Украинский социальный форум
17 Январь 2018, 14:38:22 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Идет процесс формирования участников для создания Всеукраинской общественной организации (раздел "читать всем")

Начало   Помощь Поиск Календарь Медиа Войти Регистрация  
Страниц: 1 ... 282 283 284 285 286 [287] 288 289 290 291 292 ... 487   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Консилиум  (Прочитано 1090633 раз)
Елена_kolibric81
Глобальный модератор
Эксперт

Район: Красногвардейский
Дата рождения ребенка: 2005
Стадия процесса: Рассмотрено в ЕСПЧ. Отказ(

580592508
Просмотр профиля Email
« Ответ #4290 : 30 Октябрь 2009, 14:09:13 »

...это письмо отправлено 22 октября, пришло сегодня, а копия решения,которая по его словам отправлена 20 октября, до сих меня не нашла.

Вот на сайте Укрпошти есть такой сервис, поиска отправленных писем. Ви можете дізнатися про місцезнаходження та стан поштового відправлення, що розшукується, у будь-який зручний для Вас час.
А, потом если выясниться письма нет и не было, можно и жалобу на судью  wild.

да там же номер знать надо, я его не знаю.
если третий раз жаловаться придется, пойду уже выше чем председатель суда, только знать, куда именно?

НАТАСЬЯ
Глобальный модератор
Специалист

Дата рождения ребенка: 17.04.2007г.
Статус: Застрахованная (нный)
Стадия процесса: Суд ПИ - отказ 26.05.11-апелляция

Просмотр профиля
« Ответ #4291 : 30 Октябрь 2009, 14:11:03 »

Вчера в поисках истины о Наказе 453, сделала для себя ОТКРЫТИЕ.

Существует не только Постанова №32 (http://zakon.nau.ua/doc/?code=32-2007-%EF), но и Наказ №32 (http://zakon.nau.ua/doc/?doc_id=245573)
И ни в Постанове, ни в Наказе нет ссылки на размер пособий и на применяемый Закон для застрахованных.
И тот и другой зарегистрированы в Минюсте.

Люли
Глобальный модератор
Эксперт

491730956
Просмотр профиля
« Ответ #4292 : 30 Октябрь 2009, 14:49:11 »

если третий раз жаловаться придется, пойду уже выше чем председатель суда, только знать, куда именно?
А, в концелярии поискать следы письма? Может у них почтовый номер где-то указан, и узнав его будете продолжать поиски...С

Спасибо ЗЕДу за Победу!
НАТАСЬЯ
Глобальный модератор
Специалист

Просмотр профиля
« Ответ #4293 : 30 Октябрь 2009, 15:02:48 »

Век живи - век учись...
Дойти до чего-то и понять что-то можно только на определенной стадии развития. fool
Это я про себя.

Сколько раз читала все эти Постановы... и ничего.

Сегодня читаю это письмецо

N 195/020/99-07, 13.04.2007, Лист, Міністерство праці та соціальної політики України
Щодо удосконалення практики застосування нормативно-правових актів
(діє)

МIНIСТЕРСТВО ПРАЦI ТА СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Л И С Т13.04.2007 N 195/020/99-07

Депутату Жовтневої районної у
м. Харкові ради п'ятого
скликання
Летюку О.I.

Шановний Олександре Iллічу!
Департаментом політики державного соціального страхування Мінпраці розглянуто Ваше звернення щодо удосконалення практики застосування нормативно-правових актів.
Статтею 56 Закону України "Про Державний бюджет України на 2007 рік" (далі - Закон) передбачено, що з 1 січня 2007 року допомога при народженні дитини та по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку застрахованим і не застрахованим особам виплачується за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям.
На виконання норми статті 56 Закону прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 16.01.2007 N 32 "Питання виплати застрахованим особам допомоги при народженні дитини та по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку", якою встановлено, що починаючи з 1 січня 2007 року зазначені види допомоги застрахованим особам призначаються органами праці та соціального захисту населення за місцем проживання застрахованої особи, а не комісією із соціального страхування за місцем роботи, як це було у 2006 році, у порядку, затвердженому Кабінетом Міністрів України. Постановою Кабінету Міністрів України від 11.01.2007 N 13 "Деякі питання призначення і виплати допомоги сім'ям з дітьми" скасовано постанову Кабінету Міністрів України від 21.04.2005 N 315, якою було затверджено Порядок призначення і виплати допомоги при народженні дитини, особам, застрахованим у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування і затверджено новий Порядок призначення і виплати допомоги при народженні дитини та допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку особам, застрахованим у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування.
З повагою, Директор департаменту політики державного соціального страхування    Т. Антоненко

Перечитываю постанову №13.
ОЧЕНЬ даже хорошая постанова.

1. Затвердити Порядок призначення і виплати допомоги при народженні дитини та допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку особам, застрахованим в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування, що додається.
2. Установити, що на виконання статті 56 Закону України "Про Державний бюджет України на 2007 рік" допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку особам, не застрахованим у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування, призначається та виплачується з метою створення належних умов для повноцінного утримання та виховання дитини з урахуванням таких особливостей:
1) допомога призначається у розмірі, що дорівнює різниці між 50 відсотками прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, та середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менше 90 гривень (мінімальний розмір);

Читаю дальше...

ПОРЯДОК
призначення і виплати допомоги при народженні дитини та допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку особам, застрахованим в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування

1. Цей Порядок визначає механізм призначення і виплати допомоги при народженні дитини та допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку особам, застрахованим в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування (далі - застраховані особи), за рахунок коштів державного бюджету.
2. Призначення і виплата допомоги при народженні дитини та допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку застрахованим особам здійснюється управліннями праці та соціального захисту населення

Призначення допомоги при народженні дитини

Про размеры помощи ни гу-гу...

Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку

9. Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку призначається у розмірі, що дорівнює різниці між 50 відсотками прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, та середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менше 23 відсотків зазначеного прожиткового мінімуму.

Упоминается ТОЛЬКО размер, но мы то знаем, что КМУ не может устанавливать размеры!!!

Это я все к чему.
Что НИГДЕ не сказано, что УТСЗН ДОЛЖНЫ пользоваться своим любимым Законом "Про допомогу" в отношении застрахованных!!!
Правда, и нигде не упоминается Закон "О страховании"...
И для застрахованных ДАЖЕ НЕТ ссылки на  ст. 56 Закону України "Про Державний бюджет України на 2007 рік"

А Постанова 1751 не для застрахованных...

ЗЫ. Звыняйте, если это для кого-то прописные истины, но для меня это НОВОЕ.
Может еще кому-нибудь пригодится и откроет глаза...
« Последнее редактирование: 30 Октябрь 2009, 15:14:57 от НАТАСЬЯ » Записан

елена71
Глобальный модератор
Эксперт

Дата рождения ребенка: 24.11.2007
Стадия процесса: открыто кассационное дело

Просмотр профиля
« Ответ #4294 : 30 Октябрь 2009, 15:13:52 »

Пишу сюда, а то не все читают Полезно-интересные новости.
Ющенко подписал закон о повышении соцстандартов

Президент Украины Виктор Ющенко подписал закон о повышении социальных стандартов и направил в Верховную Раду свои предложения по изменениям в закон о государственном бюджете на 2009 год, которые позволят выполнить подписанный закон.
Об этом он заявил журналистам в пятницу в Киеве.

"Я хотел бы довести до вашего сведения, что я подписал закон", - сказал он журналистам в пятницу в Киеве.

Ющенко подчеркнул, что единым базовым социальным стандартом в соответствии с национальным законодательством является прожиточный минимум, к которому привязываются и минимальная зарплата и минимальная пенсия и социальные программы.

"Я направляю в парламент изменения в бюджет 2009 года, которые дают ответ на источники (для повышения социальных стандартов в текущем году). Я обращаюсь к парламенту возвратить на доработку бюджет 2010 года", - добавил он.
http://www.segodnya.ua/news/14090524.html

ПОБЕДА БУДЕТ ЗА НАМИ!
Natalina
Глобальный модератор
Эксперт

Наталия

Район: Днепровский
Дата рождения ребенка: 27.01.2007
Стадия процесса: апелляция

499256204
Просмотр профиля Email
« Ответ #4295 : 30 Октябрь 2009, 15:28:25 »

[/quote]

Попробуйте написать в МинЮст.
Міністру юстиції надано право ініціювати питання про дисциплінарну відповідальність судді.
http://www.minjust.gov.ua/0/19399
Бланк заяви щодо неправомірних дій судді
http://www.minjust.gov.ua/0/19398

Боже, дай мне разум и душевный покой принять то, что я не в силах изменить,
мужество изменить то, что могу и мудрость отличить одно от другого.
НАТАСЬЯ
Глобальный модератор
Специалист

Просмотр профиля
« Ответ #4296 : 30 Октябрь 2009, 15:49:21 »

По поводу статьи 56

Стаття 56. Установити, що у 2007 році:
       Допомога при  народженні  дитини  та по догляду за дитиною до
досягнення нею трирічного віку відповідно до
Закону  України  "Про
державну допомогу  сім'ям  з дітьми" ( 2811-12 ) та Закону України
"Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у  зв'язку
з  тимчасовою  втратою  працездатності  та витратами,  зумовленими
народженням та похованням" ( 2240-14 )   здійснюється  за  рахунок
коштів   відповідної   субвенції  з  державного  бюджету  місцевим
бюджетам у таких розмірах:

допомога при народженні дитини  -  у  розмірі  8500  гривень.
Виплата  допомоги  здійснюється одноразово при народженні дитини в
сумі 3400 гривень,  решта - протягом наступних 12 місяців  рівними
частинами у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України;
    ( Положення абзацу третього частини другої статті 56 втратило
чинність, як таке, що визнано неконституційним на підставі Рішення
Конституційного  Суду N 6-рп/2007 ( v0a6p710-07 ) від 09.07.2007 )

допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку -
у  розмірі,  що  дорівнює  різниці  між 50 відсотками прожиткового
мінімуму, встановленого для працездатних осіб, та середньомісячним
сукупним  доходом  сім'ї  в  розрахунку на одну особу за попередні
шість місяців, але не менше 90 гривень для незастрахованих осіб та
не  менше  23  відсотків  прожиткового мінімуму, встановленого для
працездатних    осіб,   для   застрахованих   осіб,   у   порядку,
встановленому Кабінетом Міністрів України.

А порядок для застрахованных ОТДЕЛЬНЫЙ из постановы 13.

antonsherkkkk
Эксперт

Район: Дзержинский
ФИО судьи: Руднева О.О.
Дата рождения ребенка: 19.01.2007
Стадия процесса: ПИ - удовлетворили лишь с 9.07 -31.12.2007г., срок восстановлен.Подала заявы на дополнительное решение,исправление ошибок, разьяснение. Подала ап.скаргу по ЦПК.

Просмотр профиля Email
« Ответ #4297 : 30 Октябрь 2009, 15:57:07 »

сегодня было 1-ое ОС.
Судья : вначале зачитала, что"позов був поданым  в апреле 2009".
А я говорю, "как это, Я посылыла в декабре 2008 в окружной суд, вот моё почтовое уведомление, а в мае 09 от вас пришла ухвала про открытие впровадження, где вы сообщили, что дело перекинули к вам, в райсуд".
судья: - а какое имеет для вас значение дата?
я: Как какое, вам же ответчик клопотання о пропущенных  сроках подал, где говорит, что я обратилась в суд только в 2009.
судья: - вы вправе предоставить доказы, что ваш иск зарегестрирован в окружном в декабре 08р
судья: - а в этом уведомлении есть опись того, что там был именно ваш иск.
я: нет
...немая сцена.

После ОСа...Я звоню в Окружной, а они мне - пишите информационный запрос, в течении 45 дней ответим...или ходатайство в своей судье, пусть она напишет нам  запрос, но это будет дольше

А у меня через месяц - 2-е ОС, боюсь если не успею получить ответ, то мне на 2ОС откажут по срокам.

Подскажите, Что делать?  я думаю, раз 300 исков перекинули весной из окружного, то у многих была такая проблема
« Последнее редактирование: 30 Октябрь 2009, 16:05:34 от antonsherkkkk » Записан
Люли
Глобальный модератор
Эксперт

491730956
Просмотр профиля
« Ответ #4298 : 30 Октябрь 2009, 16:03:16 »

Пошлите запрос, ждите ответ. Если ОС 2, наступит раньше, чем он прийдёт - можно воспользоваться своим правом перенести ОС (или в суд написать заранее клопотання, о переносе).

Спасибо ЗЕДу за Победу!
antonsherkkkk
Эксперт

Район: Дзержинский
ФИО судьи: Руднева О.О.
Дата рождения ребенка: 19.01.2007
Стадия процесса: ПИ - удовлетворили лишь с 9.07 -31.12.2007г., срок восстановлен.Подала заявы на дополнительное решение,исправление ошибок, разьяснение. Подала ап.скаргу по ЦПК.

Просмотр профиля Email
« Ответ #4299 : 30 Октябрь 2009, 16:10:09 »

Пошлите запрос, ждите ответ. Если ОС 2, наступит раньше, чем он прийдёт - можно воспользоваться своим правом перенести ОС (или в суд написать заранее клопотання, о переносе).
Спасибо за ответ...конечно ещё раз переносить не хотелось б, итак почти год...
а может ли судья сказать, например, что то что вы подавали в другой суд - это ничего не значит.
У нас иск считается поданным с даты нашей канцелярии
КлубничкаВероничка
Член ВГО
Эксперт

Евгения

Район: Ленинский
ФИО судьи: Викторов В.В.:2007-2009года, Бегунц А.О.:2010год
Дата рождения ребенка: 25.06.2007
Стадия процесса: Дело в ВАСУ... Ждем у моря погоды...

Просмотр профиля
« Ответ #4300 : 30 Октябрь 2009, 16:25:57 »

Настасья, у нас мысли одинаковые. Я насчет того, что нам размер определен только этим порядком на Том форуме написала, пришла сюда,  а тут МинЮст biggrin с 731 Постановой...

Мои мысли насчет ст.50 ЗУ 2240.

она не определяет порядок финансирования допомог. Она регулирует взаємовідносини між страхувальником (работодавцем) та Фондом. Т.е.работодатель призначил та надал допомогу отримувачу, а потом в Фонд платит взносов меньше на ту сумму, которую он выплатил как  помощь. Если сумма гораздо больше взносов, то Фонд ему возмещает. Это вот и есть за "рахунок страхових внесків".

Теперь ст.56 ДБ-2007. Субвеції від ДБ  місцевим Б. Фонд є позабюджетним, тому відношення до коштів місцевого бюджету не має. Але Відповідач є Головним розпорядником, і лише він може направити ці кошти Фонду. (Що вони й робили у першому кварталі 2007).

Призначати та виплачувати допомогу застрахованим вони не мали повноважень. Тільки Постанови КМУ, але вони мають меньшу юридичну силу, ніж Закон 2240.

Т.е. КабМин должен біл разработать Порядок выплат помощи застрахованным, который бы предусматривал призначення та надання за основним місцем роботи, передачу коштів від ГР Фонду, але цього він не зробив...Чим порушив Постанову 731... biggrin

Але правовідносини, що виникають в процесі реалізації права на отримання одноразової допомоги при народжені та допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основані на принципі юридичної визначеності. Зазначений принцип не дозволяє державі посилатися на відсутність певного нормативного акту, в даному випадку на відсутність певного нормативного акта, який визначає механізм реалізації прав та свобод громадян, закріплених у конституційних та інших актах.
принцип юридичної визначеності означає, що зацікавлені особи повинні мати змогу покладатися на зобов’язання, взяті державою, навіть якщо такі зобов’язання містяться у законодавчому акті, який загалом не має автоматичної прямої дії. Така дія зазначеного принципу пов’язана з іншим принципом - відповідальності держави, який полягає у тому, що держава не може посилатися на власне порушення зобов’язань для запобігання відповідальності. При цьому, якщо держава чи орган публічної влади схвалили певну концепцію, в цьому випадку це надання допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трьохрічного віку, держава чи орган вважатимуться такими, що діють протиправно, якщо вони відступлять від такої політики чи поведінки, оскільки схвалення такої політики чи поведінки дало підстави для виникнення обґрунтованих сподівань у фізичних осіб стосовно додержання державою чи органом публічної влади такої політики чи поведінки.

Какие еще есть мысли?

« Последнее редактирование: 30 Октябрь 2009, 17:01:54 от КлубничкаВероничка » Записан

Состав преступления не имеет значения, имеет значение состав суда.(с)А. Вайнер.
Евгения
Опытный пользователь

Район: Ковпаковский
Дата рождения ребенка: 18 июля 2007г
Стадия процесса: Готовлю кассацию по не доплате одноразовой помощи. Открыта кассации по не доплате помощи по уходу за ребенком до 3-х лет.

Просмотр профиля
« Ответ #4301 : 30 Октябрь 2009, 16:45:51 »

Девочки, пишу здесь, что бы все увидели. У нас в Сумах, еще не официально, но в ноябре будет вирус гриппа как и на Западной Украине. Это сказала мама подружки,она работает в санэпидемстанции. Так что покупайте оксалиновую мазь, мажьте носики себе, деткам и членам семьи перед выходом из дома,  пейте афлубин, амизон или что-то в этом роде.
« Последнее редактирование: 30 Октябрь 2009, 16:54:09 от Евгения » Записан

НАТАСЬЯ
Глобальный модератор
Специалист

Просмотр профиля
« Ответ #4302 : 30 Октябрь 2009, 18:19:21 »

Если не много переписать статью 50, то получится:
1. допомога при народженні дитини, допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку (Матеріальне забезпечення та соціальні послуги за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням согласно ст.34) застрахованим особам призначаються та надаються за основним місцем роботи за рахунок сплачених застрахованими особами страхових внесків

И сразу ВСЕ понятно и становится на свои места.

Т.е. КабМин должен біл разработать Порядок выплат помощи застрахованным, который бы предусматривал призначення та надання за основним місцем роботи, передачу коштів від ГР Фонду, але цього він не зробив...Чим порушив Постанову 731... biggrin

Это, если бы была действительна статья 50 в контексте УТСЗН?
Не поняла про постанову 731... Явно туплю???

елена71
Глобальный модератор
Эксперт

Дата рождения ребенка: 24.11.2007
Стадия процесса: открыто кассационное дело

Просмотр профиля
« Ответ #4303 : 30 Октябрь 2009, 20:56:26 »

Постанова ВАСУ по ветеранам http://zed.in.ua/node/561
Суд ПИ удовлетворил, Апел.суд оставил без изменения, А ВАСУ удовлетворил кассацию УТСЗН:

"Посилання судів на Рішення Конституційного Суду України від 09.07.2007 року N 6-рп/2007, яким визнані неконституційними положення Закону України "Про Державний бюджет України 2007 рік", не приймаються судом касаційної інстанції.

Відповідно до ч. 2 ст. 152 Конституції України закони, інші правові акти або їх окремі положення, що визнані неконституційними, втрачають чинність з дня ухвалення Конституційним Судом України рішення про їх неконституційність.

Тобто рішення Конституційного Суду України мають перспективну дію.

На момент виникнення спірних відносин, а саме на дату нарахування і виплати позивачу органами праці та соціального захисту населення відповідних коштів, положення Закону України "Про Державний бюджет України на 2007 рік" були діючими, а відповідно до ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. "  wild diablo

ПОБЕДА БУДЕТ ЗА НАМИ!
Елена_kolibric81
Глобальный модератор
Эксперт

Район: Красногвардейский
Дата рождения ребенка: 2005
Стадия процесса: Рассмотрено в ЕСПЧ. Отказ(

580592508
Просмотр профиля Email
« Ответ #4304 : 30 Октябрь 2009, 21:40:39 »

капец!идиоты....

Страниц: 1 ... 282 283 284 285 286 [287] 288 289 290 291 292 ... 487   Вверх