Украинский социальный форум
18 Сентябрь 2018, 19:23:42 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Запущена новая МЕДИА-БИБЛИОТЕКА!
   
   Начало   Помощь Поиск Календарь Медиа Войти Регистрация  
Страниц: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
 1 
 : 19 Июль 2018, 15:39:16 
Автор Елена_kolibric81 - Последний ответ от Ann78
    Это ж надо!!! Что ж так везет то…. Думала подать жалобу на не выполнение решения суда, а тут вот:

Решение Европейского суда может оставить тысячи заявителей от Украины без компенсации
Из-за решения Европейского суда по правам человека о передаче в Комитет министров всех жалоб на невыполнение решений украинских судов заявители могут не получить получат стандартной компенсации морального ущерба. Об этом заявлено в опубликованного решения суда.
В очереди ЕСПЧ скопилось более 12 143 жалобных заяв против Украины. В решении от 12 октября ЕСПЧ прекратил производство по всем этим жалоб и перенаправил их в Комитет министров Совета Европы, все последующие жалобы будут автоматически направлены в КМСЕ.
Суд поручил КМСЕ добиться от Украины выполнения начальных решений национальных судов, а также системного изменения практики исполнения судебных решений.

https://ukranews.com/news/524111-reshenye-evropeyskogo-suda-mozhet-ostavyt-tysyachy-zayavyteley-ot-ukrayny-bez-kompensacyy

 2 
 : 07 Май 2018, 20:01:29 
Автор Ann78 - Последний ответ от Ann78
Продовження…
Ні, нічого не змінюється… Міністерство роз’яснювало, що згідно Інструкції «До заяви про відновлення втраченого виконавчого провадження чи його матеріалів можуть долучатися документи або їх копії, що збереглися у сторони виконавчого провадження, навіть якщо вони не посвідчені в установленому порядку.» - саме мій варіант, а в Херсонської виконавчий службі, посилаючись на тій самий розділ тієї самої Інструкції: «Виконавець за власною ініціативою чи за заявою сторін, а також самі сторони можуть звернутися до суду або іншого органу (посадової особи), які видали виконавчий документ, за видачею дубліката виконавчого документа.».
Звернулися вони до Київського суду, той відмовив, і мене відправили за дублікатом в АР Крим! wild


 3 
 : 31 Январь 2018, 09:11:45 
Автор SumAnna - Последний ответ от Aaronphory
Всем здрасть
Подскажи кто может, где можно отыскать книги по психологии, не классика, типа Фрейда, Юнга и т.д, но для мобильника с поддрежкой Java.

Заранее всем благодарна

 4 
 : 17 Январь 2018, 22:48:27 
Автор Ann78 - Последний ответ от Ann78
Приємно здивувало Міністерство юстиції.
В мене після судів за допомогу на дитину були виконавчі листи, які залишилися у Криму у виконавчій службі. Питала у адвокатів, які презентували себе як помічники переміщеним особам відповіді не було. Звернулась до Міністерства і отримала відповідь високого рівня. Просто вже починаю звикати, що на всі питання, які виникли внаслідок анексії мені перераховують нормативку тільки в іншому порядку, та з’ясовується, що 4 роки – то мало, щоб знайти якесь рішення.
Так от, з’ясувалось, що мої виконавчі провадження можна «пере загрузити»! Вже відправила документи, чекаю. Але мені дуже цікаво, що с цього вийде!

 5 
 : 03 Декабрь 2017, 18:25:06 
Автор Елена_kolibric81 - Последний ответ от Ann78
Зменшено строк звернення до Європейського суду з прав людини
Законом України "Про ратифікацію Протоколів № 15 та № 16 до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод" ратифіковано відповідні протоколи, якими:
Протокол №15:
Для підтримання ефективності Європейського суду з прав людини, даний Протокол вносить наступні зміни до Конвенції:
1. Додається посилання на принцип субсидіарності щодо відповідальності за забезпечення прав і свобод, визначених у конвенції.
2. Скорочується з 6-ти до 4-х місяців строк, протягом якого заяву може бути подано до Суду
3. Вноситься поправка в критерії прийнятності "значна невигода", для того, щоб виключити другу гарантію, що перешкоджає відхиленню заяви, яке не було належним чином розглянуте національним судом
4. Виключається право сторони в справі заперечувати про передачі юрисдикції справи Палатою до Великої Палати
5. Змінюється граничне обмеження по віку судей. Кандиджат повинен бути не старшим за 65 років.
Автор: Михайло Козачук, опубліковано 1st November

 6 
 : 01 Декабрь 2017, 21:04:21 
Автор Ann78 - Последний ответ от Ann78
особливо вибили з рівноваги слова нотаріуса: я ж вас розумію, сама з Луганська. Але ж місяць домовлятися, перевіряти документи, погодиться завірити заяву, та в призначений час відмовити...
 

 7 
 : 01 Декабрь 2017, 15:09:45 
Автор Ann78 - Последний ответ от Ann78
Немає вже слів цензурних! Намагаюсь виконати Закон про ВПО (ст..7) та звільниться з Криму через фонд зайнятості. Просила роз’яснень… пишуть дайте нотаріально завірену заяву, нотаріус не знає такої, в суд – прошу визнати факт звільнення то не можна (відмова), к нотаріусу зі зразком заяви - і знову НІ!, бо з кримськими справи мати не хочуть! Та що ж це таке! Закони пишуть для галочки, а виконати їх не можна…

 8 
 : 27 Ноябрь 2017, 14:36:00 
Автор Toli4 - Последний ответ от Craigidori
А вот у меня уже давно висит обновление в AppStor, но когда я захотел обновить его, оказалось, что это платная прога, и я не вижу смысла в этом обновлении. Отменил. Но оно продолжает висеть. Как от этого избавиться?

 9 
 : 04 Август 2017, 21:29:37 
Автор Ann78 - Последний ответ от Ann78
Звернулась за допомогою до центру безкоштовної правової допомоги. Виявилося, що ВПО мають право на безкоштовну допомогу, і  це дуже добре, адже розібратися самостійно дуже важко.
Адвокат мені дуже допоміг, та я безмежно вдячна, бо в мене з’явилася надія! Рік листування беззмістовного трохи мене вже давив…
Та ось, після того як я прочитала позов, в мене знову з’явилось відчуття глухого кута. У позові тільки про визнання факту звільнення, а трудову мені ніхто виправляти не збирається. У фондах (пенсійному, зайнятості) я у базі все ще працюю, помилка, що я не просила допомогу по безробіттю, а тільки звільнення та ладу у документах. Це задоволення обійдеться мені у 320 грн судового збору та й запитання залишаються… Туга бере…

 10 
 : 04 Август 2017, 20:58:21 
Автор Ann78 - Последний ответ от Ann78
Працювала в селищної раді АРК, пішла у декретну відпуску, під час анексії рада ліквідована, а мене звільнено з посиланням на законодавство рф. Згідно нашого законодавства рішення вважаю нікчемним, по реєстру Мінюсту підприємство працює. Законодавство дозволяє звільнитися через фонд зайнятості, але фактично ця норма не працює, Міністерство по ВПО  та багато іншіх відписуються

Страниц: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap Rambler's Top100 ���������� ������
Страница сгенерирована за 0.049 секунд. Запросов: 18.
Array
(
    [type] => 8192
    [message] => Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated
    [file] => /home/zedinuas/public_html/forum/index.php
    [line] => 49
)