Украинский социальный форум
18 Ноябрь 2018, 10:45:36 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: На форуме Вы сможете задать вопросы и найти ответы по теме соц.пособия, депозит, алименты, ЖЭК и мн. др.

Начало   Помощь Поиск Календарь Медиа Войти Регистрация  
Страниц: 1 ... 383 384 385 386 387 [388] 389 390 391 392 393 ... 487   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Консилиум  (Прочитано 1563357 раз)
Anvitasa
ТАТЬЯНА
Глобальный модератор
Эксперт

Дата рождения ребенка: 21.12.2007
Статус: Застрахованная (нный)
Стадия процесса: По детям войны получено решение ЕСПЧ - теперь очень хАчу денЁг!!!

Просмотр профиля
« Ответ #5805 : 13 Апрель 2010, 15:37:25 »

Вот и я о том же. Мое отношение изменилось, когда он признал, что изменений больше нет. Значит все-таки прислушивается к чему-то? Ведь на внутреннее убеждение можно повлиять (теоретически).
После того как он долго доказывал ответчику, что изменений нет, а она лепетала, что изменения внес не закон ГБ2008, а закон №107, и мне пришлось четко озвучить, что изменения были внесены законом №107 от дата, которую вы назвали "Про ГБ2008...." и эти изменения закончились 31.12.2008, судья и сказал: "Вы ведь не один день иск готовили, значит разберитесь с тем, кто должен платить". Зачем? Чтоб его внутреннее убеждение убедить?

Хотя, знаете, не могу понять. Изменений нет, а на них апеляция ссылается. Они что глупее нас с Вами. В любом случае решение апеляции по 2009 году будет отрицательным.

А мы с Вами одно и то же пишем.

Anvitasa
ТАТЬЯНА
Глобальный модератор
Эксперт

Стадия процесса: По детям войны получено решение ЕСПЧ - теперь очень хАчу денЁг!!!

Просмотр профиля
« Ответ #5806 : 13 Апрель 2010, 15:52:01 »

сначала обрадовалась, что ПКМУ 530 (Юля, спасибо) - тот недостающий кирпичик про субвенции. Но... Законами о ГБ не установлено источника, а только порядок и размер - на усмотрение КМУ.
Но ведь ст.50 ЗУ2240 четко говорит о том, что выплаты - на работе за счет взносов. Значит, постанова противоречит закону. Эту упадническую линию можно развивать и дальше. Нигде нет порядка обращения и выплаты. А ПКМУ 1751 четко говорит, что

Днем звернення за призначенням допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку вважається день прийняття органом праці та соціального захисту населення відповідної заяви з усіма необхідними документами.

20. Для одержання допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку органам праці та соціального захисту населення подаються такі документи:...

То есть зная о законе 2240 и праве на выплаты застрахованным, мы не идем на работу, а идем в УТСЗН?
Я сама себя не пойму.
« Последнее редактирование: 13 Апрель 2010, 15:53:47 от Anvitasa » Записан

guess
Эксперт

Просмотр профиля
« Ответ #5807 : 13 Апрель 2010, 15:53:29 »

2811- ссылается "и ДРУГИМИ законами". Во-первых, если мы утверждаем, что 2811 - только для незастр(до ред.107), то и ссылка на другие законы подразумевает такие же законы для незастрахованных или по-крайней мере где есть эти застрахованные. Разве нет? а мы втираем суду, что под другими законами может быть и 2240(где в помине нет незастрахованных).

Не согласна.
 Разве "другие"-это только 2240?

До 2007 года в число "других" может включатся. ну например, многодетные,  одинокие и пр(примерно, не знаю точно) и все, а  потом   в это число " других"(вместе с передачей полномочий и порядком)) введен и 2240.  Почему утверждаете, что именно 2240 в это число не входит?..Как бы это на пальцах...вобщем слово "другим" не стало больше или меньше по объему как бы...так почему утверждать, что ДРУГОЙ-это и не 2240? и его там нет?  

2811 регулирует выплату пособий управлением.

Стаття 5. Органи, що призначають і здійснюють
               виплату державної допомоги сім'ям з дітьми

Всі види державної допомоги сім'ям з дітьми,  крім допомоги у
зв'язку  з  вагітністю  та  пологами жінкам,  зазначеним у частині
другій статті 4 цього  Закону,  призначають  і  виплачують  органи
соціального захисту   населення   за   місцем  проживання  батьків

(усиновлювачів, опікуна, піклувальника).
Предвижу вопрос, что редакция была эта до 2007 года..НО раньше было и указано, что закон распространяется на незастрахованных...теперь этого нет...

КСТАТИ..прямо написано,  что гос. помощь выплачивается только управлением и никаких упоминаний про фсс тут нет(вернее есть - ст 7 Право на державну допомогу у зв'язку з вагітністю та пологами
мають за цим Законом всі жінки (у тому числі неповнолітні), які не
застраховані    в    системі    загальнообов'язкового   державного
соціального страхування
.  ). Применительно ко всем остальным видам пособия такого упоминания нет.

в ст 1 указано на сновании чего она производится управлением-на основании этого и ДРУГИХ законов...

Стаття 1. Право сімей з дітьми на державну допомогу

Громадяни України,  в  сім'ях  яких виховуються та проживають
неповнолітні діти,  мають право на державну допомогу у випадках та
на умовах, передбачених цим Законом та іншими законами України.

Контрааргументы? В споре каждый убедиться в правильности своей позиции))
Anvitasa
ТАТЬЯНА
Глобальный модератор
Эксперт

Просмотр профиля
« Ответ #5808 : 13 Апрель 2010, 16:02:09 »

Ну Вы опять меня в мою же ловушку заводите.

Стаття 5. Органи, що призначають і здійснюють
               виплату державної допомоги сім'ям з дітьми

Всі види державної допомоги сім'ям з дітьми,  крім допомоги у
зв'язку  з  вагітністю  та  пологами жінкам,  зазначеним у частині
другій статті 4 цього  Закону,  призначають  і  виплачують  органи
соціального захисту   населення   за   місцем  проживання  батьків

(усиновлювачів, опікуна, піклувальника).
Предвижу вопрос, что редакция была эта до 2007 года..НО раньше было и указано, что закон распространяется на незастрахованных...теперь этого нет...

КСТАТИ..прямо написано,  что гос. помощь выплачивается только управлением и никаких упоминаний про фсс тут нет(вернее есть - ст 7 Право на державну допомогу у зв'язку з вагітністю та пологами
мають за цим Законом всі жінки (у тому числі неповнолітні), які не
застраховані    в    системі    загальнообов'язкового   державного
соціального страхування
.  ). Применительно ко всем остальным видам пособия такого упоминания нет.

в ст 1 указано на сновании чего она производится управлением-на основании этого и ДРУГИХ законов...

Контрааргументы? В споре каждый убедиться в правильности своей позиции))
Вы не правы абсолютно. Это теперь опять есть. Его же убирали чем? Изменениями, внесенными бюджетом на 2008 год, которые утратили силу. Значит все возвращается на круги своя. Я ж это с пеной у рта доказывала вчера, как теперь могу его игнорировать?

Но я начиная переводить стрелки на ЗУ 2811 и ПКМУ-шки.
Согласна,
Цей Закон відповідно до Конституції України встановлює гарантований державою рівень матеріальної підтримки сімей з дітьми шляхом надання державної грошової допомоги з урахуванням складу сім'ї, її доходів та віку дітей і спрямований на забезпечення пріоритету державної допомоги сім'ям з дітьми у загальній системі соціального захисту населення.
Розділ I
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
Стаття 1. Право сімей з дітьми на державну допомогу
Громадяни України, в сім'ях яких виховуються та проживають неповнолітні діти, мають право на державну допомогу у випадках та на умовах, передбачених цим Законом та іншими законами України.
.....
Порядок призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми та перелік документів, необхідних для призначення допомоги за цим Законом, встановлюється Кабінетом Міністрів України.
Но опять смущает последнее. Если по этому закону - то КМУ. А если по другому - то кто?

guess
Эксперт

Просмотр профиля
« Ответ #5809 : 13 Апрель 2010, 16:03:23 »

Изменений нет, а на них апеляция ссылается. Они что глупее нас с Вами. В любом случае решение апеляции по 2009 году будет отрицательным.

Хорошо..тогда почему ВАСУ пишет, что надо учитывать статус лица и с учетом этого выносить решение? Они что-глупее апелляции? Почему одна коллегия применяет срок,  а другая пишет,  что срок неприменим? кто глупее?
Но... Законами о ГБ не установлено источника, а только порядок и размер - на усмотрение КМУ.
а мы не говорим за счет чего(судья этого тоже не спрашивал, кстати)-мы говорим кто платит.. застрахованным платим управление. Точка. Какая разница за счет чего?Вот мне какая разница?

То есть зная о законе 2240 и праве на выплаты застрахованным, мы не идем на работу, а идем в УТСЗН?
Я сама себя не пойму.

я тоже не понимаю, чего мы должны идти к фсс. если у него забрали механизм...
Anvitasa
ТАТЬЯНА
Глобальный модератор
Эксперт

Просмотр профиля
« Ответ #5810 : 13 Апрель 2010, 16:06:02 »

"Это все варианты действий при установлении ненадлежащего ответчика." - разве, а я так поняла из статьи, что не "при установлении", а после установления ответственного. Там написано "встановивши", т.е после того как установил. Если б по-вашему, то было б написано "при встановленни"...
Кстати, комп вырубился и пост мой не отправился. Пишу заново.
Определение ответчика - это процесс. Определяем в ходе судебного заседания. Определили? Так определив, суд выносит ухвалу (даже не выходя, так как у меня отказал по Минтруда), что ж он установил: Суд встановив - залучити. Это все быстро делается. Поэтому слова цепочки "при встановленни"- "встановивши" вытекают друг из друга.

Anvitasa
ТАТЬЯНА
Глобальный модератор
Эксперт

Просмотр профиля
« Ответ #5811 : 13 Апрель 2010, 16:11:41 »

Изменений нет, а на них апеляция ссылается. Они что глупее нас с Вами. В любом случае решение апеляции по 2009 году будет отрицательным.

Хорошо..тогда почему ВАСУ пишет, что надо учитывать статус лица и с учетом этого выносить решение? Они что-глупее апелляции? Почему одна коллегия применяет срок,  а другая пишет,  что срок неприменим? кто глупее?
Так ВАСУ дальше вывод не сделал. Он сказал учесть стату - и все. А что дальше суд ПИ сделает? Применит закон 2240 и обяжет платить управление или отправит к ФСС? Пока это тайна покрытая мраком.
Но... Законами о ГБ не установлено источника, а только порядок и размер - на усмотрение КМУ.
а мы не говорим за счет чего(судья этого тоже не спрашивал, кстати)-мы говорим кто платит.. застрахованным платим управление. Точка. Какая разница за счет чего?Вот мне какая разница?
Это как вариант. Да судья не спрашивал. Но так как я не могу найти аргументов о передаче, я хочу найти аргументы, что четко установлен источник, и этот источник только в распоряжении управления, а не фонда. Ну на всякий случай.

Я сама себя не пойму.

я тоже не понимаю, чего мы должны идти к фсс. если у него забрали механизм...
А вот теперь подробнее? Кем и когда забрали? 2007 год - не в счет. Это был ГБ2007 и он звучал, что в 2007 году платится ....
ПКМУ 530 - как вариант (на безрыбье и рак рыба), но мне надо законишко какой-то захудалый.

Что значит механизм? Ведь в ст.50 сказано - работодатель за счет взносов.

antonsherkkkk
Эксперт

Район: Дзержинский
ФИО судьи: Руднева О.О.
Дата рождения ребенка: 19.01.2007
Стадия процесса: ПИ - удовлетворили лишь с 9.07 -31.12.2007г., срок восстановлен.Подала заявы на дополнительное решение,исправление ошибок, разьяснение. Подала ап.скаргу по ЦПК.

Просмотр профиля Email
« Ответ #5812 : 13 Апрель 2010, 16:21:13 »

"Это все варианты действий при установлении ненадлежащего ответчика." - разве, а я так поняла из статьи, что не "при установлении", а после установления ответственного. Там написано "встановивши", т.е после того как установил. Если б по-вашему, то было б написано "при встановленни"...
Кстати, комп вырубился и пост мой не отправился. Пишу заново.
Определение ответчика - это процесс. Определяем в ходе судебного заседания. Определили? Так определив, суд выносит ухвалу (даже не выходя, так как у меня отказал по Минтруда), что ж он установил: Суд встановив - залучити. Это все быстро делается. Поэтому слова цепочки "при встановленни"- "встановивши" вытекают друг из друга.
ну и я о том же. Суд встановив - залучити.Всё - процесс пошёл с залученным, т.е с утсзн.
идёт...идёт...и кто-то же должен спросить мнение истца -согласен он на привлечение другого?
а дальше (по ст.52 касу)суд может спросить, а может и не спросить (это уже инициатива судьи) истца

по идее, как у Клубнички, не спросив у истца втихаря судьЯ не может вынести ухвалу про неналежность.Вот если бы судья спросил, а Клубничка отказаласть....то такая бы ухвала была бы обьяснима хоть как-то.
а с другой стороны, подобную ухвалу нельзя и назвать ухвалой с определением неналежности утсзн, раз вопрос не обсуждался и вес процесс шёл по всем периодам с привлечением утсзна.
Это ещё раз убеждает меня , что нужно задавать самому вопрос о належном, так хоть можно в апеляции обосновывать тем, что невмотивована постанова, хотя истец устно заявлял об этом ...
guess
Эксперт

Просмотр профиля
« Ответ #5813 : 13 Апрель 2010, 16:25:28 »

Вы не правы абсолютно. Это теперь опять есть. Его же убирали чем? Изменениями, внесенными бюджетом на 2008 год, которые утратили силу. Значит все возвращается на круги своя. Я ж это с пеной у рта доказывала вчера, как теперь могу его игнорировать?
Хорошо, уловила. Тогда так. НИ одному застрахованному лицу управление платить права не имело(если он распространяется только в редакции для незастрахованных).

Т.е если мне платили, то я потеряла свой статус застрахованного лица? с какой стати?

но оспаривать, что гос. бюджет  не действует и последующие года это несерьезно..кроме того противоречит РКСУ 2008, где гос. бюджет не может вносить изменения....

antonsherkkkk
Эксперт

Стадия процесса: ПИ - удовлетворили лишь с 9.07 -31.12.2007г., срок восстановлен.Подала заявы на дополнительное решение,исправление ошибок, разьяснение. Подала ап.скаргу по ЦПК.

Просмотр профиля Email
« Ответ #5814 : 13 Апрель 2010, 16:34:50 »

2811- ссылается "и ДРУГИМИ законами". Во-первых, если мы утверждаем, что 2811 - только для незастр(до ред.107), то и ссылка на другие законы подразумевает такие же законы для незастрахованных или по-крайней мере где есть эти застрахованные. Разве нет? а мы втираем суду, что под другими законами может быть и 2240(где в помине нет незастрахованных).

Не согласна.
мы уже говорили, что до 08г. было 2 спец закона. 2811- незаст., 2240 - застр.
Как может спец.закон для незастр. ссылаться на спец.закон, где нет незастрахованных.
соц.стандарты - там все( в том числе и незастрах. могут быть), семейные кодексы - тоже все( в т.ч. и незастр. могут быть), а в 2240 -там не может быть  незастрахованных, т.к. это спец.закон других лиц, не пересекающихся . В этих 2-х спец.законах - разные определения прав для разных категорий(непересекающихся лиц.).

я, лично, пока не вижу логики..
antonsherkkkk
Эксперт

Просмотр профиля Email
« Ответ #5815 : 13 Апрель 2010, 16:43:55 »

Хорошо, уловила. Тогда так. НИ одному застрахованному лицу управление платить права не имело(если он распространяется только в редакции для незастрахованных).
Т.е если мне платили, то я потеряла свой статус застрахованного лица? с какой стати?
Нет не так. в 2009г. управление говорит, что имело право и платило по ПКМУ1751(там размер и все(в т.ч. и застр)), но ссылка идёт на старый закон 2811(где нет застрах.).
Выходит, что управление могло, теоретически платить застр. по ПКМУ1751, если бы не вмешался п.2 "Прикынцевих 107"
Видимо депутаты забыли про него, на наше счастье, считая, что 2811 продолжает действовать в ред.с 1.01.08г.
guess
Эксперт

Просмотр профиля
« Ответ #5816 : 13 Апрель 2010, 16:48:14 »

а решение КСУ 22.05.2008 куда делось ?
guess
Эксперт

Просмотр профиля
« Ответ #5817 : 13 Апрель 2010, 16:53:49 »

Не согласна.
мы уже говорили, что до 08г. было 2 спец закона. 2811- незаст., 2240 - застр.
Как может спец.закон для незастр. ссылаться на спец.закон, где нет незастрахованных.
соц.стандарты - там все( в том числе и незастрах. могут быть), семейные кодексы - тоже все( в т.ч. и незастр. могут быть), а в 2240 -там не может быть  незастрахованных, т.к. это спец.закон других лиц, не пересекающихся . В этих 2-х спец.законах - разные определения прав для разных категорий(непересекающихся лиц.).

я, лично, пока не вижу логики..
а почему 2811 второй специальный закон,  если он про семьи с детьми? Я считаю его общим, тк. он регулирует помощь всем семья с детьми. Но есть категория семей(мам) застрахованных,  которая имеет свой закон по трем видам помощи-беременность,  рождение,  уход и все они связаны с нетрудоспособностью.....например, одинокие застрахованные мамы где пособие получали-на работе? я просто не знаю..спрашиваю... в 2240 нет такого пособия....Значит застрахованные получали часть пособий на работе(связанных с нетрудоспособностью), а часть-в управлении? Так какой же тогда 2811 специальный? или опека и попечительство застрахованные где получали?или они вообще не получали?

Нет времени читать закон-только просмотрела, побежала за детьми))))
« Последнее редактирование: 13 Апрель 2010, 17:00:20 от guess » Записан
juliyakv
Новичок
*

Район: Артемовский
Дата рождения ребенка: 30.11.2008г
Стадия процесса: подача заявления

Просмотр профиля
« Ответ #5818 : 13 Апрель 2010, 17:19:16 »

Девочки помогите.  Ребенок 30.11.2008г. Застрахованная.Получаю пособие  до 3-х лет с 4.02.2009г. Написала письмо в УПСЗН :
Начальнику Управління праці
та соціального захисту населення
Артемівської районної у місті Луганську ради
Адреса: 91006, м. Луганськ,
кв. Ленінського комсомолу,11

К Ю В

ЗАЯВА

Я, __, є матір`ю малолітньої дитини ___ 30.11.2008 року народження, що підтверджується свідоцтвом про народження серія  ___, виданим Артемівським відділом реєстрацій актів цивільного стану Луганського міського управління юстиції.
З 04.02.2009 р перебуваю у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку і отримую державну соціальну допомогу у розмірі 130 гривень на місяць.
З розміром призначеної допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку не згодна і вважаю його таким, що не відповідає діючому законодавству України.
Ст. 46 Конституції України зазначає, що соціальні допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом. Згідно ст. 22 Конституції України при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.
Як особа, застрахована в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, я, з настанням страхового випадку (у моєму випадку – догляд за малолітньою дитиною) маю право на отримання матеріального забезпечення згідно Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням» від 18.01.01р. 2240-ІІІ.
Ст. 43 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням» від 18.01.01р. 2240-ІІІ чітко визначає розмір допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку: не менше розміру прожиткового мінімуму, встановленого законом. Також, згідно ч.2 ст.42 Закону України від 08.01.2001р. №2240-III «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням», допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку надається застрахованим особам у формі матеріального забезпечення у період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку і частково компенсує втрату заробітної плати (доходу) у період цієї відпустки. Заробітну плату отримує працююча, а отже працездатна особа, з чого слід дійти висновку, що необхідно виходити з розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатної особи, якій компенсується втрата заробітної плати на період відпустки по догляду за дитиною.
Законом України «Про Державний бюджет України на 2009 рік» встановлено на 2009 рік прожитковий мінімум на одну особу та для тих, хто відноситься до основних соціальних і демографічних груп населення, з 1.01.2009 по 31.10.2009 – 669,00грн, з 01.11.2009 по 31.12.2009 - 744,00 грн.
З 1.01.2010р прожитковий мінімум на одну особу та для тих, хто відноситься до основних соціальних і демографічних груп населення згідно Закону України № 1646-VI від 20.10.2009р. «Про встановлення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати» становить 869,00 грн.
Виходячи з вищевикладеного, керуючись:
1. Статтями 3, 8, 21, 22, 46, 64 Конституції України;
2. Статтями 42-43 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням»;
3. Статтями 1, 3-5 Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" ;
4. Рішенням Конституційного Суду України №10-рп/2008 від 22 травня 2008 року (щодо неконституційності положень законів про обмеження розміру державних допомог);
5. Рішенням Конституційного Суду України N 26-рп/2008 від 27.11.2008 року (справа про збалансованість бюджету);
6. Статтями 1, 4 Закону України «Про звернення громадян» (щодо права на звернення із заявою щодо реалізації своїх особистих прав),
ПРОШУ :
1. Здійснити перерахунок та доплату належної мені допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку до рівня прожиткового мінімуму встановленого для працездатних осіб за період з 04.02.2009 р по 31.03.2010 р. включно.
2. Надалі виплачувати щомісячну державну допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку (30.11.2011р) у розмірі, не меншому за прожитковий мінімум, затверджений законодавством для працездатних осіб.

Крім того, прошу надати мені:
1. Довідку про виплачені мені суми допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
2. Копію документу про призначення мені допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку
Мою заяву прошу розглянути відповідно до порядку та в строки, що визначені Законом України “Про звернення громадян ”. Письмову відповідь прошу надіслати на мою адресу: ________

Додатки:1 свідоцтво про народження дитини
Ответ УПСЗН:АРТЕМІВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ ЛУГАНСЬКУ РАДА
УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ
кв. Ленінського комсомолу, 11, м. Луганськ, 91006, Україна
___________________________________________________________________________________
тел. (8064) 65-24-82, факс (8064) 65-24-90

Шановна Ю. В.!
Управління праці та соціального захисту населення Артемівської районної у місті Луганську ради (далі - Управління) розглянуло Вашу заяву від 22.03.2010р. про перерахунок допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею З - річного віку та повідомляє.
На обліку в Управлінні для отримання допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею 3¬річного віку, Ви перебуваєте з 04.02.2009 року, як застрахована особа в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування.
Відповідно до п. 18 Постанови КМУ від 27.12.2001 р. № 1751 допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку призначається для працюючих осіб - з дня настання відпустки по догляду за дитиною по день її закінчення. Згідно наказу Вам надана відпустка по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку з 04.02.2009р.
Відповідно до ст. 4 Закону України «Про державну соціальну допомогу сім'ям з дітьми» покриття витрат на виплату державної допомоги сім'ям з дітьми здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України у вигляді субвенцій до місцевих бюджетів.
Відповідно до статті 15 Закону України «Про державну соціальну допомогу сім'ям з дітьми» та п. 23 Розділу 2 Закону України «Про державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України» встановлено, що допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку надаватиметься у розмірі, що дорівнює різниці між прожитковим мінімумом. встановленим для працездатних осіб, та середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менше 130 гривень.
Крім того ст. 46 Закону України «Про державний бюджет України на 2009 рік» встановлено, що допомога по догляду за дитиною до досягнення    нею трирічного віку призначається і здійснюється в розмірах і порядку, визначених Кабінетом Міністрів України.
Відповідно до розділу УІІІ Закону України «Про державну соціальну допомогу сім'ям з дітьми» допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку надається у розмірі, що дорівнює різниці між: з 1 січня 2008р. - 50 відсотками, з 1 січня 2009р. - 75 відсотками прожиткового мінімум, встановленого для працездатних осіб, та середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців.
Крім того за відсутності визнання п. 2З Розділу 2 Закону України «Про державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України» неконституційними не має правових підстав визнавати дії Управління по виплаті допомоги у розмірах встановлених вищезазначеним Законами України «Про Державний бюджет» протиправними, бо відповідно до ч. 2 ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, Їх посадові особи повинні діяти тільки на підставі та у межах підстав, які передбачені Конституцією та законами України. І в зв'язку з тим, що на даний момент п. 2З Розділу 2 Закону України «Про державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України» не визнавався таким, що не відповідає Конституції України управління правомірно виплатило допомогу у встановленому розмірі. так як у ч. І ст. 15 Закону було внесено зміни у 2008 році.
Міністерство праці та соціальної політики України як головний розпорядник коштів забезпечує через місцеві органи праці та соціального захисту населення виплату допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку в розмірі, визначеному Верховною Радою України у законі про Державний бюджет на відповідний календарний рік. Управління праці лише виплачує допомогу v виділеному розмірі. Тому перерахунок коштів допомоги не проводиться, так як усі суми соціальних виплат встановлюються у визначеному розмірі ЗУ «Про Державний бюджет України» на конкретний рік.
Сплатити допомогу у розмірі, який перевищує бюджетне призначення є грубим порушенням норм чинного законодавства.
Рішення Конституційного Суду України від 09.07.2007 р. № 6-рп/2007 не є підставою для доплати управлінням до виплаченого розміру допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, оскільки у даному рішенні не вказується обов'язок та порядок доплати, перерахунок та кошти, за рахунок яких Їх проводити. На сьогоднішній момент ні Верховна Рада України, ні Кабінет Міністрів України, ні інший орган виконавчої влади не прийняли жодного правового акту відносно виділення коштів, перерахунку або доплати до виплаченого розміру допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
З 01.01.08 р. допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку як застрахованим так і не застрахованим особам призначається та виплачується згідно Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» зі змінами та Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 р. зі змінами внесеними Постановою від 22.02.2008 р. № 57.
Для призначення допомоги у розмірі, що перевищує мінімальний, до управління праці подаються в установленому порядку заява, довідка про склад сім'ї та декларація про доходи та майновий стан (заповнюється на підставі довідок про доходи кожного члена сім'ї).
Всі виплати проводяться у розмірах встановлених Законом України "Про Державний бюджет України" на конкретний рік. Управління правомірно, у межах бюджетних асигнувань здійснює свою компетенцію по виплаті всіх видів допомоги.
На підставі вищевикладеного зазначаємо, що Управління праці та соціального захисту населення у повному обсязі виконало повноваження по сплаті допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею 3 - річного віку у 2009 році, у розмірі відповідно до бюджетного призначення.
У разі незгоди з розміром призначеної державної допомоги Ви маєте право відповідно до статті 23 Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" звернутися до суду.

Помогите пожалуйста написать иск, или какой взять за образец?
Anvitasa
ТАТЬЯНА
Глобальный модератор
Эксперт

Просмотр профиля
« Ответ #5819 : 13 Апрель 2010, 17:33:00 »

Нет, мы как были застрахованными, так ними и остались. И, между прочим, этого даже ответчик не отрицает - нам начисляют как работающим. И так пишут в своем протоколе о начислении. В чем для них разница? Только в перечне необходимых документов? А может просто для автоматической разбивки лиц для отчетности? Неважно. Но они признают, что я застрахованная даже в своих ответах.

Но они абсолютно уверены, что пользуются законом 2811 в редакции закона 107-IV (он, кстати, в таком виде и висит в базе НАУ). Но если разобраться, то он сейчас таким не выглядит. Потому что есть четкий пункт в прикынцевих положеннях закона 107-IV, который устанавливает срок действия изменений, внесенных вторым разделом закона.

Действительно, получается абсурд - по закону 2811 УТСЗН не имело права платить, а по другому тоже не платит, значит не имеет права платить застрахованным вообще.

в 2009г. управление говорит, что имело право и платило по ПКМУ1751(там размер и все(в т.ч. и застр)), но ссылка идёт на старый закон 2811(где нет застрах.).
Выходит, что управление могло, теоретически платить застр. по ПКМУ1751, если бы не вмешался п.2 "Прикынцевих 107"
Видимо депутаты забыли про него, на наше счастье, считая, что 2811 продолжает действовать в ред.с 1.01.08г.
так вот и получается такой бред. Про п.2 "Прикынцевих 107 забыли, постанову оставили...

но оспаривать, что гос. бюджет  не действует и последующие года это несерьезно..кроме того противоречит РКСУ 2008, где гос. бюджет не может вносить изменения....
Так сейчас речь не идет о том может или не может вносить изменения. Скажем так, правомерность изменений, внесенных госбюджетом, рассматривается применительно к 2008 году - там можно рассуждать о том, не может, отом, что КСУ не принимал решения НИКАКОГО, т к его не просили.
Но когда речь идет о 2009-2010 (до ГБ2010), то нам эти изменения не нужны, т к они уже утратили силу. Я ж не виновата, что так прописано в п.2 прикынцевих.

Страниц: 1 ... 383 384 385 386 387 [388] 389 390 391 392 393 ... 487   Вверх
  Печать  

Перейти в: