Украинский социальный форум
10 Декабрь 2018, 22:25:01 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: 26 марта 2009 года - день рождения этого форума!!!
Ура! Старт дан. Пусть это событие станет началом нашей общей победы. Вместе - мы сила Подмигивающий

Начало   Помощь Поиск Календарь Медиа Войти Регистрация  
Страниц: 1 ... 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 ... 113   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Подскажите! я новичек !!!  (Прочитано 373902 раз)
Anvitasa
ТАТЬЯНА
Глобальный модератор
Эксперт

Дата рождения ребенка: 21.12.2007
Статус: Застрахованная (нный)
Стадия процесса: По детям войны получено решение ЕСПЧ - теперь очень хАчу денЁг!!!

Просмотр профиля
« Ответ #585 : 23 Август 2009, 14:06:12 »

я должна принести заявление в УПСЗН сама или могу отправить по почте, если сама,  то при мне его должны как-то зарегистрировать?
Если отнесете сами, это ускорит процесс. Пишите 2 экз. заявления. Один - им, второй- Вам, на Вашем ставят: ШТАМП и дату получения (обычно еще и подпись). Не соглашайтесь только на подпись и дату, даже если говорят, что у них нет штампа для входящей корреспонденции (это у меня такие умники были, я сказала, что согласна на любой штамп, на котором видно название организации и заставила поставить исходящий штамп).
если могу по почте, то достатачно письма с уведомлением?
Если решите по почте, то это единственный вариант - с уведомлением.
и это делаеться в совбезе по месту жительства?
В то УТСЗН, где оформляли и получаете пособие.

Елена_kolibric81
Глобальный модератор
Эксперт

Район: Красногвардейский
Дата рождения ребенка: 2005
Стадия процесса: Рассмотрено в ЕСПЧ. Отказ(

580592508
Просмотр профиля Email
« Ответ #586 : 23 Август 2009, 16:26:18 »

здравствуйте, как замечательно, что есть такой сайт! спасибо всем кто его создал. я на начальной стадии ни когда с таким не сталкивалась, подскажите я должна принести заявление в УПСЗН сама или могу отправить по почте, если сама,  то при мне его должны как-то зарегистрировать? если могу по почте, то достатачно письма с уведомлением? и это делаеться в совбезе по месту жительства?

Первый вариант: несете в свое УТСЗН по месту жительства 2 экземпляра заявления, один оставляете им, на втором они ставят отметку (номер вх, дата, подпись) и вы его забираете.
Второй вариант: отправляете 1 экземпляр заказным письмом (обязательно в заявлении укажите свои реквизиты(индекс,адрес, телефон), чек потом прикрепите к своему экземпляру.

Ann78
Глобальный модератор
Эксперт

ФИО судьи: Чорна О.В.- суд ПИ, Ищенко Г.М. - ап.суд, Л.И Григорьева - ВСУ
Дата рождения ребенка: 05.04.2007г., 05.07.2013г.
Стадия процесса: № 57116/10 (ЕСПЧ отказ) и исполнение решений в Крыму зависло из-за анексии

Просмотр профиля Email
« Ответ #587 : 24 Август 2009, 10:06:09 »

Здраствуйте скажите пожалуйста на какие законы нужно обратить внимание,когда будет выступление в суде "чтобы не упасть в грязь лицом"  biggrin Если есть ссылки пожалуйста скиньте,буду изучать. Заранее спасибо.

Іруня, законы Вы должны знать те, на которые ссылаетесь в иске, и здесь помогут шпаргалки по основным НПА (на суде ими будет можно пользоваться, если успеете), для самого выступления можно подготовить список основных вопросов и короткие ответы на них (что Вы просите в иске, какие права нарушены и т.д.). Для того чтоб подготовится, я изучала форум (почти весь). Очень быстро все забывается, может более точно Вам подскажут те у кого суд ПИ был недавно. А мой совет: успокоиться и внимательно узучать тему (в части, которая касается именно Вас - год рождения ребенка + ваш статус).

Котёнок
Член ВГО
Новичок

Район: Орджоникидзовский
Дата рождения ребенка: 8 января 2007
Стадия процесса: Подала апелляционную жалобу.

Просмотр профиля Email
« Ответ #588 : 25 Август 2009, 11:50:38 »

Девочки,пожалуйста,выскажите своё мнение по поводу моего пояснения по срокам.Брала за основу работу Anvitasa,и пояснения Wertera.

Пояснення щодо строків звернення до суду.

В провадженні Орджонікідзевського районного суду м. Маріуполя знаходиться адміністративна справа №2-а-86/09, розпочата за моїм адміністративним позовом  про визнання дій   Управління праці та соціалного захисту населення Орджонікідзевського району(Далі -УПСЗН) по нарахуванню  одноразової допомоги при народженні дитини та допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку  неправомірними, перерахунок та стягнення заборгованості по  даним  видам допомог, поданим до суду 01.12.2008 р.
         Відповідачем по справі у своїх запереченнях було заявлено вимогу до суду відмовити у задоволенні мого адміністративного позову у зв'язку з пропущенням мною строку звернення до адміністративного суду.

Перш за все, прошу Шановний суд звернути увагу на те, що у відповідності із Порядком призначення і виплати допомоги при народженні дитини та допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку особам, застрахованим в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 11.01.2007 р. №13 «Деякі питання призначення і виплати допомоги сім'ям з дітьми» (із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 900 від 11.07.2007 р.):
     «Документи, необхідні для призначення допомоги при народженні дитини та допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку ... розглядаються органом, що призначає і виплачує допомогу, протягом десяти днів з дня подання заяви.(ч.1 п.12)
        Про призначення зазначених видів допомоги чи про відмову в їх призначенні із зазначенням причини відмови та порядку оскарження цього рішення орган, що призначає і виплачує зазначену допомогу, видає чи надсилає заявникові письмове повідомлення протягом п'яти днів після прийняття відповідного рішення. (ч.2 п.12)
        Орган, що призначає і виплачує допомогу при народженні дитини та допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, повинен давати роз'яснення з питань її призначення і виплати та надавати заявнику допомогу в одержанні необхідних документів (п.13)»
        Але відповідачем про факт призначення допомоги при народженні дитини та допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку (дата призначення, період, сума, порядок виплати тощо) мені не повідомлялося. Інформацію про фактично виплачені мені суми я отримувала в установі банку після щомісячного надходження коштів на мою банківську картку.
        Таким чином, щодо моменту (дати), коли мені стало відомо про порушення моїх прав, слід зазначити наступне:
1.   Щодо допомоги при народженні дитини
Про призначення цього виду допомоги я звернулася до Управління праці та соціального захисту населення Орджонікідзевського району Маріупольської міської ради у січні 2007 року.
Згідно ст.6 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» ,після прийняття рішення про призначення або відмову у наданні допомоги заявнику надсилається відповідне рішення.
Але Відповідач мене  про суму, період та порядок виплати призначеної мені допомоги  не повідомив .  Тому, про те що мені призначено і виплачено зазначену допомогу лише у сумі 8500,00 грн. я дізналася  04.02.2008 року.  Підстави щодо визначення названого терміну – насамперед, факти перерахування грошових коштів, які підтверджуються випискою з банківського рахунку, копія якої знаходиться у справі.
         (Перша частина допомоги при народженні дитини була зарахована на мій рахунок, відкритий у Донгорбанку, 19.04.2007 р. у сумі 4 675,00 грн., про що я дізналася 23.04.2007 р. при отриманні цих коштів готівкою. Наступні частини допомоги у сумі 425,00 грн. мені перераховувалися протягом наступних місяців до січня  2008 року включно. У лютому 2008 року надходжень цієї допомоги на мій банківський рахунок більше не було).                   
      Оскільки мої правовідношення з УПСЗН це процес що триває у часі то про повний результат його я мала змогу взнати лише після останньої виплати, а саме після припинення виплат (тобто 04.02.2008р.)
       Передбачений ст.99 п.2 КАСУ річний строк для звернення до суду  не пройшов.
      2.Щодо допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
Зазначена допомога мені була призначена з 08.03.2007 р. Про розміри призначеної мені допомоги Відповідачем не повідомлялося. Перше надходження коштів на банківський рахунок – 16.06.2007 р. у сумі  905,57 грн. (допомога прим народженні дитини та допомога по догляду  за березень, квітень, травень та червень 2007 року), про що мені стало відомо 26.06.2007 р. при отриманні цих коштів в установі банку.
Оскільки взаємини держави і громадянина здійснюються на основі і з врахуванням ряду принципів, у тому числі принципу "Взаємної довіри", який включає принцип "Довіри громадянина до дій держави", а він, у свою чергу, лежить в основі такої правової категорії як - "презумпція правомірності дій держави", я була упевнена в правомірності поведінки держави по відношенню до мене і моїх прав. Оскільки в Постанові КМУ  №13 від 11.01.2007 «Деякі питання призначення і виплати допомоги сім'ям з дітьми» ч.2п.12 і в Постанові КМУ№1751 від 27.12.2001«Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми» п.43 чітко визначено :
«Про призначення зазначених видів допомоги чи про відмову в їх призначенні із зазначенням причини відмови та порядку оскарження цього рішення орган, що призначає і виплачує зазначену допомогу, видає чи надсилає заявникові письмове повідомлення протягом п'яти днів після прийняття відповідного рішення.»
Не получивши зазначеного повідомлення я не знала в яких розмірах нараховується мені допомога. Тому 11 листопада 2008р. я звернулась до Відповідача із заявою про здійснення донарахування допомоги при народженні дитини до рівня 22,6 прожиткових мінімумів, встановленого для дітей до 6 років на дату народження моєї дитини, та проведення необхідних доплат.
І лише після отримання відповіді на моє звернення(лист №05/2-12322  від 19.11.2008 р.) мені стало відомо, що допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку призначена мені всупереч статтям 21, 22 та 46 Конституції України, статті 17 Закону України від 05.10.2000 р. №2017-ІІІ "Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії" та статті 43 Закону України № 2240-ІІІ від 18.01.2001р. «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням» ,а допомога при народженні дитини виплачена мені у повному розмірі.
Тоді я вирішила реалізувати своє право на судовий захист і звернулась з адміністративним позовом до суду.
Таким чином, з моменту, коли мені стало відомо про порушення моїх прав, тобто з 19 листопада  2008 року (дати надання мені відповіді на моє звернення стосовно перерахунку допоміг та виплати недоплати) до 1 грудня  2008  року (дати надання адміністративного позову до суду) пройшло менше року.
Тобто адміністративний позов до суду мною подано в межах строку звернення до суду, тому підстави для застосування приписів ч.1 ст.100 КАС України відсутні.

irisa_2804
Член ВГО
Эксперт

ИРИНА

Район: Первомайский
Дата рождения ребенка: 28 января 2007
Стадия процесса: ПИ, апеляции - полный отказ. Отправлен формуляр в ЕСПЧ

Просмотр профиля
« Ответ #589 : 25 Август 2009, 13:39:12 »

В принципе очень таже неплохо.
Главное чтобы судья удолетворил

Алинка
Член ВГО
Новичок

Район: Киевский
ФИО судьи: Малютина
Дата рождения ребенка: 03.10.2007г.
Стадия процесса: апеляция

Просмотр профиля Email
« Ответ #590 : 25 Август 2009, 22:02:24 »

Девочки, подскажите пожалуйста, не могу найти, заявление в УПСЗН для детёнка 2008 года рождения, или это не имеет значения ?!
Спасибо.
Vasilek
Опытный пользователь

Настя

Дата рождения ребенка: 02.02.2008 г
Стадия процесса: пишу иск

Просмотр профиля Email
« Ответ #591 : 25 Август 2009, 22:50:43 »

У меня дитёнок тоже 2008. Выкладываю в прикрепленном файле

Лёлька
Пользователь
**

ОЛЬКА

Дата рождения ребенка: 18.12.2007
Стадия процесса: Суд ПИ в мою пользу!

Просмотр профиля
« Ответ #592 : 26 Август 2009, 09:40:20 »

Котёнок, так как Вы застрахованная, можете добавить еще и это. В моем суде прокатило:

Крім того, вважаю за доцільне звернути увагу суду на положення законодавства, які обґрунтовують недоцільність застосування норм ч.2 с.99 КАСУ щодо строків позовної давності до випадку, викладеного у моєму адміністративному позові.
У зв’язку з цим необхідно зазначити наступне:
Оскільки я є особою, застрахованою в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності (Копія Свідоцтва застрахованої особи є в матеріалах справи), тому згідно Закону України № 2240-ІІІ від 18.01.2001р. «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням» мені, як застрахованій особі, надано право на отримання матеріального забезпечення та соціальних послуг у разі тимчасової непрацездатності, вагітності та пологів, народження дитини, необхідності догляду за малолітньою дитиною (п.2 ст.3). Це право виникає з настанням страхового випадку (п.1 ст.4). Тобто у зв’язку з настанням страхових випадків (народження дитини та отримання відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) я набула право отримати матеріальне забезпечення у вигляді та допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку (ст.ст. 42-44).
Вважаю правомірним застосувати норму матеріального права, а саме, Цивільного Кодексу України, який п.3 ч.1 ст.263 передбачає, що перебіг позовної давності зупиняється у разі припинення дії закону або іншого нормативно-правового акту, який регулює відповідні правовідносини (дія ЗУ «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування …» призупинялася на 2007 та 2008 роки ЗУ «Про державний бюджет …»).
Більш того, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 16.01.2007р. № 32 «Питання виплати застрахованим особам допомоги при народженні дитини та по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку», для врегулювання питання передачі функцій призначення і виплати допомоги при народженні дитини і по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку застрахованим особам, УПСЗН повинне керуватися Наказом Мінпраці і соцполітики України від 06.12.2006р. № 453 «Про передачу функцій призначення та виплати допомоги при народженні дитини та по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку застрахованим особам від страхувальників та робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та його відділень органам праці та соціального захисту населення». Цим наказом встановлено, що з 1 січня 2007 р. УПСЗН забезпечує призначення вказаних видів допомог на підставі документів, визначених Законом України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням" N2240-III. При цьому УПСЗН повинне своєчасно формувати заявки по коштах державного бюджету, необхідних на виплату застрахованим особам допомоги при народженні дитини та по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, починаючи з 01.01.2007р. Тобто, з 01.01.2007р. УПСЗН передані функції страховика по відношенню до застрахованих осіб по питанням призначення і виплати допомоги при народженні дитини і по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
Відповідно до ч.1 ст.35 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням" N 2240-III догляд за дитиною до досягнення нею трирічного віку є страховим випадком. Згідно ч.2 ст. 8 ЗУ «Про страхування» N85/96-ВР, страховий випадок - подія, передбачена договором страхування або законодавством, яка відбулася і з настанням якої виникає обов'язок страховика здійснити виплату страхової суми (страхового відшкодування) страхувальнику, застрахованій або іншій третій особі.
Відповідно до ч.1 п.5. ст.268 Цивільного Кодексу строк позовної давності на вимогу страхувальника (застрахованої особи) до страховика про здійснення страхової виплати (страхового відшкодування) не розповсюджується.
Крім того, відповідно до ч. 2 ст. З Конституції України, права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави, держава відповідає перед людиною за свою діяльність, забезпечення прав є головним обов'язком держави. Таким чином, відмова в поновленні строку позовної давності, може обмежити гарантовані державою Україна соціальні гарантії матері та малолітньої дитини.

УДАЧИ!  Подмигивающий

Котёнок
Член ВГО
Новичок

Район: Орджоникидзовский
Дата рождения ребенка: 8 января 2007
Стадия процесса: Подала апелляционную жалобу.

Просмотр профиля Email
« Ответ #593 : 26 Август 2009, 10:35:44 »

Лёлька,спасибо большое!Обязательно воспользуюсь.

ksune4ka
Новичок
*

Мамочка и доченька

Район: АРКрым
Дата рождения ребенка: 17042008
Стадия процесса: Дело в Севастополе на аппеляции

Просмотр профиля
« Ответ #594 : 27 Август 2009, 13:54:14 »

Здравствуйте!Извените пожайлуста,но я никак не могу разобраться с этим пособием,помогите пожайлуста!Я собрала все документы для перерасчета и пошла соцбес,там официальную зарплату мужа (620грн) поделили на троих(меня,мужа и дочь ей 1г5мес) и сказали,что по 200 грн на человека это нормально,они должны выплачивать еще меньше грн 70,но по закону не могут т.к. миним 130 и они не могут сделать перерасчет,а вот если бы муж не работал,вот тогда могли бы наверное платить грн 300!Разве это нормально?Каков размер пособия должен выплачиваться!Что мне делать?Подавать в суд?Но с чего начинать,я даже представления не имею как все это делается?Очень надеюсь на Вашу помощь!
елена71
Глобальный модератор
Эксперт

Дата рождения ребенка: 24.11.2007
Стадия процесса: открыто кассационное дело

Просмотр профиля
« Ответ #595 : 27 Август 2009, 14:00:44 »

Здравствуйте!Извените пожайлуста,но я никак не могу разобраться с этим пособием,помогите пожайлуста!Я собрала все документы для перерасчета и пошла соцбес,там официальную зарплату мужа (620грн) поделили на троих(меня,мужа и дочь ей 1г5мес) и сказали,что по 200 грн на человека это нормально,они должны выплачивать еще меньше грн 70,но по закону не могут т.к. миним 130 и они не могут сделать перерасчет,а вот если бы муж не работал,вот тогда могли бы наверное платить грн 300!Разве это нормально?Каков размер пособия должен выплачиваться!Что мне делать?Подавать в суд?Но с чего начинать,я даже представления не имею как все это делается?Очень надеюсь на Вашу помощь!
Вы не нервничайте! Никуда больше не ходите, а напишите заявление в собес. Пособие должны выплачивать в размере прожиточного минимума для трудоспособных лиц. Образцы заявлений смотрите в библиотеке ЗЕДа. Я писала самое простое. Пока собес вам будет отвечать (а письмо им отправьте с уведомлением по почте, еще и конвертик для ответа вложите), внимательно изучайте форум, смотрите образцы исков.
Если возникнут вопросы, обращайтесь: я уже дошла до апелляции. Еще есть Аnn78 (она тоже из Ялты). Чем можем, поможем.

ПОБЕДА БУДЕТ ЗА НАМИ!
ksune4ka
Новичок
*

Мамочка и доченька

Район: АРКрым
Дата рождения ребенка: 17042008
Стадия процесса: Дело в Севастополе на аппеляции

Просмотр профиля
« Ответ #596 : 27 Август 2009, 14:11:34 »

Спасибо Вам огромное!А что делать когда они дадут ответ!Это надо нанимать юриста да?А Вы этим занимаетесь это дорого,а то я слышала,что только одно исковое заявление стоит 2000?
Vasilek
Опытный пользователь

Настя

Просмотр профиля Email
« Ответ #597 : 27 Август 2009, 14:17:56 »

Насколько я понимаю, вы ходили в собес делать перерасчет по схеме "75%прожиточного-сукупний доход семьи"?
Если так, то для расчета берется средняя з/плата мужа за последние пол года+ваши выплаты за последние пол года(это пособие по рождению и 130 грн пособия по уходу - есля вы их получали до этого) и вся эта сумма делится на троих.
Если вы получали все эти пособия, то получается меньше чем 130.
По закону пособие по уходу за ребенком должно быть не меньше прожиточного минимума (а это никак не 130 грн).За это прийдется побороться. Начните с того, что просмотрите все сообщения в теме для новичков.
Посмотрите конспекты к законам на сайте - зависит от того, застрахованы вы или нет.http://zed.in.ua/taxonomy/term/133

Ситуация с недоплатой пособий:http://zed.in.ua/taxonomy/term/24

И ничего не бойтесь, все мы не имели представления как это делается!

елена71
Глобальный модератор
Эксперт

Дата рождения ребенка: 24.11.2007
Стадия процесса: открыто кассационное дело

Просмотр профиля
« Ответ #598 : 27 Август 2009, 14:20:37 »

Спасибо Вам огромное!А что делать когда они дадут ответ!Это надо нанимать юриста да?А Вы этим занимаетесь это дорого,а то я слышала,что только одно исковое заявление стоит 2000?
Ну что Вы сразу про юриста. Тут большинство не юристы. Все самой и только самой. Как говорит моя мама: никто не защитит тебя и твою семью лучше, чем ты сам!
Читайте сайт, форум. Смотрите иски. Девочки все писали сами. Не стесняйтесь обратиться за помощью. Здесь собрался самый лучший коллектив девчонок (и мальчишек). Не бойтесь, Вам помогут!

ПОБЕДА БУДЕТ ЗА НАМИ!
Vasilek
Опытный пользователь

Настя

Просмотр профиля Email
« Ответ #599 : 27 Август 2009, 14:24:32 »

Зачем платить лишние деньги юристу? Здесь отличная библиотека заявлений, исков и пр. При желании все можно составить самой!

Страниц: 1 ... 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 ... 113   Вверх
  Печать  

Перейти в: