Украинский социальный форум
23 Сентябрь 2018, 18:42:25 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Запущена новая МЕДИА-БИБЛИОТЕКА!

Начало   Помощь Поиск Календарь Медиа Войти Регистрация  
Страниц: 1 ... 286 287 288 289 290 [291] 292 293 294 295 296 ... 487   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Консилиум  (Прочитано 1532238 раз)
elen_alchevsk
Член ВГО
Опытный пользователь

Район: Луганская обл./Донецкий ап.суд
ФИО судьи: пи - Лукьянова/ ап.суд - Малашкевич
Дата рождения ребенка: 22.06.2007
Статус: Застрахованная (нный)
Стадия процесса: Ап.суд оставил решение ПИ в силе. Результат - 315 грн. Исполнительный лист даже не отвозила!..

Просмотр профиля
« Ответ #4350 : 03 Ноябрь 2009, 22:04:33 »

Девочки! немного не в тему, но "в ногу со временем":
Почитайте вот здесь http://atn.kharkov.ua/newsread.php?id=41381&p=1 статью доктора Комаровского про грипп. Очень поучительна!!!
елена71
Глобальный модератор
Эксперт

Дата рождения ребенка: 24.11.2007
Стадия процесса: открыто кассационное дело

Просмотр профиля
« Ответ #4351 : 03 Ноябрь 2009, 22:10:50 »

Почитайте вот здесь http://atn.kharkov.ua/newsread.php?id=41381&p=1 статью доктора Комаровского про грипп. Очень поучительна!!!

У нас в Полезно-интересных новостях есть тема "Эпидемия гриппа". Там уже есть ссылка на эту статью. Тоже рекомендую всем почитать. Комаровский - умный мужик!

ПОБЕДА БУДЕТ ЗА НАМИ!
Елена_kolibric81
Глобальный модератор
Эксперт

Район: Красногвардейский
Дата рождения ребенка: 2005
Стадия процесса: Рассмотрено в ЕСПЧ. Отказ(

580592508
Просмотр профиля Email
« Ответ #4352 : 03 Ноябрь 2009, 22:53:43 »

Где-то в образцах прочитала такое:
Згідно ст.5 Сімейного кодексу України держава охороняє сім’ю, дитинство, материнство, батьківство, створює умови для зміцнення сім’ї. Держава створює людині умови для материнства і батьківства, забезпечує охорону прав матері та батька, матеріально і морально заохочує і підтримує материнство і батьківство. До вимог, що випливають із сімейних відносин, позовна давність не застосовується відповідно до ст.20 Сімейного кодексу України.
Как это можно использовать по срокам давности в нашей ситуации?

так, что в этом законе сроки обжалования не установлены

Елена Умелая
Член ВГО
Специалист

Район: Жовтневый
Дата рождения ребенка: 2007, 2011
Стадия процесса: Составляю новый иск на 3-го ребёнка

372727360
Просмотр профиля WWW
« Ответ #4353 : 03 Ноябрь 2009, 23:23:59 »

статья доктора Комаровского про грипп. Очень поучительна!!!

я так и знала. как мужа-то убедить?! хуже бабы паникует...

лорка
Глобальный модератор
Эксперт

ФИО судьи: Старинщук О.В.
Дата рождения ребенка: 2008г
Стадия процесса: коммунифиц.жалоба в ЕСПЧ Жду решения .

Просмотр профиля Email
« Ответ #4354 : 04 Ноябрь 2009, 11:04:19 »

Может кому то пригодиться тоже .Я писала о случае знакомой  с УТСЗН страницу назад.Заранее извените за ошибки,а то спешу,но хочу поделиться.Большое спасибо в помощи Купчихе!!Вы настоящий друг.

Мой поход в УТСЗН.!! В инспектора ничего не добились.Попросила дело,которое искали 25 мин(уверенна за это время печатали решение,перед этим зашел юрист с которым судимся,начал возмущаться чето,короче я с ним поскандалила,девочка с делом быстренько в кабинет я за ней ,короче печать не успели поставить)в деле только акт инспектора который якобы был там где девочка приписана и проверял (в сельсовете)что она там не живет.Никаких подписей подтверждающих это нет.Есть решение ,где нет подписи начальника и печати.Вот здесь меня и понесло"Где подпись,где печать"она сейчас печать поставлю,я ей стоп,это как,счас,а где протокол,а она какой еще протокол.Я говорю девочки,что это такое,вы где работаете,вам прочитать ваши уполномочия,вы не пользуетесь в работе наказом Мин.Труда и т.д.(цытаты...)Прежде чем остановить должно было быть то то и то-то.... Попросила журнал реестра,который она искала еще 15мин.,и там только ее рукой написано прекратить выплату,тут я ей расказала все что думаю,и за 5 дней оповещения тоже.Она незнала куда писать,как куда говорю,поместу прописки,у вас же есть адрес,место проживания к чему сдесь,она каждые выходные говорю и каникулы в селе,у нее там родители больные почему не писали?Нарушения говорю, в прокуратуре этому будут рады.Она перепугалась,Я ничего не знаю,женщина идем к заму.Пришли туда таже история.КАк назнают,чего мы должны писать,и т.д.Говорю,мы все это знаем,но где решение с печатью вашего совбеза?Где протококол о прекращении выплат?Зам такие глаза" Какой протокол"Опять зачитываю Наказ...Или говорю вы стаким наказом не работаете?... вытягиваю закон и читаю о порядке назначения пособия.Инспекторша в ужасе"Я незнаю чего они хотят,во всей Винницы так делают"Я говорю я хочу чтоб все было по закону.Раз решили прекратить,то документы оформляйте соответственно.Зам -ну и вчем проблема?Говорю по месту прописки и месту жительства с условием предоставления справки.Она да,предоставьте справку.И тут мы ее предоставляем, со словами ,что в понедельник мы ее приносили ,но ваши сотрудники отказались ее взять,халатность в работе и т.д примите меры...и т. дНА что зам ответил,вы не одни у нас и видимо вас не поняли,и на копии говорю нам поставьте подпись число и т.д. что у нас вы справку приняли.Зам потом а почему вы не хотите там получать?А я говорю ,а смысл,она же на карточку получает,получать еще осталось пол года ей.Зам к инспекторше бери дело оформляй,пусть напишут заяву.Вот так!!!Я их сделала!!!Когда страсти подутихли спросила между прочем так у начальника,поднимают ли нам по уходу с поднятием прожиточного,""НЕТ!" Работаем с Держбюджетом и только по этой же песне с какой мы судимся,только при изменении бюжета набавят а остальное не имеют права.и т.д.Доказывать еще не хотела,да и малые сами дома.
« Последнее редактирование: 04 Ноябрь 2009, 11:06:38 от лорка » Записан

Суди меня судья неправедный!!!
MeduzaGorgona
Член ВГО
Пользователь

Стадия процесса: ОС 05.05.2010

Просмотр профиля
« Ответ #4355 : 04 Ноябрь 2009, 11:49:47 »

Девочки помогите!  Кто знает как в позове обгрунтовать пособие матери-одиночки в размере прожиточного минимума кроме статьи конституции.
НАТАСЬЯ
Глобальный модератор
Специалист

Дата рождения ребенка: 17.04.2007г.
Стадия процесса: Суд ПИ - отказ 26.05.11-апелляция

Просмотр профиля
« Ответ #4356 : 04 Ноябрь 2009, 11:59:12 »

Мой поход в УТСЗН.!!

Незнание Закона не освобождает от ответственности!!!

Я представляю, сколько они потом отходили после Вашего посещения и сколько випили валерьянки и корвалола (или чем они там отпаивались)...

Лидуня
Член ВГО
Эксперт

Район: Сосновский
Дата рождения ребенка: 25.05.2006
Стадия процесса: Касация по делу сестры проиграна - мотив - зу 2240 принят раньше, после него был зу о семьях. Апеляция по 2007-2008 выиграна по 2240, касация подана по 2009

to44ka@ukr.net
Просмотр профиля
« Ответ #4357 : 04 Ноябрь 2009, 13:38:46 »

Ну Лорка, Вы молодец!! Узнают теперь, по чем пуд соли, может вы наконец-то заставили их заняться непосредственной работой!
Цитата
Девочки помогите!  Кто знает как в позове обгрунтовать пособие матери-одиночки в размере прожиточного минимума кроме статьи конституции.
Решением КСУ от 27.11.08, № 26

Дарящие от души добро - гораздо счастливее добро принимающих...
Апеляция повторная - удовлетворение 2007-2008 полное. На стадии повторной касации по 2009 году.
елена71
Глобальный модератор
Эксперт

Дата рождения ребенка: 24.11.2007
Стадия процесса: открыто кассационное дело

Просмотр профиля
« Ответ #4358 : 04 Ноябрь 2009, 14:12:06 »

В Украине вступил в силу закон о повышении социальных стандартов. Документ опубликован сегодня в газете "Голос Украины"http://www.chp.com.ua/index.php?code=7564&show_all=YESS

ПОБЕДА БУДЕТ ЗА НАМИ!
КлубничкаВероничка
Член ВГО
Эксперт

Евгения

Район: Ленинский
ФИО судьи: Викторов В.В.:2007-2009года, Бегунц А.О.:2010год
Дата рождения ребенка: 25.06.2007
Стадия процесса: Дело в ВАСУ... Ждем у моря погоды...

Просмотр профиля
« Ответ #4359 : 04 Ноябрь 2009, 16:20:43 »

Что б еще спросить?
1. Чи відчуваєте ви різницю між зверненням до суду з позовом за захистом порушеного права на перерахунок та зверненням до управління щодо здійснення перерахунку? Якими НПА встановлюється будь-який обмежувальний строк звернення до управління за відновленням порушеного ним мого права на соціальний захист, гарантованого Конституцієй – тобто за перерахунком? Чи відомий вам п.4 ст.99 КАСУ, який враховує можливість досудового регулюванню спору та встановлює річний строк від отримання позивачем рішення від вищестоящого органу  за результатами його скарги? Чому ви вважаєте, що у даної справи можливо проігнорувати досудове регулювання та вимагаете від мене безпосереднього звернення відразу до суду?

2. Чи освідомлюваєте ви що предметом даного позову є оскарження ваших дій щодо перерахунку? Відмову у перерахунку я отримала 06.11.08. Скажить будь-ласка, яким чином я могла подати позов щодо оскарження відмови у перерахунку до цієї дати?

3. Допомога надається обидвам батькам?- Ні, лише тому, хто фактично здійснює догляд за допомогою.- У даному випадку отримувачом допомоги є мати, чому ви намагаєтесь перш за все встановити права  та обов`язки батька дитини? Як його ця справа стосується? Чому ви вважаете за необхідне нехтувати правами матері дитини?
Чи відчуваете ви різницю ніж поняттями „особа” та „сім’я”?- Так.- Тоді чому ви постійно замінюєте одне іншим? Скажіть, будь-ласка, що ж є основним джерелом існування ОСОБИ, яка є отримувачем даної допомоги?(Мені дуже цікаво, бо виявляється, що в мене є якесь джерело існування, про яке я навіть не здогадуюся...)

4.Чи вважає управління мене застрахованою особою?
Ні, не вважає -------- тоді на основі яких документів мені була призначена допомога? Копії наказів про відпустку з підприємства є прямим доказам того, що я працювала, і є застрахованою особою.
Так, вважає -----------
Тобто я маю право на матеріальне забезпечення згідно закону 2240?
Так, але до компетенції управління не входить виконання цього Закону...
На основі яких документів мені була призначена допомога? (Копії наказів про відпустку з підприємства ...) Тобто документів, визначених ЗУ 2240? Тоді чому ви стверджуєте що не працюєте з цим законом? А якщо ви з ним працюєте, то чому не нараховуєте допомогу згідно з розмірами, що ним визначені?
Тоді на підставі якого Закону вами був встановлен розмір допомоги? ЗУ про бюджет – признан нечинним, ЗУ Про допомогу - лишаєте мене статусу застрахованної особи?
Допомога назначена згідно Порядку... Але у повідомлені сказано, що допомога призначена згідно ЗАКОНУ! Якого??? Хіба вам не відома ст. 92 КУ, що виключно Законами України встановлюваються розміри гарантій? А відомо вам рішення КСУ від 19 червня 2001 року № 9-рп/2001? „...Пунктами 1 і 6 частини першої статті 92 Конституції України встановлено, що виключно законами України визначаються права і свободи людини і громадянина, гарантії цих прав і свобод, основи соціального захисту А саме – розміри допоміг застрахованим особам визначені Законом України №2240-ІІІ.
Але у Відповідача1 також не має права користуватися при визначенні розміру соціальних допомог нечинними статтями Закону Украіни „Про Державний бюджет України на 2007 рік” та підзаконними актами – Постановами КМУ № 13 від 11 січня 2007 р. та №1751 від 27.12.2001г., оскільки  (цитую рішення РКСУ от 19 червня 2001 року № 9-рп/2001 ) „... Україна є правовою державою (стаття 1 Конституції України), а в правовій державі існує сувора ієрархія нормативних актів, відповідно до якої постанови та інші рішення органів виконавчої влади мають підзаконний характер і не повинні викривляти сутність і зміст законів. ...” Але всупереч Конституції України та Рішенням КСУ, Відповідач1 самостійно вирішів застосовувати нечинні статті Законів.

Щодо компетенції Відповідача1:
При передачі функцій по нарахуванню допомоги застрахованим особам від фсс до управління, було видано наступні нпа:
три постанови КМУ – 13, 32 та 530
У жодному з цих НПА, не визначен закон, згідно якого встановлюється розмір допомог для застрахованих осіб. На підставі чого ви вірішили, що потрібно використовувати ЗУ про бюджет/ЗУ про допомогу?
Якими НПА заборонено використання управлінням ЗУ №2240 при призначенні допомоги застрахованим особам?

5. Вам відомо про рішення КСУ 2007, та два рішення 2008 року стосовно соціальних гарантій та роз’яснень ст. 95 КУ про держбюджет? Відомо про те, що рішення КСУ обов’язкове до виконання, не зважаючи на відсутність механізму застосування? Чому ви не виконуєте положення цих рішень починаючи з 2007 року і по сьогоднішній день?

6. Чи відомо вам, що з першого січня 2009 року положення держбюджету втратили свою дію, і обидва(!) закони діють в першопочатковій редакції, а саме встановлюють розмір допомоги не менше прожиткового мінімуму? Згідно якого закону з 1 січня 2009 року ви нараховуєте мені допомогу??? Знов ви використовуюте Постанову, нехтуючи Конституцію України? Більш того, ця Постанова розроблена на виконання ЗУ2811, якій з 01.01.09 діє лише для осіб, незастрахованих в системі загальнообяв`язкового державного страхування, тим самим лишаете мене статусу застрахованої особи – хіба це входить до ваших повноважень?

7. В законі 2811,  встановлений розмір допомоги 130 грн.с 01.01.08. Однак с цієї дати я отримую суму, нараховану мені у грудні 2007 року, тобто 144,10грн. Чи можете ви пояснити чому я отримувала 144.10. а не 130грн.?
- В 2007 році даний вид допомоги індексувався, сума досягла 144.10, а так як розмір призначених допомог не може бути зменшений, згідно ст. 22 Конституції, то суму залишили на рівні 144.10-
. От же, вам відомо про положення Конституції, що не можна звужувати соціальні виплати, та ви використовуєте їх лише в частині що вам подобається?

8. В 2007році мені була призначена допомога по догляду за дитиною. На який строк? – До 25.06.2010.-  Тобто до досягнення дитиною трирічного віку.- Тоді чому ви ствержуете про неможливість перерахунку на цєй період?
Початок нового календарного году  є підставою перепризначення допомоги? –Ні- Для чого ви тоді ділите допомогу на періоди, та наполягаете на тому, що нібити у 2008 допомога повинна відрізнятися від допомоги, виплачуваною у 2007 році?
Допомога була призначена у невідповідному розмірі на період з серпня 2007 року по 25 червня 2010року, тому перерахуванню належить весь цій період.
В 2007 році ви порушували законодавство, користуючись нечинними статями законів та підзаконними актами, розробленими саме на виконання статтей законів, які були признани неконституційними, і не виконували РКСУ. А якби ви нарахували мені допомогу в розмірі прож. мінімуму, то повинні були б і в подальшому нараховувати таку саму суму, і не менше. Чому ви проігнорували рішення КСУ та призначили допомогу на підставі нечинної статті закону, та у подальшому не виправили своєї помилки та не зробили такий перерахунок і не дорахували мені ці суми? Чому ви відмовили мені у перерахунку?

9. Чому ви заперечуєте проти того, що мої вимоги грунтуються на Конституції України та законах, які відповідають їй?- Тому що Позивач не має права надавати пріоритет та визначати відповідність НПА Конституції- Тобто ви наполягаете на тому, що я не маю права висловити свою думку з ціх питань? Ваша честь, звертаю вашу увагу на намагання Відповідача позбавити мене права, наданого мені ст. 49 КАСУ, а саме: 4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення; 6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи

По-прежнему не знаю, что делать со ст.50 ЗУ 2240. Говорить/не говорить.
Если говорить, то на чем настивать: полномочия все-таки у собеса/отсутствие порядка передачи коштыв не повинно впливати на мое право..
« Последнее редактирование: 04 Ноябрь 2009, 16:23:56 от КлубничкаВероничка » Записан

Состав преступления не имеет значения, имеет значение состав суда.(с)А. Вайнер.
tarantino1974
Глобальный модератор
Эксперт

Дата рождения ребенка: 14 февраля 2008
Стадия процесса: кассационная жалоба получена ВАСУ

Просмотр профиля
« Ответ #4360 : 04 Ноябрь 2009, 16:22:36 »

Харьковский апеляционный: решение суда ПИ инстанции оставил без изменения, а суд ПИ инстанции отказал полностью

Истина где-то рядом
НАТАСЬЯ
Глобальный модератор
Специалист

Дата рождения ребенка: 17.04.2007г.
Стадия процесса: Суд ПИ - отказ 26.05.11-апелляция

Просмотр профиля
« Ответ #4361 : 04 Ноябрь 2009, 16:27:40 »

Что б еще спросить?

Евгения!

Вопросы не в бровь, а в глаз.
Вы, как всегда, вовремя!!!
Самое то для моего УТСЗН!!!

antonsherkkkk
Эксперт

Район: Дзержинский
ФИО судьи: Руднева О.О.
Дата рождения ребенка: 19.01.2007
Стадия процесса: ПИ - удовлетворили лишь с 9.07 -31.12.2007г., срок восстановлен.Подала заявы на дополнительное решение,исправление ошибок, разьяснение. Подала ап.скаргу по ЦПК.

Просмотр профиля Email
« Ответ #4362 : 04 Ноябрь 2009, 17:56:20 »

Что б еще спросить?
1. Чи відчуваєте ви різницю між зверненням до суду з позовом за захистом порушеного права на перерахунок та зверненням до управління щодо здійснення перерахунку? Якими НПА встановлюється будь-який обмежувальний строк звернення до управління за відновленням порушеного ним мого права на соціальний захист, гарантованого Конституцієй – тобто за перерахунком?
$$$$$$про срок - ст.100 КАС говорит о том, что сроки могут устанавливатьсядругими законами. А мы в качестве аргумента приводим то, что нигде в НПА не встановлюэться ограничение. Не кажется ли вам что это аргумент не по сути заданного вопроса.Т.е. - за обращением в утсзн - не установлено, а суд - установлено. Да, я считаю - это нелогично, но таковы наши законы. и утсзн этим пользуется. 

2. Чи освідомлюваєте ви що предметом даного позову є оскарження ваших дій щодо перерахунку?
;;;;Но вы ведь не просите просто про процедуру пересчёта на основании тех законов, какие мы считаем нужными, а указваете конкретные нормы, которые по-сути определяют ваше право на отримання допомоги вообще. Поэтому оскарження дій щодо перерахунку, по-суті, є оскарженням права на отримання допомоги у відповідному розмірі (на протязі періоду...), який ви вважаєте матер. суттю вашого права на отримання допомоги, а не на процедуру перерахунку.

Так, але до компетенції управління не входить виконання цього Закону...целиком, а только в части пакета документов(КМУ 32).

Але у повідомлені сказано, що допомога призначена згідно ЗАКОНУ
;;;;;;;За эту подсказку особенно большое спасибо - ещё одини хороший аргумент за 2009 год и после РКСУ 2007г. Что предьявлений в качесте доказу Рышення - не може бути доказом правомырностыдействий утсзн за указанные периоды, а раз не доказал, то по "презумпции виновности" по ст.72 КАС - действия неправомерные.

Щодо компетенції Відповідача1:
При передачі функцій по нарахуванню допомоги застрахованим особам від фсс до управління, було видано наступні нпа:
три постанови КМУ – 13, 32 та 530
У жодному з цих НПА, не визначен закон, згідно якого встановлюється розмір допомог для застрахованих осіб. На підставі чого ви вірішили, що потрібно використовувати ЗУ про бюджет/ЗУ про допомогу? Ответ - ст.56 489.
Якими НПА заборонено використання управлінням ЗУ №2240 при призначенні допомоги застрахованим особам? некорректный  вопрос - а почему вы считаете, что должны быть такие НПА, которые что-то запрещают?

5. Вам відомо про рішення КСУ 2007, та два рішення 2008 року стосовно соціальних гарантій та роз’яснень ст. 95 КУ про держбюджет? Відомо про те, що рішення КСУ обов’язкове до виконання, не зважаючи на відсутність механізму застосування? Чому ви не виконуєте положення цих рішень починаючи з 2007 року і по сьогоднішній день? -
%%% они считают, возобновившая своё действие ст.43 2240 относится к закону 2240, где ст.50 предписывает это делать ФСС, а эта ст. имеет большую юр.силу чем КМУ.

6. Чи відомо вам, що з першого січня 2009 року положення держбюджету втратили свою дію, і обидва(!) закони діють в першопочатковій редакції, а саме встановлюють розмір допомоги не менше прожиткового мінімуму? Згідно якого закону з 1 січня 2009 року ви нараховуєте мені допомогу???
№;;;;;; ответ - Держбюджет2009 определил, что размер определяется КМУ (1751). Эту ст.Закона держбюджета никто не отменял и не вызнавав неконституционной

2811 разве діэ в першопочатковій редакції - почему вы так решили? Откройте редакцию этого закона, там до сих пор действует ст.15 в ред. 107. Я только что посмотрела.

7. В законі 2811,  встановлений розмір допомоги 130 грн.с 01.01.08. Однак с цієї дати я отримую суму, нараховану мені у грудні 2007 року, тобто 144,10грн. Чи можете ви пояснити чому я отримувала 144.10. а не 130грн.?
- В 2007 році даний вид допомоги індексувався, сума досягла 144.10, а так як розмір призначених допомог не може бути зменшений, згідно ст. 22 Конституції, то суму залишили на рівні 144.10-.
%%%% а где написано, что именно из-за ст.22. Может ошиблись просто biggrin

8. В 2007році мені була призначена допомога по догляду за дитиною. На який строк? – До 25.06.2010.-  Тобто до досягнення дитиною трирічного віку.- Тоді чому ви ствержуете про неможливість перерахунку на цєй період?

Початок нового календарного году  є підставою перепризначення допомоги? –Ні- Для чого ви тоді ділите допомогу на періоди, та наполягаете на тому, що нібити у 2008 допомога повинна відрізнятися від допомоги, виплачуваною у 2007 році?
№;;; ну тут они отвечают, что новые Держбюджеты определяют новые правила, а они обязаны выполнять Держбюджет.

Чому ви проігнорували рішення КСУ та призначили допомогу на підставі нечинної статті закону
;;;;-они же вроде говорят, что призначали по НПА, который никто не отменял, т.к. РКСУ конкретно про НПА не говорил, а они обязаны выполнять НПА - т.к. это их компетенция

СПАСИБО...ПОПРОБОВАЛА поставить себя на место утсзн
КлубничкаВероничка
Член ВГО
Эксперт

Евгения

Район: Ленинский
ФИО судьи: Викторов В.В.:2007-2009года, Бегунц А.О.:2010год
Дата рождения ребенка: 25.06.2007
Стадия процесса: Дело в ВАСУ... Ждем у моря погоды...

Просмотр профиля
« Ответ #4363 : 04 Ноябрь 2009, 19:13:17 »

$$$$$$про срок - ст.100 КАС говорит о том, что сроки могут устанавливатьсядругими законами. А мы в качестве аргумента приводим то, что нигде в НПА не встановлюэться ограничение. Не кажется ли вам что это аргумент не по сути заданного вопроса.Т.е. - за обращением в утсзн - не установлено, а суд - установлено. Да, я считаю - это нелогично, но таковы наши законы. и утсзн этим пользуется. 
В том-то и дело, что в собес я когда хочу, тогда и обращаюсь - нет сроков!!! А в суд я обратилась оскаржити саме выдмову, с нее-то и считаем год, процессуальній срок соблюден.

2. Чи освідомлюваєте ви що предметом даного позову є оскарження ваших дій щодо перерахунку?
;;;;Но вы ведь не просите просто про процедуру пересчёта на основании тех законов, какие мы считаем нужными, а указваете конкретные нормы, которые по-сути определяют ваше право на отримання допомоги вообще. Поэтому оскарження дій щодо перерахунку, по-суті, є оскарженням права на отримання допомоги у відповідному розмірі (на протязі періоду...), який ви вважаєте матер. суттю вашого права на отримання допомоги, а не на процедуру перерахунку.
Суть: я оскаржую не бумажку№1, а бумажку№2. Перерахунок мені полагається, оскільки допомога була призначена на підставі нечинної статті закона...

Так, але до компетенції управління не входить виконання цього Закону...целиком, а только в части пакета документов(КМУ 32).
Наказ 453 ві имели ввиду? В 32 ничего нет про перелік...
У жодному з цих НПА, не визначен закон, згідно якого встановлюється розмір допомог для застрахованих осіб. На підставі чого ви вірішили, що потрібно використовувати ЗУ про бюджет/ЗУ про допомогу? Ответ - ст.56 489.
тут согласна, постанова не може вирішувати яким законом користуватись. буду думать дальше...
Якими НПА заборонено використання управлінням ЗУ №2240 при призначенні допомоги застрахованим особам? некорректный  вопрос - а почему вы считаете, что должны быть такие НПА, которые что-то запрещают?
Корректный: что не запрещено, то разрешено...

%%% они считают, возобновившая своё действие ст.43 2240 относится к закону 2240, где ст.50 предписывает это делать ФСС, а эта ст. имеет большую юр.силу чем КМУ.
тут я в метаниях

№;;;;;; ответ - Держбюджет2009 определил, что размер определяется КМУ (1751). Эту ст.Закона держбюджета никто не отменял и не вызнавав неконституционной

2811 разве діэ в першопочатковій редакції - почему вы так решили? Откройте редакцию этого закона, там до сих пор действует ст.15 в ред. 107. Я только что посмотрела.
Я ж не виновата, что не привели в соответствие текст. Прочитайте, что написано в перечне законов, которыми вносятся зміни

%%%% а где написано, что именно из-за ст.22. Может ошиблись просто biggrin
Из какого-то письма это следовало, Минпрац что ли... А, слушайте, можно же ст. 58 КУ - не мають обратної дії, тому нові закони не можуть погіршувати те, що вже нараховано...

№;;; ну тут они отвечают, что новые Держбюджеты определяют новые правила, а они обязаны выполнять Держбюджет.
Ст.58 КУ - допомога призначена в 2007році, виплачувалась в 2008 на рівні 2007...

Чому ви проігнорували рішення КСУ та призначили допомогу на підставі нечинної статті закону
;;;;-они же вроде говорят, что призначали по НПА, который никто не отменял, т.к. РКСУ конкретно про НПА не говорил, а они обязаны выполнять НПА - т.к. это их компетенция
имеете ввиду виконували Порядок чи постанову? Підзаконні акти, а гарантії визнаються лише законами...

И вам спасибо, попробовала ответить. надо все учить наизусть... biggrin
« Последнее редактирование: 04 Ноябрь 2009, 19:46:46 от КлубничкаВероничка » Записан

Состав преступления не имеет значения, имеет значение состав суда.(с)А. Вайнер.
Елена_kolibric81
Глобальный модератор
Эксперт

Район: Красногвардейский
Дата рождения ребенка: 2005
Стадия процесса: Рассмотрено в ЕСПЧ. Отказ(

580592508
Просмотр профиля Email
« Ответ #4364 : 04 Ноябрь 2009, 20:24:30 »

Харьковский апеляционный: решение суда ПИ инстанции оставил без изменения, а суд ПИ инстанции отказал полностью

не вешать нос, вы перешли на третий уровень!!!!

Страниц: 1 ... 286 287 288 289 290 [291] 292 293 294 295 296 ... 487   Вверх
  Печать  

Перейти в: