановлен.Подала заявы на дополнительное решение,исправление ошибок, разьяснение. Подала ап.скаргу по ЦПК.

Просмотр профиля Email
« Ответ #6300 : 10 Июнь 2010, 10:43:34 »

только что из суда, подавала заяву на получение постановы  в полном обьёме на руки и на ознакомление с материалами дела.
в зачве расписала "прошу выдать оригинал постановы и его копию, заверенную должным образом..".
А мне помощник судьи говорит, что оригинал вам никто не выдаст, т.к.он хранится в деле.А выдадут лишь заверенную копию и то только через 3 недели. А я говорю, мол, через 3 недели - (это 21 день) уже истечёт срок на подачу апелляции. ...ничего не могу поделать, мы не успеваем...вы же видите сколько народу(а народ - бабушки стоят по 3 часа за своими постановами...приёмные дни - пон.(14-17),четверг(9-13)).

Вопрос. Как мне подстраховаться? Я читала уже на форуме совет, типа периодически отвозить заявления, типа, почему не выдаётся постанова...Может кто ещё что посоветует?заранее благодарна.Заяву не апел.уже подала.Кстати, на стене висит образец ап.заявы. Шапка - Палата по гражданским делам Апеляционного суда Харьковской области...

guess
Эксперт

Просмотр профиля
« Ответ #6301 : 10 Июнь 2010, 11:37:09 »

Ну что я Вам скажу...
вред практически недоказуем, взыскание не проходит. Судьи предлагают менять исковые требования или отказ по недоказанности вреда. Я уже практически уверена в этом в ходе предварительных заседаний у разных судей..тем более это позиция Верховного Суда по этим делам... Но в целом иски удовлетворяют, правда еще те. что были по КАСУ поданы...с формулировкой обязать естесственно. Только по КАСУ суд сам мог заменить взыскать на обязать, а в ГПК не может. Если вред не доказан, то в иске отказано. А вред у нас ооочень зыбкий...Как показала практика, с вредом путь неправильный(мое мнение и позиция наших судей)...Не имея положительного решения, с проблемами исполнения никто не столкнется-до исполнения можно просто не дойти..
Lana
Новичок
*

ФИО судьи: Шестопалова Я.В.
Дата рождения ребенка: 07.04.2006
Стадия процесса: подала аппеляцию

Просмотр профиля
« Ответ #6302 : 10 Июнь 2010, 19:52:27 »

Добрый вечер!
Моя апжалоба находилась без рассмотрения в Донецком административном апсуде более полугода. И вот сегодня пришло письмо из апсуда о том, что мое дело передается в Донецкий апсуд (не административный!).
Написано, что административный суд больше не будет рассматривать дела по соц.выплатам. Чтобы это значило и какие перспективы?
antonsherkkkk
Эксперт

Район: Дзержинский
ФИО судьи: Руднева О.О.
Дата рождения ребенка: 19.01.2007
Стадия процесса: ПИ - удовлетворили лишь с 9.07 -31.12.2007г., срок восстановлен.Подала заявы на дополнительное решение,исправление ошибок, разьяснение. Подала ап.скаргу по ЦПК.

Просмотр профиля Email
« Ответ #6303 : 11 Июнь 2010, 08:42:12 »

ув.эсперты, задала вопрос здесь http://forum.zed.in.ua/index.php/topic,250.msg18826.html#new
боюсь пропустить срок подачи ап.скарги, посоветуйте пожалуйста что-нибудь

вопрос снят.я ввелась в заблуждение.Оказывается к ап.скарге не додаются копии постановы суда, а к касационной скарге - додаются обязательно.
« Последнее редактирование: 11 Июнь 2010, 11:55:43 от antonsherkkkk » Записан
TNK
Новичок
*

Район: Буденновский
ФИО судьи: Ребров
Дата рождения ребенка: 21.05.2009 г.
Стадия процесса: Кассация принята к рассмотрению

Просмотр профиля
« Ответ #6304 : 11 Июнь 2010, 22:05:16 »

Здравствуйте!
Ребята, помогите, пожалуйста, в таком деле:

Подала иск в суд первой инстанции еще 15 февраля 2010 г. (уже почти четыре месяца!!!!!!).
До сих пор судью в глаза не видела !!!!
Секретарь судьи постоянно "лепит какие-то нелепые отмазки" - то еще не рассматривали мое дело, то судья заболел, то еще что-нибудь.
Клятвенно обещает звонить, сообщать о ходе дела = ни разу не позвонила.
Ей звонить бесполезно - сидит в кабинете, болтает с подружкой - трубку не берет !!!!!!!!!!!!!!!!

У меня годовалые двойняшки, оставлять их не с кем, приходится постоянно ездить в суд, искать секретаря, подолгу ее дожидаться...... В общем ---- КОШМАР!!!!

Подскажите, можно ли как-то заставить секретаря работать, исполнять свои должностные обязанности Непонимающий

Можно ли написать на нее жалобу или что делать???
Пожалуйста, помогите.

Заранее благодарю.
С уважением, TNK.

Toli4
Новичок
*

Район: ЗАРЕЧНЫЙ РАЙОН
ФИО судьи: БОЙКО
Дата рождения ребенка: 14.12.2008
Стадия процесса: 17.11.10г сдала апел.жалобу

Просмотр профиля Email
« Ответ #6305 : 13 Июнь 2010, 23:06:41 »

за волокиту судей раньше очень контролировали, думаю стоит написать жалобу председателю суда, в раду суддів  и можно в областное управление судебной администрации(там есть специалист, которому в обязаность вменяют отвечать на жалобы и хоть он реальной власти над судьей не имеет, но морально необходимость отписываться и оправдываться для судьи будет неприятной. У меня дело уже 9 месяцев переносится, но я жалобы писать не буду,так как это только разозлит судью, а я наивная надеюсь выиграть ещё в первой инстанции! Думаю твоя жалоба будет иметь в качестве последствий всего лишь скорейшее вынесение хорошо написаного решения не в твою пользу!
Елена_kolibric81
Глобальный модератор
Эксперт

Район: Красногвардейский
Дата рождения ребенка: 2005
Стадия процесса: Рассмотрено в ЕСПЧ. Отказ(

580592508
Просмотр профиля Email
« Ответ #6306 : 14 Июнь 2010, 07:06:34 »

Пишите жалобу...и не стоит думать, что вы ее разозлите или еще что-нибудь..если бы я не писала жалобы по каждому поводу, до сих пор бы ходила и оббивала пороги суда ПИ.

Голові Красногвардійського районного суду
м. Дніпропетровська
Леону О.Я.
49006, м. Дніпропетровськ,
Проспект Пушкіна, 77-Б

..........

Скарга
Я, ..., маю право заявити про карний злочин, який саме зараз здійснюється стосовно мене: а саме, позбавлення  мене, як громадянки України, конституційного права на ефективний судовий захист моїх прав, свобод та інтересів від  порушень  органами державної   влади,   органами  місцевого самоврядування,   їх   посадовими  і  службовими  особами.
Адже ще, 24 листопада 2008 року, мною, до Красногвардійського  районного суду м. Дніпропетровська, направлений адміністративний позов про визнання незаконною бездіяльність Управління праці та соціального захисту населення у Красногвардійському районі     м. Дніпропетровська, перерахунку та виплаті державної допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку
Позов прийнято до провадження і розглядається суддею  Самсонової В.В.
Попереднє слухання  відбулося  13 лютого 2009 року.
Основне слухання було призначене на 20 травня 2009 року, але у вказаний день не відбулося по невідомих мені причинах. Хоча мої засоби зв'язку суду відомі, заздалегідь мені про перенесення засідання ніхто не повідомив, не враховуючи те, що я мати малолітнього дитини, що мені проблематично відлучатися від дитини,  мені довелося витрачати час даремно.
Чергове слухання було призначене  на 22 липня 2009 року. Але у вказаний день знову не відбулося, як мені пояснили причину, в зв’язку з тим, що юрист Відповідача звільнився і представляти інтереси Відповідача у суді не має кому. Та на додачу добавили, що суддя Самсонова В.В. у відпустці. Заздалегідь про перенесення мене знову ж не попереджали, я була змушена знову тратить свій час даремно.
Чергове слухання назначено на 02 грудня 2009 року.
Тобто, на сьогоднішній день мій позов до Красногвардійського  районного суду м. Дніпропетровська «розглядається» вже понад  8  місяців. А на момент наступного слухання це буде вже 1 рік з дня подання позова до Красногвардійського  районного суду          м. Дніпропетровська. За 1 рік жодного основного слухання.
Нагадую Вам, пане Голово, що згідно, ст.122 Кодексу Адміністративного судочинства,  адміністративна  справа  має  бути  розглянута  і вирішена протягом розумного строку,  але  не  більше  двох  місяців  з  дня відкриття  провадження  у  справі.
Проте:
 1) Суддя  Самсонова В.В.,  не звертає увагу  на необхідність  чіткого  і  неухильного дотримання норм КАС  України щодо  вирішення справ   протягом   розумного   строку.
 2) За цей час суддя Самсонова В.В. так і не забезпечив ефективного судового захисту моїх прав, як громадянки України, свобод та інтересів від  порушень  органами державної   влади,   органами   місцевого самоврядування,   їх   посадовими  і  службовими  особами,  що становить завдання судді його, як судді, який здійснював судочинство за адміністративним позовом, відповідно до частини першої статті 2 КАС України;
На неприпустимість подібних порушень, що вкрай негативно позначаються на оперативності  та якості здійснення правосуддя, звернуто увагу у Постанові Президії Верховного суду України, Президії Ради суддів України від 03.04.2009  N 7 «Про стан здійснення судочинства адміністративними судами».
Або ж судді Самсонової В.В. невідомо про цю Постанову, що свідчить про неналежний  рівень організації його діяльності та професіоналізму,  у результаті чого цей суддя не повною мірою забезпечує здійснення правосуддя, або ж він її проігнорував.
Таким чином, я наголошую на невиконанні суддею своїх обов’язків, визначених статтею 6 Закону України "Про статус суддів"  - дотримуватись при здійсненні правосуддя Конституції та законів України, забезпечувати повний, всебічний та об’єктивний розгляд судових справ з дотриманням встановлених законом строків; не допускати вчинків та будь-яких дій, що порочать звання судді і можуть викликати сумнів у його об’єктивності, неупередженості та незалежності.
На підставі викладеного, керуючись ст. 77, 79, 82, 97, 98, 100 Закону України «Про судоустрій України», ст.6 Закону України "Про статус суддів", п. 11, 12  Постанови Президії Верховного суду України та Президії Ради суддів України від 03.04.2009  N 7 «Про стан здійснення судочинства адміністративними судами»,
Прошу вас прийняти всі необхідні законні заходи, аби не затягувалося мій судовий процес, інакше, я буду змушена звернутися до відповідної ради суддів  з ініціюванням питання про дисциплінарну відповідальність судді, який систематично і грубо  допускав  порушення  норм  матеріального та процесуального права.
Прошу дотриматися  строку  розгляду та надати повну письмову відповідь на мою заяву, яка стосується неналежного виконання суддею адміністративного суду своїх обов'язків.

__________________               ___________________

Toli4
Новичок
*

Просмотр профиля Email
« Ответ #6307 : 14 Июнь 2010, 08:26:46 »

Извините если эта тема уже была на консилиуме, но я пыталась осмыслить одну фразу с форума :"Cуди ПІ захищають   державу   від  спроби  людини  відновити  свої  конституційні   права.   На  це  вказує  те,  що  при  ухваленні  рішення  про  відмову  у  позовних  вимогах  апеляційний  суд  виходить  не  з  того,  що  у  Позивача  є  конституційні  права  і  вони  мають  бути  захищеними  судом,  як  того  вимагає  ст.8  КАС  України,  а  лише  з  позиції  захисту  Відповідача:  у  Відповідача  нема  обов’язку  виконувати  вимоги  Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування». Посмотрела Положення про УПСЗН в Сумській області  и вообще в положении не нашла обов`язків, у них есть повноваження и функции, но обязанностей нет вообще. Как же мне доказать наличие у них обязаностей по выплате помощи в размере ПМ, если они вообще не имеют обязаностей.
Если я засоряю эфир в консилиуме- кидайте в меня тапками-я не обижусь!
« Последнее редактирование: 14 Июнь 2010, 08:57:57 от Toli4 » Записан
Toli4
Новичок
*

Просмотр профиля Email
« Ответ #6308 : 14 Июнь 2010, 08:39:46 »

Не могу никак написать ответ на это : "є незрозумілою позиція позивача, який визнає основним документом, на підставі якого органи праці та соціального захисту населення повинні були здійснювати виплату допомог застрахованим особам з 1 січня 2007 року, саме наказ Міністерства праці та соціальної політики України від 6 грудня 2006 року № 453 «Про передачу функцій призначення та виплати допомоги при народженні дитини та по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку застрахованим особам від страхувальників та робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та його відділень органам праці та соціального захисту населення». Відповідно до зазначеного Наказу органи праці та соціального захисту населення повинні були забезпечити призначення допомоги при народженні дитини та по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку на підставі документів, визначених Законом України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування, у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням» у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, тобто посилання на зазначений Закон робиться лише в частині переліку документів, а не в частині визначення розміру допомог (дія норм якого була призупинена з 1 січня 2007 року), як це помилково вважає позивач."  На уме вертятся фразы про рішення КСУ о том что в какой бы части решения не было упоминания о правильности чего-нибудь, то любая его часть имеет равную силу, но тут не решение КСУ и даже не ЗУ, а всего лишь Приказ!
« Последнее редактирование: 14 Июнь 2010, 08:57:07 от Toli4 » Записан
TNK
Новичок
*

Район: Буденновский
ФИО судьи: Ребров
Дата рождения ребенка: 21.05.2009 г.
Стадия процесса: Кассация принята к рассмотрению

Просмотр профиля
« Ответ #6309 : 14 Июнь 2010, 08:59:27 »

Елена_kolibric81, спасибо Вам огромное за образец жалобы.
Буду писать.
С уважением, TNK.

КлубничкаВероничка
Член ВГО
Эксперт

Евгения

Район: Ленинский
ФИО судьи: Викторов В.В.:2007-2009года, Бегунц А.О.:2010год
Дата рождения ребенка: 25.06.2007
Стадия процесса: Дело в ВАСУ... Ждем у моря погоды...

Просмотр профиля
« Ответ #6310 : 14 Июнь 2010, 09:16:49 »

Посмотрела Положення про УПСЗН в Сумській області  и вообще в положении не нашла обов`язків, у них есть повноваження и функции, но обязанностей нет вообще. Как же мне доказать наличие у них обязаностей по выплате помощи в размере ПМ, если они вообще не имеют обязаностей.
А какие у них полномочия и функции?

Состав преступления не имеет значения, имеет значение состав суда.(с)А. Вайнер.
КлубничкаВероничка
Член ВГО
Эксперт

Евгения

Просмотр профиля
« Ответ #6311 : 14 Июнь 2010, 09:38:16 »

Не могу никак написать ответ на это : "є незрозумілою позиція позивача, який визнає основним документом, на підставі якого органи праці та соціального захисту населення повинні були здійснювати виплату допомог застрахованим особам з 1 січня 2007 року, саме наказ Міністерства праці та соціальної політики України від 6 грудня 2006 року № 453 «Про передачу функцій призначення та виплати допомоги при народженні дитини та по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку застрахованим особам від страхувальників та робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та його відділень органам праці та соціального захисту населення». Відповідно до зазначеного Наказу органи праці та соціального захисту населення повинні були забезпечити призначення допомоги при народженні дитини та по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку на підставі документів, визначених Законом України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування, у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням» у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, тобто посилання на зазначений Закон робиться лише в частині переліку документів, а не в частині визначення розміру допомог (дія норм якого була призупинена з 1 січня 2007 року), як це помилково вважає позивач."  На уме вертятся фразы про рішення КСУ о том что в какой бы части решения не было упоминания о правильности чего-нибудь, то любая его часть имеет равную силу, но тут не решение КСУ и даже не ЗУ, а всего лишь Приказ!
Є хібним стверження Відповідача що, при призначенні допомоги застрахованій особі необхідно користуватися кількима Законами: ЗУ 2240  - ліше у частині переліку документів, та якогось іншого  - при визначенні розміру. При цьому слід зазначити, що розміри допоміг встановлени двома законами:ЗУ 2811, згідно якого я не маю права отримувати допомогу (він стосується НЕзастрахованих осіб) та ЗУ 2240 - у статті 43. Інших законів, встановлюющих розмір допомоги по догляду за дитиною, не  існує.
Посилання відповідача на те, що дія окремих статтей ЗУ 2240 була зупинена не має ніякого сенсу, оскільки рішеннями КСУ(перечислите) ци статті були поновлені.
Крім того, навіть у період зупинення дії статтей 41,43 ЗУ 2240 залишалися чинними статті 4,34(проверьте, я уже забыла), а саме цими статтями встановлено моє право отримувати допомогу відповідно до ЗУ2240.
Звертаю увагу Шановного Суду, що на момент мого звернення за допомогою до УПСЗН,  норми розділу ІІ Закону «Про державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України» втратили чінність(п.2 Прикінцевих: Розділ II "Внесення змін до деяких законодавчих актів України" діє по 31 грудня 2008 року), тобто з 01.01.2009 навіть без відповідних Рішень КСУ зміни до Закону „Про ...допомогу” є недійсними. Тому з 01.01.2009 обидва Закону діють в першопочатковії редакції; та Постанова №1751, прийнята на виконання Закону України „Про ...допомогу”, виплати по якому провадяться виключно для осіб, незастрахованих в системі загальнообов’язкового страхування, не може застосовуватися  по даним правовідносинах.
       Тому у Відповідача не має права користуватися при визначенні розміру соціальних допомог нечинними статтями Закону Украіни „Про Державний бюджет України на 2008 рік” та підзаконними актами Постановами КМУ №1751 від 27.12.2001г., оскільки  (цитую рішення РКСУ от 19 червня 2001 року № 9-рп/2001 ) „... Україна є правовою державою (стаття 1 Конституції України), а в правовій державі існує сувора ієрархія нормативних актів, відповідно до якої постанови та інші рішення органів виконавчої влади мають підзаконний характер і не повинні викривляти сутність і зміст законів. ...” Але всупереч Конституції України та Рішенням КСУ, Відповідач самостійно вирішів застосовувати нечинні статті Законів та підзаконні акти, розроблені на виконання законів, які стосуються іншої категорії громадян.

Ошибки проверьте и облагородьте Подмигивающий

Toli4
Новичок
*

Просмотр профиля Email
« Ответ #6312 : 14 Июнь 2010, 12:26:06 »

Посмотрела Положення про УПСЗН в Сумській області  и вообще в положении не нашла обов`язків, у них есть повноваження и функции, но обязанностей нет вообще. Как же мне доказать наличие у них обязаностей по выплате помощи в размере ПМ, если они вообще не имеют обязаностей.
А какие у них полномочия и функции?
Из моего иска- то что касается темы, остальное по другим вопросам
Відповідно до Положення  про управління праці та соціального захисту населення
Сумської міської ради :
П.1.2 Управління у своїй діяльності керується Конституцією і законами України,……..
 2.2. Делеговані повноваження.
2.2.1. Забезпечення у межах своїх повноважень дотримання законодавства про…..загальнообов’язкове державне соціальне страхування, соціальний захист населення.
2.2.4. Здійснення контролю за додержанням законодавства про працю…, соціального захисту населення………
2.2.25. Ведення персоніфікованого обліку осіб, які мають право на пільги та допомогу за соціальною ознакою
2.2.26. Призначення та виплата соціальної допомоги, встановленої законодавством2.2.27. Прийом заяв та інших документів, на підставі яких призначаються допомоги, формування банку даних одержувачів соціальної допомоги, здійснення перерахунку раніше призначених допомог.
2.2.28. Проведення інвентаризації особових справ і рахунків осіб, які одержують допомогу в установленому законодавством порядку.
Функции:2.3.8. Подає міському голові, виконавчому комітету міської ради та головному управлінню праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації пропозиції з питань, що належать до компетенції управління.
Думаю написать что-то о том, что если у них нет обязанностей вообще, то и обязанностей по ЗУ 2811 то же нет и почему тогда они не вернули наши дела в ФСС-забыли? хотя в голове каша и я наверное не на правильном пути и просто путаюсь в понятиях и определениях и нужно написать что-то вроде того, что повноваження та функции подразумевают обязанность выполнения этих самых полноважень и функций
« Последнее редактирование: 14 Июнь 2010, 12:29:09 от Toli4 » Записан
КлубничкаВероничка
Член ВГО
Эксперт

Евгения

Просмотр профиля
« Ответ #6313 : 14 Июнь 2010, 14:01:41 »

Это же то, что надо!
У вас черным по белому написано, что УПСЗН дожны обеспечивать выполнение законодавство про общеобязательное гос.страхование - т.е. и Закон 2240, а полномочия им были делегированы еще в 2007году, ст.56 Закона Про Держбюджет-2007, на исполнение которого были и приняты много всяких нормативных актов. и обратно они застрахованных ФСС не вернули (если будут говорить, что полномочия были переданы только на 2007год) - на основании чего тогда выплачивают застрахованным?

Toli4
Новичок
*

Просмотр профиля Email
« Ответ #6314 : 14 Июнь 2010, 14:42:16 »

Да мне это в их положении то же нравится. Просто у меня уже наверное паранойя- я во всем вижу подвох- вот например не нашла в Положении Сумского УТСЗН никаких обов`язків( у них есть только повноваження та функции), потом стала смотреть Типовое положення про УТСЗН- там то же обов`язків нет, есть завдання та права, а обов`язків нет и пришла к глупому выводу, что УТСЗН оказывается никому ничего не обязан!
Страниц: 1 ... 416 417 418 419 420 [421] 422 423 424 425 426 ... 487   Вверх
  Печать  

Перейти в: