Украинский социальный форум
22 Октябрь 2018, 01:32:09 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: На форуме Вы сможете задать вопросы и найти ответы по теме соц.пособия, депозит, алименты, ЖЭК и мн. др.
   
   Начало   Помощь Поиск Календарь Медиа Войти Регистрация  
Страниц: 1 ... 406 407 408 409 410 [411] 412 413 414 415 416 ... 487   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Консилиум  (Прочитано 1548604 раз)
0 Пользователей и 2 Гостей смотрят эту тему.
Tonyka
Член ВГО
Пользователь
*****


Карма: 17
Offline Offline

Город: Мариуполь
Район: Жовтневый
ФИО судьи: Помогайбо В.О.
Дата рождения ребенка: 01.12.2005
Стадия процесса: Отослала ап. жалобу
Сообщений: 156


Просмотр профиля
« Ответ #6150 : 03 Май 2010, 11:37:20 »

Всем привет! Девочки, всё перечитываю, не влазила в обсуждение, т.к. хоть и пыталась вникнуть, для меня это всё тёмный лес (всё, что касается застрахов.) Моё дело с Донецка передали в наш апелляционный суд и оповестили об этом. На этом пока всё... Переживаю по оплате(платила только 3.40 и просила стягнути...)
Я потихоньку пытаюсь вчитываться в гражданку, но ооочень плаваю... КАСУ для меня уже стал родным))) Перекапываю реестр... Убивают решения ВСУ... я вообще не понимаю с какой стати отказывают даже в открытии кас. произв-ва??!! Чувствую себя опять первоклашкой((

..."У касаційній скарзі ОСОБА_1 просить скасувати ухвалені в справі судові рішення та ухвалити нове рішення, посилаючись на порушення судами норм матеріального та процесуального права.  

 Касаційна скарга задоволенню не підлягає з таких підстав.  

 Згідно п. 5 ч. 3 ст. 328 ЦПК України суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.  

 Обґрунтування касаційної скарги ОСОБА_1 не містить доводів, які викликають необхідність перевірки їх матеріалами справи, наведені заявницею доводи та зміст оскаржуваних судових рішень також не дають підстав для висновку, що судами при розгляді справи допущені порушення норм матеріального чи процесуального права, які передбачені  ст. ст. 338 – 341 ЦПК України як підстави для скасування рішень.  

 Згідно з ч. 1 ст. 335 ЦПК України суд касаційної інстанції не вправі встановлювати або  вважати доведеними обставини, що не були встановлені в рішенні чи відкинуті ним, вирішувати питання про достовірність або недостовірність того чи іншого доказу, про перевагу одних доказів над іншими, а тому доводи касаційної скарги в цій частині без наведення конкретних порушень судом норм процесуального права, які були допущені при встановленні зазначених в рішенні фактів, також не можуть бути визнані такими, що викликають необхідність перевірки матеріалами справи.  

   На підставі наведеного та керуючись пунктом 5 частини 3 статті 328 ЦПК України,  

у  х  в  а  л  и  в :  

      Відмовити у відкритті касаційного провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до управління праці та соціального захисту населення ... "

И таких решений под копирку ...!!!!! Ничего не понимаю, для чего тогда вообще касация!! diablo

 Везде пишут "...просить скасувати ухвалені в справі судові рішення та ухвалити нове рішення, посилаючись на порушення судами норм матеріального та процесуального права". Не может быть, что во всех кас. жалобах не описаны конкретные нарушения. Больше всего убивает, что обжалованные решения у них "не викликають необхідності перевірки матеріалів справи". Как же так?  Не касации, а просто ОТПИСКИ!!! wild
« Последнее редактирование: 03 Май 2010, 11:47:13 от Tonyka » Записан

Tonyka
Член ВГО
Пользователь
*****


Карма: 17
Offline Offline

Город: Мариуполь
Район: Жовтневый
ФИО судьи: Помогайбо В.О.
Дата рождения ребенка: 01.12.2005
Стадия процесса: Отослала ап. жалобу
Сообщений: 156


Просмотр профиля
« Ответ #6151 : 03 Май 2010, 12:10:49 »

По поводу бюджетних коштів, вот что пишет Апеляційний суд Донецької області (м. Донецьк) :

"...Доводи апеляційної скарги щодо правомірності своїх дій з посиланням на відсутність бюджетних коштів для повної реалізації виплат допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку до уваги не може братися, оскільки питання фінансування цих видатків не є предметом спору, що розглядається. Проблеми надання бюджетних коштів управлінню для виконання покладених на нього обов’язків у справах цієї категорії виходить за межі заявлених вимог і судом не розглядалися.

 Безпідставними є також доводи апеляційної скарги відповідача на можливість нецільового використання коштів, оскільки суд не ухвалював рішення про проведення виплат з власних джерел фінансування останнього."
Записан

Tonyka
Член ВГО
Пользователь
*****


Карма: 17
Offline Offline

Город: Мариуполь
Район: Жовтневый
ФИО судьи: Помогайбо В.О.
Дата рождения ребенка: 01.12.2005
Стадия процесса: Отослала ап. жалобу
Сообщений: 156


Просмотр профиля
« Ответ #6152 : 03 Май 2010, 13:32:25 »

Ещё нашла по поводу стягнення. Кому интересно, почитайте, пока ссылка не изменилась. Я пока не вникала, а на быструю - каламбур в голове...

У Х В А Л А
про зміну способу і порядку виконання рішення

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/8582058

Всё, нашла внятную...
Вот нужная ухвала  Подмигивающий

 УХВАЛА  

 про зміну способу і порядку виконання рішення
 

Справа 6-110 /10 р.  

          30 березня  2010  року    Жовтневий районний суд м. Маріуполя у складі : судді Чаку Є.В., при секретарі Євчевій М.В.,  розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Маріуполі подання Жовтневого відділу державної виконавчої служби Маріупольського міського управління юстиції про зміну способу та порядку виконання судового рішення, -  

ВСТАНОВИВ:  

Постановою Жовтневого районного суду м. Маріуполя від 31.03.2009 року по адміністративній справі №2-а-124/09р.,Управління праці та соціального захисту населення Жовтневого району Маріупольської міської Ради зобов'язане за рахунок Державного бюджету України перерахувати та виплатити   ОСОБА_1 допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку за період з 9.07.2007 року по 31.12.2007 року    в сумі  1 863  грн.12  коп.    

Жовтневий відділ державної виконавчої служби Маріупольського міського управління юстиції звернувся до Жовтневого районного суду м. Маріуполя з поданням про зміну способу і порядку виконання зазначеного рішення, а саме на стягнення з Управління праці та соціального захисту населення Жовтневого району Маріупольської міської Ради за рахунок Державного бюджету України на користь  ОСОБА_1 допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку за період з 9.07.2007 року по 31.12.2007 року    в сумі  1 863  грн.12 коп. В поданні зазначено, що на примусовому виконані у Жовтневому відділі ДВС знаходиться виконавчий лист по вказаному рішенню, який виконати неможливо з наступних підстав.  

Згідно зі ст. 23 Бюджетного кодексу України, будь-які бюджетні зобов'язання та платежі з бюджету можна здійснити лише за наявності відповідного бюджетного призначення. Бюджетні призначення встановлюються законом про Державний бюджет України чи рішенням про місцевий бюджет у порядку, визначеному бюджетним кодексом України.  

Відповідно до п.п. 5,6 статті 51 Бюджетного кодексу України розпорядники бюджетних коштів беруть бюджетні зобов'язання та провадять видатки тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисом. Будь - які зобов'язання, взяті фізичними та юридичними особами за коштами Державного бюджету України без відповідних бюджетних асигнувань або ж з перевищенням повноважень, встановлених Бюджетним кодексом України та законом про Державний бюджет України, не вважаються бюджетними зобов'язаннями. Витрати державного бюджету на покриття таких зобов'язань не можуть здійснюватися.  

В даному випадку, витрати, пов'язані з виконанням судових рішень відсутні в бюджетних призначеннях, додаткових асигнувань на рахунки Управління праці та соціального захисту населення Жовтневого району Маріупольської міської Ради не надходило, до того ж кошторисом управління вказані видатки не передбачено. Тобто здійснити виплату можливо лише шляхом примусового списування (стягнення) коштів з рахунків, відкритих в органах Державного казначейства та виключно з рахунків, за якими здійснюються визначені у судовому рішенні види соціальних виплат.  

В судове засідання представник Жовтневого відділу державної виконавчої служби Маріупольського міського управління юстиції , належним чином повідомлений про дату, час і місце розгляду справи не прибув, мається заява про розгляд подання без участі представника.  

Заінтересовані особи, належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи в судове засідання не прибули,  ОСОБА_1, надала суду заяву про задоволення подання та розгляд його у її відсутності, з аналогічною заявою до суду звернувся представник Управління праці та соціального захисту населення Жовтневого району Маріупольської міської Ради.  

У відповідності з вимогами ч.2 ст.263 КАС України неприбуття у судове засідання зазначених осіб не перешкоджає судовому розгляду.  

Перевіривши матеріали справи, суд вважає, що подання підлягає задоволенню за таких підстав.  

Згідно ст.263 КАС України за наявності обставин, що ускладнюють виконання судового рішення (відсутність коштів на рахунку, відсутність присудженого майна в натурі, стихійне лихо тощо)   державний виконавець може звернутися до адміністративного суду, що видав виконавчий лист, із поданням, а сторона виконавчого провадження - із заявою про відстрочення або розстрочення виконання, зміну чи встановлення способу і порядку виконання судового рішення. Суд розглядає зазначене питання та у виняткових випадках може відстрочити або розстрочити виконання, змінити чи встановити спосіб і порядку виконання рішення.  

Матеріалами справи встановлено, в рішенні суду зазначено, що Управління праці та соціального захисту населення Жовтневого району Маріупольської міської Ради зобов'язане за рахунок Державного бюджету України перерахувати та "виплатити"   ОСОБА_1, допомогу по догляду   за дитиною до досягнення нею трирічного віку за період з 9.07.2007 року по 31.12.2007 року    в сумі  1 863  грн.12 коп.    

  Вказані норми Бюджетного кодексу України не дозволяють Управлінню праці та соціального захисту населення Жовтневого району Маріупольської міської Ради виконати рішення суду, саме із-за наявності в резолютивній частині рішення зобов'язання "виплатити", тоді як застосування вимоги "стягнути" дозволить виконати рішення, на що звертає увагу начальник УПСЗН Жовтневого району Маріупольської міської Ради у листі адресованому начальнику ВДВС Маріупольського міського управління юстиції.  

Крім того необхідно враховувати позицію Верховного Суду України, викладену у постанові від 28.10.2008 року,  яку ухвалено у справі за позовом ОСОБА_2  до Управління  ПФУ, де  зазначено, що з огляду на положення статей 21,105, 162 КАС України адміністративний позов може містити вимоги щодо визнання незаконними рішення, дії чи бездіяльності відповідача, зобов'язання його вчинити певні дії, відшкодувати шкоду, заподіяну незаконним рішенням, дією чи бездіяльністю.  

Встановивши,   що   відповідачі   порушили   норми  права,   які   регулюють   спірні     правовідносини, адміністративний суд повинен визнати такі дії незаконними та зобов'язати    відповідачів провести нарахування  та виплату належних сум відповідно до закону, а не ухвалювати рішення про стягнення конкретних сум.  

Вказані обставини свідчать про суперечливість законодавства.  

Відповідно до ст. 8 КАС України, забороняється відмова в розгляді та вирішенні адміністративної справи з мотивів неповноти, неясності, суперечливості чи відсутності законодавства, яке регулює спірні відносини.  

У даному випадку значення слів "виплатити" та "стягнути" має однакове правове навантаження, тому суд вважає за можливе змінити спосіб виконання судового рішення, тим самим в повній мірі захистити права та інтереси    ОСОБА_1, і її малолітньої дитини, що за ст.2 КАС України є завданням адміністративного судочинства.  

Керуючись ст. 263 КАС України, суд –  

  УХВАЛИВ:  

  Подання Жовтневого відділу державної виконавчої служби Маріупольського міського управління задовольнити.  

Змінити спосіб і порядок виконання рішення Жовтневого районного суду м .Маріуполя від 31.03.2009 року по адміністративній   справі № 2-а-124/09 в частині зобов'язання Управління праці та соціального   захисту   населення   Жовтневого   району   Маріупольської   міської   Ради   за   рахунок Державного бюджету України перерахувати та виплатити  ОСОБА_1  допомогу  по догляду   за дитиною до досягнення нею трирічного віку за період з 9.07.2007 року по 31.12.2007 року   в сумі  1 863  грн.12  коп.    

Стягнути з Управління праці та соціального захисту населення Жовтневого району Маріупольської міської Ради за рахунок Державного бюджету України на користь  ОСОБА_1 допомогу  по догляду за   дитиною до досягнення нею трирічного віку за період з 9.07.2007 року по 31.12.2007 року    в сумі  1 863 грн. (одну тисячі вісімсот шістдесят три) грн., 12  коп.  

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Донецького Адміністративного апеляційного суду через Жовтневий районний суд м. Маріуполя шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку  ч. 5 ст. 186 КАС України.  

    Суддя  
« Последнее редактирование: 03 Май 2010, 13:44:07 от Tonyka » Записан

Tonyka
Член ВГО
Пользователь
*****


Карма: 17
Offline Offline

Город: Мариуполь
Район: Жовтневый
ФИО судьи: Помогайбо В.О.
Дата рождения ребенка: 01.12.2005
Стадия процесса: Отослала ап. жалобу
Сообщений: 156


Просмотр профиля
« Ответ #6153 : 03 Май 2010, 13:52:27 »

Удовлетворённых решений по городу таких в реестре много, интересно, что с апелляцией... подавали или нет...
Записан

Anvitasa
ТАТЬЯНА
Глобальный модератор
Эксперт
*****

Карма: 142
Offline Offline

Город: Кривой Рог Днепропетровская обл.
Дата рождения ребенка: 21.12.2007
Статус: Застрахованная (нный)
Стадия процесса: По детям войны получено решение ЕСПЧ - теперь очень хАчу денЁг!!!
Сообщений: 1912


Просмотр профиля
« Ответ #6154 : 03 Май 2010, 13:58:38 »

причина отказа судов в "стягнути" - не та, что суд не может стягувати вообще. А в том, что не должен выполнять обязанность другого, прописанную в типовом(а именно утсзн, который нараховуэ - это , мол, его обязанность).
Попробуйте провести аналогию по трудовым спорам - я точно не уверена, но прописана ли где-нибудь  для  работодателя  - обязанность оплачивать вынужденный прогул? Если прописана, то тогда -двойной стандарт для судей.
Вы бы меня убедили, если бы в трудовых спорах речь шла только о компенсации за вынужденный прогул или несвоевременную выплату зарпалаты - их действительно рассчитывает суд (согласно КЗоТ). А как же тогда стягнення сумм больничных? Я себе сохраняла одно решение - работник ушел в отпуск с последующим увольнением, его уволили, тем числом, как просил, но он в отпуске более. Суд присудил изменить дату увольнения и стягнути суму допомоги по непрацездатности. А сумма- то тоже не предприятием рассчитывалась.
Записан

Anvitasa
ТАТЬЯНА
Глобальный модератор
Эксперт
*****

Карма: 142
Offline Offline

Город: Кривой Рог Днепропетровская обл.
Дата рождения ребенка: 21.12.2007
Статус: Застрахованная (нный)
Стадия процесса: По детям войны получено решение ЕСПЧ - теперь очень хАчу денЁг!!!
Сообщений: 1912


Просмотр профиля
« Ответ #6155 : 03 Май 2010, 14:14:14 »

Згідно п. 5 ч. 3 ст. 328 ЦПК України суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.  

 Обґрунтування касаційної скарги ОСОБА_1 не містить доводів, які викликають необхідність перевірки їх матеріалами справи, наведені заявницею доводи та зміст оскаржуваних судових рішень також не дають підстав для висновку, що судами при розгляді справи допущені порушення норм матеріального чи процесуального права, які передбачені  ст. ст. 338 – 341 ЦПК України як підстави для скасування рішень.  

 Згідно з ч. 1 ст. 335 ЦПК України суд касаційної інстанції не вправі встановлювати або  вважати доведеними обставини, що не були встановлені в рішенні чи відкинуті ним, вирішувати питання про достовірність або недостовірність того чи іншого доказу, про перевагу одних доказів над іншими, а тому доводи касаційної скарги в цій частині без наведення конкретних порушень судом норм процесуального права, які були допущені при встановленні зазначених в рішенні фактів, також не можуть бути визнані такими, що викликають необхідність перевірки матеріалами справи.  
 
Вот такие ухвалы я и имела в виду, когда говорила, что должны быть основания для того, чтобы затребовать материалы дела. Иначе вернут не открывая производства.
Только я тоже не понимаю, что значит необгрунтована скарга? Так можно про любую сказать. Получается, что их не интересует материальное право, а надо только процессуальные нарушения?
А если четко писать, что суды применили не закон, который не подходит (бюджет, допомога), а тот, что нужен не применили (2240) - такое есть по ст.341 ГПК?
Собственно под этот п.5 ч.3 ст.328 можно все что хочешь подвести. А с другой стороны, как же тогда ч.4 этой же статьи - неправильное применение норм материального права или нарушение норм процессуального права есть основанием для открытия производства независимо от обоснования кассационной жалобы?
И это решения последней инстанции - супер! Получается, что надо выработать какую-то правильную стратегию, кто конкретно должно быть написано. Хотя это настолько субъективный фактор, что на эту ч.4 остается либо самим любоваться, либо использовать ее как контраргумент, но уже для описания в евросуде.
« Последнее редактирование: 03 Май 2010, 14:16:12 от Anvitasa » Записан

Anvitasa
ТАТЬЯНА
Глобальный модератор
Эксперт
*****

Карма: 142
Offline Offline

Город: Кривой Рог Днепропетровская обл.
Дата рождения ребенка: 21.12.2007
Статус: Застрахованная (нный)
Стадия процесса: По детям войны получено решение ЕСПЧ - теперь очень хАчу денЁг!!!
Сообщений: 1912


Просмотр профиля
« Ответ #6156 : 03 Май 2010, 14:20:13 »


У Х В А Л А
про зміну способу і порядку виконання рішення
Это, видимо, то, чего нам не хватало для полного счастья. Одно огорчает, что это решение первой инстанции -оно ведь тоже может быть обжаловано. И тогда что? Жди еще год апеляции?
Записан

Anvitasa
ТАТЬЯНА
Глобальный модератор
Эксперт
*****

Карма: 142
Offline Offline

Город: Кривой Рог Днепропетровская обл.
Дата рождения ребенка: 21.12.2007
Статус: Застрахованная (нный)
Стадия процесса: По детям войны получено решение ЕСПЧ - теперь очень хАчу денЁг!!!
Сообщений: 1912


Просмотр профиля
« Ответ #6157 : 03 Май 2010, 14:53:01 »

Простите, что тема ухвалы не наша, но меня заинтересовало стягнення:
ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

  У Х В А Л А
 І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И
 "02" лютого 2010 р.                               м. Київ                                        К-10902/09
Колегія суддів Вищого адміністративного суду України в складі:
Головуючого, судді    Горбатюка С.А. (доповідач)............
..........
Постановою Дзержинського міського суду Донецької області від 07 листопада 2008 року, залишеною без зміни ухвалою Донецького апеляційного адміністративного суду від 19 лютого 2009 року, позов ОСОБА_6 до УПСЗН Дзержинської міської ради про визнання дій неправомірними та стягнення недоотриманих сум на оздоровлення задоволено частково.

Стягнуто з УПСЗН Дзержинської міської ради за рахунок державного бюджету на користь ОСОБА_6 7308,30 грн.
..........
у х в а л и л а :

Касаційну скаргу Управління праці та соціального захисту населення Дзержинської міської ради залишити без задоволення, а оскаржувані постанову Дзержинського міського суду Донецької області від 07 листопада 2008 року та ухвалу Донецького апеляційного адміністративного суду від 19 лютого 2009 року у справі за позовом ОСОБА_6 до Управління праці та соціального захисту населення Дзержинської міської ради про визнання дій неправомірними та стягнення недоотриманих сум на оздоровлення –без зміни.
Записан

Tonyka
Член ВГО
Пользователь
*****


Карма: 17
Offline Offline

Город: Мариуполь
Район: Жовтневый
ФИО судьи: Помогайбо В.О.
Дата рождения ребенка: 01.12.2005
Стадия процесса: Отослала ап. жалобу
Сообщений: 156


Просмотр профиля
« Ответ #6158 : 03 Май 2010, 15:18:10 »

Вот такие ухвалы я и имела в виду, когда говорила, что должны быть основания для того, чтобы затребовать материалы дела. Иначе вернут не открывая производства.
Только я тоже не понимаю, что значит необгрунтована скарга? Так можно про любую сказать. Получается, что их не интересует материальное право, а надо только процессуальные нарушения?
А если четко писать, что суды применили не закон, который не подходит (бюджет, допомога), а тот, что нужен не применили (2240) - такое есть по ст.341 ГПК?

Вот именно, я не думаю, что они получили сплошные необгрунтованные скарги. Истец должен был там указать на нарушения. Просто все наши объяснения по полочкам они посчитают необгрунтованными (ясно, что писать всё равно нужно и будем). Я в апелляции писала специально для "особо одарённых": суд в этом месте наврал, судья там-то придумал, такого нет в иске, часть решения не касается вообще моего дела, судья заменил действительное на своё, выдуманное... При этом я уверена, что ничего не будут читать и сравнивать. А коль в ВСУ даже материалы дела не отсылаются, так и подавно... Для них это всё новое, в решениях им всё ясно, всё складно, а наши хорошие иски они не видят, да и работают по указке... Хоть бери всё и передирай им по новой с иска в кассацию + нарушения. Так томами и отсылать... Только ведь всё равно бес толку...
Только начала вливаться снова в наши дела, опять у меня сплошная агрессия и ... Только и надежда на далёкий евросуд...
Записан

Anvitasa
ТАТЬЯНА
Глобальный модератор
Эксперт
*****

Карма: 142
Offline Offline

Город: Кривой Рог Днепропетровская обл.
Дата рождения ребенка: 21.12.2007
Статус: Застрахованная (нный)
Стадия процесса: По детям войны получено решение ЕСПЧ - теперь очень хАчу денЁг!!!
Сообщений: 1912


Просмотр профиля
« Ответ #6159 : 03 Май 2010, 18:45:36 »

У меня вопрос:
согласно ст. 92 Конституции
Виключно законами України визначаються:
1) права і свободи людтини і громадянина, гарантії цих прав і свобод;
6)основи соціального захисту, форми і види пенсійного забезпечення, засади регулювання сім~ї, охорони дитинства, материнства, бвтьківства.

Я ищу что-то, что говорило бы о том, что только законом может устанавливаться размер допомоги по догляду. Где можно такое взять, кроме как утверждения, что п.22 Порядка ПКМУ1751 противоречит ст.15 ЗУ2811 и ст.43 ЗУ2240?
Если у кого-то есть цитаты, подскажите.
Записан

antonsherkkkk
Эксперт
******

Карма: 24
Offline Offline

Город: Харьков
Район: Дзержинский
ФИО судьи: Руднева О.О.
Дата рождения ребенка: 19.01.2007
Статус: Застрахованная (нный)
Стадия процесса: ПИ - удовлетворили лишь с 9.07 -31.12.2007г., срок восстановлен.Подала заявы на дополнительное решение,исправление ошибок, разьяснение. Подала ап.скаргу по ЦПК.
Сообщений: 692


Просмотр профиля Email
« Ответ #6160 : 03 Май 2010, 19:34:32 »

У меня вопрос:
согласно ст. 92 Конституции
Виключно законами України визначаються:
1) права і свободи людтини і громадянина, гарантії цих прав і свобод;
6)основи соціального захисту, форми і види пенсійного забезпечення, засади регулювання сім~ї, охорони дитинства, материнства, бвтьківства.

Я ищу что-то, что говорило бы о том, что только законом может устанавливаться размер допомоги по догляду. Где можно такое взять, кроме как утверждения, что п.22 Порядка ПКМУ1751 противоречит ст.15 ЗУ2811 и ст.43 ЗУ2240?
Если у кого-то есть цитаты, подскажите.
навскидку..
1. это противоречит самому решению утсзн(где написано "согласно законов")
2. ст.(по-моему 62 ДБ07 и аналонгичные есть статьи в остальных держбюджетах), где "на що згидно з законами мають право". в этих статьях идётся про то, что пенсии, пособия... выплачиваются вне зависимости от бюджетных призначеннь.(я в иске писала о несоответствии ПКМУ13,56,1751 этим статьям из ДБ-ов)
3. размер - это матер.содержание права. У вертера хорошо обосновано это. Следует из самого общего определения права, как юрид.термина, что право - это набор возможностей особы при наличии юрид.фактов и т.д...(ссылки идут на прав.позиции РКСУ)
4. согласно пленума васу, суды обязаны проверять ПКМУ на конституционность и на соответствие законам. Т.е. сравнить со ст.92 ку суды обязаны...
Записан
Anvitasa
ТАТЬЯНА
Глобальный модератор
Эксперт
*****

Карма: 142
Offline Offline

Город: Кривой Рог Днепропетровская обл.
Дата рождения ребенка: 21.12.2007
Статус: Застрахованная (нный)
Стадия процесса: По детям войны получено решение ЕСПЧ - теперь очень хАчу денЁг!!!
Сообщений: 1912


Просмотр профиля
« Ответ #6161 : 03 Май 2010, 20:05:30 »

antonsherkkkk, Вы меня немножко не в том направлении поняли. То, что я просила, нужно для иска о признании незаконной ПКМУ 1751. Поэтому про бюджетные назначения не подходит.

Я сейчас выложу на сайте то, что у меня получилось, может у кого какие мысли появятся.
Записан

werter
Член ВГО
Пользователь
*****


Карма: 85
Offline Offline

Сообщений: 149


Просмотр профиля Email
« Ответ #6162 : 03 Май 2010, 20:25:18 »

в нашем дурдоме всё с ног наголову поставлено - если бы придурки знали смысл слов, которые они используют при написании законов, то никогда бы не возникало желание "встановити" держбюджетом материальное содержание (размер) объекта субъективного права определенного другим законом.

 Стаття 92. Виключно законами України визначаються:
1) права і свободи людини і громадянина, гарантії цих прав і свобод; ...
6) основи соціального захисту, форми і види пенсійного забезпечення; засади регулювання праці і зайнятості, шлюбу, сім'ї, охорони дитинства, материнства, батьківства; виховання, освіти, культури і охорони здоров'я; екологічної безпеки;

Определение - процесс установления границ конкретного явления со смежными ему, и наполнения этого явления материальным содержанием.
Записан
Anvitasa
ТАТЬЯНА
Глобальный модератор
Эксперт
*****

Карма: 142
Offline Offline

Город: Кривой Рог Днепропетровская обл.
Дата рождения ребенка: 21.12.2007
Статус: Застрахованная (нный)
Стадия процесса: По детям войны получено решение ЕСПЧ - теперь очень хАчу денЁг!!!
Сообщений: 1912


Просмотр профиля
« Ответ #6163 : 03 Май 2010, 20:29:09 »

Про ст. 92 КУ я напишу. Так тогда надо еще и мысль развить, что Вр не имела права на КМУ свои обязанности перекладывать?


В общем, моя попытка здесь  -   http://zed.in.ua/node/764  Хотелось бы добавить о полномочиях.

Можно комментировать.

А заодно вопрос: если этот иск подают 3 истца (будут живые подписи, а документы, естественно, почтой пошлем), то 3,40 каждый должен платить или 1 квитанция только будет?
« Последнее редактирование: 03 Май 2010, 20:44:22 от Anvitasa » Записан

antonsherkkkk
Эксперт
******

Карма: 24
Offline Offline

Город: Харьков
Район: Дзержинский
ФИО судьи: Руднева О.О.
Дата рождения ребенка: 19.01.2007
Статус: Застрахованная (нный)
Стадия процесса: ПИ - удовлетворили лишь с 9.07 -31.12.2007г., срок восстановлен.Подала заявы на дополнительное решение,исправление ошибок, разьяснение. Подала ап.скаргу по ЦПК.
Сообщений: 692


Просмотр профиля Email
« Ответ #6164 : 03 Май 2010, 21:08:21 »

в нашем дурдоме всё с ног наголову поставлено - если бы придурки знали смысл слов, которые они используют при написании законов, то никогда бы не возникало желание "встановити" держбюджетом материальное содержание (размер) объекта субъективного права определенного другим законом.

 Стаття 92. Виключно законами України визначаються:
1) права і свободи людини і громадянина, гарантії цих прав і свобод; ...
6) основи соціального захисту, форми і види пенсійного забезпечення; засади регулювання праці і зайнятості, шлюбу, сім'ї, охорони дитинства, материнства, батьківства; виховання, освіти, культури і охорони здоров'я; екологічної безпеки;

Определение - процесс установления границ конкретного явления со смежными ему, и наполнения этого явления материальным содержанием.
не совсем уловила смысл. Т.е. говорится о 2 разных понятиях?  - "установление"  части права(размер) и "определение" всего права(т.е в больших границах - куда попадает и кусок матер.сожержания). Т.е. определение - более широкое понятие, чем установление? Или я не совсем уловила. Короче, а как должны были написать депутаты вместо слова "встановити"?
Записан
Страниц: 1 ... 406 407 408 409 410 [411] 412 413 414 415 416 ... 487   Вверх
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap Rambler's Top100 ���������� ������
Страница сгенерирована за 0.36 секунд. Запросов: 21.
Array
(
    [type] => 8192
    [message] => Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated
    [file] => /home/zedinuas/public_html/forum/index.php
    [line] => 49
)