Украинский социальный форум
22 Февраль 2019, 22:27:51 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: 26 марта 2009 года - день рождения этого форума!!!
Ура! Старт дан. Пусть это событие станет началом нашей общей победы. Вместе - мы сила Подмигивающий
   
   Начало   Помощь Поиск Календарь Медиа Войти Регистрация  
Страниц: 1 ... 165 166 167 168 169 [170] 171 172 173 174 175 ... 487   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Консилиум  (Прочитано 1706297 раз)
0 Пользователей и 8 Гостей смотрят эту тему.
werter
Член ВГО
Пользователь
*****


Карма: 85
Offline Offline

Сообщений: 149


Просмотр профиля Email
« Ответ #2535 : 14 Июнь 2009, 14:38:15 »

В тупую отвечать на поставленные вопросы. Через заявление об приобщении к материалам делам отчета об устранении недостатков, установленных судьёй при разрешении вопроса о возможности открытия производства по административному делу на основании Вашего админиска.
Записан
sanya13
Новичок
*

Карма: 4
Offline Offline

Сообщений: 67


Просмотр профиля
« Ответ #2536 : 14 Июнь 2009, 15:12:33 »

А конкретнее можно? Дело в том, что у нее на руках никаких документов нет, кроме ухвалы об устранении недостатков.
Записан
Елена_kolibric81
Глобальный модератор
Эксперт
*****


Карма: 77
Offline Offline

Город: Днепропетровск
Район: Красногвардейский
Дата рождения ребенка: 2005
Стадия процесса: Рассмотрено в ЕСПЧ. Отказ(
Сообщений: 1437

580592508
Просмотр профиля Email
« Ответ #2537 : 14 Июнь 2009, 15:17:52 »

так же по пунктам ответьте на все замечания, которые указаны в ухвале.
можете прям перепечатьтать вопрос и тут же дать ответ:

(оплатить держ. мито - 51 грн).
1. Держ.мито сплачено у розмірі 51 грн., згідно Д Е К Р Е Т У КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ "Про державне мито",ст.3,
не         менше          3 неоподатковуваних мінімумів доходів   громадян   і   не більше 100  неоподатковуваних доходів громадян . (квитанція прилогається)
2. (указать что именно хотите от казначейства) Например:

Прошу залучити співвідповідачем Головне управління Казначейства у місті ...... за моїм позовом до Управління праці та соціального захисту населення ............

На наступних підставах.

Згідно з п. 48 Бюджетного кодексу в Україні застосовується казначейська форма обслуговування Державного бюджету України.

         На підставі, що основними завданнями Казначейства згідно Постанови КМУ № 1232 від 21.12.05 року є:  управління наявними фінансовими ресурсами, що ним обліковуються (стаття 3 пункт 2); Казначейство відповідно до покладених на нього завдань: управляє наявними фінансовими ресурсами, що ним обліковуються, у тому числі в іноземній валюті, у випадках, передбачених законодавством, надає на зворотній основі позики за рахунок тимчасово вільних коштів єдиного казначейського рахунка (стаття 4 пункт 2); здійснює розподіл коштів між державним бюджетом, бюджетами Автономної Республіки Крим, областей, мм. Києва та Севастополя, а також між рівнями місцевих бюджетів відповідно до нормативів відрахувань, визначених бюджетним законодавством, і перерахування розподілених коштів за належністю (стаття 4 пункт 7).


3. (указать период за какой просите) Например:

2.   Стягнути на мою користь з Управління соціальної політіки  недоотриману внаслідок невиконання останнім вимог законодавства України суму допомоги по народженню дитини  ..... 1308,40 гривень (Одна тисяча триста вісім гривень 40 коп.)за период з.............по........
4.Щодо зобов’язання Відповідача надавати допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку в розмірі не менш прожиткового мінімуму до ...........2010 для
.....................включно:
Окремо прошу звернути увагу на те що, при вирішання спору щодо визначення розміру допомоги суд не може обмежуватися лише певною частиною періоду отримання допомоги.
А саме: вирішити питання стягнення недоплати (заборгованості), без одночасного зобов’язання Відповідача надання допомоги в визначену розмірі в подальшому.
Визначення судом належного розміру допомог є підставою для:
по-перше, розрахунку суми недоплати (заборгованості) за вказаними видами допомог (з дати призначення допомоги по дату судового рішення);
по-друге, встановлення розміру допомоги, яка повинна виплачуватись в подальшому (після дати судового рішення до закінчення періоду отримання допомоги по догляду за дитиною до досягненню нею трирічного віку).
При цьому слід враховувати, що спір щодо розміру допомоги, яка буде виплачуватись в подальшому, вже існує між мною та Відповідачем: на це вказує саме відмова Відповідача здійснити перерахунок допомог відповідно до чинних законодавства України - тобто відмова від усунення порушень законодавства при призначенні допомоги - та моє звернення до суду.
Дане твердження ґрунтується на тому факті, що допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку призначается на весь час її надання, а не на деякий період ії отримання.
Цитую Постанову КМ України від 27.12.2001 р. «Про Порядок призначення і виплати допомоги сім’ям з дітьми»:
«18. Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку призначається з дня звернення за її призначенням, але не раніше ніж з дня, що настає після закінчення відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами для непрацюючих осіб та осіб - суб'єктів підприємницької діяльності, а для працюючих осіб - з дня настання відпустки по догляду за дитиною по день її закінчення.»
При цьому щодним нормативно-правовим актом не зазначено, що початок нового календарного року є підставою для перепризначення розміру допомоги.
Пунктом 57 зазначеної Постанови КМ України встановлена єдина підстава для перерахунку розміру допомоги без звернення осіб - цє зміна прожитого мінімуму:
Цитую:
«57. У разі затвердження нового розміру прожиткового мінімуму розмір допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку перераховуються без звернення осіб, яким вони призначені, з місяця набрання чинност і актом законодавства, що встановлює новий прожитковий мінімум.»
Коригування розміру допомоги в сторону її зменшення заборонено нормами ст.ст. 22, 46 Конституції України, якими визначено що, при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту і обсягу існуючих прав; а соціальні виплати та допомоги, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом.
Таким чином, для вирішення в повному обсязі спору щодо розміру допомог суд повинен не лише стягнути недоплату (заборгованість), а і зобов’язати Відповідача виплачувати щомісячно допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку в розмірі не менш прожиткового мінімуму до закінчення періоду ії отримання.« Последнее редактирование: 14 Июнь 2009, 15:31:44 от Елена_kolibric81 » Записан

sanya13
Новичок
*

Карма: 4
Offline Offline

Сообщений: 67


Просмотр профиля
« Ответ #2538 : 14 Июнь 2009, 15:19:56 »

А есть какие-нибудь образцы ответов на эти вопросы, кто-нибудь с таким уже наверняка сталкивался?
И каким документом это оформить?
Записан
sanya13
Новичок
*

Карма: 4
Offline Offline

Сообщений: 67


Просмотр профиля
« Ответ #2539 : 14 Июнь 2009, 15:39:09 »

Елена_kolibric81, проблема с  "Стягнути на мою користь з Управління соціальної політіки..." (у нее ведь справки с УТСЗН о том, сколько ей платили нету, хотя можно высчитать приблизительно и самим, попробуем).
А казначейство можно убрать из соответчиков или пусть остается?
И последнее: это все оформить обычным письмом или какой-то специальный документ есть?
Записан
Елена_kolibric81
Глобальный модератор
Эксперт
*****


Карма: 77
Offline Offline

Город: Днепропетровск
Район: Красногвардейский
Дата рождения ребенка: 2005
Стадия процесса: Рассмотрено в ЕСПЧ. Отказ(
Сообщений: 1437

580592508
Просмотр профиля Email
« Ответ #2540 : 14 Июнь 2009, 15:49:28 »

можно вообще написать новый иск, более полный и усовершенствованный и к нему Супроводжуючій  лист .

Напреимер:
Супроводжуючій  лист


На виконання  вимог  ч.ч.1, 2 ст.15  КАС  України  та  Ухвали  ___ (название) суду  від __.__.2009 р. (суддя ФИО )  мною усунути недоліки Адміністративного позову про ____ .
Прошу суд відкрити провадження за даним Адміністртивним позовом.

или


                                          вул.
                                         м. 
                                          Судді
                                                         районного суду
                                             ПІБ
                                          Справа № 
                           
"__"____2009 р. я - ___ПІБ_____ звернулась до   районного суду з адміністративним позовом  до Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету  районної ради                       м.  “Про визнання дій неправомірними та стягнення заборгованості по виплаті державної грошової допомоги ”.
Ухвалою суду від "____"_______ 2009 року  адміністративний позов було залишено без руху до усунення недоліків (додання документів, що підтверджують сплату судового збору відповідно до розміру позовних вимог)  ТУТ ПИШИТЕ ВАШИ НАРУШЕНИЯ.
З метою усунення недоліків, вказаних в ухвалі суду від "____"_____.2009 р., надаю виправлений позов/Заяву про уточнення та зміни до адміністративного позову.
На підставі вищевикладеного, керуючись ч.2 ст.108 КАС України, прошу суд прийняти позов/заяву про уточнення та зміни до адміністративного позову до розгляду.

Додаток : на ___ арк.
 - позов/заява у 2х примірниках. 
Записан

werter
Член ВГО
Пользователь
*****


Карма: 85
Offline Offline

Сообщений: 149


Просмотр профиля Email
« Ответ #2541 : 14 Июнь 2009, 16:02:32 »

Вообще-то, я думаю, что при внимательном прочтении последних 5 постов достаточно для подготовки требуемого ответа на вымоги судьи.

По сути - судья, вынося обсуждаемое определение, допустил нарушение норм процессуального законодавтельства - обнаружив в заявлении ошибки, и указав их в своём определении, он не установил порядок их исправление - что является грубым нарушениемю Вот это Вы и должны обыгрывать.
Записан
Sabrina
Член ВГО
Новичок
*****

Елена


Карма: 7
Offline Offline

Город: Краматорск
ФИО судьи: Карпенко О. Н.
Дата рождения ребенка: 2005, 2007
Статус: Застрахованная (нный)
Стадия процесса: Получено пособие по решению суда за 2007 год. Решаю как быть дальше.
Сообщений: 64


Просмотр профиля
« Ответ #2542 : 14 Июнь 2009, 16:51:19 »

  "Стягнути на мою користь з Управління соціальної політіки..." (у нее ведь справки с УТСЗН о том, сколько ей платили нету, хотя можно высчитать приблизительно и самим, попробуем).
Так как ухвала 29,05, а в свете новых событий (я про указания не взыскать, а обязать пересчитать), то и сумму не нужно высчитывать, просто указать период за какой желаете пересчета.
Записан

юрий1302
Новичок
*

Карма: 0
Offline Offline

Город: Черкассы
ФИО судьи: ?
Дата рождения ребенка: 1,11,2007
Стадия процесса: подача жалобы в ГУТСЗН
Сообщений: 2


Просмотр профиля
« Ответ #2543 : 14 Июнь 2009, 20:36:47 »

здравствуйте уважаемые мамочки вот дождался (наконец-то) ответ от УПСЗН и ,что то никак не могу понять на что он похож: на отказ зделать пересчет или же на согласие  выплатить ,но только если профинансирует минфин и если еще кучу если. прошу вас прочесть и оценить, что скажете? и почему они  (УПСЗН ) не дали справку про уже выплаченую помощь(как я просил ) и об этом даже ни слова .
могу ли я считать их отписку отказом и переходить на следующий этап (писать в  Главное Управление  жалобу)?
прилагаю их ответ:
Повідомляю, що Управлінням розглянуто Ваше звернення від 23.04.2009 стосовно ситуації, яка склалась з виплатою у 2007-2008-2009 роках щомісячної допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
Механізм практичного застосування рішення Конституційного Суду України від 9 липня 2007 року №6-рп/2007 у справі за конституційним поданням 46 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень статей 29,36 частини другої статті 56, частини другої статті 62, частини першої статті 66, пунктів 7, 9, 12, 13,14,23,29,30, 39, 41, 43, 44,45, 46 статті 71, статей 98, 101, 103, 111 Закону України "Про Державний бюджет України на 2007 рік" (справа про соціальні гарантії громадян) на даний час відсутній.
Приймаючи до уваги невизначеність на даний час механізму використання коштів державного бюджету, нарахування коштів та їх виплату можливо лише після внесення Кабінетом Міністрів України змін в додаток №3 до розділу І Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" від 26.12.2008 № 835-УІ — Розподіл видатків Державного бюджету України на 2009 рік на КПКВ 2511050 Міністерства праці та соціальної політики України (3511340 Міністерства фінансів України) „Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям", шляхом перерозподілу та виділення додаткової субвенції з державного бюджету місцевому бюджету Черкаської області.
У разі профінансування Міністерством фінансів України у 2009 році збільшений Кабміном обсяг субвенції з державного бюджету місцевому бюджету Черкаської області на відповідний КПКВ, направленої на виплату допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, а також внесення Міністерством праці та соціальної політики України змін до пункту 22 Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2001р. №1751, з нашого боку будуть невідкладно вжиті відповідні заходи в межах встановлених повноважень.
Сподіваюсь, що система проведення виплат коштів у встановлені строки із додатковим фінансуванням та формуванням фінансових ресурсів, направлених на забезпечення виконання статті 15 Закону України .Про державну допомогу сім'ям з дітьми" буде сформована й узгоджена з чинним законодавством.
Записан
sanya13
Новичок
*

Карма: 4
Offline Offline

Сообщений: 67


Просмотр профиля
« Ответ #2544 : 14 Июнь 2009, 20:46:05 »

У меня они вообще ссылались на то, что им компьютерная программа не позволяет перерасчет сделать, то есть фактически они признают, что мы все правы, но платить не хотят - идите в суд!
Наверное, так должны поступать государственные органы в правовом государстве...
Записан
KUPCHIXA
«Змінити світ на краще ти не можеш, але не робити цього не маєш права»
Глобальный модератор
Специалист
*****

ОКСАНА


Карма: 80
Offline Offline

Город: Мариуполь
Район: Жовтневый район
Дата рождения ребенка: 2004 ; 2008
Стадия процесса: подала ап.,жду...
Сообщений: 491

558416988
Просмотр профиля WWW
« Ответ #2545 : 14 Июнь 2009, 21:49:18 »

здравствуйте уважаемые мамочки вот дождался (наконец-то) ответ от УПСЗН и ,что то никак не могу понять на что он похож: на отказ зделать пересчет или же на согласие  выплатить ,но только если профинансирует минфин и если еще кучу если. прошу вас прочесть и оценить, что скажете? и почему они  (УПСЗН ) не дали справку про уже выплаченую помощь(как я просил ) и об этом даже ни слова .
могу ли я считать их отписку отказом и переходить на следующий этап (писать в  Главное Управление  жалобу)?юрий1302 ,  Скаргу пишите в любом случае ( обещания на хлеб не намажешь!) , отсутствие "механизмов.." , указанных в ответе УТСЗН,  не даёт ему  права игнорировать РКСУ и пользоваться ЗУ , которые противоречат КУ.

 """Утверждения работников УТСЗН или иных лиц о том, что Решение КСУ невозможно выполнить ввиду отсутствия соответствующих изменений в законы, принятых Верховной Радой Украины, является неправомерным и противоречит Конституции и Закону Украины «О Конституционном Суде Украины», где четко сказано, что Решения КСУ обязательны для исполнения всеми (ст. 69 Закона Украины «О Конституционном Суде Украины»).

Утверждения о том, что Пособия (как и иные социальные выплаты) не могут быть выплачены в полном объеме из-за отсутствия на это средств в Государственном бюджете, также неправомерно, т.к. подобная причина не может быть основанием для отказа в выплате Пособия (или иной социальной выплаты) – этот вывод был сделан Европейским Судом по правам человека при вынесени Решения от 08.11.05 г. по делу «Кечко против Украины» (цитирую): «Суд не принимает аргумент Правительства относительно бюджетных ассигнований, поскольку органы государственной власти не могут ссылаться на отсутствие средств как на причину невыполнения своих обязательств»
http://zed.in.ua/content/%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B0%D1%8F-%C2%AB%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B0%C2%BB-%D0%BF%D0%BE-%D0%BF%D0%BE%D1%81%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D1%8F%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D0%B5%D0%B9-%E2%80%A6 """


   Образцы Скарг см. здесь http://zed.in.ua/taxonomy/term/61

   Адрес ГУТСЗН в вашей обл. см.здесь http://www.mlsp.gov.ua/control/uk/publish/category?cat_id=41290

  За справкой о выплатах обратитесь ещё раз ( если придёте лично -справку должны выдать сразу( при наличии паспорта )).

  P.S.  Укажите в профиле свои данные - год рожд. ребёнка , застрахованный или нет , откуда вы    preved
« Последнее редактирование: 15 Июнь 2009, 02:30:34 от KUPCHIXA » Записан


Люли
Глобальный модератор
Эксперт
*****


Карма: 59
Offline Offline

Сообщений: 905

491730956
Просмотр профиля
« Ответ #2546 : 14 Июнь 2009, 21:49:49 »

Кратенько, доступно и наглядно о судах Украины, о подаче иска, слушаньях дел и многое другое - смотрим

Інформаційно-освітній фільм про місцеві суди та судову систему в Україні.
 yes
Записан

Спасибо ЗЕДу за Победу!
юрий1302
Новичок
*

Карма: 0
Offline Offline

Город: Черкассы
ФИО судьи: ?
Дата рождения ребенка: 1,11,2007
Стадия процесса: подача жалобы в ГУТСЗН
Сообщений: 2


Просмотр профиля
« Ответ #2547 : 14 Июнь 2009, 22:07:43 »

KUPCHIXA,спасибо за совет , по поводу профиля сечас попробую посмотреть и исправить
Записан
KUPCHIXA
«Змінити світ на краще ти не можеш, але не робити цього не маєш права»
Глобальный модератор
Специалист
*****

ОКСАНА


Карма: 80
Offline Offline

Город: Мариуполь
Район: Жовтневый район
Дата рождения ребенка: 2004 ; 2008
Стадия процесса: подала ап.,жду...
Сообщений: 491

558416988
Просмотр профиля WWW
« Ответ #2548 : 14 Июнь 2009, 22:09:04 »

Кратенько, доступно и наглядно о судах Украины, о подаче иска, слушаньях дел и многое другое - смотрим

Інформаційно-освітній фільм про місцеві суди та судову систему в Україні.  yes


Люли ,  good !

 P.S. Копию фильма будем прикладывать в додатки  к иску ( для ликбеза судей )!!!
 
Записан


Лидуня
Член ВГО
Эксперт
*****


Карма: 40
Offline Offline

Город: Черкассы
Район: Сосновский
Дата рождения ребенка: 25.05.2006
Статус: Застрахованная (нный)
Стадия процесса: Касация по делу сестры проиграна - мотив - зу 2240 принят раньше, после него был зу о семьях. Апеляция по 2007-2008 выиграна по 2240, касация подана по 2009
Сообщений: 515

to44ka@ukr.net
Просмотр профиля
« Ответ #2549 : 14 Июнь 2009, 22:46:57 »

Насколько я поняла из фильма, решение ВАСУ можно оспорить в ВСУ??


Ann78
Что вы решили с вашими замечаниями к журналу? понесете?

Люди, не забывайте что на форуме есть фотогалерея. размещайте то чем можете гордится!
http://forum.zed.in.ua/index.php?action=mgallery;sa=album;id=11
« Последнее редактирование: 14 Июнь 2009, 23:31:18 от Лидуня » ЗаписанДарящие от души добро - гораздо счастливее добро принимающих...
Апеляция повторная - удовлетворение 2007-2008 полное. На стадии повторной касации по 2009 году.
Страниц: 1 ... 165 166 167 168 169 [170] 171 172 173 174 175 ... 487   Вверх
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap Rambler's Top100 ���������� ������
Страница сгенерирована за 0.151 секунд. Запросов: 22.