Украинский социальный форум
20 Июль 2018, 14:14:28 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Идет процесс формирования участников для создания Всеукраинской общественной организации (раздел "читать всем")

Начало   Помощь Поиск Календарь Медиа Войти Регистрация  
Страниц: 1 ... 132 133 134 135 136 [137] 138 139 140 141 142 ... 487   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Консилиум  (Прочитано 1487913 раз)
оляля
Член ВГО
Пользователь

Район: Самарский
ФИО судьи: В апелляции Поплавский
Дата рождения ребенка: 06.01.2007
Статус: Застрахованная (нный)
Стадия процесса: Выиграла 2007 год с июля.Деньги потратила

Просмотр профиля
« Ответ #2040 : 23 Май 2009, 21:23:17 »

Вот это тоже должно быть у нас, для общего развития, это Галина с юриста нарыла:

Зазначена апеляційна скарга не відповідає вимогам ст. 187 КАС України.

Згідно з вимогами статті 187 Кодексу адміністративного судочинства України до заяви про апеляційне оскарження додаються її копії відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі. До апеляційної скарги додається документ про сплату судового збору.

До поданої заяви про апеляційне оскарження не додано її копії для осіб, які беруть участь у справі.
Крім того, в апеляційній скарзі відповідач посилається на п. 7 ст. 4 Декрету Кабінету Міністрів України від 21.03.1993р. № 7-93 «Про державне мито», в якому зазначено, що від сплати державного мита звільняють органи соціального страхування та органи соціального забезпечення - за регресними позовами про стягнення з особи, яка заподіяла шкоду, сум допомоги і пенсій, виплачених потерпілому або членам його сім'ї, а органи соціального забезпечення - також за позовами про стягнення неправильно виплачених допомоги та пенсій.

Таким чином, згідно норм Декрету КМУ «Про державне мито» Управління праці та соціального захисту населення у даному випадку від сплати державного мита не звільняються, тому посилання на п. 7 ст. 4 вказаного Декрету є безпідставним.

Відповідно до підпункту „з” п.1 ст.3 Декрету Кабінету Міністрів України „Про державне мито” при подачі апеляційної скарги сплачується судовий збір в розмірі 50% ставки, що підлягає сплаті при подачі позовної заяви
Интересный момент с тем, что УТСЗН должны платить за апелляцию - будем без уплаты судебного сбора просить оставить без рассмотрения их апелляционные жалобы.

Лидуня, а где именно вы это взяли на юристе???
Елена_kolibric81
Глобальный модератор
Эксперт

Район: Красногвардейский
Дата рождения ребенка: 2005
Стадия процесса: Рассмотрено в ЕСПЧ. Отказ(

580592508
Просмотр профиля Email
« Ответ #2041 : 23 Май 2009, 21:30:47 »

Девочки,воспользовалась вашими советами, слепила из всех ваших общих мыслей скаргу, посмотрите,пойдет так???:

Голові Красногвардійського районного суду

СКАРГА

24 листопада 2008 року, мною, до Красногвардійського  районного суду м. Дніпропетровська, направлений адміністративний позов про визнання незаконною бездіяльність Управління праці та соціального захисту населення у Красногвардійському районі     м. Дніпропетровська, перерахунку та виплаті державної допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку

13 лютого 2009 року відбулося попереднє слухання.

Основне слухання було призначене на 20 травня 2009 року, але у вказаний день не відбулося по невідомих мені причинах. Хоча мої засоби зв'язку суду відомі, заздалегідь мені про перенесення засідання ніхто не повідомив, не враховуючи те, що я мати малолітнього дитини, що мені проблематично відлучатися від дитини,  мені довелося витрачати час даремно.

Основне слухання перенесли на 22 липня 2009 року.

Згідно, ст..122 Кодексу Адміністративного судочинства  адміністративна  справа  має  бути  розглянута  і вирішена протягом розумного строку,  але  не  більше  двох  місяців  з  дня відкриття  провадження  у  справі.

З моменту подачі мною позову до Красногвардійського районного суду м. Дніпропетровська прошло вже більше 6 місяців.

Вважаю, що суддя Красногвардійського районного суду м.Дніпропетровська   неналежним чином виконував свої обов’язки, а саме:

1. Не забезпечив ефективного судового захисту моїх прав, як громадянки України, свобод та інтересів від  порушень  органами державної   влади,   органами   місцевого самоврядування,   їх   посадовими  і  службовими  особами,  що становить завдання судді хххх, як судді, який здійснював судочинство за адміністративним позовом, відповідно до частини першої статті 2 КАС України;

2. Не дотримувався законодавства при здійсненні повноважень -  затягує судовий процесс;

На неприпустимість подібних порушень, що вкрай негативно позначаються на оперативності  та якості здійснення правосуддя, звернуто увагу у Постанові Президії Верховного суду України, Президії Ради суддів України від 03.04.2009  N 7 «Про стан здійснення судочинства адміністративними судами».
Або ж судді хххх  невідомо про цю Постанову, що свідчить про неналежний  рівень організації його діяльності та професіоналізму,  у результаті чого цей суддя не повною мірою забезпечує здійснення правосуддя, або ж він її проігнорував. 

Тому вважаю, що актуально щодо судді Самсонової В.В. пункт Постанови Президії Верховного Суду України  та президії  Ради суддів України:

8. Рекомендувати голові Ради  суддів  адміністративних  судів
України  розглянути  питання  про  притягнення  до дисциплінарної відповідальності суддів адміністративних судів, які систематично і
грубо  допускали  порушення  норм  матеріального та процесуального
права.

Прошу вас прийняти всі необхідні законні заходи, аби не затягувалося мій судовий процес, у іншому випадку, я буду змушена подати скаргу у вищестоящі інстанції.

_________________________            __________________

Лёлька
Пользователь
**

ОЛЬКА

Дата рождения ребенка: 18.12.2007
Стадия процесса: Суд ПИ в мою пользу!

Просмотр профиля
« Ответ #2042 : 23 Май 2009, 21:56:31 »

Леночка, я бы после жалобы заявила отвод судье: tommy
Стаття 27. КАСУ  Підстави для відводу (самовідводу) судді

1. Суддя  не  може  брати  участі в розгляді адміністративної
справи і відводиться:

4) за  наявності  інших  обставин,  які  викликають  сумнів у
неупередженості судді.

Но опять же процесс начнется с самого начала. Просто Ваша судья (а тем болеее женщина, и женскую психологию мы с Вами знаем) теперь однозначно будет вставлять Вам палки в колеса. Сначала заседания переносить, а потом решение не выдавать. а Вы будете нервничать.  girl_werewolf
Если же отвод не будете делать, тогда смягчите жалобу именно в личностных качествах.
Вважаю, що суддя Красногвардійського районного суду м.Дніпропетровська   неналежним чином виконував свої обов’язки, а саме:

1. Не забезпечив ефективного судового захисту моїх прав, як громадянки України, свобод та інтересів від  порушень  органами державної   влади,   органами   місцевого самоврядування,   їх   посадовими  і  службовими  особами,  що становить завдання судді хххх, як судді, який здійснював судочинство за адміністративним позовом, відповідно до частини першої статті 2 КАС України;

2. Не дотримувався законодавства при здійсненні повноважень -  затягує судовий процесс;

На неприпустимість подібних порушень, що вкрай негативно позначаються на оперативності  та якості здійснення правосуддя, звернуто увагу у Постанові Президії Верховного суду України, Президії Ради суддів України від 03.04.2009  N 7 «Про стан здійснення судочинства адміністративними судами».
Або ж судді хххх  невідомо про цю Постанову, що свідчить про неналежний  рівень організації його діяльності та професіоналізму,  у результаті чого цей суддя не повною мірою забезпечує здійснення правосуддя, або ж він її проігнорував.  

Тому вважаю, що актуально щодо судді Самсонової В.В. пункт Постанови Президії Верховного Суду України  та президії  Ради суддів України:

Прошу вас прийняти всі необхідні законні заходи, аби не затягувалося мій судовий процес, у іншому випадку, я буду змушена подати скаргу у вищестоящі інстанції.
_________________________            __________________

я бы написала так:
Вважаю за необхідне звернути у вагу Голови суду ... на невиконання суддею ... ст.ст.2, 122 КАСУ та Постанови Президії Верховного суду України, Президії Ради суддів України від 03.04.2009  N 7 «Про стан здійснення судочинства адміністративними судами».

Голова місцевого суду- не Голова Ради суддів, а Ваша скарга адресована ему, поэтому о привлечении писать не надо.
А заканчивать так как Вы закончили. Подмигивающий
« Последнее редактирование: 23 Май 2009, 21:59:52 от Лёлька » Записан

Елена_kolibric81
Глобальный модератор
Эксперт

580592508
Просмотр профиля Email
« Ответ #2043 : 23 Май 2009, 22:07:42 »

спасибо за комментарий. учту.
отвод делать не буду, тут же подам ходатайство о рассмотрении дела без моего присутствия,так как все равно в это время буду балдеть на море))). решение они будут обязаны прислать по почте, а сроки подачи скарги на апелляцию будут все равно считаться со дня получения на руки решения по почте.

что она сможет мне сделать, отказать? меня и это устроит, все равно апелляция не избежна....лишь бы не затягивали...

Лёлька
Пользователь
**

ОЛЬКА

Дата рождения ребенка: 18.12.2007
Стадия процесса: Суд ПИ в мою пользу!

Просмотр профиля
« Ответ #2044 : 23 Май 2009, 22:13:24 »

А мой суд практикует типа высылать, а потом говорит, что почта плохо работает, а в дело лепят левые реестры отправки (Даже не копии заказного!!!). Я так случайно узнала о своей Ухвале об устранении нарушений.

Елена_kolibric81
Глобальный модератор
Эксперт

580592508
Просмотр профиля Email
« Ответ #2045 : 23 Май 2009, 22:51:58 »

так на почте можно же взять справку какого числа получено письмо, даже если оно не заказное. я думаю такая справка - веский аргумент....

Лидуня
Член ВГО
Эксперт

Район: Сосновский
Дата рождения ребенка: 25.05.2006
Стадия процесса: Касация по делу сестры проиграна - мотив - зу 2240 принят раньше, после него был зу о семьях. Апеляция по 2007-2008 выиграна по 2240, касация подана по 2009

to44ka@ukr.net
Просмотр профиля
« Ответ #2046 : 23 Май 2009, 22:59:59 »

Тому вважаю, що актуально щодо судді Самсонової В.В. пункт Постанови Президії Верховного Суду України  та президії  Ради суддів України:

8. Рекомендувати голові Ради  суддів  адміністративних  судів
України  розглянути  питання  про  притягнення  до дисциплінарної відповідальності суддів адміністративних судів, які систематично і
грубо  допускали  порушення  норм  матеріального та процесуального
права.

Я наоборот считаю что нужно это указать, здесь она просит голову месного суда рекомендовать голове рады судей наказать свою судью...
Еще раз внимательно перечитайте заявление, есть места где неправильно составлено предложение, например: не відбулося по невідомих мені причинах - не видбулося з невидомых мени причин,  що я мати малолітнього дитини, - малолитньои..
Остаточный вариант - в блог.

оляля
http://www.urist.in.ua/showthread.php?t=4958&page=2158 пост 21573
« Последнее редактирование: 23 Май 2009, 23:21:53 от Лидуня » Записан

Дарящие от души добро - гораздо счастливее добро принимающих...
Апеляция повторная - удовлетворение 2007-2008 полное. На стадии повторной касации по 2009 году.
Marin4ik
Специалист

Дата рождения ребенка: 22.11.2007
Стадия процесса: кассационная жалоба получена ВАСУ

Просмотр профиля
« Ответ #2047 : 24 Май 2009, 00:00:47 »

Елена, а если попробовать такой вариант? За основу заявления я взяла мысли Вертера плюс Постанова Верховного суда.

Голові Красногвардійського районного суду

ЗАЯВА

Шановний пане Голово!
Я, П. І. Б., маю право заявити про карний злочин, який саме зараз здійснюється стосовно мене: а саме, позбавлення  мене, як громадянки України, конституційного права на ефективний судовий захист моїх прав, свобод та інтересів від  порушень  органами державної   влади,   органами   місцевого самоврядування,   їх   посадовими  і  службовими  особами.

Адже ще 24 листопада 2008 року, мною, до Красногвардійського  районного суду м. Дніпропетровська, було направлено адміністративний позов про визнання незаконною бездіяльність Управління праці та соціального захисту населення у Красногвардійському районі     м. Дніпропетровська, перерахунку та виплаті державної допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
Позов прийнято до провадження і розглядається суддею П. І. Б.

Попереднє слухання відбулося 13 лютого 2009 року.

Основне слухання було призначене на 20 травня 2009 року.
Проте, того дня воно так і не відбулося з невідомих мені причин.

Основне слухання було перенесено на 22 липня 2009 року.

Нагадую Вам, пане Голово, що згідно, ст.122 Кодексу Адміністративного судочинства,  адміністративна  справа  має  бути  розглянута  і вирішена протягом розумного строку,  але  не  більше  двох  місяців  з  дня відкриття  провадження  у  справі.

Проте, на сьогоднішній день мій позов до Красногвардійського районного суду м. Дніпропетровська «розглядається» вже понад  6 місяців.

Тобто:
1.  Суддя П. І. Б. не дотримується законодавства України при здійсненні своїх повноважень.

2. За цей час суддя П. І.Б. так і не забезпечив ефективного судового захисту моїх прав, як громадянки України, свобод та інтересів від  порушень  органами державної   влади,   органами   місцевого самоврядування,   їх   посадовими  і  службовими  особами,  що становить завдання судді його, як судді, який здійснював судочинство за адміністративним позовом, відповідно до частини першої статті 2 КАС України;

На неприпустимість подібних порушень, що вкрай негативно позначаються на оперативності  та якості здійснення правосуддя, звернуто увагу у Постанові Президії Верховного суду України, Президії Ради суддів України від 03.04.2009  N 7 «Про стан здійснення судочинства адміністративними судами».
 Або ж судді П. І. Б. невідомо про цю Постанову, що свідчить про неналежний  рівень організації його діяльності та професіоналізму,  у результаті чого цей суддя не повною мірою забезпечує здійснення правосуддя, або ж він її проігнорував.  

Пане Голово! З метою реализації моїх конституційних прав, я вимагаю закликати до порядку суддю ввіреного вам суду.
В інакшому випадку я буду змушена звернутися до відповідної кваліфікаційної комісіії (ради суддів)  з порушенням питання про дисциплінарну відповідальність судді П. І. Б., яка систематично і грубо  допускала  порушення  норм  матеріального та процесуального
права.
« Последнее редактирование: 24 Май 2009, 13:28:55 от Marin4ik » Записан

Елена_kolibric81
Глобальный модератор
Эксперт

580592508
Просмотр профиля Email
« Ответ #2048 : 24 Май 2009, 08:41:35 »

Девочки,всем большое спасибо...сейчас все подобью и размещу в блоге

Marin4ik
Специалист

Дата рождения ребенка: 22.11.2007
Стадия процесса: кассационная жалоба получена ВАСУ

Просмотр профиля
« Ответ #2049 : 24 Май 2009, 13:30:23 »

Елена, я ночью ошиблась, а сейчас внесла в заяву небольшую правку.
Есди будете использовать, то обращаться нужно в раду суддів

КлубничкаВероничка
Член ВГО
Эксперт

Евгения

Район: Ленинский
ФИО судьи: Викторов В.В.:2007-2009года, Бегунц А.О.:2010год
Дата рождения ребенка: 25.06.2007
Стадия процесса: Дело в ВАСУ... Ждем у моря погоды...

Просмотр профиля
« Ответ #2050 : 24 Май 2009, 14:21:52 »

Если я не озвучила свои ходатайства, я могу их озвучить в новой "редакции"?

Состав преступления не имеет значения, имеет значение состав суда.(с)А. Вайнер.
КлубничкаВероничка
Член ВГО
Эксперт

Евгения

Район: Ленинский
ФИО судьи: Викторов В.В.:2007-2009года, Бегунц А.О.:2010год
Дата рождения ребенка: 25.06.2007
Стадия процесса: Дело в ВАСУ... Ждем у моря погоды...

Просмотр профиля
« Ответ #2051 : 24 Май 2009, 14:35:05 »

А у меня собес от держмита отмазывается вот чем:
В частині стягнення з управління праці та соціального захисту населення усіх
витрат по справі, так як відповідно до рішення XXX сесії Ленінської районної у місті Харкові ради
5-го скликання від 25 грудня 2008 р. № 09/30-08 «Про звільнення управління праці та соціального
захисту населення Ленінської районної у місті Харкові ради від сплати державного мита із позовних
заяв до місцевого суду Ленінської районного міста Харкова в 2008 році» управління звільнено від
сплати зазначених витрат.

Состав преступления не имеет значения, имеет значение состав суда.(с)А. Вайнер.
werter
Член ВГО
Пользователь

Просмотр профиля Email
« Ответ #2052 : 24 Май 2009, 14:46:22 »

Девушки, пропишите пожалуйста еще такой момент - господин председатель, рядом с Вами работает человек, который отказывается исполнять свои должностные обязанности - вершить правосудие, и своими действиями бросает тень на весь колектив, находящийся в Вашем административном подчинении (типа - подставляет тебя), и выставляет на посмешище наше государство Украина, которое заявило о своем европейском выборе, и одновременно, в лице своего служащего, попирающего права своих граждан, в частности - Право на справедливий суд (ст. 6 Конвенции).
Елена_kolibric81
Глобальный модератор
Эксперт

580592508
Просмотр профиля Email
« Ответ #2053 : 24 Май 2009, 15:05:08 »

А у меня собес от держмита отмазывается вот чем:
В частині стягнення з управління праці та соціального захисту населення усіх
витрат по справі, так як відповідно до рішення XXX сесії Ленінської районної у місті Харкові ради
5-го скликання від 25 грудня 2008 р. № 09/30-08 «Про звільнення управління праці та соціального
захисту населення Ленінської районної у місті Харкові ради від сплати державного мита із позовних
заяв до місцевого суду Ленінської районного міста Харкова в 2008 році» управління звільнено від
сплати зазначених витрат.

у Трещевой в решении это аргументировано так:
Відповідно до частини 1 статті 94 КАС України, якщо судове рішення ухвалене на користь  сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, суд присуджує всі здійснені нею документально підтверджені судові витрати з Державного бюджету України. Відповідно до частини 3 статті 94 КАС України якщо адміністративний позов задоволено частково, судові витрати, здійснені позивачем, присуджуються йому відповідно до задоволених вимог.

werter, спасибо за коммент...учту...

werter
Член ВГО
Пользователь

Просмотр профиля Email
« Ответ #2054 : 24 Май 2009, 15:28:56 »

К стати, долго бился головой об стол - не мог вспомнить где "это" раньше встречал, то, что не придумал - помнил четко, сегодня нашел:
"9. Відповідно до статті 55 КАС України в разі вибуття або заміни сторони чи третьої особи у відносинах, щодо яких виник спір, суд допускає на будь-якій стадії адміністративного процесу заміну відповідної сторони чи третьої особи правонаступником.
При визначенні процесуального правонаступництва судам слід виходити з того, хто є правонаступником у спірних правовідносинах, та враховувати, що якщо під час розгляду адміністративної справи буде встановлено, що орган державної влади, орган місцевого самоврядування, рішення, дії чи бездіяльність яких оскаржуються, припинили свою діяльність, то в такому випадку суду необхідно залучити до участі у справі їх правонаступників. У випадку ж відсутності правонаступників суду необхідно залучити до участі у справі орган, до компетенції якого належить вирішення питання про усунення порушень прав, свобод чи інтересів позивача. У разі зменшення обсягу компетенції суб'єкта владних повноважень, не пов'язаного з припиненням його діяльності, до участі у справі як другий відповідач судом залучається інший суб'єкт владних повноважень, до компетенції якого передані або належать функції чи повноваження щодо вирішення питання про відновлення порушених прав, свобод чи інтересів позивача.
Виходячи з положень статей 55, 56 Конституції України у будь-якому разі в названих вище випадках спірні правовідносини допускають правонаступництво, а тому суди повинні враховувати, що відмова у відкритті або закриття провадження у такій справі з підстав ліквідації (припинення діяльності, позбавлення частини повноважень, звільнення з посади, скорочення посади) суб'єкта владних повноважень є неприпустимими.
ПЛЕНУМ ВИЩОГО АДМІНІСТРАТИВНОГО СУДУ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А 06.03.2008 N 2
Про практику застосування адміністративними судами окремих положень Кодексу адміністративного судочинства України під час розгляду адміністративних справ

Это дополнительный аргумент в споре об ответственности утсзн перед лицами застрахованными в сист.общеоб.соц.страха
Страниц: 1 ... 132 133 134 135 136 [137] 138 139 140 141 142 ... 487   Вверх
  Печать  

Перейти в: