Украинский социальный форум
18 Декабрь 2018, 12:48:15 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Запущена новая МЕДИА-БИБЛИОТЕКА!
   
   Начало   Помощь Поиск Календарь Медиа Войти Регистрация  
Страниц: 1 ... 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 ... 113   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Подскажите! я новичек !!!  (Прочитано 376810 раз)
0 Пользователей и 2 Гостей смотрят эту тему.
mirona
Член ВГО
Новичок
*****

Карма: 0
Offline Offline

Город: Кривой Рог
Район: Центрально-городской
Дата рождения ребенка: 06.10.07
Статус: Застрахованная (нный)
Стадия процесса: подача заявления
Сообщений: 15


Просмотр профиля
« Ответ #525 : 14 Июль 2009, 11:06:08 »

Люли большое спасибо за совет. Вот только опыта составлять подобные жалобы у меня не было. И с творчеством проблемы. А текст ответа УПСЗН хочется показать экспертам. Не сильна я в законах. Нахожусь в процессе изучения нормативно-правовой базы.
Ответ УТСЗН
На Ваше звернення з питання проведення перерахунку допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку у розмірі встановленого законом прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років та відшкодування заборгованості по виплаті вищевказаної державної допомоги управління праці та соціального захисту населення виконкому Центрально-Міської районної у місті ради повідомляє, що відповідно до вимог ч.2 ст95 Конституції України виключно Законом України про державний бюджет України визначаються будь-які видатки держави на загальносуспільні потреби, розмір і цільове спрямування цих видатків. Тобто, введені Законом України «Про Державний бюджет України на 2007 рік», є пріоритетними відносно інших законодавчих актів та діють протягом бюджетного року.
   Статтею 56 Закону України «Про Державний бюджет України на 2007 рік» було встановлено, що допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку відповідно до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» та Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням», у 2007 році здійснювалася за рахунок коштів відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у розмірі, що дорівнював різниці між 50 відсотками прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, та середньомісячним сукупним доходом сім’ї з розрахунку на одну особу за попередні 6 місяців, але не менше 90 грн. для працездатних осіб, та не менше 23% прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, та для застрахованих осіб у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
   У зв’язку з вищевикладеним, визнання рішенням Конституційного Суду України від 09.07.2007 № 6-РП/2007 норм Закону України «Про Державний бюджет України на 2007 рік», якими призупинялися норми Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» та Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням» щодо виплати допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку у розмірі прожиткового мінімуму для дітей віком до шести років неконституційними не дає законодавчого права для застосування показника прожиткового мінімуму.
   Рішення Конституційного Суду України не може бути реалізовано, оскільки не було внесено зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2007 рік» і не були збільшені видатки на виплату вищезазначеної державної соціальної допомоги.
    У разі внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2007 рік» та збільшення видатків на виплату державної допомоги управління праці та соціального захисту населення виконкому районної у місті ради матиме можливість перерахувати і виплатити допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку підвищених розмірах, відповідно до вимог рішення Конституційного Суду України від 09.07.2007 № 6-РП/2007.
   Оскільки на теперішній час Верховною радою України відповідні зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2007 рік» не прийняті, тому провести Вам перерахунок призначеної допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку немає законних підстав.
   Додатково повідомляю, що рішення Конституційного Суду України від 09.07.2007 № 6-РП/2007 набрало силу з 09.07.2007 і не має зворотної сили, окрім того його дія втратила силу 31.12.2007.
   Стосовно надання вищевказаної допомоги у 2008 році повідомляю, що відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України», допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку надається у розмірі, що дорівнює різниці між прожитковим мінімумом, встановленим для працездатних осіб, та середньомісячним сукупним доходом сім’ї у розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менше 130грн.

Наверно мой ответ похож на ответы других УТСЗН. Подскажите, что с этим делать. Спасибо.
Записан
Нова
Член ВГО
Новичок
*****
Аппеляция - решение суда первой инстанции без изм.


Карма: 9
Offline Offline

Город: Киев
Район: Оболонский
Дата рождения ребенка: ноябрь 2007
Статус: Застрахованная (нный)
Стадия процесса: пишу кассацию
Сообщений: 65


Просмотр профиля
« Ответ #526 : 14 Июль 2009, 19:13:15 »

Это ваше УПСЗН далеко пошло - определять не только срок начала действия решения КСУ, но и срок его окончания!!
почитайте вот это

Відповідно до Конституції України рішення Конституційного Суду України є обов'язковими до виконання на території України, остаточними і не можуть бути оскаржені (частина друга статті 150). Конституційний Суд України дав офіційне тлумачення положення частини другої статті 150 Конституції України у Рішенні                N 15-рп/2000 ( справа про порядок виконання рішень Конституційного Суду України) від 14.12.2000. Цитата: ”Положення частини другої статті 150 Конституції України щодо виконання рішень Конституційного Суду України необхідно розуміти так, що закони, інші правові акти або їх окремі положення, визнані за цими рішеннями неконституційними, не підлягають застосуванню як такі, що відповідно до частини другої статті 152 Конституції України втратили чинність з дня ухвалення Конституційним Судом України рішення про їх неконституційність. “Положення частини другої статті 70 Закону України "Про Конституційний Суд України" щодо порядку виконання рішень, висновків Конституційного Суду України треба розуміти як право Конституційного Суду України у разі необхідності визначити у своєму рішенні, висновку порядок і строки його виконання та покласти обов'язок на відповідні державні органи забезпечити це виконання. При цьому незалежно від того, чи визначено в рішенні, висновку Конституційного Суду України порядок його виконання, відповідні державні органи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Органи державної влади, органи Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації, посадові та службові особи, громадяни та їх об'єднання, іноземці, особи без громадянства повинні утримуватись від застосування чи використання правових актів або їх положень, визнаних неконституційними.
          Рішення Конституційного Суду України мають пряму дію і для набрання чинності не потребують підтверджень з боку будь-яких органів державної влади. Обов'язок виконання рішення Конституційного Суду України є вимогою Конституції України , яка має найвищу юридичну силу щодо всіх інших нормативно-правових актів (частина друга статті 8 Конституції України ).
« Последнее редактирование: 14 Июль 2009, 19:27:59 от Нова » Записан
Anvitasa
ТАТЬЯНА
Глобальный модератор
Эксперт
*****

Карма: 142
Offline Offline

Город: Кривой Рог Днепропетровская обл.
Дата рождения ребенка: 21.12.2007
Статус: Застрахованная (нный)
Стадия процесса: По детям войны получено решение ЕСПЧ - теперь очень хАчу денЁг!!!
Сообщений: 1912


Просмотр профиля
« Ответ #527 : 14 Июль 2009, 22:30:10 »

mirona, Дзержинский район пишет немножко по-другому, вот моя жалоба:
http://zed.in.ua/node/447
Может чего пригодится. В принципе, ведь жалоба - это формальность. Немного против каждого их довода напишите и будет достаточно.
Записан

mirona
Член ВГО
Новичок
*****

Карма: 0
Offline Offline

Город: Кривой Рог
Район: Центрально-городской
Дата рождения ребенка: 06.10.07
Статус: Застрахованная (нный)
Стадия процесса: подача заявления
Сообщений: 15


Просмотр профиля
« Ответ #528 : 14 Июль 2009, 22:45:27 »

Anvitasa спасибо. Жалобу Вы подавали в городское УТСЗН? Это правильно? Я думала, что писать надо в Днепропетровское областное УТСЗН.
Записан
Anvitasa
ТАТЬЯНА
Глобальный модератор
Эксперт
*****

Карма: 142
Offline Offline

Город: Кривой Рог Днепропетровская обл.
Дата рождения ребенка: 21.12.2007
Статус: Застрахованная (нный)
Стадия процесса: По детям войны получено решение ЕСПЧ - теперь очень хАчу денЁг!!!
Сообщений: 1912


Просмотр профиля
« Ответ #529 : 14 Июль 2009, 22:48:21 »

А почему в Днепропетровск, у нас в городе есть Главное управление труда и соцзащиты (в здании горисполкома 2 этаж, вход со стороны пр. Металлургов, первая лестница от 95 квартала, там же казначейство и Специализированная налоговая)

Я выложила жалобу, которую делала соседке, она ее именно туда и носила.
Записан

mirona
Член ВГО
Новичок
*****

Карма: 0
Offline Offline

Город: Кривой Рог
Район: Центрально-городской
Дата рождения ребенка: 06.10.07
Статус: Застрахованная (нный)
Стадия процесса: подача заявления
Сообщений: 15


Просмотр профиля
« Ответ #530 : 14 Июль 2009, 23:10:24 »

Anvitasa Спасибо за подсказку.
Записан
Люли
Глобальный модератор
Эксперт
*****


Карма: 59
Offline Offline

Сообщений: 905

491730956
Просмотр профиля
« Ответ #531 : 14 Июль 2009, 23:46:46 »

mirona, хотяб попробуйте создать  yes  свой вариант жалобы. Все так начинали. "Большой путь начинается с маленького шага". Заодно приобретёте ценный опыт написания жалоб.  Подмигивающий Потом, если это Вам удобно, выложите его тут в теме (или мне пришлите). Мы дружно подкорректируем, если что. Заодно приобретёте ценный опыт написания жалоб.
« Последнее редактирование: 14 Июль 2009, 23:49:46 от Люли » Записан

Спасибо ЗЕДу за Победу!
Люли
Глобальный модератор
Эксперт
*****


Карма: 59
Offline Offline

Сообщений: 905

491730956
Просмотр профиля
« Ответ #532 : 16 Июль 2009, 23:19:40 »

mirona ну как, успехи есть? Во времени Вы ограниченны, есть всего 30 дней с момента получения (см. почтовый штамп) ответа УПСЗН, для написания жалобы в ГУПСЗН.
Записан

Спасибо ЗЕДу за Победу!
Серафимка
Новичок
*


Карма: 0
Offline Offline

Город: АР Крым
Район: Кировский р-н
Дата рождения ребенка: 31.08.07
Статус: Застрахованная (нный)
Стадия процесса: подала иск
Сообщений: 37


Просмотр профиля
« Ответ #533 : 17 Июль 2009, 15:20:54 »

Я сейчас пишу иск. Возник вопрос с моим адресом. Указывать место прописки, или место фактического проживания (именно по этому адресу мне и доставляет 130грн. почтальон)? Все это в пределах района.
Прошу ваших умных мыслей blush2
Записан
Елена_kolibric81
Глобальный модератор
Эксперт
*****


Карма: 77
Offline Offline

Город: Днепропетровск
Район: Красногвардейский
Дата рождения ребенка: 2005
Стадия процесса: Рассмотрено в ЕСПЧ. Отказ(
Сообщений: 1437

580592508
Просмотр профиля Email
« Ответ #534 : 17 Июль 2009, 17:56:39 »

Адміністративні справи вирішуються адміністративним  судом
за місцезнаходженням відповідача.

пишите место проживания
Записан

mirona
Член ВГО
Новичок
*****

Карма: 0
Offline Offline

Город: Кривой Рог
Район: Центрально-городской
Дата рождения ребенка: 06.10.07
Статус: Застрахованная (нный)
Стадия процесса: подача заявления
Сообщений: 15


Просмотр профиля
« Ответ #535 : 17 Июль 2009, 18:38:20 »

Люли сбросила жалобу Вам в личку.  Спасибо. А время действительно быстро бежит. Нужно торопиться с ответом.
Записан
mirona
Член ВГО
Новичок
*****

Карма: 0
Offline Offline

Город: Кривой Рог
Район: Центрально-городской
Дата рождения ребенка: 06.10.07
Статус: Застрахованная (нный)
Стадия процесса: подача заявления
Сообщений: 15


Просмотр профиля
« Ответ #536 : 18 Июль 2009, 21:48:30 »

Подскажите, надо ли указывать в скарге на то, что УТСЗН на мою просьбу сделать перерасчет пособия по рождению ребенка в своем ответе вообще об этом не упомянуло? И как лучше это сделать (может какой-то нормативный акт есть?) Спасибо
Записан
Люли
Глобальный модератор
Эксперт
*****


Карма: 59
Offline Offline

Сообщений: 905

491730956
Просмотр профиля
« Ответ #537 : 18 Июль 2009, 22:48:16 »

mirona Конечно надо использовать. Вы же жалуетесь, любой аргумент против УПСЗН - нам на пользу.
Приблезительный текст:
Щодо допомоги при народженнi дтитини Упсзн вiдповiдi не надало, всупереч з-ну "Про звернення громадян" ст (№ не помню fool, глянте закон), можно и з-н о Информации добавить.
Записан

Спасибо ЗЕДу за Победу!
mirona
Член ВГО
Новичок
*****

Карма: 0
Offline Offline

Город: Кривой Рог
Район: Центрально-городской
Дата рождения ребенка: 06.10.07
Статус: Застрахованная (нный)
Стадия процесса: подача заявления
Сообщений: 15


Просмотр профиля
« Ответ #538 : 19 Июль 2009, 11:13:33 »

Спасибо. Жалоба написана.
Записан
Alena33
Новичок
*


Карма: 0
Offline Offline

Город: Евпатория
Район: Крымский
Дата рождения ребенка: 17.04.2007
Статус: Застрахованная (нный)
Стадия процесса: подача заявления
Сообщений: 10


Просмотр профиля Email
« Ответ #539 : 20 Июль 2009, 23:27:39 »

Девочки, подскажите пожалуйста (завтра иск подать надо)..После ответа УТСЗН, написала жалобу в Главное ( у нас в Крыму мне сказали это Министерство труда и  соц политики АРКрым), они отписались, но в конце письма рекомендовали обратиться в управление труда и соц защиты исполкома Киевского районого совета в г. Симферополе. Незнаю теперь, что у нас Главное? и надо ли теперь еще и туда обращаться (на суде не предеруться)? Сколько у меня есть дней до подачи искового после ответа Главного?
И большая просьба, я нашла табл. по расч индексации http://zed.in.ua/node/360, но не могли бы вы откорректировать месяц  май и июнь . Ее желательно приложить к иску?
Записан

Страниц: 1 ... 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 ... 113   Вверх
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap Rambler's Top100 ���������� ������
Страница сгенерирована за 0.118 секунд. Запросов: 22.
Array
(
    [type] => 8192
    [message] => Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated
    [file] => /home/zedinuas/public_html/forum/index.php
    [line] => 49
)