Украинский социальный форум
12 Декабрь 2018, 07:03:52 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Идет процесс формирования участников для создания Всеукраинской общественной организации (раздел "читать всем")

Начало   Помощь Поиск Календарь Медиа Войти Регистрация  
Страниц: 1 ... 57 58 59 60 61 [62] 63 64 65 66 67 ... 113   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Подскажите! я новичек !!!  (Прочитано 374412 раз)
irisa_2804
Член ВГО
Эксперт

ИРИНА

Район: Первомайский
Дата рождения ребенка: 28 января 2007
Статус: Застрахованная (нный)
Стадия процесса: ПИ, апеляции - полный отказ. Отправлен формуляр в ЕСПЧ

Просмотр профиля
« Ответ #915 : 22 Ноябрь 2009, 16:25:32 »

Ростишка! Я бы делала так.
1. как у вас в иске описывала ситуацию с января по май 2009 года по закону " О помощи семьям с детьми" и оспаривала отказ в перерасчете.
2 с сенятбря 2009 года т.к. это уже новое назначение, оспаривала бы непосредственно сам размер  назначения, т.е. уведомление от управления, который  видповидно до постановы, а не по Закону.

Ростишка
Новичок
*

Район: Приморский
ФИО судьи: пока не знаю
Дата рождения ребенка: 29.10.2008
Стадия процесса: Сочиняю жалобу в ГУТСЗН

Просмотр профиля Email
« Ответ #916 : 22 Ноябрь 2009, 20:26:36 »

Ростишка! Я бы делала так.
1. как у вас в иске описывала ситуацию с января по май 2009 года по закону " О помощи семьям с детьми" и оспаривала отказ в перерасчете.
2 с сенятбря 2009 года т.к. это уже новое назначение, оспаривала бы непосредственно сам размер  назначения, т.е. уведомление от управления, который  видповидно до постановы, а не по Закону.
Согласна, но не могу сформулировать, что за чем.
Начало иска выложила в другом топике, повторюсь здесь:
АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ

Про визнання противоправними дій та бездіяльності органа місцевго самоврядування під час виконання ним делегованих повноважень та поновлення порушеного цими (та іншими) діями суб'єктивного публічного права
(ч.2 Ст. 55 Конституції України, ч.1 Ст. 2 КАСУ)

Згідно з положеннями Конституції  України (далі - Конституція):

- Україна є демократична, соціальна, правова держава (Ст.1 Конституції), права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави, вона відповідає перед людиною за свою діяльність, а утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним її обов'язком (ч.2 Ст.3 Конституції);

- Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними (Ст.21 Конституції), конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані (ч.2 Ст.22 Конституції), при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод (ч.2 Ст.22 Конституції), конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України (ч.1 Ст.64 Конституції);

- Кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи інших людей (Ст.68 Конституції), норми Конституції України є нормами прямої дії, звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується (ч.3 Ст.8 Конституції), права і свободи людини і громадянина захищаються судом (ч.1 Ст.55 Конституції), кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб (ч.2 Ст.55 Конституції).

Я, громадянка України, Бiлоус Iрина Василiвна, у зв'язку з тим, що в моєй сім'ї виховується та проживає дитина, маю право на державну допомогу, право, яке є - складовою частиною мого конституційного права на соціальний захист.
Згідно з положеннями Ст. 1 Закону України № 2811-XII від 21.11.92 р. "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (В редакції яка діяла на момент виникнення правовідносин з приводу отримання держдопомоги –жостень 2008 року) (Відомості Верховної Ради України (Далі - ВВР) 1993, N5 від 02.02.1993)(Далі - Закон про держдопомогу):

"Громадяни України, в сім'ях яких виховуються та проживають неповнолітні діти, мають право на державну допомогу у випадках та на умовах, передбачених цим Законом та іншими законами України… Порядок призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми та перелік документів, необхідних для призначення допомоги за цим Законом, встановлюється Кабінетом Міністрів України.".

Згідно з положеннями п.п. 2,3 Ст. 3 Закону про держдопомогу: "Відповідно до цього Закону призначаються такі види державної допомоги сім'ям з дітьми: 2) допомога при народженні дитини; 3) допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;".
Згідно з положеннями пп.2 п.1 "Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми", який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1751 "Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми" (Далі - Порядок): "Цей Порядок визначає умови призначення і виплати таких видів державної допомоги сім'ям з дітьми, передбачених Законом України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми": 2) допомога при народженні дитини (пункти 10-16 цього Порядку);".

Всі види державної допомоги сім'ям з дітьми, крім допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами жінкам, зазначеним у частині другій статті 4 цього Закону, призначають і виплачують органи соціального захисту   населення   за   місцем проживання батьків (Ст.5 Закону України " Про державну допомогу сім'ям з дітьми").
Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом (Ст.46 Конституції). Кожен має право на достатній життєвий рівень для
себе і своєї сім'ї, що включає достатнє харчування, одяг, житло (Ст.48 Конституції).
29 жовтня 2008 року, у мене народилася дитина – син Бiлоус  Ростислав  Валерiйович , ця подія в моєму житті визнається нормами законодавства, як підстава виникнення права на отримання державної допомоги у вигляді допомоги при народженні дитини та по догляду за нею.

З метою реалізації цього права, я звернулася до Управління праці та соціального захисту населення Приморської районної державної адмiнiстрацiї Запорiзької областi (Далі - УПСЗН) за призначенням і виплатою належних мені з конституційного права на соціальний захист коштів державної допомоги. Допомога мені була призначена, але, саме рішення про призначення, до мене доведено не було, інформація про повний склад моїх прав та обов'зків у правовідносинах, щодо реалізації мого конституційного права на соціальний захист та встановленого законом розміру цієї допомоги мені не була надана.
З 20 сiчня 2009 року Відповідач, згідно поданої мною заяви, прийняв рішення про нарахування мені допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку у розмірі, що визначається як різниця між прожитковим мінімумом, встановленим для працездатних осіб, та середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менше 130 гривень.
Через тяжкий фiнансовий стан нашої сiм*ї була вимушена шукати  роботу. Зтравня по вересень працювала(виписка з наказiв додається). З вересня мiсяця маю статус особи, застрахованої у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування, та маю право на матеріальне забезпечення за таким видом цієї системи страхування, як страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням, яке є складовою частиною мого конституційного права на соціальний захист....далее см. иск для застрахованных
 За увесь час взаємовідносин з УПСЗН (з приводу реалізації зазначеного вище мого права) мені було виплачено допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, по періодам:

з 20.01.2009 року по 29.05.2009 року(130*5= 650 гривень);
з 01.09.2009 року по 01.12.2009 року(130*4= 512 гривень).
Тобто, я отримувала і отримую до цих пір допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку на рівні 130 гривень (виписка банку по картковому рахунку, який було відкрито спеціально для перерахування соціальної допомоги при народженні та допомоги по догляду за дитиною, додається).
 З огляду на те, що виплачені суми державної допомоги не відповідають сумам, які мені були гарантовані положеннями Закону про держдопомогу, я звернулася 13.10.2009 року до УПСЗН з заявою про порушення мого конституційного права на соціальний захист, та з вимогою про відновлення цього права засобом проведення перерахунку сум призначеної мені державної допомоги та виплатою різниці, яка склалося між сплаченими сумами та гарантованим мені державою розміром.
У відповіді УПСЗ від 10.10.2009 року (Вих. №3891, копiя додається) менi було вказано на те, що :
1.Згiдно моєï заяви, вимоги висуваються до УПСЗН Приморськоï мiськоï  ради ,а не до УПСЗН Приморської районної державної адмiнiстрацiї Запорiзької областi;
а також, що:
2. В заявi не зазначено  за який саме перiод необхiдно надати довiдки та зробити перерахунок.
Вiдносно зауважень УПСЗН - вважаю доцiльним перше зауваження, та не можу погодитися з другим, оскiльки у своïй заявi я чiтко вказала за який перiод я вимагаю перерахунок, доплату та виплату допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку  вiдповiдно до сумм гарантованих положеннями Закону про держдопомогу, цитую «…з моменту призначення зазначеної допомоги до досягнення моєю дитиною трирічного віку, а саме до 29.10.2011 року.»
Та все ж , враховуючи вищезазначенi зауваження УПСЗН та для обгрунтування зазначених вимог, 17.11.2009 року, я звернулася з новою заявою до УПСЗН Приморської районної державної адмiнiстрацiї Запорiзької областi (копiя заяви додається)..."
А дальше стопор....
irisa_2804
Член ВГО
Эксперт

ИРИНА

Просмотр профиля
« Ответ #917 : 23 Ноябрь 2009, 12:19:15 »

Ростишка! не заморачивайтесь вы так с их ответом. Ничего путного они не напишут. Следовательно. все равно надо писать о том, что действия управления неправомерны с момента назначения,  а все их ответы вам всего лишь подверджения этому. Ведь даже на основании вашего заявления, они не удосуживаются вам просто распечатать уведомление о назначении вам пособия.
ПОНИМАЮ, что продолжения иска я вам не написала, но это надо пропустить через себя и понять, что вы хотите в конечном итоге и не отвлекатся на пустяки (как ответы и придирки к вашему заявлению, управления труда)

Ростишка
Новичок
*

Просмотр профиля Email
« Ответ #918 : 23 Ноябрь 2009, 14:45:08 »

Спасибо, что отвечаете.
Ессно я и не жду, что мне напишут продолжение иска.Но надеюсь, что будут хоть какие-то подсказки.Каждый день вношу что-то новое в иск, что-то убираю, а перечитаю-такая капуста получается.
Вот, например, как сформулировать просительную часть для незастрахованно/застрахованной.
irisa_2804
Член ВГО
Эксперт

ИРИНА

Просмотр профиля
« Ответ #919 : 23 Ноябрь 2009, 15:25:18 »

Ростишка, ваш иск можнос строить как:
1. на аргументации сделать перерасчет т.е. с аргументазицей ихнего отказа в октябре - ноябре. 
2. оспаривание непосредственно и в первом и втором случае само назначение (1. в январе - срок еще не прошел и 2 - в сентябре - срок еще не прошел). Поэтому можно просить :

1. Визнати  неправомірними  дії  Відповідача  щодо  відмови  здійснення  перерахунку  та  виплати доплати  допомоги при народженні дитини  та  допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
2. Стягнути негайно  на мою  користь  з Відповідача не отриману  внаслідок  невиконання   вимог  законодавства  України  допомоги  по  догляду  за  дитиною  до  досягнення  нею  трирічного віку за  період  з  сычня по  30 травень та з вересня по грудень 2009 р.  в розмірі __________
3.  Зобов’язати  Відповідача  виплачувати  щомісячно  допомогу по догляду за дитиною  до  досягнення  нею  трирічного віку   в  розмірі  не  менш  прожиткового  мінімуму  для  працездатних осіб  згідно діючого законодавства до _________.  включно.

или так
1. Визнати неправомірними дії Відповідача щодо призначення допомоги по догляду за дитиною до трьох років в розмірі меншому, ніж гарантовано ст. 46 КУ та ст. 17 ЗУ Про соціальні стандарти та соціальні гарантії.
2. Зобовязати Відповідача прийняти рішення по виплаті допомоги по догляду за дитиною до трьох років на підставі Законів України не менше прожиткового мінімуму, гарантованого ст. 46 Конституції України, ст.15 Закону України "Про державну  допомогу  сім'ям з дітьми", ст.43 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у  зв'язку з  тимчасовою  втратою  працездатності  та витратами,  зумовленими народженням  та  похованням "..
3. Зобов’язати  Відповідача  виплачувати  щомісячно  допомогу по догляду за дитиною  до  досягнення  нею  трирічного віку   в  розмірі  не  менш  прожиткового  мінімуму  для  працездатних осіб  згідно діючого законодавства до __________  включно.

что легче для вас в понимании тот вариант и берите. Ведь в суде же вы будете объяснять почему хотите так, а не иначе

KCTYZ
Новичок
*

Район: dnep
Дата рождения ребенка: 02 05 2008
Стадия процесса: вопрос

Просмотр профиля Email
« Ответ #920 : 23 Ноябрь 2009, 17:29:42 »

я застрахованое лицо сколико мне должны платить до трёх лет,я читала что должны 144 грн платить .Всолбесе сказали малообеспечение платиться одинаково застрахованый ты или нет.
елена71
Глобальный модератор
Эксперт

Дата рождения ребенка: 24.11.2007
Стадия процесса: открыто кассационное дело

Просмотр профиля
« Ответ #921 : 23 Ноябрь 2009, 18:26:18 »

я застрахованое лицо сколико мне должны платить до трёх лет,я читала что должны 144 грн платить .Всолбесе сказали малообеспечение платиться одинаково застрахованый ты или нет.
Застрахованной маме должно платиться пособие по уходу за ребенком по закону в размере прожиточного минимума. До 1 ноября это было 669 грн, с 1 ноября по 1 января 2010г . -744грн.

ПОБЕДА БУДЕТ ЗА НАМИ!
KCTYZ
Новичок
*

Район: dnep
Дата рождения ребенка: 02 05 2008
Стадия процесса: вопрос

Просмотр профиля Email
« Ответ #922 : 24 Ноябрь 2009, 12:46:26 »

А 144 ПЛАТИТЬ КОМУ ДОЛЖНЫ ИЛИ НЕТ ЕТОГО ЗАКОНА?
Vasilek
Опытный пользователь

Настя

Дата рождения ребенка: 02.02.2008 г
Стадия процесса: пишу иск

Просмотр профиля Email
« Ответ #923 : 24 Ноябрь 2009, 12:52:13 »

А 144 ПЛАТИТЬ КОМУ ДОЛЖНЫ ИЛИ НЕТ ЕТОГО ЗАКОНА?
144, 10 назначали мамам, родившим до 2008 года (23% от прожиточного трудоспособных). С 2008 всем назначают по 130, или как разницу между ПМ и доходом семьи.
Но вас интересует как ДОЛЖНЫ назначать (за что и судимся)

Застрахованной маме должно платиться пособие по уходу за ребенком по закону в размере прожиточного минимума. До 1 ноября это было 669 грн, с 1 ноября по 1 января 2010г . -744грн.

ta-ta
Новичок
*

Район: Деснянский
ФИО судьи: ФИО
Дата рождения ребенка: 07.10.2006
Стадия процесса: подача заявления

Просмотр профиля
« Ответ #924 : 25 Ноябрь 2009, 10:58:32 »

Мы обнаружили в своем иске некоторые ошибки в указанных суммах. А суд будет послезавтра.

Можно подать во время процесса просто новую копию иска (с исправленными суммами) или новый иск должен быть как-то по-другому оформлен, с другим вступлением? Или с новым иском нужно еще подавать ходатайство? Как правильно поступить?

И еще:
Я хочу, чтобы меня в суде представлял муж (в моем присутствии). Для этого нужно подать заранее какие-то документы, или достаточно придти на процесс с супругом и устно заявить, что мои интересы будет представлять такой-то. Если можно устно, то на какую статью КАС можно сослаться?
« Последнее редактирование: 25 Ноябрь 2009, 11:13:04 от ta-ta » Записан
Vasilek
Опытный пользователь

Настя

Дата рождения ребенка: 02.02.2008 г
Стадия процесса: пишу иск

Просмотр профиля Email
« Ответ #925 : 25 Ноябрь 2009, 11:13:48 »

Мы обнаружили в своем иске некоторые ошибки в указанных суммах. А суд будет послезавтра.

Можно подать во время процесса просто новую копию иска (с исправленными суммами) или новый иск должен быть как-то по-другому оформлен, с другим вступлением? Или с новым иском нужно еще подавать ходатайство? Как правильно поступить?

ta-ta,  посмотрите в библиотеке ЗЕДа кто-то из девочек писал уточнение по такому же поводу. Я что-то найти его не могу

Вот он http://zed.in.ua/node/434 автор Tonyka
« Последнее редактирование: 25 Ноябрь 2009, 11:21:59 от Vasilek » Записан

ta-ta
Новичок
*

Район: Деснянский
ФИО судьи: ФИО
Дата рождения ребенка: 07.10.2006
Стадия процесса: подача заявления

Просмотр профиля
« Ответ #926 : 25 Ноябрь 2009, 13:48:05 »

У меня суммы были прописаны в самом иске, а не в приложении к иску. Как мне правильно подать новый исправленный иск?
Ростишка
Новичок
*

Просмотр профиля Email
« Ответ #927 : 25 Ноябрь 2009, 13:56:27 »

Похоже, мне придется бросить эту затею с иском.НЕ ВЫХОДИТ У МЕНЯ.Я сутками сижу за написанием, уже все рекорды побила, по задаваемым на форуме вопросам, а ничего не выходит.Ну не могу я никак разграничить эти д-ные два периода нез-нойи застрахованной.Я перечитала уже все на форуме, могу подсказать позже обратившимся, что где находится и что для них подходит, а вот себе помочь не могу.Нет образцов похожих на мою ситуацию.А сама(поскольку не юрист), я в 2009г разобраться не могу.А сдавать в суд ту кашу малашу, которую я сваяла нельзя.Ее даже мужу стыдно показать.
Девчонки, ну сжальтесь Вы надо мной...Помогите, кто нибудь дописать иск.
Ксюшка 7
Член ВГО
Пользователь
Оксана

ФИО судьи: Борец
Дата рождения ребенка: 28.06.2007
Стадия процесса: подала аппеляционную жалобу, жду ответа...

377098756
Просмотр профиля
« Ответ #928 : 25 Ноябрь 2009, 15:27:21 »

И еще:
Я хочу, чтобы меня в суде представлял муж (в моем присутствии). Для этого нужно подать заранее какие-то документы, или достаточно придти на процесс с супругом и устно заявить, что мои интересы будет представлять такой-то. Если можно устно, то на какую статью КАС можно сослаться?
Стаття 56. Представники
1. Сторона, а також третя особа в адміністративній справі можуть брати участь в адміністративному процесі особисто і (або) через представника.
2. Представником може бути фізична особа, яка відповідно до частини другої статті 48 цього Кодексу має адміністративну процесуальну дієздатність.
3. Представники беруть участь в адміністративному процесі на основі договору або закону.

Стаття 58. Документи, що підтверджують повноваження представників
1. Повноваження представників, які беруть участь в адміністративному процесі на основі договору, на здійснення представництва в суді повинні бути підтверджені довіреністю чи усною заявою довірителя із занесенням її до журналу судового засідання. Оригінали довіреностей або засвідчені підписом судді копії з них приєднуються судом до справи.
2. Повноваження законних представників підтверджуються документами, які стверджують займану ними посаду чи факт родинних, опікунських тощо відносин з особою, інтереси якої вони представляють. Засвідчені підписом судді копії цих документів приєднуються до справи.
3. Довіреності від імені органу, підприємства, установи, організації видаються за підписом керівника або іншої уповноваженої на те законом, положенням, статутом особи і засвідчуються печаткою цього органу, підприємства, установи, організації.
4. Довіреність фізичної особи на ведення справи в адміністративному суді посвідчується нотаріально або посадовою особою підприємства, установи, організації, в якій довіритель працює, навчається, перебуває на службі, стаціонарному лікуванні, чи за рішенням суду або за місцем його проживання (перебування).
5. Повноваження адвоката як представника можуть також посвідчуватися ордером, який виданий відповідним адвокатським об'єднанням, або договором про надання правової допомоги.
6. Довіреності або інші документи, які підтверджують повноваження представника і були посвідчені в інших державах, повинні бути легалізовані в установленому законодавством порядку, якщо інше не встановлено міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.

Ксюшка 7
Член ВГО
Пользователь
Оксана

ФИО судьи: Борец
Дата рождения ребенка: 28.06.2007
Стадия процесса: подала аппеляционную жалобу, жду ответа...

377098756
Просмотр профиля
« Ответ #929 : 25 Ноябрь 2009, 15:35:44 »

ДОПОВНЕННЯ ДО АДМІНІСТРАТИВНОГО ПОЗОВУ
ТА УТОЧНЕННЯ ПО ПЕРЕРАХУНКУ ЗАБОРГОВАННОСТІ ПО ВИПЛАТАМ ДОПОМОГИ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ДИТИНОЮ ДО ДОСЯГНЕННЯ НЕЮ ТРИРІЧНОГО ВІКУ.
http://www.zed.in.ua/node/498

Если дополнений нету, то просто пишете уточнение. Шапка и "Прошу" пишется обязательно.

Страниц: 1 ... 57 58 59 60 61 [62] 63 64 65 66 67 ... 113   Вверх
  Печать  

Перейти в: