Украинский социальный форум
26 Июнь 2019, 06:04:30 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: На форуме Вы сможете задать вопросы и найти ответы по теме соц.пособия, депозит, алименты, ЖЭК и мн. др.
   
  Начало Помощь Поиск Календарь Медиа Войти Регистрация  
  Просмотр сообщений
Страниц: [1] 2 3 4 5 6 ... 72
1  Помощь при рождении и до 3 лет / ЕСПЧ / Re: Предварительная переписка с ЕСПЧ : 20 Февраль 2019, 14:50:35
С 01 января 2014 года Европейский Суд по правам человека не принимает предварительные жалобы!
2  Помощь при рождении и до 3 лет / ЕСПЧ / Re: Обращаемся В ЕВРОСУД : 18 Февраль 2019, 21:10:50
Формуляр тепер заповняти можна в електронному вигляді, ось посилання https://www.echr.coe.int/Pages/home.aspx?p=applicants/forms/ukr&c
Так зручнише.
3  Юридическое, не о пособии / Защита прав вкладчиков, заёмщиков / Re: Депозиты крымчан. : 09 Февраль 2019, 22:27:48
"Оціночна вартість активів, включених до ліквідаційної маси АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ», майже уп’ятеро нижча від балансової: при зазначених «на папері» 45 065,4 млн грн, незалежні суб’єкти оціночної діяльності оцінили активи банку лише у 9 969,2 млн грн. При цьому тільки на виплату гарантованої суми відшкодування вкладникам, станом на початок листопада, було витрачено 9 931,8 млн грн, а загальні вимоги кредиторів до банку сягають 30 876,2 млн грн."                                                                        
Совпадение?!!!! ....                                                                                                                                                                          

и ещё:                                                                                                                                                                                                                      
"Результатом реалізації ще однієї схеми стало привласнення 1,7 млрд грн. Посадові особи та засновники ще чотирьох компаній за участю інших юридичних осіб, здійснили привласнення коштів, отриманих у якості кредитів для подальшого використання цих коштів у будівництві офісного центру у столиці.

З метою стягнення заборгованості з компаній-позичальників банком було отримано рішення судів, зокрема, щодо стягнення майже 1,5 млрд грн. Банком подавалися відповідні виконавчі документи, однак органами ДВС активів боржників, на які можливо звернути стягнення, не виявлено.                                                                                                                           Крім того, уповноваженою особою Фонду у ході здійснення тимчасової адміністрації було виявлено фактичну нестачу коштів, які були розміщені на кореспондентських рахунках AT «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ», відкритих у Meinl Bank AG (Відень, Австрія) та Bank Frick & Co.AG,Balzers (Ліхтенштейн).

Кошти AT «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ», у загальній сумі понад 113,0 млн  доларів США, були списані іноземними банками з коррахунків за договорами, які начебто укладалися від імені AT «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» та за якими останній надавав ці кошти у якості забезпечення виконання зобов’язань компаній-нерезидентів. Однак ці договори не перебували та не перебувають на обліку AT «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ».

Загалом, за  фактами виявлених у банку кримінальних правопорушень Фондом та уповноваженою особою було подано 73 заяви  про вчинення правопорушень  на  загальну  суму  збитків  15,5 млрд грн, у тому числі відносно власників та посадових осіб банку подано 16 заяв на суму збитків 12,7 млрд грн. На жаль, попри зусилля Фонду на сьогодні ще жодна справа не скерована до суду, ще за 65 заявами триває досудове розслідування.  "                                                                                              

а это означает, что "примушки" благополучно устроились в другие банки, а воры как известно должны сидеть в тюрьме, а не продолжать............            http://www.fg.gov.ua/not-paying/liquidation/145-at-bank-finansy-ta-kredyt/40885-aktyvy-at-bank-finansy-ta-kredyt-maizhe-5-mlrd-hrn-vyvedeno-shliakhom-nadannia-zavidomo-beznadiinykh-kredytiv-iurosobam-shche-113-mln-dol-ssha-spysano-z-korrakhunkiv-v-inozemnykh-bankakh                                                                                                  
4  Юридическое, не о пособии / Права внутрішньо переміщених осіб України / Re: Загальні питання : 08 Февраль 2019, 19:09:40
По факту не так. Треба ксерокопію паспорта (1, 2 та прописка), а заяву не треба паперову, заповнюють електронну.
Якщо ВПО працює за кордоном, то треба надати чи візу, чи білети і знати де будете голосувати. Фактично не працює, адже працевлаштовує Польща, а фактично знаходяться більше в інших країнах ЄС. Шкода.
5  Юридическое, не о пособии / Защита прав вкладчиков, заёмщиков / Re: Депозиты крымчан. : 30 Январь 2019, 09:10:42
Отримала рішення касаційного суду. Повна відмова. Далі ЄСПЛ.
6  Юридическое, не о пособии / Права внутрішньо переміщених осіб України / Re: Загальні питання : 21 Январь 2019, 20:37:31
Щоб змінити місце голосування допоможе сайт https://www.drv.gov.ua/ords/svc/f?p=111:1:9512598906568::NO:::
Тут можна подивитись адрес куди подати заяву. Ще це треба зробити до 25 березня 2019 року.
7  Юридическое, не о пособии / Права внутрішньо переміщених осіб України / Re: Загальні питання : 21 Январь 2019, 20:03:44
Як переселенцю обрати Президента України
 04.10.2018 Кореньков Александр  http://radnyk.org/noviny/yak-pereselentsyu-obrati-prezidenta-ukrayini/
Менше півроку залишається до виборів президента України. Остаточний склад претендентів ще не визначено, однак судячи з великої кількості політичної реклами, підготовка до політичних перегонів у розпалі. Але готуватися до виборів варто не лише кандидатам, але і самим виборцям. Це стосується і внутрішньо переміщених осіб, які за діючим законом так само мають право взяти участь у голосуванні. За даними соціологічного дослідження, проведеного Громадським холдингом «Група впливу» разом із Міжнародної фундації виборчих систем (IFES), 48% опитаних переселенців планують голосувати у цих виборах. За діючим законодавством для того, щоб проголосувати, переселенці повинні змінити своє місце голосування на офіційну дату виборів. Не пізніше як за 5 днів до виборів, із паспортом, довідкою ВПО та вмотивованою заявою* потрібно особисто звернутися до органу ведення Реєстру виборів:


· у районі, районі в місті Києві – до відповідного структурного підрозділу апарату районної, районної у місті державної адміністрації;
·  у місті обласного значення без районного поділу – відповідного виконавчого органу міської ради;
·  у районі в місті обласного значення з районним поділом – відповідного виконавчого органу районної у місті ради або відповідного структурного підрозділу створеного у районі виконавчого органу міської ради.

 

Вмотивована заява має відповідати встановленій формі (заява) та зазначати номер дільниці чи адреси, де ВПО планує проголосувати. Як мотивування необхідності тимчасової зміни місця голосування можна вказати неможливість реалізації свого права голосу на виборчій дільниці за зареєстрованим місцем проживання у зв’язку з тимчасовою окупацією території України внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України (однак, саме таке формулювання не є обов’язковим). Жодних додаткових документів подавати не потрібно.


Орган ведення реєстру зобов’язаний тимчасово змінити місце голосування та видати відповідне посвідчення. У день виборів,  із паспортом та отриманим посвідченням, переселенець повинен прийти на зазначену в заяві виборчу дільницю та віддати свій голос. Однак, якщо буде призначено повторне голосування, необхідно буде знову пройти вищезазначену процедуру.


*Вмотивована заява – це заява, в якій вказується мотивація (причина) тимчасової зміни місця голосування.

8  Юридическое, не о пособии / Права внутрішньо переміщених осіб України / Re: Вклеювання фотографій до паспорта : 03 Январь 2019, 22:32:20
щодо виїзду з Криму:
Ничего страшного . Пропустят свободно .были уже случаи с трехлетней просрочкой , все прошло нормально . Не пропустить укр пограничники не имеют права , но они и не делают этого. Пропускают свободно . Единственное что - если не вклеить фото , по приезду в Украину , обратно не пропустят в Крым .

Так что тем крымчанам , кто желает вклеить фотографии в книжку ( паспорт старого образца ) или получить ID - карту ( паспорт нового образца ) , смело можно ехать и получать ( или вклеивать фото )

щодо строків оформлення:
«Существует постановление Кабмина №289 от 2014-го года «О Порядке оформления документов, которые подтверждают гражданство Украины, удостоверяют личность или ее специальный статус, гражданам, которые проживают на временно оккупированной территории Украины». В этом постановлении прописано, что вклеивание фотографии в паспорт при достижении 25- и 45-летнего возраста производится в день обращения. Но на деле все, конечно, происходит не так», — рассказал представитель омбудсмена.....
Халиков также рассказал, что крымчанам для такой процедуры кроме паспорта необходимо иметь при себе максимальное количество украинских документов: водительские права, трудовая книжка, дипломы, что угодно еще.

http://atr.ua/news/177710-vkleivat-foto-v-pasporta-krymcan-dolzny-za-odin-den-halikov

ще цитати з різних форумів:

К посредникам, вклеивающим фото, обращаться нежелательно: периодически их курьеров с пачками паспортов стопят на таможенном досмотре, изымая паспорта: действительной в Украине доверенностью от клиентов они из жадности и нетривиальности ее получения в Крыму, как правило, не заморачиваются.

Рекомендую до поездки обратиться в херсонскую организацию Крым-SOS, они крымчан в скайпе консультируют, подскажут, какие точно надо иметь с собой документы.

9  Юридическое, не о пособии / Права внутрішньо переміщених осіб України / Re: Вклеювання фотографій до паспорта : 03 Январь 2019, 18:34:39
Якщо Ви маєте довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (ВПО) - до територіального підрозділу ДМС, а також центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП), центрів обслуговування «Паспортний сервіс» ДП «Документ» за місцем фактичного проживання, яке зазначене у довідці.

Якщо Ви не отримували довідку ВПО та маєте зареєстроване місце проживання на території Донецької або Луганської області де органи державної влади не здійснюють свої повноваження, документи, необхідні для вклеювання у паспорт фотокартки по досягненню 25 або 45-річного віку, необхідно подавати до будь-якого територіального підрозділу ГУДМС України в Донецькій області та відповідно УДМС України в Луганській області, а також центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП), який здійснює свої повноваження.

Якщо Ви проживає на тимчасово окупованій території України АР Крим або м. Севастополь документи, необхідні для вклеювання у паспорт фотокартки по досягненню 25 або 45-річного віку Ви можете подавати до будь-якого територіального підрозділу ДМС, за місцем звернення.

і ще:
Особа звернулася пізніше, ніж через місяць після досягнення 25- або 45-річного віку (у такому разі паспорт зразка 1994 року підлягає обміну на паспорт у формі ID-картки).

https://dmsu.gov.ua/poslugi/pasport-gromadyanina-ukrajni/vkleyuvannya-fotografij-do-pasporta-gromadyanina-ukrajni-pri-dosyagnenni-25-ta-45-richnogo-viku.html
10  Юридическое, не о пособии / Права внутрішньо переміщених осіб України / Re: Вклеювання фотографій до паспорта : 03 Январь 2019, 18:10:54
http://ovir.info/comment/1119#comment-1119  "Крымчане, которые вынуждены покинуть полуостров, могут получить перечисленные паспортные услуги в ближайшем подразделении ГМС Украины по месту прибытия.

Крымчане, проживающие на территории полуострова могут обращаться в специально определенное подразделение миграционной службы по адресу: Херсонская область, Новотроицкий район, п.г.т. Новотроицкое, ул. Чапаева, 8 (1 этаж), или в другое удобное подразделение в Херсонской области.
"
11  Юридическое, не о пособии / Права внутрішньо переміщених осіб України / Re: Вклеювання фотографій до паспорта : 03 Январь 2019, 18:02:49
Все паспортные услуги крымчане имеют право получить в любом территориальном подразделении Государственной миграционной службы Украины (ГМСУ) по месту обращения (на материковой части Украины). Ближайшее к Крыму подразделение находится по адресу: Херсонская обл., Новотроицкий район, п.г.т. Новотроицкий, ул. Чапаева, 8, (1 этаж).

Пошаговая инструкция:

1) Если Вам исполнилось 25 или 45 лет, обратитесь в удобное для Вас территориальное подразделение ГМСУ. Адреса всех подразделений можно найти здесь.

2) Подайте свой паспорт и две фотографии.

 3) получите паспорт в ГМС Херсонской области в течении дня. В других регионах эта процедура длится 5 дней.

 Необходимые документы:

паспорт гражданина Украины;
две фотографии размером 3,5 х 4,5 см (изображение лица только анфас, без головного убора). Если Вы постоянно носите очки, то обязательно фотографируйтесь в очках;
согласно внутреннего распоряжения ГМС Украины, крымчане обязаны предоставить дополнительные документы с фото  и/или пройти верификацию при помощи свидетелей. Свидетелям могут быть родственники или соседи(при наличии документов).

 Горячая линия ГМСУ: (044) 278-50-30                                  
 http://krymsos.com/ru/settlers/legal-issues/pereselentsi-iz-krimu/pasport/55b6140188ef7/
12  Юридическое, не о пособии / Права внутрішньо переміщених осіб України / Вклеювання фотографій до паспорта : 03 Январь 2019, 18:01:16
є запитання від кримчаніна, який вчасно не вклеїв фото до паспорта, як пройти цю процедуру
13  Помощь при рождении и до 3 лет / ЕСПЧ / Re: Обращаемся В ЕВРОСУД : 19 Июль 2018, 15:39:16
    Это ж надо!!! Что ж так везет то…. Думала подать жалобу на не выполнение решения суда, а тут вот:

Решение Европейского суда может оставить тысячи заявителей от Украины без компенсации
Из-за решения Европейского суда по правам человека о передаче в Комитет министров всех жалоб на невыполнение решений украинских судов заявители могут не получить получат стандартной компенсации морального ущерба. Об этом заявлено в опубликованного решения суда.
В очереди ЕСПЧ скопилось более 12 143 жалобных заяв против Украины. В решении от 12 октября ЕСПЧ прекратил производство по всем этим жалоб и перенаправил их в Комитет министров Совета Европы, все последующие жалобы будут автоматически направлены в КМСЕ.
Суд поручил КМСЕ добиться от Украины выполнения начальных решений национальных судов, а также системного изменения практики исполнения судебных решений.

https://ukranews.com/news/524111-reshenye-evropeyskogo-suda-mozhet-ostavyt-tysyachy-zayavyteley-ot-ukrayny-bez-kompensacyy
14  Юридическое, не о пособии / Права внутрішньо переміщених осіб України / Re: Загальні питання : 07 Май 2018, 20:01:29
Продовження…
Ні, нічого не змінюється… Міністерство роз’яснювало, що згідно Інструкції «До заяви про відновлення втраченого виконавчого провадження чи його матеріалів можуть долучатися документи або їх копії, що збереглися у сторони виконавчого провадження, навіть якщо вони не посвідчені в установленому порядку.» - саме мій варіант, а в Херсонської виконавчий службі, посилаючись на тій самий розділ тієї самої Інструкції: «Виконавець за власною ініціативою чи за заявою сторін, а також самі сторони можуть звернутися до суду або іншого органу (посадової особи), які видали виконавчий документ, за видачею дубліката виконавчого документа.».
Звернулися вони до Київського суду, той відмовив, і мене відправили за дублікатом в АР Крим! wild

15  Юридическое, не о пособии / Права внутрішньо переміщених осіб України / Re: Загальні питання : 17 Январь 2018, 22:48:27
Приємно здивувало Міністерство юстиції.
В мене після судів за допомогу на дитину були виконавчі листи, які залишилися у Криму у виконавчій службі. Питала у адвокатів, які презентували себе як помічники переміщеним особам відповіді не було. Звернулась до Міністерства і отримала відповідь високого рівня. Просто вже починаю звикати, що на всі питання, які виникли внаслідок анексії мені перераховують нормативку тільки в іншому порядку, та з’ясовується, що 4 роки – то мало, щоб знайти якесь рішення.
Так от, з’ясувалось, що мої виконавчі провадження можна «пере загрузити»! Вже відправила документи, чекаю. Але мені дуже цікаво, що с цього вийде!
Страниц: [1] 2 3 4 5 6 ... 72
Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap Rambler's Top100 ���������� ������
Страница сгенерирована за 0.249 секунд. Запросов: 21.