Украинский социальный форум
24 Сентябрь 2018, 01:44:55 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Просьба ко всем пользователям форума обновить данные в профиле на форуме и сайте! Укажите свой город на русском или украинском языке!

Начало   Помощь Поиск Календарь Медиа Войти Регистрация  
Страниц: 1 ... 119 120 121 122 123 [124] 125 126 127 128 129 ... 487   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Консилиум  (Прочитано 1532389 раз)
Люли
Глобальный модератор
Эксперт

491730956
Просмотр профиля
« Ответ #1845 : 16 Май 2009, 14:39:39 »

Но только я не понимаю зачем снова писать тимошенко.

Я думаю, что написать ещё раз можно. Я работала на большом предприятии, где был Председатель Правления и у него около восьми замов, которые отвечали за разные сферы деятельности. Когда приходило письмо на имя Председателя, то он давал указание разобраться соответствующему заму (или нескольким). Но когда приходила жалоба на ответ, то Председатель "вызывал на  ковёр" зама и с ним "разбирался", иногда дело доходило до увольнения.
Я о том, что то же самое и Юлей - ей надо ещё раз написать, как правильно говорит  Piyavka,что бы она разобралась сама. И нужно жирным шрифтом выделить абзац, в котором говорится, что мы должны получать прожиточный минимум  и согласно каких законов.
А Вы знаете, я ведь и сама по работе именно с таким подходом и сталкиваюсь. Письмо приходит на Начальника, но он никогда не будет его рассматривать, а отправит по цепочке: Зам - начальник отдела - исполнитель. Даже ответ подпишет зам, а начальник ответ и не увидит. А проснется только тогда, когда на этот ответ вернется ГАВ.

Ну а СМИ- вообще вне конкуренции. Туда тоже надо, для громогласности, это однозначно.

Может опубликовать на форуме список-таблицу, кому, когда и сколько раз писали? Указать наличие ответа.
Раз подход к письмам у нас таков (см. выше) angry2.... На ответ, пишем всем из списка своё "ГАВ"(чтоб наконец, попало на глаза адресату). Имея ответ на ГАВ, уже напишем "Общий 1 ОТВЕТ" открытым письмом через СМИ.
Вот свежий аргумент, чтобы СМИ нам не подумав, не отказывало:

вiд 12.05.2009 № 299/2009

У К А З
                        ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про заходи щодо забезпечення надання інформації з питань соціально-економічної ситуації в Україні
.....
п о с т а н о в л я ю:
....
Кабінету   Міністрів  України  забезпечувати  інформування громадян шляхом оприлюднення в засобах масової  інформації  даних про:

стан виконання  Державного  бюджету  України  за  доходами  і видатками;  фінансування  Державного  бюджету  України  за   типом боргового зобов'язання (щокварталу);

стан соціальних   виплат,   у  тому  числі  виплат  державної соціальної допомоги малозабезпеченим  сім'ям,  державної  допомоги сім'ям  з  дітьми,  зокрема  допомоги  у  зв'язку  з вагітністю та пологами, допомоги при народженні дитини (щомісяця);

розрахунки щомісячного   фактичного   розміру    прожиткового мінімуму  на одну особу,  а також окремо для основних соціальних і демографічних груп населення (щомісяця).

Natalinа, от части я согласна с Вами. Всё они знают, и грубо говоря писать им не зачем. Я изначально верила, что они на фоне выборов могут почухаются. Но, увы  scenic с нас УЛЫБАЮТСЯ   diablo. Поэтому, письма нужны не как попытка пробиться к людям с властью, а всего лишь как документальная фиксация попытки "ДОСУДЕБНОГО" урегулирования спора. Такая себе аналогия письма в УПСЗН. Применить ответы, думаю, можно и в Европейском суде и на выборах. triniti

Спасибо ЗЕДу за Победу!
guess
Эксперт

Статус: Застрахованная (нный)

Просмотр профиля
« Ответ #1846 : 16 Май 2009, 14:55:57 »

Marin4ik, очень разумно..Писать надо всем..Но для действующей власти самое дейтсвенное-это крики оппозиции..Не наши с вами, а конкурентов в борьбе за президентское кресло.
tarantino1974
Глобальный модератор
Эксперт

Дата рождения ребенка: 14 февраля 2008
Стадия процесса: кассационная жалоба получена ВАСУ

Просмотр профиля
« Ответ #1847 : 16 Май 2009, 15:10:36 »

Anvitasa, завтра пойду требовать решение, приготовлю жалобу на председателя суда (на всякий случай), поделюсь обязательно, если до 25 удастся вырвать постанову.

Истина где-то рядом
Lotos
Член ВГО
Новичок

Район: Центрально-городской
Дата рождения ребенка: 24.03.2007 г.

Просмотр профиля
« Ответ #1848 : 16 Май 2009, 15:16:34 »

Anvitasa, завтра пойду требовать решение, приготовлю жалобу на председателя суда (на всякий случай), поделюсь обязательно, если до 25 удастся вырвать постанову.

Не, завтра не ходи, лучше в понедельник. (шучу)

tarantino1974
Глобальный модератор
Эксперт

Дата рождения ребенка: 14 февраля 2008

Просмотр профиля
« Ответ #1849 : 16 Май 2009, 15:19:14 »

Вот, что значит много выходных, теперь не пойму какой день недели taunt

Истина где-то рядом
Anvitasa
ТАТЬЯНА
Глобальный модератор
Эксперт

Дата рождения ребенка: 21.12.2007
Стадия процесса: По детям войны получено решение ЕСПЧ - теперь очень хАчу денЁг!!!

Просмотр профиля
« Ответ #1850 : 16 Май 2009, 15:45:11 »

Извините, а я опять про своих баранов. :Улыбка
Застрахованным управления стали выплачивать с 01 января 2007 года. До этого платил ФСС. Мы всё хотим доказать, что управление работает все-таки с законом 2240, ссылаясь на положение управления или на Типовое.
Я посмотрела старое Типовое положение, которое втратили чинність с 30.05.2007 г. Так вот из этого старого:
3. Основними завданнями управління є:
забезпечення у межах своїх повноважень дотримання законодавства про працю, охорону праці, зайнятість, загальнообов'язкове державне соціальне страхування, пенсійне забезпечення, соціальний захист населення;

У меня теперь возник вопрос: что именно относилось к деятельности управлений по обеспечению соблюдения законодательства об общеобязательном государственном соц страховании до 2007года? Что они еще такого делают?

Смотрим ЗУ про основи:
Стаття 4. Види загальнообов'язкового державного соціального страхування
Залежно від страхового випадку є такі види загальнообов'язкового державного соціального страхування:
пенсійне страхування;это указано в положении отдельно как пенсионное обеспечение
страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням; это ФСС
медичне страхування; это, видимо к УТСН не относится
страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності; это отдельный фонд, а если из положения - то законодавство про охорону праці?
страхування на випадок безробіття; Это тоже отдельний фонд, а в положении - безробіття
інші види страхування, передбачені законами України. Какие еще?
Відносини, що виникають за зазначеними у частині першій цієї статті видами загальнообов'язкового державного соціального страхування, регулюються окремими законами, прийнятими відповідно до цих Основ.

Если брать во внимание то, что они - Управление труда и т д, то можно отнести кним каждый из этих фондов в какой-то степени: и нещастя, и фонд занятости, и ес-но наш ФСС. Так тогда чем нам помогает Положение вообще - только тем, что есть общая для всего фраза загальнообов'язкове державне соціальне страхування ?
« Последнее редактирование: 16 Май 2009, 15:57:31 от Anvitasa » Записан

Sabrina
Член ВГО
Новичок

Елена

ФИО судьи: Карпенко О. Н.
Дата рождения ребенка: 2005, 2007
Стадия процесса: Получено пособие по решению суда за 2007 год. Решаю как быть дальше.

Просмотр профиля
« Ответ #1851 : 16 Май 2009, 17:10:17 »

А может они деньги заказали и задолженньсть выплатить и текущие. Кстати текущие платеж пришел в каком размере? Что вы просили?

Текущий пришел в том же размере, что и всегда  144,10 грн

НАТАСЬЯ
Глобальный модератор
Специалист

Дата рождения ребенка: 17.04.2007г.
Стадия процесса: Суд ПИ - отказ 26.05.11-апелляция

Просмотр профиля
« Ответ #1852 : 16 Май 2009, 20:37:50 »

Может опубликовать на форуме список-таблицу, кому, когда и сколько раз писали? Указать наличие ответа.
Раз подход к письмам у нас таков (см. выше) angry2.... На ответ, пишем всем из списка своё "ГАВ"(чтоб наконец, попало на глаза адресату). Имея ответ на ГАВ, уже напишем "Общий 1 ОТВЕТ" открытым письмом через СМИ.
Вот свежий аргумент, чтобы СМИ нам не подумав, не отказывало:

вiд 12.05.2009 № 299/2009

У К А З
                        ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про заходи щодо забезпечення надання інформації з питань соціально-економічної ситуації в Україні
.....
п о с т а н о в л я ю:
....
Кабінету   Міністрів  України  забезпечувати  інформування громадян шляхом оприлюднення в засобах масової  інформації  даних про:

стан виконання  Державного  бюджету  України  за  доходами  і видатками;  фінансування  Державного  бюджету  України  за   типом боргового зобов'язання (щокварталу);

стан соціальних   виплат,   у  тому  числі  виплат  державної соціальної допомоги малозабезпеченим  сім'ям,  державної  допомоги сім'ям  з  дітьми,  зокрема  допомоги  у  зв'язку  з вагітністю та пологами, допомоги при народженні дитини (щомісяця);

розрахунки щомісячного   фактичного   розміру    прожиткового мінімуму  на одну особу,  а також окремо для основних соціальних і демографічних груп населення (щомісяця).

Мне очень понравилась эта  идея.
Особенно, в свете того, что судьи и их помощники читают наш и другие форумы.
Да и выборы на носу. Пока они все раскачиваются, но скоро начнется борьба за голоса... Смеющийся Шокирован Смеющийся

Anvitasa
ТАТЬЯНА
Глобальный модератор
Эксперт

Дата рождения ребенка: 21.12.2007
Стадия процесса: По детям войны получено решение ЕСПЧ - теперь очень хАчу денЁг!!!

Просмотр профиля
« Ответ #1853 : 16 Май 2009, 20:46:48 »

Итак, о беседе. Они полностью согласны со второй половиной 2007 года, но все равно подают апеляцию, т к от них требуют. (Мы это и так знаем.) А т к у меня только 2008 год, то мне ничего не светит.
Я говорю:" да, по ЗУ О помощи, а не по ЗУ2240". 
Они: "Мы с 2240 не работаем, у них свой фонд, мы никакого отношения к нему не имеем"
Я: "У ФСС средства состоят из взносов и бюджетных денег. У них тоже были субвенции"
Они: "По вашим пособиям у них не было бюджетных денег. В 2008 году Вас ввели (всех) в ЗУ О помощи, и эти изменения остались."

Я как бы умом понимаю, где рыть, но красиво сказать пока не готова. Еще меня настораживает отсутсвие субвенций у ФСС. Что на это сказать? Смотреть старые Госбюджеты (2005 и 2006)? Может кто знает, где уже есть красивые изложения подобных вопросов. Подскажите, плиз.

в ПКМУ 530 сказано:
12. Допомога при народженні дитини та допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку призначається застрахованим особам органами праці та соціального захисту населення та виплачується за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у порядку і розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України.

А я хочу найти дополнительный аргумент относительно того, что ФСС тоже платил не со своих средств, а из бюджетных, и теперь он бюджетные средства не получает, т к их перекинули собесам. А право застрахованныхъ осталось. Это подтверждает даже нынешний бюджет: помощь согласно двух законов. Значит кто-то же должен платить нашу помощь по ЗУ2240.
Что-то типа такой цепочки хочу выстроить. только нужно этот один момент.

Нашла я тот момент, который искала. Получилось вот что:

У відповідності до п.1 ст.19 Закону №2240-ІІІ джерелами формування коштів загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням, наряду з іншими видами надходжень, визначеними у цьому пункті, є, зокрема, асигнування із Державного бюджету України (пп.4 п.1 ст.19).
Кошти загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням, відповідно до ч.2 п.2 ст.19 Закону №2240-ІІІ, зараховуються на єдиний централізований рахунок Фонду в установах банків.
Так, у відповідності Додатку №3 «Розподіл видатків Державного бюджету України на 2006 рік»  до Закону України "Про Державний бюджет України на 2006 рік" у Державному бюджеті на 2006 рік заплановано відшкодування витрат Фонду соціального захисту з тимчасової втрати працездатності на виплату допомоги при народженні дитини (код програмної класифікації видатків та кредитування державного бюджету 2501560; код функціональної класифікації – 1040) у розмірі 1042178,0 тис. грн.  
У 2007 та 2008 роках такі видатки Державного бюджету не заплановано. Наведене свідчить про те, що у 2007 році у зв’язку з передачею повноважень з виплати допомоги при народженні дитини органам праці та соціального захисту населення фінансування Фонду соціального захисту з тимчасової втрати працездатності на виплату зазначеної допомоги не проводилось, тоді як у попередньому 2006 році саме за рахунок фінансування з Державного бюджету України здійснювалась виплата допомоги застрахованим особам.

Но это касается только помощи при рождении. А про помощь по уходу - получается, что ФСС платил ее все-таки из своих средств.
Получается, что передали полномочия, сменили источник финансирования.

А в преамбуле закона 2240 есть:
Матеріальне забезпечення та соціальні послуги, що надаються за цим Законом, є окремим видом загальнообов'язкового державного соціального страхування громадян, що здійснюється Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Т.е. нормы этого закона касаются только Фонда.

Я, конечно, понимаю, что тут в игру вступает Конституция и вето на уменьшение наших прав. Но что-то мне не особо нравится найденное.
Остается только один пока неразбитый аргумент - абз.1 ч.2 ст.56 Закону України «Про Державний бюджет на 2007 рік»: допомога при народженні дитини та по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку відповідно до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» та Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням» здійснюється за рахунок коштів відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.
 Тобто Законом України «Про Державний бюджет на 2007 рік» передбачено виплату спірних допомог на підставі обох вищенаведених законів.
То же самое в бюджете 2009.

Мама
Новичок
*

Просмотр профиля
« Ответ #1854 : 16 Май 2009, 21:35:41 »

Добрый вечер!Какие вы все молодцы!Иметь надежду в таком вопросе, как спор с власть имущими...Девчонки (и мальчишки), если разбогатею (когда правосудие свершится и выплатят все задолженности), поставлю всем нам, МАМАМ, памятник, ей Богу...
А если серьезно, то если б у меня была возможность задать вопрос Юле, Ющенко и тп, я б спросила, зачем дразнить народ, зная заранее, что никаких обещаний не выполните? Ведь не просто так наша законодательная база двояка. Денег в стране не осталось, нужно просить у Европы, Америки и тд, а для этого надо быть хорошим, демократическим государством.Так для показухи - ЗУ2240, а для мам - другой "Про Бюджет"...А как можно вырастить здоровое поколение на 144 грн? Думают, что отменят нормативы по физ-ре - и дети перестанут умирать на уроках???Да при чем тут нормативы? Кто-то из этих власть имущих поинтересовался, чем питаются большинство детей в родном государстве? Ющенко в Польшу - как на срачку (СОРИ), но яблочки-то польские вряд ли кушает, и деткам своим не дает...
Извините за словесное недержание....
Можете закидать яблоками...польскими...

Люли
Глобальный модератор
Эксперт

491730956
Просмотр профиля
« Ответ #1855 : 16 Май 2009, 21:44:32 »

.... если б у меня была возможность задать вопрос Юле, Ющенко и тп, я б спросила, зачем дразнить народ, зная заранее, что никаких обещаний не выполните? ....
Вовремя пообещать  - почти, что СДЕЛАТЬ biggrin К сожелению, пока у нас так  girl_mad

Спасибо ЗЕДу за Победу!
Marin4ik
Специалист

Дата рождения ребенка: 22.11.2007

Просмотр профиля
« Ответ #1856 : 16 Май 2009, 22:47:16 »

Еще один сегодняшний материал - исками мамочек заинтересовался блок Литвина - харьковская организация. В связи с этим проводит типа акцию помощи - как сотавить иск, памятка и т. д.

http://zed.in.ua/forum/index.php/topic,20.msg4200.html#msg4200

2.     Хто має право звернутись із позовом: матері, які отримували допомогу по догляду за дитиною у період з липня 2007  до січня 2008 року.

девочки это что получается что весь 2008 в пролете?

Не принимайте буквально все то, что они написали. НЕ думаю, что они серьезно вникали в нашу проблему. ПРимер тому иск куцый и несерьезный по сравнению с нашими.

Выложила исключительно для того, чтобы показать, что партии начинают готовиться к выборам и собираются нашей проблемой размахивать, как флагом.

И этим надо воспользоваться.

КлубничкаВероничка
Член ВГО
Эксперт

Евгения

Район: Ленинский
ФИО судьи: Викторов В.В.:2007-2009года, Бегунц А.О.:2010год
Дата рождения ребенка: 25.06.2007
Стадия процесса: Дело в ВАСУ... Ждем у моря погоды...

Просмотр профиля
« Ответ #1857 : 17 Май 2009, 04:29:08 »

А в преамбуле закона 2240 есть:
Матеріальне забезпечення та соціальні послуги, що надаються за цим Законом, є окремим видом загальнообов'язкового державного соціального страхування громадян, що здійснюється Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Т.е. нормы этого закона касаются только Фонда.

Я, конечно, понимаю, что тут в игру вступает Конституция и вето на уменьшение наших прав. Но что-то мне не особо нравится найденное.
Остается только один пока неразбитый аргумент - абз.1 ч.2 ст.56 Закону України «Про Державний бюджет на 2007 рік»: допомога при народженні дитини та по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку відповідно до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» та Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням» здійснюється за рахунок коштів відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.
 Тобто Законом України «Про Державний бюджет на 2007 рік» передбачено виплату спірних допомог на підставі обох вищенаведених законів.
То же самое в бюджете 2009.
Грустно... Но я хочу задать вопрос собесу: "Какими нормативными актами управлению ЗАПРЕЩЕНО использовать ЗУ2240 при назначении помощи застрахованным"? В положении не указано, что корыстуються только 2811, там: ЗАКОНАМИ - во множественном числе.
Еще из "непонятого собесом":
ІІІ. Я не погоджуюсь з доводами представників відповідача в тій частині, що  „...виконання Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням», на який посилається позивач, не належить до компетенції органів праці та соціального захисту населення, оскільки матеріальне забезпечення за цим законом передбачено саме за рахунок бюджету Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, що формується шляхом сплати страхових внесків (ст.1).”
Статтею 1 та Пунктом 4 частини 1 статті 19 Закону 2240 передбачено, що джерелами формування коштів загальнообов'язкового державного соціального страхування також є асигнування із Державного бюджету України.
Відповідно до частини 2 статті 56 Закону України від 19.12.2006, № 489-V "Про Державний бюджет України на 2007 рік" допомога при народженні дитини та по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку відповідно до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" та Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням" здійснюється за рахунок коштів відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Зазначена норма Закону не визнавалася неконституційною, тому являється чинною та регулює правовідносини стосовно визначення джерел фінансування виплати зазначених видів соціальних гарантій.
Таким чином з 01.01.2007 року допомога при народженні дитини виплачується з Державного бюджету України, що виключає можливість здійснення таких виплат за рахунок Фонду соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності.

ІV. Щодо стверження Відповідача1 нібито до його компетенції не належить нарахування допомог згідно статей 41 та 43 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням».
Як ствержує Віідповідач1, в його компетенції знаходиться лише виконня Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» від 21.11.1992 р., прийнятого відповідно до Конституції України та встановлювающего  гарантований державою рівень матеріальної підтримки сімей з дітьми шляхом надання державної грошової допомоги.
Але ст. 1 даного закону встановлено, що громадяни України, в сім'ях яких виховуються та проживають неповнолітні діти, мають право на державну допомогу у випадках та на умовах, передбачених цим Законом та іншими законами України.
Тобто законодавець одразу, при прийнятті даного Закону, визначив, що норми цього закону не є вичерпними законодавчими нормами щодо забезпечення соціального захисту.
Що і підтверджує наявність (прийняття в подальшому) інших законів, які також стосуються соціального забезпечення населення, зокрема це: 
- ЗУ «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії» від 05.10.2000 р. визначає правові засади формування та застосування державних соціальних стандартів і нормативів, спрямованих на реалізацію закріплених Конституцією України та законами України основних соціальних гарантій (загальній закон);
- ЗУ «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням» від 18.01.2001 р., визначає коло осіб, застрахованих в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням (спеціальний закон).
Тобто, сам ЗУ «Про допомогу сім’ям з дітьми» має посилання на інші закони України - чим дозволяє їх використання.
Згідно Постанови КМУ від 16.01.2007р. №32 «Питання виплати застрахованим особам допомоги при народженні дитини та по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку» допомога при народженні дитини та допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку призначається органами праці та соціального захисту населення за місцем проживання застрахованих осіб.
Відповідно до наказу Міністерства праці та соціальної політики України від 06.12.2006 року № 453 «Про передачу функцій призначення та виплати допомоги при народженні дитини та по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку застрахованим особам від страхувальників та робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та його відділень органам праці та соціального захисту населення» зазначено, що така передача здійснюється у зв'язку з виплатою допомоги у 2007 році з коштів державного бюджету. Тобто Відповідачу1 були передані функції Фонда у відношенні призначення та виплати зазначених допомог. При цьому, Відповідач1 повинен  своєчасно формувати заявки по коштах державного бюджету, необхідних на виплату застрахованим особам допомоги при народженні дитини та по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, починаючи з 1 січня 2007 року.
Держава, передбачивши асигнування соціальних гарантій сама визначає якими державними органами ці виплати будуть здійснюватися. Тому, приймаючи до уваги, що такими органами визнані управління праці та соціального захисту населення, яким безумовно делеговані повноваження, починаючи з 2007 року здійснювати виплати як застрахованим, так і не застрахованим особам допомогу, Відповідач1 не має права самостійно відмовлятися від таких обов'язків, та зазначати, що він будуть їх виконувати лише в частині.
Я є особою, застрахованою в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням та справно сплачувала відрахування на даний вид страхування (з цім погоджується і Відповідач1, адже у наданому суду Повідомленні про надання державної допомоги сім’ям з дітьми він зазначив: «призначено відповідно до Закону України: допомога по догляду за дитиною до 3 років працюючим жінкам ....), то розміри допомоги при народженні та догляду за дитиною повинно призначатись Згідно ЗУ «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням»,
але ні в якому разі не на підставі ЗУ «Про допомогу сім’ям з дітьми», адже в цьому законі чітко визначено (принаймні в редакції, яка використовувалась в 2007 році):
- одноразова допомога при народженні дитини за цим Законом надається одному з батьків дитини (усиновителю чи опікуну), не застрахованому в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування (ст.10)
- право на допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку за цим Законом має не застрахована в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування особа (один з батьків дитини, усиновитель, опікун, баба, дід або інший родич), яка фактично здійснює догляд за дитиною (ст.13).
Оскільки правові положення, які передбачають виплату щомісячної допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку в розмірі не нижчому за прожитковий мінімум були поновлені в дії відповідно до Рішень КСУ №6-рп та №10-рп, вони є чинними, тобто не скасовані, не змінені, і я маю право на її одержання. І органи державної влади не можуть свідомо зменшувати ці виплати. Тобто, невикористання Управлінням праці і соціального захисту населення Ленінської міської ради у м. Харкові в роботі закону, який визначає спеціальні правовідносини саме для осіб, ЗАСТРАХОВАНИХ в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування не має законного підґрунтя.
« Последнее редактирование: 17 Май 2009, 04:43:40 от КлубничкаВероничка » Записан

Состав преступления не имеет значения, имеет значение состав суда.(с)А. Вайнер.
elohka
Член ВГО
Новичок

Район: Луганская обл.
ФИО судьи: Хоменко В.И.
Дата рождения ребенка: 17.12.2007
Стадия процесса: ОС 9 сентября

Просмотр профиля
« Ответ #1858 : 17 Май 2009, 07:19:02 »

Еще один сегодняшний материал - исками мамочек заинтересовался блок Литвина - харьковская организация. В связи с этим проводит типа акцию помощи - как сотавить иск, памятка и т. д.

http://zed.in.ua/forum/index.php/topic,20.msg4200.html#msg4200
2.     Хто має право звернутись із позовом: матері, які отримували допомогу по догляду за дитиною у період з липня 2007  до січня 2008 року.

девочки это что получается что весь 2008 в пролете?

Не принимайте буквально все то, что они написали. НЕ думаю, что они серьезно вникали в нашу проблему. ПРимер тому иск куцый и несерьезный по сравнению с нашими.

Выложила исключительно для того, чтобы показать, что партии начинают готовиться к выборам и собираются нашей проблемой размахивать, как флагом.

И этим надо воспользоваться.

полностью с вами согласна,если они нами хотят воспользоваться на выборах,а я думаю мам по Украине много,а это +дополнительные голоса,то стучать нужно во все двери,а вдруг кто и согласится нам помочь не на словах и обещаниях,а реально!
а спросила потому что у меня иск 2008-2009 год и чем ближе к суду тем страшнее,а с другой стороны хуже ведь не бедет Подмигивающий

с надеждой на лучшее!!!!!!!!!!!!!!!!!!javascript:void(0); girl_in_love party
Люли
Глобальный модератор
Эксперт

491730956
Просмотр профиля
« Ответ #1859 : 17 Май 2009, 09:08:17 »

Держава, передбачивши асигнування соціальних гарантій сама визначає якими державними органами ці виплати будуть здійснюватися. Тому, приймаючи до уваги, що такими органами визнані управління праці та соціального захисту населення, яким безумовно делеговані повноваження, починаючи з 2007 року здійснювати виплати як застрахованим, так і не застрахованим особам допомогу, Відповідач1 не має права законних пiдстав самостійно відмовлятися від таких обов'язків, та зазначати, що він будуть їх чи виконувати  їх лише в окремiй частині.

але ні в якому разі не на підставі (немнного эмоционально biggrin, думаю надо перефразировать)ЗУ «Про допомогу сім’ям з дітьми», адже в цьому законі чітко визначено (принаймні в редакції, яка використовувалась в 2007 році):
- одноразова допомога при народженні дитини за цим Законом надається одному з батьків дитини (усиновителю чи опікуну), не застрахованому в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування (ст.10)
- право на допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку за цим Законом має не застрахована в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування особа (один з батьків дитини, усиновитель, опікун, баба, дід або інший родич), яка фактично здійснює догляд за дитиною (ст.13).
Оскільки правові положення, які передбачають виплату щомісячної допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку в розмірі не нижчому за прожитковий мінімум були поновлені в дії відповідно до Рішень КСУ №6-рп та №10-рп, вони є чинними, тобто не скасовані, не змінені, і   я маю право на її одержання. І органи державної влади не можуть свідомо зменшувати ці виплати. Тобто, невикористання Управлінням праці і соціального захисту населення Ленінської міської ради у м. Харкові в роботі закону, який визначає спеціальні правовідносини саме для осіб, ЗАСТРАХОВАНИХ в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування не має законного підґрунтя.
Хорошо написано (для 2007 г) КлубничкаВероничка, я отредактировала чуть. Готовые  :good:Заперечення 
« Последнее редактирование: 17 Май 2009, 09:12:10 от Люли » Записан

Спасибо ЗЕДу за Победу!
Страниц: 1 ... 119 120 121 122 123 [124] 125 126 127 128 129 ... 487   Вверх
  Печать  

Перейти в: