Украинский социальный форум
23 Май 2019, 14:54:09 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Идет процесс формирования участников для создания Всеукраинской общественной организации (раздел "читать всем")
   
   Начало   Помощь Поиск Календарь Медиа Войти Регистрация  
Страниц: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
 1 
 : 20 Февраль 2019, 14:50:35 
Автор Елена_kolibric81 - Последний ответ от Ann78
С 01 января 2014 года Европейский Суд по правам человека не принимает предварительные жалобы!

 2 
 : 18 Февраль 2019, 21:10:50 
Автор Елена_kolibric81 - Последний ответ от Ann78
Формуляр тепер заповняти можна в електронному вигляді, ось посилання https://www.echr.coe.int/Pages/home.aspx?p=applicants/forms/ukr&c
Так зручнише.

 3 
 : 09 Февраль 2019, 22:27:48 
Автор Ann78 - Последний ответ от Ann78
"Оціночна вартість активів, включених до ліквідаційної маси АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ», майже уп’ятеро нижча від балансової: при зазначених «на папері» 45 065,4 млн грн, незалежні суб’єкти оціночної діяльності оцінили активи банку лише у 9 969,2 млн грн. При цьому тільки на виплату гарантованої суми відшкодування вкладникам, станом на початок листопада, було витрачено 9 931,8 млн грн, а загальні вимоги кредиторів до банку сягають 30 876,2 млн грн."                                                                        
Совпадение?!!!! ....                                                                                                                                                                          

и ещё:                                                                                                                                                                                                                      
"Результатом реалізації ще однієї схеми стало привласнення 1,7 млрд грн. Посадові особи та засновники ще чотирьох компаній за участю інших юридичних осіб, здійснили привласнення коштів, отриманих у якості кредитів для подальшого використання цих коштів у будівництві офісного центру у столиці.

З метою стягнення заборгованості з компаній-позичальників банком було отримано рішення судів, зокрема, щодо стягнення майже 1,5 млрд грн. Банком подавалися відповідні виконавчі документи, однак органами ДВС активів боржників, на які можливо звернути стягнення, не виявлено.                                                                                                                           Крім того, уповноваженою особою Фонду у ході здійснення тимчасової адміністрації було виявлено фактичну нестачу коштів, які були розміщені на кореспондентських рахунках AT «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ», відкритих у Meinl Bank AG (Відень, Австрія) та Bank Frick & Co.AG,Balzers (Ліхтенштейн).

Кошти AT «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ», у загальній сумі понад 113,0 млн  доларів США, були списані іноземними банками з коррахунків за договорами, які начебто укладалися від імені AT «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» та за якими останній надавав ці кошти у якості забезпечення виконання зобов’язань компаній-нерезидентів. Однак ці договори не перебували та не перебувають на обліку AT «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ».

Загалом, за  фактами виявлених у банку кримінальних правопорушень Фондом та уповноваженою особою було подано 73 заяви  про вчинення правопорушень  на  загальну  суму  збитків  15,5 млрд грн, у тому числі відносно власників та посадових осіб банку подано 16 заяв на суму збитків 12,7 млрд грн. На жаль, попри зусилля Фонду на сьогодні ще жодна справа не скерована до суду, ще за 65 заявами триває досудове розслідування.  "                                                                                              

а это означает, что "примушки" благополучно устроились в другие банки, а воры как известно должны сидеть в тюрьме, а не продолжать............            http://www.fg.gov.ua/not-paying/liquidation/145-at-bank-finansy-ta-kredyt/40885-aktyvy-at-bank-finansy-ta-kredyt-maizhe-5-mlrd-hrn-vyvedeno-shliakhom-nadannia-zavidomo-beznadiinykh-kredytiv-iurosobam-shche-113-mln-dol-ssha-spysano-z-korrakhunkiv-v-inozemnykh-bankakh                                                                                                  

 4 
 : 08 Февраль 2019, 19:09:40 
Автор Ann78 - Последний ответ от Ann78
По факту не так. Треба ксерокопію паспорта (1, 2 та прописка), а заяву не треба паперову, заповнюють електронну.
Якщо ВПО працює за кордоном, то треба надати чи візу, чи білети і знати де будете голосувати. Фактично не працює, адже працевлаштовує Польща, а фактично знаходяться більше в інших країнах ЄС. Шкода.

Страниц: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap Rambler's Top100 ���������� ������
Страница сгенерирована за 0.135 секунд. Запросов: 18.