Украинский социальный форум
16 Январь 2018, 19:23:51 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Идет процесс формирования участников для создания Всеукраинской общественной организации (раздел "читать всем")

Начало   Помощь Поиск Календарь Медиа Войти Регистрация  
Страниц: 1 ... 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 ... 487   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Консилиум  (Прочитано 1087351 раз)
SumAnna
Эксперт

Дата рождения ребенка: 8.10.2007 г.
Статус: Застрахованная (нный)
Стадия процесса: Отправила кассацию в ВАСУ и ВСУ

127193052
Просмотр профиля
« Ответ #390 : 17 Апрель 2009, 22:13:14 »

ТОВАРИЩИ! Ну не реагируйте вы так болезненно на события на юристе! это скоро пройдет, время лечит, кто в личку пишет - прглашайте на зед без ссылок, типа- зед ин юа, думаю понятно будет, и в одноклассники зовите, теперь кесареву - кесарево...Да, про историю одного форума - убили наповал.

..Очень хочется, прям кортит привязать к разбирательству какие-то фразы по закону об охране детства, его уже Вертер начал анализировать, и еще семейный кодекс приплести про охрану материнства, но сомнения по поводу смешения кодексов...

Я тоже думала, что тема взаимоотношений с юристом уже канула в лету, живем себе и живем тут, и если бы не удаление, то ничего и не было бы дальше))))  ну ничего, еще сегодня-завтра может эмоции побурлят и все встанет на свои места как раньше  Улыбка

Не хочу отговаривать, но если судей не берут Решения КС как-то слабо вериться в действие закона о материнстве. Боюсь, что это только увеличит объем и так немаленьких наших исков.
Хотя если чувствуете силы дойти до ЕСПЧ то  можно и вписать. Там как раз больше на декларации смотрят. Типа мужик сказал - мужик сделал. Пообещали защищать материнство - защищяйте.

« Последнее редактирование: 17 Апрель 2009, 22:15:59 от SumAnna » Записан

"Говорят, что счастья нет, Только я отвечу - Ты не жди рассвет, а иди навстречу"
SumAnna
Эксперт

127193052
Просмотр профиля
« Ответ #391 : 17 Апрель 2009, 22:26:40 »

А как бы к 1751 это применить? Мне совсем не нравиться, что перерасчитывают по доходам, а через полгода опять уменьшают, если документами не подтвердил...

Дело в том, что то, что нам платят по этой постанове это помощь, которая зависит от других показателей (общего дохода), соответственно может меняться, а мы боремся за размер, который носит безусловный характер. Оно или есть (пособиие), или нет (вышла на работу), третьего не дано. 

В Постанове два варианта пособия: разница с 75% или минимум 130 грн. А по Закону размер постоянный - прожиточный минимум, поэтому любое его трогание (уменьшение) есть сужение прав.
« Последнее редактирование: 17 Апрель 2009, 22:30:54 от SumAnna » Записан

"Говорят, что счастья нет, Только я отвечу - Ты не жди рассвет, а иди навстречу"
SumAnna
Эксперт

127193052
Просмотр профиля
« Ответ #392 : 17 Апрель 2009, 22:37:22 »

То, что с новичками не церемонятся и не помогают убеждаюсь на себе, уже дня 3 как сбросилв свой иск , в раздел иски на первом юридическом.
НИКТО из экпертов не откликнулся. Выложила уже в общую папку - и опять игнорирование, будто и нет 2-х здоровых постов. Может кто-то здесь сможет мне помочь, укажите на мои ошибки - пожалуйста (иск находится на сайте в подразделе иски для застрахованных)

Выложите свой иск здесь, быстро посмотреть не обещаю, но по свободе гляну, может еще кто-нибудь тоже.

Кстати, бывает часто человек задает вопрос и нет ответа, но не потому что игнорируют, а потому что нет готового ответа, нужно думать. Или элементарно нет времени ответить. Поэтому если вопрос продолжает быть актуальным думаю можно повторить. На дельные вопросы реакция будет все равно (это из опыта прошлого форума).

Marin4ik
Специалист

Дата рождения ребенка: 22.11.2007
Стадия процесса: кассационная жалоба получена ВАСУ

Просмотр профиля
« Ответ #393 : 17 Апрель 2009, 22:42:36 »

ТОВАРИЩИ! Ну не реагируйте вы так болезненно на события на юристе! это скоро пройдет, время лечит, кто в личку пишет - прглашайте на зед без ссылок, типа- зед ин юа, думаю понятно будет, и в одноклассники зовите, теперь кесареву - кесарево...Да, про историю одного форума - убили наповал.

Я тоже думала, что тема взаимоотношений с юристом уже канула в лету, живем себе и живем тут, и если бы не удаление, то ничего и не было бы дальше))))  ну ничего, еще сегодня-завтра может эмоции побурлят и все встанет на свои места как раньше  Улыбка

НА юридическом ПАПА IGOR, по дельным советам которого утром Галина потопталась, поздравил форумчан с наступающим Светлым Христовым Воскресением и пожелал: "Желаю, чтобы Господь был у каждого в сердце, а ангел хранитель берег Вас и Ваших близких. Забудьте на время о невзгодах и долгах, пеките паски, красьте яйца, поставьте свечи за Ваших недоброжелателей".

Мне очень понравилось. Так что поставим свечи за тех, кто вспоминает нас не злым тихим словом. Пожалеем их: они, убогие, не понимают что творят...

А еще простим ради самих себя. И тогда на сердце станет легко-легко.
 И все у нас получится!!! И будет еще лучше, чем прежде. Потому, что здесь взаимопонимание и взаимоподдержка. И ничему подобному, что случилось ТАМ, у нас нет места...

leranata
Глобальный модератор
Специалист

Киев

Район: Святошинский
ФИО судьи: Кохановская
Дата рождения ребенка: 2007
Стадия процесса: ОС 1 (на 23.07.09)

402054519
Просмотр профиля
« Ответ #394 : 18 Апрель 2009, 00:37:11 »

irisa_2804, вот Ваш иск - http://zed.in.ua/node/317 , а ниже я выложила Ваш же иск, но с учетом исправлений (красным)...

Адміністративний позов
щодо (обычно пишут "про...", но думаю, это не сильно существенно) розміру допомоги при народженні дитини та 
допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку

28 січня 2007 р. у мене, _______________________В березні 2007 року я звернулась до міське (думаю, что это нужно убрать) Управління праці та соціального захисту населення Первомайської міської ради в Харківській обл. (далі – Відповідач) для призначення допомоги при народженні дитини, в квітні 2007 р., після закінчення лікарняного листа по вагітності та пологам, я звернулась для призначення допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. 

Відповідно до моєї заяви допомога при народженні дитини була мені призначена з 20 березняКАК ОНА МОЖЕТ БІТЬ ПРИЗНАЧЕНА С ЄТОГО ЧИСЛА, ЕСЛИ ВІ ЗАСТРАХОВАНА И НАЗНАЧАЕТСЯ С РОЖДЕНИЯ РЕБЕНКА. Это решение о назначении может быть принято от 20.03 (то есть подписано) 2007 року та почала виплачуватись Відповідачем з 27 липня 2007 р. Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку призначена з 2 квітня 2007 р., та почала виплачуватись з 3 серпня 2007 р. (Звіт з карткового рахунку наданий банком – Додаток №2).
Будь-яких повідомлень від Відповідача щодо порядку нарахування і виплати вказаних видів державних допомог, їхній загальний та щомісячний розмір мені не надходило. 

На рівні національногозаконодавства питання призначення і надання соціальних допомог пов'язаних з народженням дитини та доглядом за нею регламентуються Конституцією України, Законом України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми"не нужно упоминать об этом законе в ракурсе регулирования им Ваших с УТСЗН отношений - Вы же застрахована. Потом будете упоминать об этом законе в качестве "палки", которую ставит Вам в колеса Госбюджет, Законом України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням", а також Законами України "Про Державний бюджет" (на відповідний рік), Рішеннями Конституційного Суду України: від 09.07.2007 р. №6-рп/2007, від 22.05.2008 р. №10-рп/2008, від 27.11.2008 р. №26-рп/2008.

Конституцією України, як законодавчим актом, який має найвищу юридичну силу, встановлені права та основні засади соціального захисту громадян України - так в ст.46 зазначено, що соціальні виплати та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом; та згідно ст. 21 та ст. 64 конституційні права людини є непорушними і не можуть бути обмежені, крім випадків воєнного та надзвичайного стану. Звуження змісту і обсягу існуючих прав (коригування розміру допомоги в сторону її зменшення) при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів заборонено ст. 22 Конституції України.

Законом України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми", а саме ст.4, визначено, що джерелом покриття витрат на виплату державної допомоги сім'ям з дітьми є Державний бюджет України у вигляді субвенцій до місцевих бюджетів. Повноваження щодо призначення і виплати всіх видів державних допомог сім'ям з дітьми ст. 5 даного Закону надані державою органам соціального захисту населення за місцем проживання батьків (тобто відповідним територіальним Управлінням праці та соціального захисту населення).  УБРАТЬ!

Згідно ст.41 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням" (далі - Закон України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування") допомога при народженні дитини надається в сумі кратній 22,6 розміру прожиткового мінімуму для дітей в віці до 6-ти років, встановленого на день народження дитини.
Ст.43 даного Закону встановлено, що допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку надається у розмірі не менш встановленого законом прожиткового мінімуму.

Однак склалася така практика, ...

Я с удовольствием читаю труды Ани (SumAnna) и с удовольствием еще раз прочитала и буду читать... Но к сожалению, сейчас я этот кусок выброшу, потому что не помещается текст одним постом, а на два сейчас разбивать не могу. Поэтому этот кусок не выбрасывайте из иска! Он остается.
...
Тобто відповідно до Конституції Закон про Державний бюджет України ґрунтується на діючих законах, а не змінює їх (закони) з метою зменшення видаткової частини бюджету.

Згідно ст.46. ЗУ «Про Державний бюджет на 2009 рік» Допомога при народженні дитини та по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку відповідно до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" та УБРАТЬЗакону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням" призначається і здійснюється в розмірах і порядку, визначених Кабінетом Міністрів України. (правова позиція КСУ. т.е.тобто, розмір - це та категорія, котра виходить з поняття змісту суб’єктивного права і устанавливаетсявстановлюється Законом, а не Постановою КМУ, а Законом 2240почему указівате сокращенную форму закона, если изначально Ві не упомянули, что такой-то закон дальше по тексту считать вот так-то визначено чітко – в розмірі прожиткового мінімума, компетенція КМУ - визначати тільки порядок!)

З'ясовуючи питання про можливість застосування доправовідносин положеньЗакону України “Про Державний бюджет України на 2009рік”, Постановою Кабінету Міністрів України від 11 січня 2007 року № 13, Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням», Постанову Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 року № 1751 я виходжу з наступного.

Відповідно до статті 9 КАС України суд при вирішенні справи керується принципом законності, відповідно до якого органи державної влади, ...

Этот кусок не выбрасывайте из иска! Он остается.
...
На підставі статті 8 Конституції України в Україні визнається і діє принцип верховенства права. Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їм.

Таким чином, будь-які закони та нормативно-правові акти, які регулюють правовідносини стосовно прав та свобод громадян, у тому числі Закон України “Про Державний бюджет України на 2009 рік”, Постанова Кабінету Міністрів України від 11 січня 2007 року № 13, Закон України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», Постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 року № 1751 мають відповідати вимогам Конституції та Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням".
 Тобто, в 2007-2009 роках допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, повинна надаватись в розмірах встановлених згідно ст. 43 Законом України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням» не менш встановленого законом прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Враховуючи вищенаведене, Відповідач повинен був надавати мені допомогу при народженні дитини та допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, з урахуванням змін в законодавстві щодо розміру даних державних допомог. 
Проте ним (Відповідачем) протягом 2007-2008 років були враховані лише зміни щодо обмеження розміру допомоги (відповідно до Законів України про Державний бюджет), а зміни (відповідно Рішень Конституційного Суду України) щодо скасування таких обмежень проігноровані.
 18.03.2009 р. мною до Відповідача була направлена заява з проханням здійснити перерахунок розміру призначеної мені допомоги при народженні дитини та виконати доплату по цьому виду допомоги, та аналогічно здійснити перерахунок та виконати доплату допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
Своїм листом № Ш/33-637 від 25.03.09р. Відповідачем мені у здійсненні перерахунку було відмовлено з причин того, що на 2007 рік був передбачений відповідний до ЗУ «Про Державний бюджет на 2007 р» обсяг видатків.
Відмовивши у здійсненні перерахунку та виконанні доплати допомоги при народженні дитини та допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку Відповідач порушив мої права, Делайте абзац:
по-перше, щодо отримання соціальної допомоги, яка надана мені Конституцією України,
по-друге, щодо отримання допомог відповідно до норм Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми"УБРАТЬ! та Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування ".
Таким чином, я вимушена виконати вказані перерахунки розміру державних допомог самотужки та захищати свої права у суді, керуючись положеннями Конституції України щодо права звернення до суду для захисту прав безпосередньо на підставі Конституції України, та Законом України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми"УБРАТЬ!, Законом України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування", Рішеннями Конституційного Суду України від 09.07.2007 р. №6-рп/2007, від 22.05.2008 р. №10-рп/2008, від 27.11.2008 р. №26-рп/2008, Кодексом адміністративного судочинства України, Цивільним Кодексом України та іншими документами.
 Розрахунки суми допомоги при народженні дитини та допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, які повинні мені надаватись у 2007-2010 рр., та діюче законодавче обґрунтування виконання мною таких розрахунків наведено нижче: 

Призначаючи допомогу в зменшеному розмірі було порушено моє право, яке надано мені Законом України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування", щодо отримання допомоги саме в розмірі кратному 22,6 прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років.
Постановою №9 Пленуму Верховного Суду України від 01.11.1996 р. «Про застосування Конституції України при здійсненні правосуддя» визначений обов’язок суду оцінювати зміст закону з точки зору його відповідності Конституції та застосувати тільки той закон, який ґрунтується на Конституції і не суперечить їй.
На час розгляду судом даного позову відповідь на питання конституційності (відповідності Конституції України) норм Закону України "Про Державний бюджет на 2007 рік" про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" вже надані Конституційним Судом України, а саме - таки норми визнані неконституційними. 
Таким чином, суд має достатні підстави визнати що, дана допомога повинна бути призначена мені згідно ст. 41 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" у сумі, кратній 22,6 розміру прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років, встановленого на день народження дитини. 
Розрахунок суми допомоги при народженні дитини 
за Законом та різниця (недоплата) цього виду допомоги:
Моя дитина народилась 28.01.2007 р.
Таким чином, сума допомоги при народженні дитини, яка підлягає стягненню з Відповідача, __________________.
« Последнее редактирование: 18 Апрель 2009, 00:38:59 от leranata » Записан

Так, как СЕГОДНЯ, будет НЕ ВСЕГДА!
leranata
Глобальный модератор
Специалист

Киев

Район: Святошинский
ФИО судьи: Кохановская
Дата рождения ребенка: 2007
Стадия процесса: ОС 1 (на 23.07.09)

402054519
Просмотр профиля
« Ответ #395 : 18 Апрель 2009, 00:37:56 »

Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку призначена мені з 3 квітня 2007 р. (розрахунок заборгованості з урахуванням індексації, та річних наведено в додатку № 3).Может, сначала распишите ТО, что именно Вы требуете, а потом, когда будете обосновывать индексацию, пропишете эти суммы с учетом индексации
Призначаючи допомогу в зменшеному розмірі Відповідач, ...

...
Згідно ч. 2 статті 42 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" дана допомога надається у формі матеріального забезпечення у період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку і частково компенсує втрату заробітної плати (доходу) у період цієї відпустки, тому при розрахунку повинен враховуватись розмір прожиткового мінімуму, встановленого для працездатної особи.
Також відповідно до ч.5 ст. 52 Закону, суми матеріального забезпечення, не одержані з вини органу, що призначає матеріальне забезпечення, виплачуються застрахованій особі за минулий час з дотриманням вимог законодавства про індексацію грошових доходів населення.
Постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2001 року № 159 «Про затвердження Порядку проведення компенсації громадянам втрати частини грошових доходів у зв'язку з порушенням термінів їх виплати» встановлено, що компенсацію обчислюють як добуток нарахованого, але не виплаченого грошового доходу за відповідний місяць (після утримання податків й обов'язкових платежів) і приросту індексу споживчих цін у відсотках для визначення компенсації.
Посмотрите пост №33 от Marin4ik здесь http://www.zed.in.ua/forum/index.php/topic,24.30.html (там прикрепленный файл, внизу справа) ... Там очень хорошее обоснование и расписанные суммы... И на ЗЕДе тоже есть подборка по этому вопросу...
Індекс споживчих цін для визначення розміру компенсації обчислюють множенням місячних індексів споживчих цін за період невиплати грошового доходу. При цьому до розрахунку не включається лише індекс споживчих цін у місяці, за який виплачується дохід.

Говорячи про те, що Закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі (ст.58 Конституції), вважаю за потрібне зазначити наступне:
Рішення Конституційного Суду України як офіційний акт — це формально встановлений документ, який видається від імені і в межах компетенції Конституційного Суду України, містить владний обов'язковий до виконання припис щодо конституційності або неможливості (неконституційності) застосування норми права. До повноважень Конституційного Суду України належить не прийняття або зміна якогось закону чи інших правових актів, а лише вирішення питань про відповідність Конституції України законів та інших правових актів (ст. 147 Конституції).
Якщо закони та інші правові акти не відповідають Конституції України, вони за рішенням Конституційного Суду України визнаються неконституційними повністю чи в окремій частині (ч.1. ст. 152 Конституції) (тобто за Конституцією вони не мали право на існування). І як наслідок - згідно ч. 2. ст. 152 Конституції вони з дня ухвалення такого рішення втрачають чинність (тобто «втрачають юридичну силу»).
Отже, втрата юридичної сили за Рішенням КСУ ні в якому разі не говорить про те, що до втрати чинності ці неконституційні норми відповідали Конституції України. А навпаки, підтверджують неправомірність існування та застосування таких норм із самого початку їх існування як таких, що не відповідають Конституції – Основному Закону України.
Саме тому існує й ч. 3. ст.152 Конституції, згідно якої матеріальна шкода, завдана актами і діями, що визнані неконституційними, відшкодовується державою у встановленому законом порядку. ...

...
4) Також, коли закон, який був чинним до введення в дію Конституції чи прийнятий після цього, суперечить їй , Суд безпосередньо застосовує Конституцію.

Прошу Суд звернути увагу на те, що - погоджуючись з Відповідачем та визнаваявизнаючи правомірність використання ним у відносинах по наданню "допомоги" норм законів «Про Державний бюджет України на 2007, 2008, 2009 роки» зі звуженим розміром допомоги, які обмежують права, надані мені та моїй дитині (Законом України «Про Державну допомогу сім'ям з дітьми»ПОМЕНЯТЬ НА СВОЙ ЗАКОН!!!; Законом України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії»; та інш.), та являють собою - посяганням на наші з дитиною конституціні права (право на достатній жіттєвий рівень, право на соціальний захист)- Суд легалізує дії Відповідача, та узаконить ці посягання.

Підсумовуючи вищенаведене, окремо прошу суд звернути увагу на положення ст.ст. 8,9 та ст.71 Кодексу Адміністративного судочинства України, якими законодавець встановлює що, суд при вирішенні адміністративної справи повинен: 
...
...
- враховувати, що у справах про протиправність дій чи бездіяльності суб’єкта владних повноважень обов’язок щодо доказування правомірності своїх дій чи бездіяльності покладається на відповідача.

На підставі вищенаведеного, керуючись:
I. Статтями 8, 21, 22, 46, 64, 152 Конституції України (щодо дії в Україні верховенства права, гарантії звернення до суду безпосередньо на підставі Конституції, дії Конституції як акта найвищої юридичної сили, непорушності конституційних прав, заборони звуження та обмеження змісту та обсягу існуючих прав, права на соціальний захист та розмір соціальних виплат як не нижчих за прожитковий мінімум, права на відшкодування матеріальної шкоди завданої дією неконституційних положень законів);
  Постановою №9 від 01.11.1996 р. Пленуму Верховного Суду України "Про застосування Конституції України при здійсненні правосуддя".

II. Статтями 41-43 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням" (щодо розміру допомоги при народженні дитини та допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку);
статтями 1, 3-5, 13, 15 Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо кола осіб, яки мають право на отримання державної допомоги, джерел покриття та надання повноважень по призначенню та виплати державної допомоги органам соціального захисту населення, видів та розміру допомог);
Рішенням Конституційного Суду України № 6-рп/2007 від 09.07.2007 р. (щодо неконституційності положень законів про обмеження розміру державних допомог);
Рішенням Конституційного Суду України № 10-рп/2008 від 22.05.2008 р. (щодо неконституційності положень законів про обмеження розміру державних допомог);
Рішенням Конституційного Суду України №26-рп/2008 від 27.11.2008 р. (щодо тлумачення ст. 95 Конституції України);
Пп.3 п.1 ст.22, ст. 102 Бюджетного Кодексу України (щодо визначення головних розпорядків коштів; порядку фінансування видатків місцевих бюджетів)
Постановою КМ України № 256 від 04.03.2002 р. «Про затвердження Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету»;
 Постановою КМ України від 27.12.2001 р. «Про Порядок призначення і виплати допомоги сім’ям з дітьми»
статтями 2, 4, 11, 16, 22, 1175 Цивільного Кодексу України (щодо права захисту своїх прав, відшкодування збитків як способу захисту майнових прав, відшкодування шкоди завданої дією неконституційних положень законів);
статтями 6, 8, 9, п.1 ст.17, пп.1 п.1 ст. 18, п.2 ст.19, п.п.1, 2 ст.21, ст. 71, ст.ст. 104-106, ст. 254-256, п.3 Розділу VII Кодексу Адміністративного судочинства України (щодо права на звернення до адміністративного суду, верховенства права та законність, підсудності справи, обов’язку відповідача щодо доказування правомірності своїх дій, форми та змісту адміністративного позову, негайного виконання рішення);
статтею 3 Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" (щодо розміру судового збору), 

ПРОШУ :
1. Визнати неправомірними дії Відповідача щодо відмови здійснення перерахунку та виплати доплати допомоги при народженні дитини та допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
2. Зобов’язати перерахувати та негайно стягнути на мою користь з Відповідача не отриману внаслідок невиконання останнім вимог законодавства України суму: ______________________________________допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку за період з 3 квітня 2007 р. по 30 березня 2009 р. в загальному розмірі ___________________________________Пишите отдельно пункт Зобов"язати, отдельно Стягнути, отдельно Негайно виконати, а также где Вы потеряли по пути пособие по народженню?Непонимающий?
3. Стягнути на мою користь з Відповідача витрати по судовому процесу в повному обсязі (суму сплаченого судового збору в розмірі 3,40 грн. 1% - _______, ИТО-_______). Загалом:________.
4. Зобов’язати Відповідача виконати постанову суду за цим позовом негайно.

Додатки:

1. Копія Свідоцтва про народження дитини.
2. Звіт з карткового рахунку Позивача.
3. Розрахунок заборгованості з урахуванням індексації та річних.
4. Заява Позивача до Відповідача від 30.10.2008 р.
5. Відповідь Відповідача від 10.11.2008 р.
6. Копія позову для Відповідача з додатками.
7. Квитанція про сплату судового збору в розмірі 3,40 грн.

« Последнее редактирование: 18 Апрель 2009, 00:45:52 от leranata » Записан

Так, как СЕГОДНЯ, будет НЕ ВСЕГДА!
Anvitasa
ТАТЬЯНА
Глобальный модератор
Эксперт

Дата рождения ребенка: 21.12.2007
Стадия процесса: По детям войны получено решение ЕСПЧ - теперь очень хАчу денЁг!!!

Просмотр профиля
« Ответ #396 : 18 Апрель 2009, 10:44:19 »

irisa_2804, вот Ваш иск - http://zed.in.ua/node/317 , а ниже я выложила Ваш же иск, но с учетом исправлений (красным)...

Відповідно до моєї заяви допомога при народженні дитини була мені призначена з 20 березняКАК ОНА МОЖЕТ БІТЬ ПРИЗНАЧЕНА С ЄТОГО ЧИСЛА, ЕСЛИ ВІ ЗАСТРАХОВАНА И НАЗНАЧАЕТСЯ С РОЖДЕНИЯ РЕБЕНКА. Это решение о назначении может быть принято от 20.03 (то есть подписано) 2007 року та почала виплачуватись Відповідачем з 27 липня 2007 р. Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку призначена з 2 квітня 2007 р., та почала виплачуватись з 3 серпня 2007 р. (Звіт з карткового рахунку наданий банком – Додаток №2).Будь-яких повідомлень від Відповідача щодо порядку нарахування і виплати вказаних видів державних допомог, їхній загальний та щомісячний розмір мені не надходило.

Відповідно до моєї заяви допомога при народженні дитини була мені призначена  за період з січня 2007 по січень 2008 р. а почала виплачуватись Відповідачем з 27 липня 2007 р.
Дата принятия решения нам как бы неизвестна, т к о нем не уведомляли.

Мне кажется, что если требовать негайне стягнення, его тоже нужно обосновывать в иске. Я точно также в иске била впихнула в просительную часть негайне (списала у кого-то), а потом уточнения подавала, чтобы обосновать. Так лучше уж сразу. И занимает всего пару абзацев.
« Последнее редактирование: 18 Апрель 2009, 10:55:10 от Anvitasa » Записан

КлубничкаВероничка
Член ВГО
Эксперт

Евгения

Район: Ленинский
ФИО судьи: Викторов В.В.:2007-2009года, Бегунц А.О.:2010год
Дата рождения ребенка: 25.06.2007
Стадия процесса: Дело в ВАСУ... Ждем у моря погоды...

Просмотр профиля
« Ответ #397 : 18 Апрель 2009, 11:10:18 »

Дело в том, что то, что нам платят по этой постанове это помощь, которая зависит от других показателей (общего дохода), соответственно может меняться, а мы боремся за размер, который носит безусловный характер. Оно или есть (пособиие), или нет (вышла на работу), третьего не дано. 
В Постанове два варианта пособия: разница с 75% или минимум 130 грн. А по Закону размер постоянный - прожиточный минимум, поэтому любое его трогание (уменьшение) есть сужение прав.
Собственно говоря, собес на это и упирает - что вам пособие начислено фиксировано, и не предусмотрено его изменение. Если по прожиточному начисляли - то пересчитывали бы, а так нет... Злой

Состав преступления не имеет значения, имеет значение состав суда.(с)А. Вайнер.
irisa_2804
Член ВГО
Эксперт

ИРИНА

Район: Первомайский
Дата рождения ребенка: 28 января 2007
Стадия процесса: ПИ, апеляции - полный отказ. Отправлен формуляр в ЕСПЧ

Просмотр профиля
« Ответ #398 : 18 Апрель 2009, 12:32:53 »

Leranata, Anvitasa!!! Большое спасибо за Вашу помощь.

marussya
Глобальный модератор
Опытный пользователь

чемп. мира по хоккею Россия-Канада 2:1. Уррря!

Дата рождения ребенка: 2006
Стадия процесса: выиграла суд ПИ

Просмотр профиля WWW
« Ответ #399 : 18 Апрель 2009, 15:43:12 »

http://www.urist.in.ua/showthread.php?p=99730#post99730? пост  20193  Плачущий Плачущий Плачущий

tarantino1974
Глобальный модератор
Эксперт

Дата рождения ребенка: 14 февраля 2008

Просмотр профиля
« Ответ #400 : 18 Апрель 2009, 16:43:14 »

Я тоже прочитала и чуть-чуть понаглела, пока бдительное око отсутствует

Истина где-то рядом
Marin4ik
Специалист

Дата рождения ребенка: 22.11.2007

Просмотр профиля
« Ответ #401 : 18 Апрель 2009, 17:01:51 »

Аплодисменты!!!! Смеющийся 
Браво!!!! Веселый
Бис!!!! Подмигивающий

Елена_kolibric81
Глобальный модератор
Эксперт

Район: Красногвардейский
Дата рождения ребенка: 2005
Стадия процесса: Рассмотрено в ЕСПЧ. Отказ(

580592508
Просмотр профиля Email
« Ответ #402 : 18 Апрель 2009, 17:07:02 »

сейчас всем последним пользователям Там отправила в личку мини рекламу-приглашение на этот форум...

Уважаемые Одногруппники!
Вопрос получения пособия при рождении ребенка и пособия по уходу ребенком до 3-х лет обсуждается
На сайте Сообщества Мам в защиту конституционных прав
смотреть здесь;

http://www.zed.in.ua/forum/

Старожилы Первого Юридического.
« Последнее редактирование: 18 Апрель 2009, 17:13:54 от Елена_kolibric81 » Записан

SumAnna
Эксперт

127193052
Просмотр профиля
« Ответ #403 : 18 Апрель 2009, 17:36:34 »

Мне кажется, что если требовать негайне стягнення, его тоже нужно обосновывать в иске. Я точно также в иске била впихнула в просительную часть негайне (списала у кого-то), а потом уточнения подавала, чтобы обосновать. Так лучше уж сразу. И занимает всего пару абзацев.

о, а я как раз думаю об этом - можно скинуть?  Улыбка
этоя проштрафилась - написала в иске, а не обосновала  Обеспокоенный  просто указала статью...
 Улыбка

Девчонки, держу кулачки за нас. Это хорошо, что здесь чувстуем себя комфортно...  Улыбка
Как говориться, в нашей власти и чести сохранить счастье вместе...  Подмигивающий

Елена_kolibric81
Глобальный модератор
Эксперт

Район: Красногвардейский
Дата рождения ребенка: 2005
Стадия процесса: Рассмотрено в ЕСПЧ. Отказ(

580592508
Просмотр профиля Email
« Ответ #404 : 18 Апрель 2009, 17:59:08 »

У відповідності до пункту 1 частини 2 статті 256 КАС України суд, який прийняв постанову, за заявою осіб, які беруть участь у справі, або з власної ініціативи може звернути до негайного виконання постанови у разі стягнення всієї суми боргу при присудженні платежів, визначених пунктами 1 і 2 частини першої цієї статті (зокрема, присудження виплати інших періодичних платежів з Державного бюджету України або позабюджетних державних фондів).
ч.1 ст.102 Бюджетного Кодексу України: видатки місцевих бюджетів, передбачені у підпункті «б» п.4 ч.1 ст.89 Бюджетного Кодексу (тобто видатки на державні програми соціального захисту: допомога сім’ям з дітьми тощо), фінансуються за рахунок субвенцій з Державного бюджету України у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
Таким чином, допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку підпадає під визначення інших періодичних платежів з Державного бюджету України, зазначених у пункті 1 частини 1 статті 256 КАС України.
Як було зазначено мною у адміністративному позові протягом 2007-2008 років
Управлінням праці та соціального захисту населення Красногвардійської районної у м. Дніпропетровську Ради не в повній мірі виплачувалися належна мені у відповідності до діючого законодавства допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, у зв’язку з чим виникла недоплата на загальну суму 8330,50 грн.

Прошу зобов’язати Відповідача до негайного виконання постанови по справі.

Страниц: 1 ... 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 ... 487   Вверх
  Печать  

Перейти в: