Украинский социальный форум
24 Январь 2018, 02:10:26 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Запущена новая МЕДИА-БИБЛИОТЕКА!

Начало   Помощь Поиск Календарь Медиа Войти Регистрация  
Страниц: 1 ... 308 309 310 311 312 [313] 314 315 316 317 318 ... 487   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Консилиум  (Прочитано 1120181 раз)
irisa_2804
Член ВГО
Эксперт

ИРИНА

Район: Первомайский
Дата рождения ребенка: 28 января 2007
Статус: Застрахованная (нный)
Стадия процесса: ПИ, апеляции - полный отказ. Отправлен формуляр в ЕСПЧ

Просмотр профиля
« Ответ #4680 : 30 Ноябрь 2009, 17:13:12 »

А почему не хотите говорить, что предмет иска-обжалование ОТКАЗА,  а не обжалования назначения?  Отказ в перерасчете получили-пошел срок(если уж судьи так за срок держатся)

так в том то и дело. что на заседание говорилось отом, что есть предмет иска - ОТКАЗ сделать перерасчет. который должен был провести ответчик после решения КСУ в 2007 году.

Кто-то хорошо писал в вопросах, мне понравилось очень-извините,  не помню кто..

это материалы Клубнички-Веронички (ее вопросы к ответчику)
« Последнее редактирование: 30 Ноябрь 2009, 17:15:14 от irisa_2804 » Записан

MeduzaGorgona
Член ВГО
Пользователь

Стадия процесса: ОС 05.05.2010

Просмотр профиля
« Ответ #4681 : 30 Ноябрь 2009, 19:09:02 »

Девченки, кто может подсказать, я когда-то где-то читала (сейчас не могу найти где), что во время отпуска по уходу за ребенком, мама имеет право на получение материальной помощи с работы на усмотрение руководителя.
Дайте подсказку пункт какого НПА это подтверждает, пожалуйста.

Такие вещи записаны в коллективном договоре, если такой имеется на предприятии.
А если мама госслужащая?
irisa_2804
Член ВГО
Эксперт

ИРИНА

Район: Первомайский
Дата рождения ребенка: 28 января 2007
Стадия процесса: ПИ, апеляции - полный отказ. Отправлен формуляр в ЕСПЧ

Просмотр профиля
« Ответ #4682 : 30 Ноябрь 2009, 19:47:02 »

тогда ничего не светит. Ведь мы и так много получаем. Подмигивающий

werter
Член ВГО
Пользователь

Просмотр профиля Email
« Ответ #4683 : 30 Ноябрь 2009, 20:43:39 »

когда мы первый раз столкнулись с проблемой сроков, вообще хотели запустить вариант ссылки на послеродовую депрессию, напомню - 70 % женщин после родов находится в этом состоянии, и оно может длиться до 2 лет (это запущенные, крайние формы). но возникла проблема с отмороженными утсзнами - они начали поднимать вопрос о наличии заключения эксперта. итак вся судебная система дымит, исполнители стонут, еще медэкспертизу заморозить - пришлось отказаться.
у меня сейчас уголовщина - судья заныкал заявление на апелляцию, а легендарный донецкий апелляционный (старосуд) даже не удосужился прочесть шапку жалобы, где был отражен факт подачи заявления. прокуратура проверяет, судья конечно спрыгнет, но урок будет для всех примечательный.
Елена Умелая
Член ВГО
Специалист

Район: Жовтневый
Дата рождения ребенка: 2007, 2011
Стадия процесса: Составляю новый иск на 3-го ребёнка

372727360
Просмотр профиля WWW
« Ответ #4684 : 30 Ноябрь 2009, 21:22:26 »

у меня сейчас уголовщина - судья заныкал заявление на апелляцию, судья конечно спрыгнет, но урок будет для всех примечательный.

ууууу, как всё у нас запущено... даже название "Гондурас" для нашей страны уже не смешно.

чайка
Новичок
*

Район: красивый
Дата рождения ребенка: 06102008
Стадия процесса: подача заявы

Просмотр профиля
« Ответ #4685 : 30 Ноябрь 2009, 21:33:24 »

привет всем.знает ли кто про одноразовую помощь или оздоровительные деньги,о которых никто не говорит,но при написании заявления в собесе их раз в году выплачивают,по наслышке 1000гр.и даются они всем одиноким матерям или что-то влияет.например доходы в семье.если такая помощь есть,то она насчитывается на каждого ребенка?спасибо
НАТАСЬЯ
Глобальный модератор
Специалист

Дата рождения ребенка: 17.04.2007г.
Стадия процесса: Суд ПИ - отказ 26.05.11-апелляция

Просмотр профиля
« Ответ #4686 : 30 Ноябрь 2009, 21:54:01 »

Пишу Заяву про апеляцийне оскарження Постанови.

И возник вопрос.

У меня Прокуратура  - мой представитель.
Указывать их в шапке Заявы или они представляли мои интересы только в суде ПИ???

елена71
Глобальный модератор
Эксперт

Дата рождения ребенка: 24.11.2007
Стадия процесса: открыто кассационное дело

Просмотр профиля
« Ответ #4687 : 30 Ноябрь 2009, 22:10:59 »

И возник вопрос.
Указывать их в шапке Заявы или они представляли мои интересы только в суде ПИ???

Я думаю, что надо. Почитайте решения ап.судов Там пишут: (например вот это http://zed.in.ua/node/259
за участю представників сторін:
позивач Зикова Світлана Серверівна не з'явилася ,
прокурор м. Судака АР Крим не з'явився
представник відповідача Управління праці та соціального захисту населення Судацької міської ради АР Крим не з'явився).
Получается , что прокуратура должна вас представлять на всем пути судебного следования.

ПОБЕДА БУДЕТ ЗА НАМИ!
НАТАСЬЯ
Глобальный модератор
Специалист

Дата рождения ребенка: 17.04.2007г.
Стадия процесса: Суд ПИ - отказ 26.05.11-апелляция

Просмотр профиля
« Ответ #4688 : 30 Ноябрь 2009, 22:19:48 »

И возник вопрос.

Я думаю, что надо. Почитайте решения ап.судов Там пишут: (например вот это http://zed.in.ua/node/259
за участю представників сторін:
позивач Зикова Світлана Серверівна не з'явилася ,
прокурор м. Судака АР Крим не з'явився
представник відповідача Управління праці та соціального захисту населення Судацької міської ради АР Крим не з'явився).
Получается , что прокуратура должна вас представлять на всем пути судебного следования.

Елена!
Спасибо за подсказку.
Завтра, на всякий случай, созвонюсь с прокуратурой и проконсультируюсь по поводу апелляции.

Ann78
Глобальный модератор
Эксперт

ФИО судьи: Чорна О.В.- суд ПИ, Ищенко Г.М. - ап.суд, Л.И Григорьева - ВСУ
Дата рождения ребенка: 05.04.2007г., 05.07.2013г.
Стадия процесса: № 57116/10 (ЕСПЧ отказ) и исполнение решений в Крыму зависло из-за анексии

Просмотр профиля Email
« Ответ #4689 : 30 Ноябрь 2009, 23:02:21 »

Нашла решение апелляционного суда.

Мамочка просила 22,6, по  уходу и "стягнути суми інфляції 452,94 грн., суми 3% річних".

Суд ПИ частично удовлетворил: «визнано відмову у виплаті допомоги по догляду… та одноразової допомоги при народженні дитини Управління … від 17.12.2008 неправомірною.; стягнуто з Управління…  на користь ОСОБА_1 допомогу по догляду за дитиною з 25.12.2007 по 31.12.2008 у сумі 6488,70 грн., доплату допомоги при народженні дитини у сумі 2122,00 грн., та грошову компенсацію, пов`язану з інфляцією у сумі 452,94 грн., а всього 9063,64 грн; в задоволені решти позовних вимог відмовлено»

Ап.суд по инфляции и 3% решил:
«Позивач в адміністративному позові при розрахунку суми, яка підлягає стягненню на її користь помилково посилається на норми статті 625 Цивільного кодексу України, тобто просить стягнути з відповідача суму заборгованості з урахуванням індексу інфляції та 3% річних, але правовідносини між сторонами не передбачають стягнення грошових коштів, сплата яких передбачена цивільним законодавством, у зв'язку з чим судова колегія дійшла висновку, що заявлені вимоги не підлягають задоволенню.»
Кроме этого, поменял взыскать на обязать, ПМ для трудоспособных на до 6 лет, отменил признание отказа неправомерным.

Если посчитаете нужным, выложу это решение в библиотеке.

Евгения
Опытный пользователь

Район: Ковпаковский
Дата рождения ребенка: 18 июля 2007г
Стадия процесса: Готовлю кассацию по не доплате одноразовой помощи. Открыта кассации по не доплате помощи по уходу за ребенком до 3-х лет.

Просмотр профиля
« Ответ #4690 : 01 Декабрь 2009, 07:53:50 »

Нашла решение апелляционного суда.
Мамочка просила 22,6, по  уходу и "стягнути суми інфляції 452,94 грн., суми 3% річних".
Ann 78, выложите это решение пожалуйста. Я как раз второй раз сужусь за 22,6.

Девочки, у меня в голове уже несколько дней сидит мысль. При подаче кассации некоторые девочки писали заявление о продливании срока подачи из-за зятягивания выдачи апелляционного решения на руки. И им отказывали. И я так понимаю, что нельзя тогда подавать в евро суд. А что если все таки подать в евро суд, но при этом написать жалобу на Кассационный суд, что он не обратил внимания на это заявление и отказал. Это ведь тоже нарушение в нашу пользу. Может я не права?
« Последнее редактирование: 01 Декабрь 2009, 08:12:10 от Евгения » Записан

Natalina
Глобальный модератор
Эксперт

Наталия

Район: Днепровский
Дата рождения ребенка: 27.01.2007
Стадия процесса: апелляция

499256204
Просмотр профиля Email
« Ответ #4691 : 01 Декабрь 2009, 10:26:02 »

Девченки, кто может подсказать, я когда-то где-то читала (сейчас не могу найти где), что во время отпуска по уходу за ребенком, мама имеет право на получение материальной помощи с работы на усмотрение руководителя.

ч. 2 ст.3  З.У. " Про державну допомогу сім'ям з дітьми"
Місцеві органи    виконавчої    влади,    органи    місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації та об'єднання громадян за рахунок власних коштів можуть запроваджувати додаткові види допомоги  та  встановлювати  доплати  до  державної  допомоги сім'ям з дітьми.

Боже, дай мне разум и душевный покой принять то, что я не в силах изменить,
мужество изменить то, что могу и мудрость отличить одно от другого.
КлубничкаВероничка
Член ВГО
Эксперт

Евгения

Район: Ленинский
ФИО судьи: Викторов В.В.:2007-2009года, Бегунц А.О.:2010год
Дата рождения ребенка: 25.06.2007
Стадия процесса: Дело в ВАСУ... Ждем у моря погоды...

Просмотр профиля
« Ответ #4692 : 01 Декабрь 2009, 11:05:40 »

Может мысли у кого-то есть: http://forum.zed.in.ua/index.php/topic,47.105.html

Состав преступления не имеет значения, имеет значение состав суда.(с)А. Вайнер.
Лидуня
Член ВГО
Эксперт

Район: Сосновский
Дата рождения ребенка: 25.05.2006
Стадия процесса: Касация по делу сестры проиграна - мотив - зу 2240 принят раньше, после него был зу о семьях. Апеляция по 2007-2008 выиграна по 2240, касация подана по 2009

to44ka@ukr.net
Просмотр профиля
« Ответ #4693 : 01 Декабрь 2009, 11:10:05 »

Вертер! подскажите пожалуйста, куда можно жаловаться на голову Киевского апеляционного суда, если он в ответ на запрос пишет такое:
" У зв'язку з великою кількістю справ, що знаходяться в провадженні Київського апеляційного адміністративного суду, прискорити розгляд адміністративної справи №*** на даний час не представляється можливим.
Вказана справа буде передана судді-доповідачу для вирішення питання про відкриття апеляційного провадження в порядку черговості..."
Я предполагаю что сюда:
В іншому випадку я буду вимушена звернутися до уповноваженого з прав людини в Україні, Міністерства юстиції, Комітету з питань правової політики Верховної Ради України, Парламентської асамблеї Європейської Співдружності, та Ради Європи.
Возможно в прокуратуру? чью? местную или киевскую?
Но вот права ли я?!
« Последнее редактирование: 01 Декабрь 2009, 11:14:59 от Лидуня » Записан

Дарящие от души добро - гораздо счастливее добро принимающих...
Апеляция повторная - удовлетворение 2007-2008 полное. На стадии повторной касации по 2009 году.
MeduzaGorgona
Член ВГО
Пользователь

Стадия процесса: ОС 05.05.2010

Просмотр профиля
« Ответ #4694 : 01 Декабрь 2009, 14:39:25 »

ч. 2 ст.3  З.У. " Про державну допомогу сім'ям з дітьми"
Місцеві органи    виконавчої    влади,    органи    місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації та об'єднання громадян за рахунок власних коштів можуть запроваджувати додаткові види допомоги  та  встановлювати  доплати  до  державної  допомоги сім'ям з дітьми.

Natalina, огромное спасибо.

Можно тут выложить скаргу в головное,  которую я наваяла, наконец-то?  Хоть и понемногу начинает восстанавливаться порядок в голове, но мне кажется, что чего-то не хватает:

СКАРГА

щодо дій Управління праці та соціального захисту
населення Шевченківської районної ради

Я, ПІБ, є матір'ю двох дітей ПІБ (далі Дитина1) __ лютого 2006 року народження та ПІБ (далі Дитина2) __ квітня 2007 року народження, що підтверджується свідоцтвами про народження: серія 1-МИ № 002433 від 03.03.2006 р. та серія 1-МИ № 959675 від 05.08.2007 р., виданими ВРАЦС Чернівецького міського управління юстиції (копії надаються).
Управлінням праці та соціального захисту населення Шевченківської районної ради (надалі УПСЗН) в березні 2006 р мені було призначено допомогу при народженні дитини на Дитину1 в розмірі 8500 грн.
18.05.2006 р. УПСЗН призначено допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку з 18.05.2006 р. по 04.02.2007 р. (відповідно до наказу з місця роботи) на Дитину1 в розмірі 90 грн. щомісячно. Виплачувалась дана допомога мені з травня по листопад 2006 р, припинено виплати в зв’язку з виходом на роботу.
В квітні 2007 р. мені було призначено допомогу при народженні дитини на Дитину2 в розмірі 8500 грн., а 20.08.2007 р. УПСЗН було призначено допомогу по догляду за дитиною до 3-х років на двох дітей в розмірі 90 грн. на кожну дитину. З 01.01.2008 р. розмір допомоги по догляду склав 130 грн. щомісячно на кожну дитину.
 25.05.2009 р. мені перераховано розмір допомоги з урахуванням доходів, що склав 390,35 грн. щомісяця на Дитину2, так як Дитині1 виповнилося у лютому 2009 року 3 роки.
З розміром призначених допомог при народженні дитини та по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку не згідна і вважаю їх такими, що не відповідають діючому законодавству України, в звязку з тим, що ст. 46 Конституції України зазначає, що соціальні допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом. Крім того, ст.15 Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» передбачено, що допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку надається у розмірі встановленого законом прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років.
Тому, керуючись статтями 1-7, 12 Закона України «Про звернення громадян» 28 жовтня 2009 року я звернулася до УПСЗН із заявою (копія надається) про сприяння реалізації мого права, наданого мені ст.ст.11, 15 Закона України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», на отримання перерахунку і доплати:
•   допомоги при народженні дитини (на двох дітей) до рівня 22,6 прожиткових мінімумів для дітей до 6 років, встановленого на момент народження моїх дітей ПіБ __.__.2006 р та ПіБ __.__.2007 р;
•   допомоги по догляду за двома дітьми до досягнення ними трирічного віку до рівня прожиткового мінімуму дітей віком до 6-ти років за період з 11.05.2006 р по 31.10.2009 р. включно.
Але в своєму рішенні (копія надається) УПСЗН відмовило мені у здійсненні перерахунку та доплати допомоги, повідомивши, що ця допомога призначена і виплачена у відповідності з чинним законодавством, а саме ст.61 ЗУ «Про Державний бюджет України на 2006 рік», ст.56 ЗУ «Про Державний бюджет України на 2007 рік», ст.12 розділу ІІ ЗУ «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів».
Однак, Конституційним Судом України неодноразово, а саме: 09.07.2007 р. Рішенням № 6-рп/2007 та 22.05.2008 р. Рішенням № 10-рп/2008 визначалося, цитую:
-   «закон про Державний бюджет України як правовий акт, чітко зумовлений поняттям бюджету як плану формування та використання фінансових ресурсів, має особливий предмет регулювання, відмінний від інших законів України — він стосується виключно встановлення доходів та видатків держави на загальносуспільні потреби, зокрема і видатків на соціальний захист і соціальне забезпечення, тому цим законом не можуть вноситися зміни, зупинятися дія чинних законів України, а також встановлюватися інше (додаткове) правове регулювання відносин, що є предметом інших законів України» (абзац шостий пункту 4 мотивувальної частини Рішення № 6-рп/2007);
-   «законом про Держбюджет не можна вносити змiни до iнших законiв, зупиняти їх дiю чи скасовувати їх, оскiльки з об’єктивних причин це створює протирiччя у законодавствi, i як наслiдок — скасування та обмеження прав i свобод людини i громадянина. У разi необхiдностi зупинення дiї законiв, внесення до них змiн i доповнень, визнання їх нечинними мають використовуватися окремi закони» (абзаци третiй, четвертий пiдпункту 5.4 пункту 5 мотивувальної частини Рішення № 10-рп/2008);
Крім того, УПСЗН посилається на ст.95 Конституції України, яка зазначає, що тільки Законом «Про державний бюджет України» визначаються будь-які видатки держави на загально-суспільні потреби, розмір і цільове спрямування цих видатків.
Однак, 27.11.2008 р. Конституційний Суд України розглядаючи питання про офіційне тлумачення положення ч.2 ст.95 КУ стосовно можливості зупиняти дію та скасовувати норми законів, які визначають пільги, компенсації, гарантії, при встановленні законом про Державний бюджет України видатків на загальносуспільні потреби, виходить з правових позицій, висловлених ним, зокрема, у Рішенні від 09.07.2007р. №6-рп/2007 у справі про соціальні гарантії громадян та у Рішенні від 22.05.2008р. №10-рп/2008 у справі щодо предмета та змісту закону про Державний бюджет України і вважає, що наведені правові позиції дають відповіді на питання, порушені у конституційному поданні. Таким чином, Конституційний Суд України вважає, що практична необхідність в офіційному тлумаченні положення ч.2 ст.95 КУ стосовно можливості зупиняти дію та скасовувати норми законів, які визначають пільги, компенсації, гарантії, при встановленні законом про Державний бюджет України видатків на загальносуспільні потреби відпала.
Тобто, відповідно до Конституції Закон про Державний бюджет України ґрунтується на діючих законах, а не змінює їх (закони) з метою зменшення видаткової частини бюджету.
Крім цього, ст.22 Конституції України зазначає, що при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод, а ст.ст.1, 3 Конституцiї України говорять про те, що держава не може довільно вiдмовлятися вiд взятих на себе фiнансових зобов’язань, передбачених законами, iншими нормативно-правовими актами, а повинна дiяти ефективно i вiдповiдально в межах чинного бюджетного законодавства.
Згідно з Законом України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії», основні державні соціальні гарантії встановлюються законами з метою забезпечення конституційного права громадян на достатній життєвий рівень.

До числа основних державних соціальних гарантій включаються розміри державної соціальної допомоги та інших соціальних виплат.
Основні державні соціальні гарантії, які є основним джерелом існування, не можуть бути нижчими від прожиткового мінімуму, встановленого законом. (Ст.17)
Державні соціальні гарантії є обов'язковими для всіх державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності. Органи місцевого самоврядування при розробці та реалізації місцевих соціально-економічних програм можуть передбачати додаткові соціальні гарантії за рахунок коштів місцевих бюджетів. (Ст.19)

Мої вимоги відносно здійснення перерахунку допомог до рівня, встановленого законом, та виконання відповідних доплат є формою реалізації мого конституційного права на соціальний захист. Право сім’ї на соціальний, правовий та економічний захист закріплено у «Європейський соціальній хартії»: стаття 16 «З метою забезпечення умов, необхідних для всебічного розвитку сім’ї, яка є головним вічком суспільства, Сторони зобов’язуються сприяти економічному, правовому та соціальному захисту сімейного життя такими способами, як соціальна допомога і допомога сім’ям з дітьми» (ратифікована у 2006 році).

Зупинення законом про Державний бюджет України інших законів України, встановлення іншого (додаткового) правового регулювання відносин, ніж передбачено законами України, не відповідає статтям 1,3, ч.2 ст.6, ч.2 ст.8, ч.2 ст. 19, ст.ст.21,22, п.1 ч.2 ст.92, ч.ч.1,2,3 ст.95 Конституції України. Закон про бюджет є основним фінансовим документом держави. Через своє спеціальне призначення цей закон не повинен регулювати відносини в інших сферах суспільного життя.
Рішення Конституційного Суду України та практика Європейського Суду з прав людини стверджують, що систематичне зупинення законами про Державний бюджет України дії чинних законів України, щодо надання пільг, компенсацій і гарантій, фактично скасовує їх дію. Внаслідок, зупинення на певний час дії чинних законів України, якими встановлено пільги, компенсації чи інші форми соціальних гарантій, відбувається фактичне зниження життєвого рівня громадян, який не може бути нижчим від встановленого законом прожиткового мінімуму (ч.3 ст.46 Конституції України), та порушується гарантоване у ст. 48 Конституції України право кожного на достатній життєвій рівень.

В зв'язку з викладеним, відмову УПСЗН в перерахунку та доплаті належних мені допомоги при народженні дитини та допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку (на обох дітей) в розмірі, що дорівнює прожитковому мінімуму для дітей віком до 6-ти років, вважаю неправомірною по причині невідповідності Конституції України, Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», Закону України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії», Рішенням Конституційного Суду України від 09.07.2007р. №6-рп/2007, від 22.05.2008р. №10-рп/2008, від 27.11.2008р. N 26-рп/2008.

На підставі вищенаведеного, керуючись:

- Статтями 1, 3, 8, 21, 22, 24, 46, 48, 55, 56, 64, 152 Конституції України (щодо дії в Україні верховенства права, дії Конституції як акта найвищої юридичної сили, відповідальності держави перед людиною, непорушності конституційних прав, заборони звуження та обмеження змісту та обсягу існуючих прав, права на соціальний захист та розмір соціальних виплат як не нижчих за прожитковий мінімум);
- Статтями 1, 17, 19 Закону України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії»;
- Статтями 1, 3-5, 13-15 Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» (щодо розміру допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку);
- Рішеннями Конституційного Суду України від 09.07.2007р. №6-рп/2007, від 22.05.2008р. №10-рп/2008, від 27.11.2008р. N 26-рп/2008
- Статтями 1, 4, 7,15,16,17,24,28 Закону України «Про звернення громадян» (щодо права звернення, предмету звернення, строку розгляду скарги),
- Статтями 32,33,48 Закону України «Про інформацію»

ПРОШУ :
1.   Визнати неправомірними дії Управління праці та соціального захисту населення Шевченківської районної у м.Чернівці ради щодо відмови здійснення перерахунку та доплати допомоги при народженні дитини (на двох дітей) та допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку (на двох дітей) у розмірі встановленого законом прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років.
2.   Поновити мої конститутаційні права, а саме: зобов’язати Управління праці та соціального захисту населення Шевченківської районної у м.Чернівці ради зробити перерахунок та доплатити недоотриману суму допомоги при народженні дитини та допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку за період з 01.02.2006 р. по 04.02.2009 р.за Дитиною1 і з 01.04.2007 р. по 30.11.2009 р. за Дитиною2, у відповідності з нормами діючого законодавства, але не нижче прожиткового мінімуму, гарантованого Конституцією.
3.   Зобов’язати Управління праці та соціального захисту населення Шевченківської районної у м.Чернівці ради в подальшому виплачувати допомогу по догляду за Дитиною2 до досягнення нею трирічного віку, тобто до 07 квітня 2010 року, у відповідності з нормами діючого законодавства, але не нижче прожиткового мінімуму, гарантованого Конституцією.
В разі відмови я вимушена буду виконати вказані перерахунки розміру державної допомоги самотужки та захищати свої права у суді.
Мою скаргу прошу розглянути відповідно до порядку та в строки, що визначені Законом України “Про звернення громадян” від 02.10.1996 р №.393\96-ВР.
Про відповідь прошу повідомити мене за тел. ..... або 050..... для отримання її мною особисто.

Додатки: .........
« Последнее редактирование: 01 Декабрь 2009, 15:59:40 от MeduzaGorgona » Записан
Страниц: 1 ... 308 309 310 311 312 [313] 314 315 316 317 318 ... 487   Вверх
  Печать  

Перейти в: